KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

verry
1. čer 2012

@cuddle aha, tak počkáme 😅

cuddle
1. čer 2012

@cuddle tak nic moc 623, pry by mela byt tak o 100 vic, ale ze teda jeste pockame a objednali me na pondeli na ultr, ja mam 3 dny skoleni v Rakousku, tak muzu stejne az ve ctvrtek...

cuddle
1. čer 2012

@verry no tak to bylo pro tebe to predtim....uz si pisu sama se sebou

verry
1. čer 2012

@cuddle ale to je pěkná hodnota!! hlavně že se zvyšuje, to je mooooc dobře. Uvidíš,že to dobře dopadne. Věřím tomu! 😉

cuddle
1. čer 2012

@verry no kdyby to melo 2nasobry narust co tech 48 h , tak by to melo byt dokonce 860 dle toho pondelniho, ale nekde pisou, ze i 1,6 narust je jeste ok, no tak uvidime v pondeli , co mi reknou , ale vsude pisou, ze na ultrazvuku pry pod 1000 HCG stejne nejde nic videt, tak nevim co tam vykoukaji

verry
1. čer 2012

@cuddle ok, v pondělí se uvidí. budu na tebe myslet a držet pěstě! 😉

leagux
autor
1. čer 2012

@ujujuju co to tady čtu, já tomu tak věřila, že se ti holčičko zadaří. Zkus si dát pauzu, vypnout věškerý myšlenky a po čase to zkuste znovu, uvidíš, že se zadaří.

@spunda držím palce do znovurozježdění 🙂

@cuddle nevím, kolik dní si po KET, ale hodnota to není vůbec špatná, některé mají pomalý nárůst HCG, tak tomu nech ještě čas. držím palečky 😉

cuddle
1. čer 2012

@leagux 19 dni po ket

ujujuju
1. čer 2012

@leagux ahoj moja, aj ja som tomu tak verila, stále sa mi nechce veriť, že z toho nič nebude, tie testy boli také krásne, to som prvý krát mala také pekné- mám ich asi 10 - pozitívnych a ešte aj dnes tam bola taká slabá čiarka, joj do kelu, je to smutné, ale čo už ☹ ☹
A čo ty moja ako si užívaš tehotenstvo, cítiš sa dobre, stále pracuješ???

ujujuju
1. čer 2012

@cuddle ahoj cuddle, myslím na teba, nech to dopadne dobre, viem že ťa čaká víkend plný čakania, budeme čakať s tebou a modliť sa nech to hcg poriadne rastie, veľa síl a pozitívnu náladu- bude to dobré!!!! 😎 😎

spunda
2. čer 2012

@ujujuju Ahojky tak hlásím že dnes dorazila MS a 11.6. se objednávám na UZ a uvidíme co tam pani doktorka uvidí 😀 😀 😀

leagux
autor
2. čer 2012

@cuddle já měla 14 dní po KET něco okolo 550HCG. Cuddle, ale opravdu HCG a jeho růst u každé ženy je jiný, někdo má pomalejší rozjezd a pak to vyskočí nebo naopak jako jsem to měla já. Věř a moc držím palce.

@ujujuju je mi to moc líto, zrovna, když jsi to měla tak nadějné, ale asi to nemělo dopadnout. Ale určitě neházej flintu do žita a až se na to budeš cítit, tak to zkus znova. Ono, když se na to člověk tak neupíná, tak to většinou vyjde, je to jako s láskou... 🙂
Stále pracuji, nemám velké potíže, takže mi to nevadí. Už jsme to i řekli doma a v práci, tak to hlavně ze strany rodičů bylo a stále je velká euforie 😅 Začíná mi růst bříško, takže už jsme to nemohli moc skrýt, vždyť už jsem 13+3, toto letí.

@spunda držmím moc palce.

Holčiny, všem moc přeji, aby se Vám to povedlo, všechny si to tu zasloužíme a bojujeme jako lvice. Většina z nás si na to musela počkat a 1.neúspěch byl velké zklamání, ale zase ten pocit, že je ve vás nový život, určitě stojí za ty všechny nervy, neúspěchy, zklamání, cestování a taky peníze. Všem Vám držím palce 🙂 , jednou to vyjde 😉

pikusa
2. čer 2012

Hele,já měla po ET po 14ti dnech 348......a mates je tady 😀

cuddle
2. čer 2012

@pikusa
@leagux holky diky ja mela ale 15 den 215 a 19 - 623 coz je oproti Vam taky jeste rozdil, no nic proste je to tak , ze nejsem tabulkova 😀 proste v pondeli uvidime co mi reknou

pikusa
2. čer 2012

@cuddle hele a po KET nějakých 2350 a jak to dopadlo ☹

cuddle
2. čer 2012

tak u nás už je taky jasné jak to dopadlo ☹

ujujuju
3. čer 2012

@cuddle nezúfaj ešte, nádej umiera posledná!!!

pikusa
3. čer 2012

@cuddle ale neeee ještě přece ne

cuddle
3. čer 2012

@ujujuju no tak tady opravdu není nadej, bylo to tratoliste krve a kusy tkani co slo ven, komplet cela sliznice atd. ☹

ujujuju
3. čer 2012

@cuddle moja to kedy si začala krvácať??? to nemyslíš vážne, ja toto nikdy nepochopím, prečo sa to takto deje

ujujuju
3. čer 2012

@winterska ahoj ahoj ako sa mávaš, už sú nejaké príznaky, si o. k. ??

mia75
3. čer 2012

@cuddle ☹ ☹ bola si u lekára? Mrzi ma to ☹

ujujuju
4. čer 2012

@cuddle veľmi na teba myslím, posielam veľa síl a veľké objatie, rozumiem tvojej bolesti, viem že je obrovská, ale čo už, sme malý páni na to aby sme rozhodovali o tom, či naše vytúžené dieťatko, alebo embryjko rástlo a žilo, nechápeme prečo, pýtame sa prečo a odpoveď od nikiaľ neprichádza, možno raz . . . to pochopíme, všetko musí predsa mať nejaký význam!!!!

cuddle
4. čer 2012

@mia75
@ujujuju dekuju, ano dnes uz jsem byla na vysetreni jak ultrazvuku, tak znovu krev, protoze z ultrazvuku toho nebylo moc patrne, vypadalo to na vsechny moznosti a nejvic na mimodelozni, ktere nakonec bylo snad vylouceno, tim, ze HCG kleslo na cca 420 * v patek 623 - takze by to melo opravdu odpovidat tomu SP, ktery probehl jak jsem si myslela v sobotu vecer
ale samo mam prijit jeste ve ctvrtek znovu na krev, jestli to ma opravdu klesajici tendenci a neni tam jine prekvapeni a pak doufat, ze nebude potreba revize a telo si poradi samo

mia75
5. čer 2012

@cuddle ☹ uf, tiež posielam veľa síl. U mňa radšej robili min.rok revíziu, lebo HCG neklesalo dobre. To uz je tá najmenšia bolesť, bohužiaľ ☹ oddýchni si pár mesiacov, potrebuješ silu...

ujujuju
5. čer 2012

ahojte, zajtra naposledy cestujem do Car- či Hcg kleslo na nulu, joj nemám tam chuť ani ísť, ani si to pripomínať, ale no čo už!!!

cuddle
5. čer 2012

@mia75 toho se taky bojim protoze jsem krvacela fakt silne v tu sobotu, v pondeli potvrzeno teda klesajici HCG, ale porad tam byla hodne vysoka sliznice a snad i znamka hematomu, a od te soboty nic, jen sem tam lehke spineni, bojim se, ze se to zaseklo a budou me znovu posilat na revizi, uz jsem na 1 byla, po 2 potratu se telo vycistilo samo, sice jsem krvacela fakt hodne asi 10 dnu, ale uz bez narkozy a zasahu doktoru

@ujujuju taky jdu znovu na krev ve ctvrtek 😒

ujujuju
6. čer 2012

@cuddle myslím na teba, ako sa cítiš, je to už trochu lepšie a čo to krvácanie, rozbehlo sa či nie, ja dnes celkom dobre hcg už iba malinká hodnota, už som konečne aj dokrvácala po dvoch týždňoch, len srdiečko ešte bolí, ale všetko potrebuje čas, drž sa

ujujuju
7. čer 2012

@cuddle tak ako si dnes dopadla???

cuddle
7. čer 2012

@ujujuju porad " jen " spinim, tak proste uvidim, necham tomu tyden a pokud to nikam nepostoupi mam prijit na ultrazvuk, aby se kukli co a jak
jinak hodnota klesa, na presne cislo uz jsem se neptala...takze mimodelozni nastesti nehrozi...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru