KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

leagux
autor
10. únor 2012

Jejda, tak to vypadá, že jsem asi na to sama !??? :(

ivulkka
13. únor 2012

ahoj, asi si na to fakt sama, ja síce na KET nejdem, ale už som pár krát bola, mám jedno dieťatko, podarilo sa na prvý krát a chcela som druhé to sa nedarí a nedarí, ale nejdem ťa strašiť, chcem ti proste popriať šťastie, dávaj si na seba pozor a mysli pozitívne, lebo to fakt robí divy, pa, daj vedieť ako sa cítiš

hit
13. únor 2012

Ja sa chystám vo štvrtok, tak si (vlastne tým drobcom) držím prsty, aby rozmrazovanie bolo O.K.

petrufa86
13. únor 2012

@leagux Já se chystám ve čtvrtek, snad.

leagux
autor
13. únor 2012

Ahoj holky,
zdravím všechny 🙂
Měla jsem jít až zítra, ale dnes jsem si volala a byly tam připravený 3 blastocystky ze 3 🙂 . Takže jsem se musela vydat sama bez manžela na 300 km štrapáci. Tak to snad všechno dobře dopadne. Moc držím palce na čtvrtek hit a perufa86 a ivulkka neboj, druhý prcet už někde na tebe mrká z výšky 🙂

ivanachomistekov881
14. únor 2012

@leagux ahoj, tak čo ako si to včera zvládla, tú cestu a hlavne ten zákrok a ako sa cítiš? Hrozne veľmi držím palce, nech to dopadne dobre a kde vlastne chodíte, do akého centra a koľko embryjek si si dala vložiť?

ivanachomistekov881
14. únor 2012

@hit ahoj, aj tebe veľmi držím palce, ako vidím na fotke, už máš jedno dieťatko, koľko má rokov?

hit
15. únor 2012

@ivanachomistekov881 - Niečo málo cez 16 mesiacov a práve chodíme do omrzenie a odpadnutia. Tak tentokrát určite po KET otestujem režim bez obmedzenia, žiadne políhavanie a oddychovanie 😀 . Aj tak vravia, že to nemá nejaký preukázateľný vplyv....

leagux
autor
15. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj,
gratuluji k dětátku.
Uvidíš, že vše bude v pohodě a i ty se znovu dočkáš. Kdy se chystáš na další pokus?
V pondělí jsem to zvládla v pohodě. Včera od poledne jsem byla naprosto spavá, bylo mi dost na zvracení a bolela mě hlava. Přešlo to až dnes okolo poledního, tak doufám, že je vše v pohodě. Teď se cítím ospale, takže to nebudu lámat přes koleno a půjdu si dát šlofíka 😉

leagux
autor
15. únor 2012

Holky hit a perufa86,
držím moc palce na zítřek, ať vše dopadne dobře 🙂
Dejte vědět, jak se cítíte.

ivanachomistekov881
15. únor 2012

ahoj leagux, ono je to teraz asi o tom, že človek sa teší tomu keď je ospalý, unavený a je mu zle, lebo to skôr značí tehotenstvo, ako keď ti nič nie je, len si dávaj na seba pozor , dúfam že máš dobrého partnera a že ti pomáha, lebo aj to veľa robí. My sa chystáme na ďalší pokus niekedy na jar, ešte nevieme presne, najskôr musím ísť do Heliosu na kontrolu a dohodneme sa, dúfam, že to bude čo najskôr, lebo čakanie ma už nebaví a ty kde to chodíš, do akého centra? Myslím na teba, maj pekný dník

ahojte baby hit a perufa 86 veľmi vám zajtra držím palce, veľa síl a hlavne budte v pohode a HIT keď pôjde spať dieťatko treba ísť s ním aspon na chvíľočku, aj ak to nemá vplyv, ale je to na človeka dosť namáhavé s malým dieťatkom, a toto dieťatko máš tiež z umelého oplodnenia a ak ano na ktorý krát sa podarilo?
,

leagux
autor
16. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj,
Dávám na sebe pozor, vzala jsem si dovču a manžel mi taky pomáhá 🙂 Chodím do Iscare v Praze a musím říct, že jsem tam spokojená. Dnes už nejsem ani ospalá, ale zase mě dost bolí zadá 😒
Přeju, aby Vám to vyšlo a jaro bylo plodné 🙂 🙂 🙂

leagux
autor
16. únor 2012

Jak jste dopadly dnešní KEŤačky? Jak se cítíte? Držím palce a odpočívejte 🙂

hit
16. únor 2012

Tak bolo to tak napoly - aj smutné aj nádejné. Z predošlého pokusu sme mali 2x2 embryjka, ale museli rozmraziť všetko, lebo z tej prvej dvojice nevyzeralo dobre nič a nakoniec jedna životaschopná blastocystka sa predsa našla. Takže toto je náš posledný pokus, na ďalšiu stimuláciu už nepojdem. Takže držím tej mojej blastocystke (pracovné meno Gertrúd) prsty, dúfam, že si tam našla nejaké pekné miestečko..... Som úplne grogy - myslela som si, že už to teraz psychicky budem zvládať lepšie (predsa už jeden úspech doma máme), ale v noci som spala celkom biedne a teraz som grogy. A navyše malá akoby niečo cítila, tak sa dnes necháva iba dvíhať a nosiť....

leagux
autor
16. únor 2012

@hit
Nic není zadarmo, tak jsi to vybrala dneska a Gertrůda určitě se u Tebe bude mít dobře a vyroste do dalšího štěstícka 🙂 držím moc palce 🙂 🙂 🙂

ivanachomistekov881
17. únor 2012

@hit ahoj, veľmi s tebou cítim, je to všetko také ťažké, ja som si prežila to čo ty teraz už niekoľkokrát, myslela som si, že to budem zvládať v pohode, ale tiež som bola z toho mimo hlavne psychicky, myslela som si že keď už mám jedno dieťatko, že to bude jednoduchšie, ale nie je to, je to o to ťažšie že to dieťatko ťa potrebuje a cíti čo ty prežívaš, aj môj bol taký stále sa chcel nosiť na rukách, plakal, v noci zle spal a to práve vtedy keď som potrebovala byť v pokoji a v pohode, ale asi to tak má byť, a myslím si že ak je človeku súdené to dieťatko mať, tak môže robiť čokoľvek ťažké aj byť nervózny a aj tak sa to dieťatko uchytí, tak ti naozaj tržím palce, držte sa

ivanachomistekov881
17. únor 2012

@leagux dúfam, že si dnes prežila pekný deň a že embryjko sa pekne udomácňuje v tvojom brušku

gretta
17. únor 2012

Ahoj, ahoj, tak já se přidávám ,byla jsem na KET v pondělí 13. 2. teď se nemůžu dočkat soboty 25.2. kdy se dozvím, jestli se alespoň jednomu zalíbilo a zůstal mi v bříšku 🙂 😉

leagux
autor
18. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj, mám se dobře, jen tak vegetim a užívám volna 🙂 doufám, že se moje embyjko/ka uz uhnizdila a mile mě překvapí //. Hezky víkend

leagux
autor
18. únor 2012

@gretta
Ahoj a vítej 😉
Máme spolu stejny termín KETu 🙂 jak se citiš? V jakem stadiu jste embryjka transferovali ?
Ze mě spadla velka únava, 1. den po KET mi bylo dost na zvracení, které ovšem neproběhlo 😉 , sem tam mě píchlo dole a byla jsem nafouklá. Dnes už se cítím jako by nic a nemám žádné příznaky. V pondělí bych měla dostat MS, tak doufám, že se tentokrat nebude konat 😉 Bojím se, že do soboty to nevydržím a budu testovat dřív 😉
Držím moc palce 🙂 🙂 🙂

hit
19. únor 2012

@leagux Ja som na tom podobne - jeden deň si pripadám veľmi tehotná - unavená, podráždená, citlivé prsia... - druhý deň si pripadám netehotne a všetky prípadné príznaky pripisujem jarnej únave. Je fakt, že som nejak grogy a spím i 9 hod denne, čo už 16 mesiacov nepoznám.... Tak držím prsty, tých dní ešte nejak dočkáš a potom bude // 😉

leagux
autor
19. únor 2012

@hit
Ahoj.
Mám to taky jak na houpačce. Dneska mě pobolívá podbřišek a našla jsem na papíře tmavé skvrnky jako když mi začíná MS, kterou bych měla dostat zítra. Doufám, že se tak nestane a bobisci zůstanou se mnou. Začínám mít strach, ale tim si nepomůžu, takže mi nezbývá než čekat 😒
Jen se hezky prospinkej, protože nastávající dětičky Tě pak nenechají 🙂

ivanachomistekov881
19. únor 2012

ahojte dievčatá, normálne s vami súcitím, to čakanie je fakt hrozné, a pri umelom opl. je všetko stále len o čakaní, je to smutné, ale asi je to preto aby sme si tie vymodlené detičky naozaj vážili, baby držím vám palce, určite to dobre dopadne, veď čoskoro je tu jar, všetko bude ožívať, bude veselšie, tak sa tak treba už teraz naladiť a všetkooo sa zvládne, tak dohovorte tým maličkým detičkám vo vašich bruškách nech to nevzdávajú, posielam vám aj svoju energiu lebo to teraz potrebujete, .. . . . . ..DRŽTE SA

leagux
autor
19. únor 2012

@ivanachomistekov881
Mockrát děkujeme za podporu a energii 🙂

pikusa
20. únor 2012

Ahoj holky...
tak já jdu na KET dneska------za chvilku vyrážím na 2hodinovou štreku
A je to můj 3.KET....první vyšel,ale byla revize,další nic a ted uvidíme

leagux
autor
20. únor 2012

@pikusa
Ahoj, držím moooc palce, dej vědet, jak se cítiš.

ivanachomistekov881
21. únor 2012

ahojte všetky žienky - snažilky po KET, tak čo ako sa cítite? Určite ste unavené a máte zmiešané pocity a vaše myšlienky sa točia len okolo toho VÝNDE TO, NEVÝNDE TO 😝 , no je to ťažké, ale veľa síl vám prajem, určite to výnde!!!!! onedlho to čaká aj mňa, zajtra ideme na kontrolu do Martina a rozhodneme sa kedy začíname, pa

ivanachomistekov881
21. únor 2012

@pikusa ahoj, chcem sa ťa opýtať - aj prvé dieťatko si mala po IVF? a podarilo sa na prvý krát?
videla som tvoju stránku, máš to tam moc moc krásne a tvoj synček je zlatučký, vidím, že si materstvo užívaš, je to super, pa

pikusa
21. únor 2012

@ivanachomistekov881 ano....matyášek je na první zavedení....po IVF--jedno embryo a je to mates 🙂
Ted čekám,co toto embyo co mám 😵
a tobě budu strašně držet palečky

pikusa
21. únor 2012

@leagux děkuji......
jinak mám jedno embryo...8mi buněčné a holt čekat a čekat.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru