KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

evikj33
19. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško a jakou citlivost testu jsi měla a není dušík ani po zaschnutí?To se mně nezdá 😕

spunda
19. srp 2012

@evikj33 Ahoj evi měla jsem 20-tku a duch žádnej ☹ no kolegyně z práce co má čletý dvojčata ,tak mi říkala že měla negativní test a z krve ji řekli že je těhu,tak si koupila další test a zase byl negativni tak uvidím,třeba je to i muj případ,no hrozný je že nejsem vubec nervozní já fakt nevim co se se mnou děje 🙂

evikj33
19. srp 2012

@spunda No jooo ja vždy testila mamatestem 10,na 20je brzo ta mně u dvojek ukázala až 17den po ET.Byl to ten RF-testík co ti dali při ET.Tak to není níc ztraceno,bud skus koupit mamatest 10 a nebo už počkej do zítra ne krvičku. 😉

spunda
19. srp 2012

@evikj33 no z RF mám taky 20 ale měla jsem ještě od minule nějaký BEST-2,tak jsem ho zkusila no zítra už ani ten RF dělat nebudu a zajdu hned ráno na krev,manža s toho byl ráno totálně víš kde ????☹ a má dnes denní tak příjde až po 18h .tak tonechám na zítra půjdem tam spolu tak uvidíme ,ale je blbé že i na ty testy musiš čekat 🙂

evikj33
19. srp 2012

@spunda Blbé to je,ale dnes čekáš na vše a nejduležitější je jak to dopadne.Na ty hezké věci si člověk rád počká a ty horší by měl nejradši co nejdřív zasebou.Myslíme na vás a moooc držíme pěsti. 😉

spunda
19. srp 2012

@evikj33 jj děkujem budem to potřebovat ,tak vim že nic jiného než počkat člověku stejně nezbyde ale hlavně at to tam je ,ne,???🙂

evikj33
19. srp 2012

@spunda No jasně to je ten nejduležitější začátek,pak už se pořád na něco čeká,ale krásně.Myslíme na vás Tfuj Tfuj Tfuj 🙂

spunda
19. srp 2012

@evikj33 Děkuju moc 😀 😀 😀 užij si krásnou neděli pááá a děkuji za podporu ..

evikj33
19. srp 2012

@spunda Jj Krásnou a parnou 😝 .Podpora je samozřejmost od toho jsme přece tady 😉 Tobě taky hezký den.

ujujuju
19. srp 2012

@spunda obdivujem ťa, že nie si vôbec nervózna, ale možno je to aj tým, že už máš toho veľa za sebou a proste to musíš brať tak ako to je!!!! ešte nič nie je stratené, len ma to hnevá že niekto si zmyslí že chce dieťa a hneď ho aj má, niekto ho vôbec nechce a ako naschvál otehotnie a tí čo chcú a veľmi túžia si musia prejsť dlhú dlhú cestu a často krát bezvýsledne, prajem ti aby tvoja cesta skončila úspešne 🙂 🙂

spunda
19. srp 2012

@ujujuju Děkuji no možná je to i tím ale říkám si že naděje tu ještě je tak proč se nervačit 🙂 uvidím podle krve .je to nespravedlivé to máš pravdu ale nic s tím nenaděláme ,mužem jen bojovat dál 🙂

ujujuju
20. srp 2012

@spunda spundi ako???????

evikj33
20. srp 2012

@spunda Drahuško čekáme a věříme 😉

spunda
20. srp 2012

ahoj holky
tak bohužel dálnice se nekoná a začala jsem krvácet,tak jsem psala s Machačem a zítra jdu na krev ale mám hrozný křeče v břiše tak si myslím že to nevyšlo.Machač mi taky napsal že to asi nevyšlo ☹ takže uvidím a vyzkoušíme zmrzlinku 😉 pokud to půjde tak bych šla hned at nemusim přerušovat PN .Ve středu budu chytřejší ale mám z toho divnej pocit ☹ ☹

ujujuju
20. srp 2012

@spunda ja už ani neviem, čo ti mám napísať, je to smutné a divné, normálne sa mi chce plakať, asi to tvoje telo už má toho dosť, prajem ti pevné nervy ☹ ☹

spunda
20. srp 2012

@ujujuju No já už taky nevím co se děje poslední tři dny to bylo nějaké divné už jsem nebyla tak unavená a ani ty nevolnosti nebyly tak to mimi asi vzdalo 😢

evikj33
20. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak to jsem fakt nečekala,moc mne to mrzí.Špinění by tak nevadilo,ale ty křeče nevěstí nic dobrého.Nadruhou stranu se zdá že se mimi na chvilku zahnízdilo,ale pak to asi vzdalo.Snad to Macháč nějak vykoumá a Ketík bude brzo a tentokrát uspěšný.Ted se to v RF těhulema jen hemží,tak už jsi taky určo nařadě.-Drž se a zítra dej vědět.Myslíme na tebe.

spunda
20. srp 2012

@evikj33 Evi já to taky nečekala nevim co se pokazilo ☹ taky mi příjde že to mimi vzdalo ,posledni tři dny to bylo jiné ☹ ☹ ☹ no uvidíme co bude dál 😒

evikj33
20. srp 2012

@spunda Jj tyhle pochody nikdo neovlivníme a nejhorší je nevědomost,spousta otázek proč? ☹ Musíme věřit že vše má svuj duvod a Ketík už dopadne dobře,že třeba bylo něco špatně.Nesmíš se tím trápit,to není v naších rukách.Určitě bude brzo lépe.Moc tomu věřím a posíláme pohlazení.Mně zítra čeká EKG,v pondělí poradna a 14.9.UTZ ve 20tt kde se budou skoumat VVV,tak už jsem taky zas kapku nervozní,zda je vše jak má.Dobrou noc.

lucido
21. srp 2012

@spunda Ahoj, doufala jsem, ze ti to vyjde, moc me to mrzi jak ti dopadlo a klanim se jak jsi vydrzela a testla az den D.
Kazdopadne mas telo nastartovane a ket vyjde!!!

spunda
22. srp 2012

@lucido ahoj já taky doufala,ale tak bojuju dál jsem objednaná na 31.8. k Dr.Machačovi a pokud bude sliznice dobrá tak doufám,že půjdem na KET .Dnes jsem nasadila kontryhel tak snad se dám dokupy a co ty???

lucido
22. srp 2012

@spunda Ahoj kočko, tak to máme podobné, příprava sliznice.... no kontryhel jsme dnes měla jeden hrnek, večer to ještě napravím. Drže se.

spunda
22. srp 2012

@lucido ty se taky drž a kdy ty máš plánovaný ten ket???a bereš nějaké leky???Mě včera doktor napsal že mám vysadit utrogestan i estrimax ☹ takže neberu nic ....jen ten čajik 🙂

pikusa
22. srp 2012

@spunda holka co mi to děláš...říkala jsem že se vrátím a ty budeš těhule---mrzí mě to......

lucido
22. srp 2012

@spunda Ahoj, jeste nevim, na patek se objednam na UTZ to bude 13DC. KET se dela 19DC?? Nemam zkusenost.
Odpocines si chvilku od estrofemu a pak znova bojovat.

spunda
23. srp 2012

@pikusa ahojky no ani mi nemluv ,všechno vypadalo tak dobře a nic včera mě zase začalo bolet trochu v krku a pořád mám slabou rýmu tak nevim jestli třeba i tohle hrálo roli.A co ty jak sis užila dovolenou ???Jinak já jdu 31.8.k Machačovi to budu 13dc a doufám že budu moct hned zkusit ketík 🙂

spunda
23. srp 2012

@lucido Ahojky jo tak ty jdes tento pátek já až příští budu taky 13dc tak budem bojovat spolu 😀 😀 😀 já už jednou na ketu byla a moc si to nepamatuju ale myslím že tam hlavně záleží na sliznici jak je narostlá já už piju kontryhel tak snad bude vše ok .Drž se a dej určo vědět co a jak 🙂

lucido
23. srp 2012

@spunda Ahoj, no já na UTZ jdu až příští pátek, tak to máme 31.8. stejně, taky 13 DC 🙂. Právě jsme vypila velký hrnek kontryhelu a odpoledne dám další, budu muset do lékaárny pro zásoby. Budeme splu bojovat, hurá ať se zadaří 🙂.

spunda
23. srp 2012

@lucido ahá tak to jsem asi špatně počítala ☹ já už taky zrovna jeden velkej piju,dávám si to 2xdenně kontryhel,tak půjdem do boje spolu 😀 😀 😀 a kolik máte zmrzlinek já jen jednu ☹

lucido
25. srp 2012

@spunda Ahoj, my máme 9 mrazáčků,a le vlastně přesně nevím v jakém stádiu, zamražení bylo postupně, no uvidíme. Včera jsem si dla dvě decky červeného, vzorně piju 2x denně 0,5l kontryhelu. Už aby byl pátek viď? Sand nám oběma sliznice naroste vzorově.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru