KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

evikj33
21. kvě 2012

@cuddle Tak jsem na čtvrtek moooc zvědavá a doufám že kámoška s testem nekecala 🙂

cuddle
21. kvě 2012

@evikj33 no to si nemuze dovolit, kdyz rikala ze je // - tak ja s tim proste pocitam 😀 😀 😀
ty budes testovat kdy? dnes 2 den po, ze?

evikj33
21. kvě 2012

@cuddle Jj máš ty ale přehled,ja sama někdy uvažuju 🙂 .Mám testit 2.6.ale 30.5.musím do Caru pro lístek na peníze,tak řekli že by rovnou vzali krev,to budu 11d Po,a jdu tam odpo.Tak asi ráno Testnu,pokud nezcvoknu dřív,ale asi né mam strach 😝 Tak už se těším na //dálnice. 😉

cuddle
21. kvě 2012

@evikj33 taky mi to vychazi na 11 den po KET, tak to ber, ze na 11 den je to domluveno 😉 jeste to musim rict
@verry - ze 11 den je dohodnut na // 😀

ujujuju
21. kvě 2012

@winterska ahoj a vitaj, ja sa ešte zatial bojím tešiť, je to podľa mňa zavčasu, pokiaľ mi to nepotvrdí doktor a čiaročky nebudú silnieť!!! príznaky nejak necítim, ale dosť ma od KET-u asi tak 3-4 deň bolelo brucho, boli to priam krče a aj teraz hlavne po večeroch cítim bolenie brucha, neviem či to nie je niečo zle a už som aj špinila, nejaký 6-7 deň - no už len čakať a dúfať, aj tebe veľmi držím palce, pozerala som si tvoj fotoblog, už si si preskákala toho veľa, to koľko rokov už bojujute o dieťatko????

winterska
21. kvě 2012

@ujujuju přirozeně se snažíme asi 5 let a do CARu běháme od jara 2009.. snad se na nás všechny tady konečně usměje štěstí 🙂

ujujuju
21. kvě 2012

@winterska a ty kedy ideš skúsiť testovať??? a máš ešte aj mrazáčikov???

winterska
21. kvě 2012

@ujujuju snad zítra, snad pozítří 🙂 ted mám v sobě 2 mrazáčky, a ještě jich celkem 5 máme 🙂 Ale nerada bych je vyplácala na jedno dítě.. Už máme za sebou 3 IVF.. Další bychom si platili sami..

verry
22. kvě 2012

@cuddle takže // dálnice až ve čtvrtek,jo?? ...... chtěla jsem testovat už zejtra, ale tak já počkám, když říkáš že je to tutovka 😀

ujujuju
22. kvě 2012

@verry ahoj verry, takže ty ideš testovať až vo štvrtok, máš dobrú výdrž, ja som dnes začala špiniť, bojím bojím, mám z toho zlý pocit, ráno síce krásne //, ale čo z toho keď špiním bude, neviem??

ujujuju
22. kvě 2012

@mia75 mia ahoj prosím poraď mi, ja som dnes 12 deň od ET, začala som trochu krvácať, ty si to mala nejak tak podobné ako to u teba prebiehalo???? koľko dní si krvácala, dnes ráno som mala krásnu čiarku, ale som začala aj špiniť tak sa bojím čo z toho bude 😢 😢 , ďakujem ti

ujujuju
22. kvě 2012

@winterska ahoj tak skúšala si testovať???

mia75
22. kvě 2012

@ujujuju Ahoj, ano, zacala som spinit a mierne krvacat uz par dni po ET. Tmavohneda alebo jasnocervena? Tmavohneda je lepsia, je to bud hematom z toho, ako sa zavrtavalo mimi, alebo odlupujuci sa vacok, jasnocervena je vacsi problem. A intenzita by mala byt velmi mierna. Treba ist do CAR (ja som isla az neskor ☹). Zacali mi davat injekcie Agolutin (beriem aj teraz) a Neofollin, nasadila som si Ascorutin (vraj v pohode) a beriem magnezium. Po tych injekciach u mna spinenie aj krvacanie prestalo. A samozrejme do seba ladujem Utrogestan a mam prikazany klud na lozku. Neboj, vraj je to velmi bezne, ale nie nebezpecne. Navstiv urcite CAR.

mia75
22. kvě 2012

@ujujuju A davali ti jedno alebo dve embrya? U mna asi tym krvacanim odislo to druhe..

verry
22. kvě 2012

@ujujuju neboj špinění nic není, odpočívej ono to určitě přejde. Kdy jdeš do CARu?

ujujuju
22. kvě 2012

@mia75 ahoj, dávali mi 2 embryjká, tá krv je skôr taká tmavšia, je to zatiaľ mierne, dúfam že sa to nerozbehne. Volala som do Car, vraj si mám dať Duphaston 3 tablety denne a utrogestan, na kontrolu idem až v piatok, dúfala som keď som volala že mi budú kázať prísť skôr, ale nie, a koľko dní si asi špinila, či to bolo aj silnejšie krvácanie?? a bolí ma ja brucho, taká zvláštna bolesť, no som zvedavá ako dopadnem. a koľko utrogestanu si dávaš??

winterska
22. kvě 2012

@ujujuju ahojky, už mi svrbí ruce, ale ještě ne - odolávám tomu skuktu, že by tam mohla být jen jedna /
@cuddle připojuji se k vám 🙂

cuddle
22. kvě 2012

@verry 11 den - to by u tebe byl az patek 😕 klidne testuj, kdyz to ma vyjit, tak ten 9-10 den to tam proste musi byt videt

mia75
22. kvě 2012

@ujujuju To je divne, ze tomu nechavaju taky cas ☹ Mne praveze vynadali, ze kde som sa s tym spinenim a miernym krvacanim flakala.. Ak to bude pokracovat, chod na pohotovost do nemocnice, mna minuly rok par dni po ET hospitalizovali s krvacanim a po mesiaci lezania som aj tak mimi stratila ☹ Nevyzenu ta ako hysterku, neboj. Aspon ti nieco pichnu. Ja beriem Utros 2-2-2 a Prednison, daj si ten Ascorutin (posilnuje cievky) a magnezium. Su to take pomocne barlicky.. ale hlavne nestresuj, da sa udrzat babatko aj pri spineni a krvacani, avsak nemoze to byt silne a dlhotrvajuce.

darazv
22. kvě 2012

@ujujuju Ahojky ja by som zo tiež nepodcenovala a sa čudujem takemu jednaniu zo strany CARU,,,ja mam za sebou 4 transfery a z toho dvakrat sa mi stalo čo tebe a hned som musela utekat do caru pretože mi to aj prikazali automaticky,,,

leagux
autor
22. kvě 2012

@ujujuju moje milá, teď jsem vás dočetla a moc ti přeji, aby to špinění bylo v pohodě a bylo známkou, že se mimi zavrtává. Dej se do klídku, i když se to hezky řekne a hůř provádí, a mysli na to, že to bude v pořádku. Moc držím palečky 🙂

Zdravím všechny příchozí a jsem moc ráda, že se tu rozjela nová vlna testovatelek, tak hlavně pohoděnku a dálnice na testíkách.

@mia75 těhulko, jak se cítíš, jak se vede?

Já jsem měla při ET 1 embryjko, 1.KET 2 embryjka a 2.KET 2 embryjka a podařilo se nám to až na potřetí a čekáme jedno mimčo, které si jde zítra pro průkazku 😉

Všem moc držím palečky.

mia75
22. kvě 2012

@leagux Ahoooj, takze zajtra máte uz prukazku? 🙂 a koľko máte už cm? Ja idem vo štvrtok na další ultrazvuk, dúfam, že bude srdiečko v poriadku. Sme dnes 7+3, takze drobec 🙂

leagux
autor
22. kvě 2012

@mia75 uvidíš, jak ti to poletí, Jsem dnes 11+6 🙂 16/5 jsme měli 43mm a zítra se dozvím výsledky. Měla jsem trochu problém se pálením, a to nejenom při močení, takže beru nějaké léky a železo, kterého mám nedostatek, ale prcek je naštěstí v pořádku. Moc držím palce a užij si UZ, je to krásný pohled 🙂

mia75
22. kvě 2012

@leagux Au au, pálení asi nic moc ☹ ale uz je lepšie, áno?

leagux
autor
22. kvě 2012

@mia75 bylo to hned pryč. Jen jsem z toho byla vyjukaná, protože jsem nikdy neměla takové problémy a dokonce jsem i malinko zakrvácela. Pak to odeznělo samo, UZ byl OK, ale za 4 dny se to opakovalo. Takže mám vyšší leukocyty a bílkoviny. A teď o tom ani nevím, nebýt těch prášků, které polykám.

ujujuju
23. kvě 2012

@darazv ahoj a čo potom z tebou robili, dali ti nejaké lieky, alebo injekcie, robili ti UTZ?? a ako dlho u teba to špinenie trvalo?

darazv
23. kvě 2012

@ujujuju mala som 6 den po ET/KET špinení a potom som mala na 8den už aj so slabou krvou testy som mala pozitivne čo som si robila doma ale mi to nedalo pretože ma bolelo aj brucho a v kríži tak som zavolala do caru tak mi povedali nech hned prídem urobili mi UZ a do toho už zo mna aj šli zrazeninky s krvou tak mi dr vysvetila že ako sa embryjko uchytilo tak to aj vzdalo a že to ide zo mna preč ☹ bola tvz-biochemicka gravidita čo som vlastne mala 2 krat pri et aj pri ket,,,

ujujuju
23. kvě 2012

@darazv no dakujem pekne, je to hrozné a komplikované, ja idem zajtra ráno na kontrolu teda, ale myslím si že to bude asi to isté čo si mala ty, je to smutné, a ty ešte ideš do boja?? máš ešte nejakých mrazáčikov?? lebo je už nie ak toto nevýnde tak končíme!! ☹ 😒

darazv
23. kvě 2012

@ujujuju nevzdavaj to prosím ta ,nemusí to byt to čo som mala ja,,,ano mam ešte tri mrazačky mala som mat KET teraz v piatok ale som nemala dostatočnu sliznicu tak idem až o mesiac 😒 bude to moj 5 transfer a hadam už uspešny,,ty si jak na tom?prve mimi maš tiež z ivf?

ujujuju
23. kvě 2012

@darazv prvé mimi mám z ivf tiež, podarilo sa nám na 1 krát, o toto druhé bojujeme už 2 roky, bola som teraz na 8 kete a už nemám žiadnych mrazáčikov a ani finančné prostriedky na 3 ivf a ani nervy, proste už musíme oddýchnuť!!! a ty kam chodíš do caru?? ja helios martin, je mi ľúto že sliznica neni o. k. , stále musia byť nejaké problémy a dávaš si jedno, alebo dve embryjká?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru