KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

darazv
7. kvě 2012

@jika10 no tak to neviem 😒 lebo ja mavam dlhy 32-35 a vždy ked som šla na UZ pred transferom tak tri krát pretože na 11 DC sice sliznica oki ale folikuli malé prdky na druhy UZ tiež nič moc a potom na tretí vždy velke prekvapenie všetko povyrastlo jak malo 😀 tak to nevzdavaj ešte 😉

jika10
7. kvě 2012

@cuddle Tyyyyy jo, tohle jsem nikdy neslysela. Bylinky uz zkousim sofu a kontryhel. A na co to vsechno je??? Kde sezenu kotvicnik????

jika10
7. kvě 2012

@cuddle Tak uz na ten kotvicnik koukam a vubec nevim jak to uzivat, kdyz by to byly kapky, tak kolik kapek a od kdy do kdy???

cuddle
7. kvě 2012

@jika10 kontryhel - kotvicnik, dle me to same

ja mela toto

http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/pag...

je to tam napsano, dle vahy, pocet kapek na den ve 2-3 davkach , je to i pro chlapy na spermie

cuddle
7. kvě 2012

@jika10 a pak jsem mela jeste toto, ale to jsem si brala kvuli potratum

http://www.otehotnet.cz/bylinky-na-otehotneni/1...

cuddle
7. kvě 2012
jika10
7. kvě 2012

@cuddle Jeeee diky, tak ja si to prostuduju a neco koupim a to by bylo, aby neco nepomohlo 🙂 Fakt diky

cuddle
7. kvě 2012

@jika10 zkus zato nic nedas 😉

spunda
8. kvě 2012

@ujujuju ahojky pracujem mám ted samé noční,Ms nikde tak jsem dnes udělala test a nic tak už fakt nevím co se děje ☹

ujujuju
8. kvě 2012

@spunda ahoj, tá ms vždy hnevá keď nemá, keď ju nechceme príde, keď ju chceme mešká, joj joj 😠 , moja ja si myslím že mešká aj pre to že si začala pracovať a robiť nočné, je to pre telo zase niečo nové, neboj všetko sa spraví, drž sa

cuddle
8. kvě 2012

tak jen info z me dnesni kotroly, 14DC, sliznice jen 6mm, ale jdeme do toho , pokud to ma dopadnout, tak to dopadne i s 6mm, stejne jsem nikdy nez 7 snad nemela. Jo a transfer bude 13.5 na svatek matek, tak treba znameni 😉

ujujuju
8. kvě 2012

@cuddle tak super, ideme do toho spoločne, drž sa, ja od včera si dávam utrogestan, vždy sa mi zneho začnú robiť vyrážky na tvári, ty máš dáke lieky??

verry
8. kvě 2012

@cuddle juu, super! tak budeš mít naskok ode me o jeden den 😉 hlavně že sliznice je! a ted už jen to štěstí at nam dopřeje 🙂

cuddle
8. kvě 2012

@ujujuju od zitra utrogestan 2-0-2 a jeste si davam kyselinu listovou a kontryhel, treba jeste poporoste ludra...

cuddle
8. kvě 2012

@verry tak ono by melo byt 7mm na ET nebo KET, doktor rikal, ze je to na me, ze jsou zeny ktere nemaji problem otehotnet i s nulovou sliznici a jsou takove, ktere neotehotni asi s 10mm, ja mela vzdy nejvic 7-8 a to jen po stimulaci s hodne leky, otehotnela jsem 2 x a tak myslim, ze u me v te sliznici neni zakopanej pes...musime doufat, ze to posledni embryjko je dobre 😉

cuddle
8. kvě 2012

tak a dnes valime na cely den na vylet , jedeme se podivat na kocici miminka, tak kdyz nevyjde KET bude stejne prirustek do rodiny 🙂

spunda
8. kvě 2012

@ujujuju Jo přesně jak říkáš když na to člověk čeká aby mohl zase do boje,tak nic a když je po ET tak se objeví ještě před testováním...to je život ☹

evikj33
8. kvě 2012

@cuddle Super zpráva,budu na tebe v neděli myslet a ze srdce přát at už to zlomíte.To datum je taky krásné 😉

mia75
8. kvě 2012

@ujujuju a @cuddle Velmi vam drzim palce kocicky 🙂

verry
8. kvě 2012

@cuddle no jasný, člověk do toho nevidí, a hlavně uhnízdění je o štěstííííí 😵

verry
9. kvě 2012

Holky vy co už máte za sebou KET, jake jste měli dávkování Utrogestanu???????
při ET jsem měla zavadet 3x 2 tobolky......a ted jsem koukala mam zavadet jen 3x 1 tobolku-nevím proč je nižší dávka. Jak jste to měli vy????
díky za odpovědi 😉

ujujuju
9. kvě 2012

@verry ahoj u nás je dávkovanie vždy 2x2 tobolky utrogestanu, v každom Care to majú nejako inak, ja som si minule dávala 2x2x2 a ani to nezabralo na bábo, takže je to asi jedno

verry
9. kvě 2012

@ujujuju ahaa, no ja nad tim prave přemyslím proč to je nižší...... taky mě napadlo jestli se Dr. neupsala 😒

pikusa
9. kvě 2012

@verry po ET 2-2-2 a po KETU 2-0-2

cuddle
9. kvě 2012

@verry porad 2-0-2

verry
10. kvě 2012

@pikusa
@cuddle díky holky, koukam že to má opravdu každý CAR jinéé 😅

dolcevitav
10. kvě 2012

Ahoj já bych měla jít na KET snad ted koncem května začátkem června 🙂

darazv
10. kvě 2012

@dolcevitav Ahojky ja mam tiež termin koncom kvetna dnes som 4DC a pojdem možno na KET 20DC a ty si jak na tom?

ujujuju
10. kvě 2012

@spunda čav spundi, tak čo tá mrcha už dorazila, čo máš nové??

ujujuju
10. kvě 2012

@mia75
@leagux
AHOJTE TEHUĹKY, AKO SA MÁVATE, BÁBETKÁ RASTÚ, AKO SA CÍTITE??? mňa čaká teda zajtra KEtík, dúfam že sa mi rozmrazia, tak pošlite dáku radu, ako udržať bábetká v brušku 😀 😀 😀 ,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru