KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

mia75
2. dub 2012

@ivanachomistekov881 Ahoj, som zo Slovenska a chodim do CAR na Obilnak (Brno). Isla som sem na odporucenie 2 kamosiek, ktorym sa tu zadarilo a predtym na SK nic ;)

leagux
autor
2. dub 2012

Holčiny hlásím hladinu HCG 580.7 z pátku 30.3.
Takže tfuj tfuj tfuj a na všechny prskám těhu bacílky 🙂

pikusa
2. dub 2012

@leagux jupíííííííííííííííííííííííííííí a gratuluju 😵

pikusa
2. dub 2012

@ivanachomistekov881 jo jenže holka já nemám pár roků čas.....jsme stará 😒

ivanachomistekov881
2. dub 2012

@mia75 a na Slovenku si teda kde skúšala?? ako tak vidím tak už si asi tiež veľa toho podstúpila pre dieťatko
@leagux je to úplne super, veľmi ti to prajem, dávaj si na seba pozor a užívaj si to, viem si predstaviť, aký ste šťastný s manželom, už ste to aj niekomu inému povedali, či ešte počkáte??
@pikusa ja viem, že čas hrá proti nám, ale ty máš ešte veľa mrazáčikov, určite ti to výnde, a určite nie si stará, dnes rodia ženy aj v 45 rokoch, ha ha, ale to by som veru nechcela

pikusa
2. dub 2012

@ivanachomistekov881 ve 45 letech bych nechtěla ani náhodou......a ani ve 40-----takže mi zbývají tak rok,2 roky...bude mi letos 38

kotcheva
2. dub 2012

@leagux ahoj, jen klidně prskej🙂 zdravím vás všechny, dneska jsem byla v CAR a stejně jako mia začínám plánovat 2. ivf (budu začínat někdy cca za měsíc). Naštěstí nenašli nic špatně, co ukazovalo na důvod, proč jsem minule potratila. Ale raději mě poslali na imunologii. Tak snad testy neodhalí nic, o čem nevím😉

kotcheva
2. dub 2012

@leagux mimochem, zapomněla jsem ti pogratulovat, což jsem chtěla ze všeho nejvíc! 🙂 držím pěsti, vypadá to skvěle 🙂 Tak nezapomínej hlásit, jak pokračujete.

leagux
autor
2. dub 2012

@kotcheva děkuji moc a hlavn ať toto IVF je už úspěšné 🙂

leagux
autor
2. dub 2012

@ivanachomistekov881 Ivanko, ví to jenom moje kamarádka, která to vše s náma prožívá a vy a další holky na jiné diskuzi. Z rodiny nikdo, nechceme je plašit, kdyby náhodou to nemělo vyjít. Samozřejmě teď jsme šťastní, ale nesmíme to zakřiknout. A co ty, jak se daří?

mia75
3. dub 2012

ahojte, tak hlasim, ze uz oddnes stimulujem. Rano uz miesto kokainu do nosa (😀 ) bol Synarel a Prednison. Ten nie do nosa 😵 Vecer bude Puregon. Kedze je to kratky protokol, uz buduci tyzden by mal byt odber.
A tento rok skusim specialitu - minuly rok mi injekcie musel pichat partner a mala som z toho hrozu. Po minulorocnych peripetiach uz sa zacinam pomaly s ihlami kamaratit a kedze som na sluzobke tento tyzden, premierovo si pichnem Puregon sama. Snad pri tom neodpadnem 😀
Ivi, na Slovensku som neskusala IVF, kamosky mali velmi negativne skusenosti, tak som isla rovno do Brna.
Drzte sa!!

ivanachomistekov881
3. dub 2012

@leagux ahoj, pekný deň, je super mať kamošku ktorá to z tebou prežíva, ja si vždy poviem že o tom nikomu nepoviem, ale pred najlepšou kamoškou sa nedá proste nič utajiť, a vlastne človek ani nechce mať pred ňou tajomstvá. A veď 9 mesiacov je dlhá doba, všetci sa to postupne dozvedia len nech je všetko O.K., som rada že sa ti to podarilo, zas mám väčšiu chuť to skúšať!!
Ja chcem skúsiť čo najskôr, ale najskôr idem zmeniť gynekológa, chcem skúsiť iného nech sa na nás pozrie a potom šup do toho, aj keď mám strach, lebo je to posledný pokus,
@mia75 určite to zvládneš, ja som si tiež pichala sama, mala som z toho strach, ale po 2 dňoch sme už boli s ihlou kamošky a keď som preddým chodila do práce, tak som si pichala tam na záchode, no to bolo teda, ale čo človek neurobí pre bábetko?? veľmi ti držím palce, nech to trápenie má víťazný koniec

ivanachomistekov881
3. dub 2012

@spunda ahoj dnes ti držím palce, nech sa dozvieš dobré správy a nech môžeš hneď do snaženia

spunda
3. dub 2012

@ivanachomistekov881 Ahoj Ivanko tak dnes mám super zprávičky!!!!Asi je tu opravdu to jaro.byla jsem dnes na Uz a představ si že bez stimulace mám na pravé straně jedno vajuch 10mm a na levé straně 3 vajucha ( 1X16 a 2X11 ) takže super....zítra ráno píchám Pregnyl a ve čtvrtek jdem na IUI .Takže já jsem dnes štastná jako blecha 😀 😀 😀

ivanachomistekov881
3. dub 2012

@spunda tak to sú úplne suprer správy, verím ti že si šťastná, lebo to čakanie najviac ubíja a keď vieš že je to tak blízko, hneď stúpajú endorfíny 😀 😀
a môžem sa ťa opýtať ako prebieha to IUI???

spunda
3. dub 2012

@ivanachomistekov881 no hlavně jsem nevěřila svým očím,minulý cyklus jsem brala glostík na stimulaci a měla jen dvě vajucha a ted jsem nebrala nic a mám 4 vajucha ,prostě super.Doktorka taky koukala ,jak mi krásně vaječníky pracují 😀 No na IUI jdem podruhé ,je to tak že ráno v 8H jde manžel na odběry a já tam jdu na 12.30 a oni ti zaváději ty spermie přímo do dělohy .je to jako vyšetření na gyndě.Pak tam 15min ležíč a jdeš pak normálně domů...Věřím že to jako působí pozitivně na ty naše těla tak to musi holky klapnout !!!!! 😀

pikusa
3. dub 2012

@spunda ty joooooooooo to je super..... 😵 😵

spunda
3. dub 2012

@pikusa to je co?????Já tomu pořád nemůžu uvěřit .-)

pikusa
3. dub 2012

@spunda to teda.......tak zase budu držet a držet moc palečky

spunda
3. dub 2012

@pikusa jsi moc hodná děkuju,jak něco budu vědět hned pisnu co a jak 🙂

mia75
3. dub 2012

@spunda Supeer. Nech vam to vyjde, ked to tak pekne zacalo 🙂

spunda
4. dub 2012

@mia75 moc děkuju ,věřím že to vyjde asi to jaro dělá divy 🙂

pikusa
4. dub 2012

@spunda jasně že jo....však loni na jaře se nám to taky povedlo 😵

spunda
4. dub 2012

@pikusa Tak uvidíme jaké to jaro má na nás vliv.Zítra už jdem na to 😀 😀 😀

pikusa
4. dub 2012

@spunda tak at to tam pořádně "stříknou" 😀

spunda
4. dub 2012

@pikusa no to uvidíme jak si dá pan doktor záležet 😀 😀 😀

leagux
autor
4. dub 2012

Ahoj holčiny.
Dočetla jsem Vás a mám moc velkou radost ze Spundy 🙂
Zítra ať se zadaří a mimískům se u tebe líbí, mooooc držím palečky 🙂 🙂 🙂
Ivanko, jsem ráda, že to nevzdáváš a právě možná změna dr. Vám pomůže a zadaří se 🙂

ujujuju
4. dub 2012

:@spunda AHOJ, tak nech to zajtra klapne a nech to klape aj dalších 9 mesiacov nech je to v tvojom brušku, nech je to proste všetko už len lepšie a lepšie, prajem ti to zo srdca
@leagux AHOJ, zatiaĺ to nevzdávam,zdá sa mi že mám teraz veľa veľa síl, pokiaľ je nádej, je aj sila ísť dalej, . . .
môj malý mi pred spaním vždy hovorí- maminka ja ťa už nikdy nebudem hnevať, ja už budem dobrý, je to také milé a krásne, kým nepríde ráno a hnevá od rána do večera, ale aj tak by som ho nevymenila za nič na svete - veľmi ti prajem a vlastne všetkým snažilkám nech to aspoň raz môžu zažiť 😀 😀 😀
BABY TO SOM INAK JA IVANACHOMISTEKOV- ale nejako som sa odhlásila a zabudla som heslo, tak to nakoniec dopadlo takto 😲 😲 TAKŹE UJUJUJU - NO proste sranda musí byť, držte sa

ujujuju
4. dub 2012

@pikusa ahoj pikusa, takže v sobotu má tvoj synček 3 roky, určite bude veľká oslava, aj ty si uvedomuješ ako ten čas strašne letí, teraz sme začali túžiť po dieťatku bojovali sme oň a už to má 3 roky, máme šťastie že sa nám to podarilo, a verím, že sa nám raz podarí dať ím aj súrodencov, škoda len že nám to nevyšlo doteraz, vždy som chcela aby rozdiel medzi mojimi deťmi bol tak 2 rôčky, ale život to chce asi inak, som veľmi zvedavá ako:. . . 😉 😉
A kedy teda nastupuješ do práce, hneď po veľkej noci???

ujujuju
4. dub 2012

@mia75 ahoj tak už si kamoška z ihlami, ako ti to ide???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru