KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

ujujuju
19. kvě 2012

@verry verry ahoj, včera večer som začala špiniť, dnes zatiaľ nie, ale už mám strach či sa mi nespustí MS, v noci som mala aj dosť bolesti brucha, dúfam že ty si na tom lepšie!!!

verry
19. kvě 2012

@ujujuju špinění nemusí nic znamenat, hlavně aby se to nerozjelo. Ja zatím nějak nic, občas zabolí břuch,jinak nic nepozoruji. Někdy předevčírem mě večer ale bolelo břicho fest, jako když mě někdo řeže... od tý doby ale nic, jen takový klasický pobolívání podbřichu. zejtra budu držet pěstě 😉

spunda
19. kvě 2012

ahoj holky
tak nakonec jsme dnes měli jen jedno vajucho 😒 a ještě k tomu nám dr.Kozumplík řekl ,že to vaucho nevypadá moc dobře ☹ tak že nám zítra dají vědět jestli se vubec oplodnilo.....Modlím se at je to bojovníček 😀

ujujuju
19. kvě 2012

@spunda spundi, hlavne že ty si veľká bojovníčka, takže určite aj to vajucho bude bojovať, do kelu stále sa to nejako komplikuje, nebuď smutná a dúfaj, čo iné nám zostáva 😉 😉

spunda
20. kvě 2012

@ujujuju jo ještě věřím že to není uplně ztraceno,počkám co nám dnes zavolají a pokud to bojovníček zvládne tak jedem v uterý na ET .Jak něco budu vědět hned vám pisnu🙂

ujujuju
20. kvě 2012

@mia75 ahoj mia, videla som tvoju fotečku z ultrazvuku, takže srdiečko bije, určite si veľmi veľmi šťastná, prajem ti krásne tehotenstvo 😀 😀

spunda
20. kvě 2012

Ahojky tak bohužel se nám vajičko neoplodnilo 😒 😒 😒 takže budem dál bojovat...

cuddle
20. kvě 2012

@ujujuju nakukuju jak dopadlo tvoje testovani, ale nepises...

verry
20. kvě 2012

@ujujuju ahooj, tak jak dopadl testík?? 😵

verry
20. kvě 2012

@cuddle ahoojky, jakpak se cítíš? a co příznaky? nějaký pozoruješ?

cuddle
20. kvě 2012

@verry ahoj
nepozoruju, pac jsem si zakazala se pozorovat - mela jsem pracovni vikend, na chalupe spousta prace, natirani atd. takze jsem vyvetrana konecne dorazila domu
kamoska mi dala testik, co ji zbyl - pry je to ta // limitovana edice - tak jeden mam 😀 😀 ale zaroven rikala pouzit az 😀 24.5 na jeji svatek, takze ho mam na vystavce 😉

verry
20. kvě 2012

@cuddle tak super, jsem na nás zvědavá příští tejden propukne testování... 😵 😵

mia75
20. kvě 2012

@spunda Ahoj, to ma mrzii ☹ ☹ Bojujete ďalej, však? Veľa veľa síl..
@ujujuju Ďakujem, je to stále ešte problematické, lebo tam je ten myom a mala som bolesti, tak ma doktorka vystrašila. Uvidím ešte tento štvrtok, či sme fakt ok

spunda
20. kvě 2012

@mia75 Jo jo bojujem dál ,počkám až dojde MS a hned pokračujem 😀 😀 😀

mia75
20. kvě 2012

@spunda Drž sa! 🙂 zmenia ti stimulaciu, či uvidíte po MS?

spunda
20. kvě 2012

@mia75 No myslím že ni tělo reaguje s měsíčním odstupem ,minule když jsem brala na stimulaci Glostík tak jsem na UZ měla 2vajucha a o měsíc později bez ničeho jsem měla 4vajucha 😒 ted jsem brala glostík zase a jsem měla jen 2vajucha,takže ted počkám až dojde MS a zajdu na UZ a pokud bude vic vajuch tak jdem znovu do boje 😀 😀 ( já nemůžu moc hormony,vlastně bych měla mit vše v nativu,mám problémy s krví,i když jsem ted měla luxusní výsledky 🙂 a měla jsem trombozu v ruce takže aspon ten glostík na stimulaci ) no uvidíme co bude po MS 😉

ujujuju
20. kvě 2012

@spunda nie nie nie toto sa mi vôbec nepáči, spundi, možno to telo chcelo trošičku oddýchnuť a teraz to už bude lepšie

ujujuju
20. kvě 2012

AHOJTE DIEVČENCE, takže moje testovanie dopadlo tak, že je tam druhá čiarka, je síce slabá ale je tam , takže teraz už len prosím Boha nech tá čiarka silnie a silnie!!!! uvidím čo mi prinesú nasledujúce dni, je to teda riadny nervák toto a že vraj byť v kľude!!! - veď to je riadne napínavé a brucho stále tak trochu cítim bolesti, hlavne večer, bojím bojím. . . . . . babky som zvedavá ako vy . . . dajte vedieť, ja som dnes bola na oslave, moje krsniatko malo 1 rôčik, ale ten čas letí!!! 😲 😨

ujujuju
20. kvě 2012

@cuddle ty budeš naozaj testovať až 24.5. - to vydržíš dovtedy???????

ujujuju
20. kvě 2012

@mia75 je to zaujímavé, kde sa vlastne berú tie myómy???? veď stále nám tam kukajú do maternice a nič tam nevidia až keď je tam bábetko??? nechápem to !! drž sa

mia75
20. kvě 2012

@ujujuju supeeeer, nech // silnejú a všetko je v poriadku. Jupiii 🙂
Ten myom uz som mala, len bol malinký. Vplyvom hormónov veľmi narástol. Tak snáď si malinké vydobyje svoj priestor 🙂

fiallinka
20. kvě 2012

Ahoj holky, zkoušela jste některá KET jen s jedním mražáčkem? Jak jste dopadly? Díky...

pikusa
21. kvě 2012

Ahoj holky....
byla jsem pár dní mimo na mini dovolené a nedočítám....jen co je tady na té stránce

@ujujuju jupíííííííí držím at je vše OK
@fiallinka já ano.....jak ET jedno embryo--Matyášek,tak KET.....jeden vyšel,ale nedopadlo to a pak další 2 nedopadly vůbec

verry
21. kvě 2012

@ujujuju jupííí, potichounku gratuluju! fotečku testíku dáš? 😵

ujujuju
21. kvě 2012

@fiallinka ahoj ahoj, ja som skúšala z jedným embryjkom- mám z toho syna Adamka, potom veľa krát z dvoma - a nevyšlo to, ak to má výnsť, tak to výnde aj z jedným, tak do toho!!! ty chceš tretie dieťatko??

cuddle
21. kvě 2012

@ujujuju musim je to 11 den po KET, mame testovat 10-12 den a pak krev, takze to bude 11 den a 12 den pujdu na krev a hotovo
tim, ze je to testik od kamosky a je to ten z dvoucarkove serie, tak na ni dam a necham to na ctvrtek 😉

fiallinka
21. kvě 2012

Díky holky, asi to zkusíme potřetí, ale vzhledem k tomu, jaké máme zkušenosti, už do dvou nejdete, tak se jen tak ptám... 🙂

cuddle
21. kvě 2012

@fiallinka tak u nas zavadi jen 1, takze ja mam zkusenosti vzdy jen s 1nim - statisticky to vychazi velmi dobre 😉

carodejnice
21. kvě 2012

Ahoj všechny statečné! Nečeká mě KET, ale mám no už tohle vše za sebou. Jenom vám chci popřát pevné nervy a spoustu štěstí!!!!!
Také vám chci dodat odvahu, protože já mám po KETu krásná, zdravá, skoro 3leté dvojčata!
Držím palce, vím jak moc je to potřeba!

winterska
21. kvě 2012

@ujujuju ahoj, potichoučku ti blahopřeji k //. Jsem 7. den po KET, a zatím kromě občasného šimrání v podbřišku nic necítím, máš nějaké příznaky? bolestivá prsa, únava atd.. děkuji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru