KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

ipuska
17. říj 2012

otvírám znovu diskuzi......je tu někdo? Včera jsem byla na Ket 2 mrazáčků..... 😉 🙂

ipuska
18. říj 2012

nikdo? 😕 😕 😕

hasalovak
18. říj 2012

@ipuska Ahojky, mi jsme po Ketu od 11.9 a vipadá to úspěšně. Dneska končíme 2.měsíc. Tak i Tobě držím palečka, aby to vyšlo.

pikusa
18. říj 2012

@ipuska tak ti strašně moc držím palce at to vyjde..... 😵

ipuska
18. říj 2012

@pikusa - děkuji a co tebe čeká teď??? 😕
@hasalovak - tak to je super slyšet, že se to někomu povede, nám se KET zatím 2x nezdařil.....z 1.IVF -ET máme holčičku 🙂

pikusa
18. říj 2012

@ipuska mě čeká 5.KET.....jen ještě nevím kdy

ipuska
18. říj 2012

@pikusa a to jsou pořád mrazáčci z 1.IVF? A první mimi máš také umělým opl.? Jaké jsi měla odstupy mezi KETama? Promiň za ty otázky 😅 😅 . A to se ti 5x nechytlo žádné embryo nebo třeba bylo zamlké těhu? 😕 😕

winterska
18. říj 2012

@ipuska ahoj, já byla na Ketu dnes dopo - 2 mrazáčci už jsou moji 🙂

ipuska
18. říj 2012

@winterska tak držím palce, zrovnajsem koukala na stránky Gestu a čtu tvoje příspěvky - pěkná náhoda 😀

ipuska
18. říj 2012

@winterska ten květen nedopadl? 😔

winterska
18. říj 2012

@ipuska bohužel mi 7tt při kontrole místo srdíčka našli 4týdenní plod - zamlklé těhu.. naštěstí jsem se vyčistila přirozeně, nemusela jsem do nemocnice🙂 udělali jsme si manželem hezké léto a doufáme, že to konečně vyjde 🙂

a kam chodíš ty - do jakého CARu? u Vás na severu?

ipuska
18. říj 2012

@winterska Tak aspoň tak 🙂 , já ai letos nemocnice užila až až tak doufám, že mám vybráno a bude už jen dobře a vše se povede jak má. Já jezdím do Prahy do Gestu. Jsem tam celkem spokojená.......a ty jezdíš kam? 🙂

winterska
18. říj 2012

@ipuska já už do Gestu jezdím 4 roky 🙂 Ofiko mám dr. Koreckého, ale obvykle se o mě stará Alex - dnes mě dokonce transferoval.. A ke komu chodíš ty?

winterska
18. říj 2012

@ipuska koukni na můj profil - tam mám celé to moje "těhutrápení" napsané.. 🙂

ipuska
18. říj 2012

@winterska další náhoda 🙂 . Pan Dr. Korecký mi dělal transfer před 4 lety a povedly se mu dvojčátka, bohužel jedno to pak vzdalo, ale povedlo se a teď po 4 letech mi transfer dělal zase 🙂 tak doufám, že měl zase šťastnou ruku. Jinak můj ošetřující lékař je pan Dr. Alexander 🙂🙂

winterska
18. říj 2012

počkej, teď mě napadlo, že dr. Ko. tam bývá jen v úterý, jinak má ordinaci v Kobylisích..
Jinak bud ráda, že máš alespon Amálku 🙂

ipuska
19. říj 2012

no vždyť já byla na transferu v úterý......To víš, že jsem ráda aspoň za Amálku. Mě jen Dr. Korecký sympatický, ale i Alexander, ale koukala jsem, že si na něj dost stěžujou..... 🙄 🙄

ipuska
19. říj 2012

@winterska Já si myslím, že tam jednu dobu ani nepracoval?????

pikusa
19. říj 2012

@ipuska ano...stále máme mrazáčky z IVF/ICSI....měla jsem 31 folíků.z toho 23 vajíček....všechna oplodněna a bylo jich 19 dobrých...
Mates je hned po IVF povedl se napoprvé....když mu byly 2 roky a kousek,začali jsme se snahou o sourozenečka....
¨první KET se povedl,ale bohužel.....v 6.týdnu revize.....
a rozestupy cca půl roku vždy

ipuska
19. říj 2012

dnes mě celý den pobolívá břicho..... 😕 😕 . 3 den po Ket tak doufám, že se mimi zavrtávají..... 😵 😵

pikusa
19. říj 2012

@ipuska jasně že jo 😵

winterska
20. říj 2012

@ipuska vidíš, jsem se tě chtěl zeptat, jak se cítíš? mě to bříško pobolívá taky trošku... kdy se chystáš testit? a jsi doma na neschopence?

ipuska
20. říj 2012

@winterska testit se chystám v úterý....🙂. nemám neschopenku......🙂. Jak je dnes? Mě už pro změnu nic nebolí 😕 😕 😕 😕

winterska
20. říj 2012

@ipuska jsem se včera hodně natláskala a dnes stále běhám na wcko.. 😀 manžel mě vzal na pozdní oběd do restaurace, tak ted odfukuju a on spí... jinak mi je docela dobře.. ale musím chodit ven, jinak se doma asi zblázním.. už jsem vyprala, poklidila, žehlení si nechávám na později...

ipuska
20. říj 2012

@winterska to jsi teda živá......nemáš náhodou odpočívat??? 😀 😀 . Já mám žravou dneska....kdy budeš testovat??? 😉 😉 😉 . Myslíš, že bych mohla jet do lesa na houby?

winterska
20. říj 2012

@ipuska neboj, zas to tak nepřeháním s pohybem 🙂 pračka pere sama... ale vařit si musím, ale dělám jednodušší jídla žádné prodlevy u plotny 🙂
jestli chodíš do práce, můžeš i do lesa, ale bud opatrná.. já bych do lesa šla taky hned.. známí si vozí koše hub a já letos byla jen v létě, kdy ještě nerostly... a hlavně tam je klid a nikdo tě neobtěžuje jako ve městě..
testit bych ráda nejdřív 28. snad to vydržím 😀

ipuska
20. říj 2012

@winterska ta to bych fakt nevydržela, vždycky jsem testila od 6. dne po transferu.....🙂😀. Právě jezdím do lesa 2 týdně a jsem zvyklá, že nosím plné koše a dnes jsem s tátou nejela,, protože se bojím. No ve středu pojedeme, to už bych měla vědět....budu 8. den po KET. Ale jsem docela v pohodě, vždycky jsem bláznila s testováním, byla jsem nervózní a tenhle transfer prožívám tak nějak jinak 😀 😀 😀 .

winterska
20. říj 2012

@ipuska neboj, nejsi v tom sama, taky jsem vždycky testila dost brzo.. ten první týden docela jde, ale pak začínají svrbět ruce při každé návštěvě wcka 😀 tak uvidíme, jak to bude tentokrát 🙂
jen v tu středu, až pojedeš, bud opatrná, zvlášt, když najdeš // 🙂

ipuska
21. říj 2012

@winterska ty houby si musím rozmyslet, protože nechci něco po....t 🤐 🤐 , to mi to za to nestojí. Bolí mě zase břicho, až mě to probudilo 😖 😖 , za chvilku půjdu dělat snídani Amálce a možná pojedu do lékárny 😀 😀 🤐 🤐 . Manžu mám do středy na rybách tak jsme s Amálkou samotinké. Jak je tobě dnes?

musilka
21. říj 2012

Holky dotaz nezkoušela jste některá akupunkturu před KETem ? Mám před sebou třetí KET v lednu ( KET červen,2.IVF-ET září) máme z druhého ivfka jen dva mrazáčky tak chci zkusit vše..... Mám známého co dělá akupunkturu a celkově čínskou medicínu a doporučil mi to že by to určitě zkusil tak jestli s tím nemáte někdo zkušenost ? Sežrala bych i brouka hlavně abych nemusela na třetí IVF ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru