KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

mia75
13. dub 2012

@spunda Drzime palceeee! Na oboje, pracu aj pozitivny test toho 21.. Vyjde to, vyjde 🙂 Ja som po odbere, uroda bola primerana - 9 oocytov, vraj peknych. Tak im idem posielat na dialku energiu, nech pekne rastu do blastocysty. V pondelok budem vediet viac. Jezis, to su dramy a nervy...

leagux
autor
13. dub 2012

@gretta Grettko, naprosto tomu rozumím, co píšeš. Držím palce, aby hladinka hormonů byla v pořádku a mohli jste zase jít do dalšího pokusu 😉

@ujujuju u mě nic nového, jsem unavená a začíná se mi kazit pleť, tak to snad bude holčička 🙂 ?

@spunda držím palce na testík a práce skvěle odreaguje od neustále myšlení, jestli to vyšlo nebo ne 😅 Jsem v jednom kole, takže když myslím, že jsem těhule, tak jen pozitivně.

@pikusa brzké uzdravení synkovi. Je super, že tě dětičky přijaly hezky, to je znamení, že tě mají rády 🙂

@mia75 gratulace ke sklizni a ať se hezky vyvíjí 😉

Já jdu v pondělí na 1.UZ, tak tam se dozvím víc, jak vypadáme, kolik nás je atd. , už z toho začínám mít vítr 😨

spunda
13. dub 2012

@leagux Tak práce vyšla 😀 😀 😀 ted už jen testík 🙂 🙂 🙂

ujujuju
13. dub 2012

@spunda veľmi blahoželám k novej práci, ted už jen testík 😀 😀 😀 😀 a život bude nádhernýýýýýý 😝 😝 , veľ mi ti to prajem

pikusa
14. dub 2012

@spunda tak to je jasan,že ted vyjde i test 😀
Matyášek už je v poho a mě pořád nedobře.......rýma šílená a v krku bolí.......a jak jsme v práci pořád mluvila a mluvila tak i to mě namáhá,,,holt jsem si odvykla
@mia75 krásná úroda.....kdy budeš volat co a jak???

spunda
14. dub 2012

@ujujuju
@pikusa Ahoj Holky budu ráda když testík výjde 😀 Jsem dnes 21DC a 9den po IUI tak se nechám překvapit 🙂 krásný víkend všem 😀 😀 😀

pikusa
14. dub 2012

@spunda i tobě.....no já uklízela a jdu ležet....není mi dobře

spunda
14. dub 2012

@pikusa No tak to nepřeháněj a hezky se uzdrav 😀 😀 😀

mia75
14. dub 2012

@leagux V pondelok si mam zavolat, ako sa embryjka vyvijaju a kedy presne (utorok alebo streda) bude ET. Ale ten OHSS stale citim a po OPU sa to zhorsilo. Ma to jedinu vyhodu, valam sa v posteli a pozeram filmy. A drahy mi nosi jest 🙂 Snad tie bolesti prejdu, aby bolo ET v poriadku.
Som rada, ze ste ok, nech sa dari.

leagux
autor
15. dub 2012

@spunda Gratulace k práci a teď už vyjde i testík 🙂
@pikusa brzké uzdravení a odpočívej
@mia75 Nemysli na bolesti, ale jak ti zítra řeknou, že se bobíčci hezky vyvíjí. Mysli jen na zdárný KET a vše bude v pohodě 🙂

Holčiny, u nás se zítra konečně rozloupne, kolik nás je doopravdy, Manžel si neustále myslí a taky o tom mluví, že jsou to dvojčátka a já jen jedno. No popravdě řečeno, tak jak jsem nikdy nechtěla dvojčátka, tak už mi to začíná být jedno, hlavně, aby bylo všechno v pořádku.

Hezkou neděli.

spunda
15. dub 2012

@leagux Ahoj Holky tak jsem začala špinit ☹ ☹ ☹ no uvidím jak se to rozjede ,kdyžtak zítra ráno testnu a jinak začnu brát glostík a jde se znovu do boje 😉 Mějte se hezky 🙂

mia75
15. dub 2012

@spunda. ☹ ☹ Este nemusi byt vsetko stratene. Hlavne vela sil!!

spunda
15. dub 2012

@mia75 no uvidíme 😉 😉 😉 kdyžtak začnem hned stimulovat 😀

pikusa
15. dub 2012

@spunda jeee to je nemilé.....co si zvednout dávku utrogestanu???

mia75
15. dub 2012

Kocky, davam nieco na zasmiatie. Ked uz je taka nijaka nedela. Je to sice po anglicky, ale pekne vystihuje, cim prechadzame, papa

ujujuju
15. dub 2012

@spunda ale, ale no to teda nie, dúfam, že je to len nejaké uhniezďovanie, ty sa mi zdáš taká optimistka, nezúfaš, stále len dúfaš a bojuješ, je to super, že to tak berieš, ale práve preto by ti to malo výnsť, drž sa

spunda
15. dub 2012

@pikusa já neberu utroš ☹ nikdo mi neřekl že bych ho měla brát tak asi při IUI se nedává nebo nevím 😒 😒 😒

spunda
15. dub 2012

@ujujuju JJ snažím se být optimistka a řekla jsem si že tomu dávám čas do konce roku tak pokud to půjde budu bojovat 🙂 aspon jedno mimi chci 😀 😀 😀

pikusa
15. dub 2012

@spunda aha...myslela jsem že bereš...

spunda
15. dub 2012

@pikusa neberu nic a doktorka mi to ani neřekla,mám ho sice doma,ale sama jsem si ho nechtěla nasadit 😒

pikusa
15. dub 2012

@spunda klidně nasad....neublíží ti

ujujuju
15. dub 2012

@pikusa a čo ty už si zdravá

spunda
15. dub 2012

@pikusa po IVF a KETU jsem ho měla ,no co už ted 😒 uvidíme jak se to vyklube 😀

mia75
15. dub 2012

@spunda Radsej sa porad ohladom Utrogestanu s doktorkou, predsa len je to umely progesteron, ktory by ti telo produkovalo v 'normalnom' tehotenstve (mimo ET/KET). Mala si IUI takze mozno preto ti ho nedali

spunda
15. dub 2012

@mia75 ahojky jasně ,sama bych si ho nevzala.Nějak to krvácení ustupuje tak asi si ráno udělám pro jistotu testík.byla jsem ted bez stimulace a měla jsem na levé straně 3vajucha plus cystu ☹ a na pravé 1vajucho,tak nevim jestli to krvácení není třeba to že by mi nějaké vajucho odcházelo nebo třeba ta cysta,no uvidíme.Měla bych totiž jinak začít brát Glostík 2-6den a 8DC na ultrazvuk.Je to mazec 🙂

ujujuju
15. dub 2012

@leagux držím na zajtra palce nech to dopadne čo najlepšie
@mia75 nech máš krásne embryjká a čo najviac
@spunda už žiadne krvácanie
BABY DRžTE SA , VEĽA SíL KAžDEJ POSIELAM, STÁLE SA NIEĆO DEJE, ALE O TOM JE žIVOT, JA SOM AJ RADA že mám trošku pauzu od snažilkovania, ale prežívam to s vami

spunda
15. dub 2012

@ujujuju to jsi hodná,že na nás myslíš 🙂 zatím je krvácení pryč tak uvidím,co mi zítra řekne paní doktorka a možná ráno zkusím testnout budu 11den po IUI 🙂

leagux
autor
16. dub 2012

@ujujuju děkuji moc a dám vědět
@spunda tak to je dobrá zpráva, to se malý jen pořádně zakousl, moc držím palce 🙂

Hezký den všem

mia75
16. dub 2012

Ahoj holky, tak prva dobra sprava - z 8 vajicok máme zatial peknych 7 embryi. Zajtra bude transfer, uvidime, kolko vlozime a kolko bude cakajucich snow babies 🙂
@spunda Ako dopadol test?

ujujuju
16. dub 2012

@mia75 tak to je super správa, blahoželám ti , ešte síce neni vyhraté, ale je to už taký polovičný úspech, tak nech je to zajtra o.k., a čo už si v poriadku???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru