KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

jika10
1. kvě 2012

@verry No problem jaksi nezjisten, proste se nedari 😝 No aby to vubec u tech starsich embrousku delali

verry
1. kvě 2012

@jika10 a proč ne? nechapu, přeci kdyby to nebylo na Ket, tak by je ani nezamrazovali,ne? uvidíš že to bude ok. jinak u nás též problém nezjištěn, máme všechny výsledky ohledne neplodnosti na 1. Takkže když to nejde přirozeně tak to půjde přes IVF. A je! 😉 Musíme tomu věřit! 😵
ty jsi měla první IVF? a tohle bude tvůj první Ket? U mě bude první a doufám,že poslední 😅

jika10
1. kvě 2012

@verry Jo jo, nepovedene IVF v breznu, myslela jsem, ze den testovani 21.3. nam prinese stesti, ale skoncilo to jeste driv, nez jsem chtela a mela testovat ☹ No a v dubnu jsme meli jit na KET, z toho nic nebylo a ted bude prekvapeni jestli bude se OK a KETik bude. Taky doufam, ze tohole byla v tomto roce posledni MS 😝

verry
1. kvě 2012

@jika10 určitě! taky s tím počítám 😉

ujujuju
1. kvě 2012

@verry ahoj, tak ja budem v pondelok 15 deň cyklu, ešte zajtra idem volať, že kedy mám presne prísť, lebo oni robia UTZ na 14 deň ale ked je nedeľa tak si myslím že mi budú kázať prísť v pondelok, tak uvidím, som rada, že nie som sama, je dobré sa z niekým podeliť o starosti a vidím že sa nás tu ide nazbierať viac
My sme dnes robili z drevom, ja som ho ukladala, som unavená, teraz pred večerom som bola ešte v prírode s deťmi opekať špekačky a pozerám akurát že dnes sa tu toho veľa popísalo,

TAK VSETKÝM DRŽÍM PALCE, BABY DRŹTE SA, URĆITE MÁJ BUDE PRE NÁS DOBRÝ MESIAC PRE KET-Y, ET-Y, VEĎ JE TO MESIAC LÁSKY A LÁSKA K DIEŤATU JE TÁ NAJVäČŠIA A NAJSILNEJŚIA, TAK TO MUSÍ VYNSť

verry
1. kvě 2012

@ujujuju jojooo,už jsme tři na stejné datum na UTZ 🙂 tak to bude super, aspon to rozebereme 😉
já jsem na neschopence ještě od ETu a tak jak mam vychazky tak jsem furt někde. Dnes jsem jela na kole na chaloupku a opalovala se 🙂 nabírám energii ze sluníčka, abysme to mohli příští tejden rozjet naplno 😵 😵
Jak říkáš, Květen-měsíc lásky.... tak to musí vyjít 😉

cuddle
2. kvě 2012

ahoj vsem, dnes jsem po ultrazvuku a vypada to, ze se v kvetnu konecne toho KETu dockam, tak snad to uz klapne 😉

ujujuju
2. kvě 2012

@mia75 Ahoj mia, takže ako dopadli tie výsledky??

@verry ahoj, takže ja idem na ten ultrazvuk v nedeĺu, praj v pondelok majú strašne veľa ľudí, tak aj dobre, urobíme si aj taký vyletík nedeľný

ujujuju
2. kvě 2012

@cuddle ahoj, vitaj, kedy teda ideš na ten Ket?? a ktorý tvoj ketík to je, ako dlho sa snažíte o bábo??

mia75
2. kvě 2012

@ujujuju Ahoj, takze mala som pondelňajšie HCG na úrovni 349. To bol 13.deň po ET, takze vraj ok 🙂 zajtra mame kontrolu krvi opäť. Dnes som bola v práci a okolo 13tej mi začalo byť blbje. Tak asi zvolním 🙂

verry
2. kvě 2012

@ujujuju ok, tak koukej pak poinformovat 😉

verry
2. kvě 2012

@ujujuju @cuddle jde s nami do boje 😵 😵 v pondělí ji čeká taky UTZ 🙂

cuddle
2. kvě 2012

@ujujuju presne jeste nevim odhaduju , ze to bude asi v sobotu 12.5 nebo spis v pondeli 14.5 - jeste mam 8.5 kontrolu sliznice, pac ta zlobi vzdycky
my se snazime skoro 3 roky

leagux
autor
2. kvě 2012

@mia75 Mio, tak to je krásné HCG, velká gratulace a jen tak dál. Určitě se opatruj, je to trochu náročnější, ale je to správně pojmenované jako jiný stav 🙂

Všechny dušičky zdravím a vítám nové holčiny 🙂
Je jaro, takže pokud se snažíte, tak teď je ten pravý čas. A ty, které mají malou pauzu, tak si to super vybraly na regeneraci a relaxaci, kdy jindy než v nejkrásnějším ročním období, že ?

U nás je nové to, že jsme poporostli na 23mm 😉, už mi taky na UZ mimčo zamávala "skoro" ručičkama a zítra se domluvím s novým dr., kdy si mě převezme do péče. Dnes jsem 9+0, jsem stále unavená, začínám nosit volnější oblečení, protože to ještě nikdo neví, zhoršila se mi pleť a mám neustále hlad, někdy je mi na zvracení, ale tak daleko to nedošlo 😝
Držím všem palečky a držte se, holčiny 🙂

ujujuju
2. kvě 2012

@leagux ahoj, ahoj, vraj 9 týždeň, ty vole to ale letí, je to neuveriteľné, dávaj si na seba pozor a aj odpočívaj,, tieto prvé mesiace sú naročné, ale príde aj obdobie keď sa budeš cítiš super, budeš mať krásnu pleť, dobré vlasy, to je asi tak okolo 5- 6 mesiaca a potom je to zase horšie, tak sa stebou veľmi teším, prajem ti nech si šťastná a spokojná aby také bolo aj tvoje dieťatko, pa a zase napíš ako pokračuješ

ujujuju
2. kvě 2012

@cuddle ahoj, tak to sa snažíte už dosť dlho, a včom je vlastne problém, koľko krát si už bola na IVF, či ste skúšali aj niečo iné?

cuddle
2. kvě 2012

@ujujuju byla jsem 2x na IVF - 2 x ET, 1x KET - z toho 2 potraty
predtim jeste IUI
no a ted mame jeste z 2 IVF jednoho mrazacka - tak ho tam nenechame, ale tim zatim koncime, uz toho mam za ty 3 roky dost, potrebuju pauzu

ujujuju
2. kvě 2012

@cuddle tak to ťa celkom chápem že potrebujete pauzu, je to hrozne náročné, či už psychicky, fizicky a tiež finančne a človek má pocit že stále rieši to isté, že sa už musí niekam posunúť, nabrať síl, ale možno práve ten posledný mrazáčik bude ten šťastný, niekedy to tak býva, ja takisto mám posledné 2 embryjká, ak sa rozmrazia tak si ich dám obydve, je to tiež posledný pokus a chcem to nechať tak, mi už jedno dieťatko máme, ale tá túžba je stále rovnaká, možno ešte väčšia, Adamko sa nám podaril na prvý krát, a teraz už 2 roky sa snažíme o druhé, bola som na 7 ket-och a nič - je to nepochopiteľné

mia75
3. kvě 2012

Ahojte, dnešný kontrolný odber krvi potvrdil dobrý vývoj, HCG je 1531. Budúci týždeň je už ultrazvuk. Kočky, nevzdavajte ten boj, veľa síl a pôjde to.

pikusa
4. kvě 2012

@mia75 jupííííííííííííí gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mia75
4. kvě 2012

@pikusa Dakujem 🙂 A ty ako vyzeras so skusanim? Nieco sa pohlo vpred?

pikusa
5. kvě 2012

@mia75 neee zatím nic.......uvidíme.....asi v létě 😵

ujujuju
6. kvě 2012

ahojte dievčatá, takže ultrazvuk mám za sebou, sliznica je o.k., vklad bude v piatok, takže mi zostáva len čakať a veriť, že sa nám embryjká rozmrazia a potom, že zostanú v mojom brušku, kiežby aspon jedno!!! prajem vám krásnu nedeľu 😉 😉 😉

pikusa
6. kvě 2012

@ujujuju tak budeme držet moc moc palečky 😵

verry
6. kvě 2012

@ujujuju ju super! a dostala jsi pregnyl? nebo ne? a necháš teda 2kousky zavést? 😵

ujujuju
6. kvě 2012

@verry ahoj pregnyl som nedostala, papám estrimax 2krát denne a od zajtra utrogestan 2 ráno a 2 večer a ten pregnyl je na čo??

verry
6. kvě 2012

@ujujuju ja pravě nevím, někomu píchají pregnyl nekomu ne. Je to jako na ovulaci. Jsem taky zvědavá co mi zitra řeknou. Kolik máš sliznici? a v pátek teda transfer, toje parada. třeba na tom budu stějně..

pikusa
6. kvě 2012

@verry pregnyl se píchá ale při přirozeném cyklu ne????a ne při stimulovaném....

verry
6. kvě 2012

@pikusa já mám přirozený, takže mě asi čeká co?

cuddle
6. kvě 2012

@ujujuju no ano cely ten proces je narocny, hlavne, kdyz to tolikrat nevyjde - kdyby to vyslo na prvni pokus, tak uz mame doma miminko a IVF je nejlepsi vec na svete 😀 ale co nejak to dopadne , ne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru