KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

evikj33
25. kvě 2012

@cuddle Mužem jen držet pěsti at to je tentokrát jinak 😉 Tak se opatruj.

ujujuju
25. kvě 2012

@cuddle ahoj a papáš aj Duphaston?? a koľko utrogestanu máš?? veľmi držím palce, mňa stále dosť bolí brucho a to krvácanie teda tiež nič moc u mňa !!

cuddle
25. kvě 2012

@ujujuju utrogestan 2-2-2 ted polykam, kdyz prestane spineni, krvaceni mam se vratit k zavadeni, Duphaston se u nas nedava, drive davali Estrofem, ale ted uz ne, dostala jsem injekci Agolutinu

mia75
26. kvě 2012

@ujujuju Ako si na tom? Je lepsie? A nepomohlo by skocit do nemocnice?

ujujuju
26. kvě 2012

@mia75 dnes je to trošku lepšie, uvidím čo bude do zajtra a ak to neprejde, tak skúsim ísť do nemocnice, nech sa na mňa pozrú, bojím bojím, včera som si skúšala robiť poobede test, bol trošku slabší, tak neviem, či mimi odomňa neodchádza

pikusa
27. kvě 2012

@ujujuju holka naše...myslím na tebe at je vše v pořádku a toto je jen neškodné špinění.....

ujujuju
27. kvě 2012

BABENKY MOJE DNES ZNOVA TO KRVÁCANIE ZOSILNELO, JA Už ÚPLNE PRESTÁVAM VERIŤ, zajtra ráno pôjdem do centra nech mi znova vezmú krv, chcela som ísť aj do našej nemocnice, ale to nemá význam už mám snimi skúsenosti, nechajú ma tam a nebudú so mnou vôbec nič robiť iba čakať ako sa to vyvinie, baby je to všetko také ťažké, ďakujem vám že sa môžem aspon takto vyrozprávať, lebo ma ani nebaví nikde ísť a už vôbec nie rozprávať sa o tom zniekým kto mi vôbec nerozumie, tak sa držte dám vedieť ako som dopadla, aj keď už je to viac než isté ☹ ☹ ☹

ujujuju
27. kvě 2012

@cuddle ahoj ty ako si na tom???

ujujuju
27. kvě 2012

@winterska tak ako duch silnie??? držím palce

cuddle
27. kvě 2012

@ujujuju ahoj, no vsak se podivej, testy z 11 a 12 dne jsou skoro stejne a dnes 14 den je to hodne slabsi carka, sice je to jiny test ( mama test v te stupidni lekarne nevedou ), ale i tak je to videt, takze proste si to necham zitra potvrdit

ujujuju
27. kvě 2012

@cuddle moja už zajtra sa dozvieš ako to z tebou je, je to už o chvíľočku, čiarka tam je, určite to bude dobré a čo tvoje špinenie prestalo???

cuddle
27. kvě 2012

@ujujuju momentalne ano, zadne spineni, nic

winterska
27. kvě 2012

@ujujuju ahojky, držím ti palečky, at je u tebe všechno v pořádku i přes to špinění 🙂 myslím na tě..
já mám sice testy pozitivní, ms nikde, ale nemám pocit, že by sílily.. ale uvidíme, k dr jdu až v úterý odpo 🙂

cuddle
28. kvě 2012

holky porostla na 215 🙂 jedeme zatim dal 😉

ujujuju
28. kvě 2012

Baby volala som do centra, kontrola zajtra ráno, testíky moje domáce sa mi zdajú čim ďalej tým slabšie, myslíte že to už je koniec môjho mimi???? mierne krvácanie stále neprestáva

ujujuju
28. kvě 2012

@verry
@cuddle AKO DIEVČATÁ TO DOPADLO?????, DRŽIM PALCE DNES OD RÁNA NA VÁS MYSLÍM!!!!! 😉 😉

cuddle
28. kvě 2012

@ujujuju uz jsem psala, zatim dobry, HCG vzrostlo z 66 na 215, v patek znovu

cuddle
28. kvě 2012

@ujujuju a nevezmou te znovu na krev, at zjisti hodnotu HCG ....

ujujuju
28. kvě 2012

@cuddle to je teda super, snáď to už bude len dobré, a áno zajtra idem na krv

cuddle
28. kvě 2012

@ujujuju tak at mas taky pozitivni zpravy....

verry
28. kvě 2012

@cuddle to je supéééér! vidíš nic není ztraceno
@ujujuju
jinač holky já mám HCG přes 900 😅 😵 😵 tak jen držte pěstičky, aby za 14 dní byla na UTZ vidět bublinka či dvě 😀

cuddle
28. kvě 2012

@verry na ty tvoje dalnice nemam, ale tak mozna tam schovavas 2 , dnesni odpoledni test, konecne s mamatestem, carecka je silnejsi nez ten 12 den - tak a znovu jdu v patek

verry
28. kvě 2012

@cuddle super! jen tak dááál 😉

winterska
28. kvě 2012

@cuddle no vidíš, že se ještě nevzdává 🙂 Taky nemám takové dálnice jako Very 🙂

pikusa
29. kvě 2012

Folky.....vidím krásný testíky,vidím HCG co vypadá nadějně....jen tak dál 🙂

ujujuju
29. kvě 2012

AHOJTE BABY,TAKžE bohužiaľ moja cesta za dieťatkom sa končí, hcg prestalo stúpať!!!

jika10
29. kvě 2012

Ahoj holky, jsem dneska 8 den po transferu a 11 DPO, rano me uz svrbely prsty na test, ale odolala jsem. Bojim se totiz toho, ze mi v lekarne zase prodali jednocarkovej smejd 😒 No, sobota uz se blizi, tak uz asi vydrzim a ono se to rozlouskne samo

darazv
29. kvě 2012

@ujujuju To mi je velmi luto,chapem ta prešla som tým 2krát ☹ ale sa nevzdávam a idem dalej hned ako dostanem mrchu idem do štvrtého KETU,,

cuddle
29. kvě 2012

@ujujuju ☹ ☹ ☹ ☹

winterska
29. kvě 2012

@ujujuju to je mi líto ☹ 😢 drž se a až se ti zase zadaří, dej určitě vědět!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru