KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

pikusa
29. únor 2012

@spunda 14.-15.den mám dojet na krev.....test je naše svobodná volba 😵

spunda
29. únor 2012

@pikusa hmm tak to tam máte jiný,my jsme dostali test přímo při KETU a vlastně jsme ho dělali 13 den po ketu to byl negativní ale protože jsem nekrvácela tak jsem šla na krev,stějně jsem tam musela pro lístek na peníze...

pikusa
29. únor 2012

@spunda no já si krev zařídím tady u nás...přece jen jet 2 hodiny kvuli píchnutí že.....ale chtějí vědět jk to je tak musím...
krvácení taky drží utrogestan.....

spunda
29. únor 2012

@pikusa no ale včera večer už jsem právě začala špinit a to už jsem tušila,že je to špatný ☹

pikusa
29. únor 2012

@spunda aha......no já jsem sama zvědavá na sebe.....
ale myslím,že prostě nic

spunda
29. únor 2012

@pikusa tak nemysli a drž se !!!!! Hlavu vzhuru 😀 někomu to musi zase vyjít ne ????🙂

pikusa
29. únor 2012

@spunda hmmm někomu jo.....
ale víš jak.....těhotná jsme byla 2krát....vím,jak mi bylo hned zkraje---unavená,při čištění zubů blbě hned zkraje.....ted nic......prostě nic

spunda
29. únor 2012

@pikusa tak to máš výhodu já ještě těhotná bohužel nebyla ☹ ale tak slyšwla jsem od kámošek že každe těhu prožívaly jinak , nech tomu čas a uvidíš 😀

pikusa
29. únor 2012

@spunda OK nechám a uvidíme....
no 2krát těhu ale jedno dítko 😵

spunda
29. únor 2012

@pikusa To jsi štastná,víš co by za to plno ženských dalo ???Já budu ráda aspon za jedno 😀 Ted máš ještě pořád naději.....smutná mužeš být až to budeš vědět na 100% ale ted to ještě ber pozitivně.Vím snadno se mi to říká ale já to tak brala ,pořád jsem dnes ve skrytu duše věřila že to tam bude,než mi sestra řekla že negativní ☹

pikusa
29. únor 2012

@spunda já vím.-------ale touha po druhém mimču je stejná jako pr tom 1.a možná větší.....vím,ak je to úžasný....
ale jasně...jsem vděčná za matese

spunda
29. únor 2012

@pikusa Jo je mi to jasné já si taky vždycky říkala ,že bych nechtěla jedináčka ale budu za něj vděčná 🙂 jinak ted jsem se konečně dohodla s Dr.zítra si jdu pro recept na Clostilbegyt a začnem stimulovat at máme vic vajiček a mužem příště dát aspon dvě embrya,tak jsem zvědavá.8.3. mám kontrolu na hematolce tak doktor asi nadšený nebude ale co už ☹

pikusa
29. únor 2012

@spunda super...nač čekat že 😵

spunda
29. únor 2012

@pikusa přesně tak a hlavně mám neschopenku tak toho chci využít a ne se zase měsic nervovat 🙂tak hurá do boje 😀

pikusa
1. bře 2012

@spunda tak budu strašně moc držet palečky....

hit
1. bře 2012

Tak dievčatá, pridávam sa do klubu negatívnych ☹ - zatiaľ síce iba z testu, krv bude poobede, ale už tomu šancu vlastne nedávam. No a my sme tým vlastne skončili, jedno šťastíčko tu máme, do ďalšej stimulácie už nejdem. Chceli sme využiť len to, že máme nejakých snehuliakov, ale to sa bohužiaľ nepodarilo. A ozaj ma to mrzelo viac, ako pri predošlých nezdaroch - viem o čo všetko sme prišli.....
Vám ale držím všetkým prsty, nech Vás už skoro má kto v noci budiť 😀

pikusa
1. bře 2012

@hit jak dlouho jsi po KETU???

spunda
1. bře 2012

@pikusa Děkuju já tobě taky at to tam máte 😀 😀 😀

pikusa
1. bře 2012

@spunda jooooo už aby bylo po krvi a vím

hit
1. bře 2012

Ja som bola 16.2. - dnes sú to 2 týždne....

ivanachomistekov881
1. bře 2012

ahojte dievčatá, no to snaď neni ani pravda, samé negatívne správy, dúfam, že ešte tie čo neviemte výsledky nás nejako prekvapíte 🙄 😲
ja som dnes bola v CAR a dohodli sme sa, že v utorok ideme na KET, chceme si dať 2 embryjká, tak som zvedavá čo ma to zase čaká, tak uvidíme, držte sa a bojujte pokiaľ sa dá, kým sú nejaké možnosti treba ich využiť a ak to vevýnde aspon si nebudeme vyčítať, že sme pre to nič nespravili, pa

ivanachomistekov881
1. bře 2012

@hit no čo ako si dopadla???

spunda
1. bře 2012

@pikusa no a kdy máte ten den D😀 já si dnes byla pro recept na Clostilbegyt tak ho mám doma a už zobu 3xdenně,tak jsem zvědavá .V uterý půjdem na Uz tak nějaké vajucha tam musi být 🙂

pikusa
1. bře 2012

@spunda na krev si zajedu někdy příští týden...
je mi zle,nějaká střevní chřipka....ach jooooo

spunda
1. bře 2012

@pikusa jejda a nejsi třeba těhu ????😀 😀 😀

leagux
autor
1. bře 2012

Teda děvčeta, co se to tu dočítám? Moc mě to mrzí, ale nevěšme hlavu, vyjde to každé.

Držím moc palce pikuse, aby jí bylo co nejdříve dobře a střevní chřipka bylo jen převlečené těhotenství ! 🙂

Ivanko, úterek je určitě tvů šťastný den a vše dopadne dobře !

Hit, opravdu už to vzdáváte? Nechcete si dát nějakou pauzu a po čase se pokusit znovu ?

Holky, jsme bojovnice, tak neztrácejme naději 🙂))

pikusa
2. bře 2012

Holky je mi zle....horem,dolem to lítá
a měl to malej pak chlap a ted holt já

ivanachomistekov881
2. bře 2012

@pikusa ahoj, to je zákon schválnosti, nie aby ti bolo zle z toho že si tehotná, ale choroba sa na teba nalepí, no to nie je ani možné, a test si si už neskúšala urobiť? Tak si pooddychuj, lebo táto choroba je fakt vyčerpávajúca, mňa keď to pochytí, tak nevládzem ani na nohách stáť.
JA vždy keď jem tieto lieky pred KET, tak som strašne nervózna, podraždená a náladová, to je ako keby som bola tehotná, je to na nervy, mávaš to aj ty?
@leagux ahoj, a ty ako si dnes dopadla, dozvedela si sa niečo zaujímavé?

leagux
autor
3. bře 2012

@pikusa
Ahoj pisus, doufám, že už je ti dobře. Většinou tyhne choroby sice jsou strašný, ale trvají 1-2 dny 🙂

leagux
autor
3. bře 2012

Ahoj holky,
včera jsme přijeli pozdě, takže jsem se už nedostala k tomu, abych vás poinformovala.
Takže jsme se včera s dr. domluvily, že hned zkusíme ještě jeden KET z posledních sněhuláčků a v případě, že to nevyjde, tak mě pošle na imunologická vyšetření. Protože mám normální cyklus, tak mi nenasadila žádné léky a budeme hlídat vlastní folikul. Na příští pátek jsem objednaná na UZ a když půjde vše OK tak KET v dalším týdnu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru