KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

darazv
23. kvě 2012

@ujujuju ja som mala pri ET jedno embryo,a pri dalších troch ketov dve ,,aj teraz si dám dve ak samozrejme prežiju,,ja som v prahe už 5 rokov tak chodím do CARU-praha podolí 😉

cuddle
24. kvě 2012

jen davam info, ze u nas se zazrak ani tentokrat konat nebude - testík je sice 11 den po KET pozitivni - slaba carecka, ale zaroven mi zacinaji opet me zname brisni krece a dokonce ruzovy toaletak, takze predpoklad stejneho prubehu jako minule 😒

verry
24. kvě 2012

@cuddle ahooj, ale tak druhá čarka tam je! tak není ješte nic ztraceno! odpočívej, třeba ten bolebřuch přejde a bude líp. Moc bych ti to přála. Nevzdávej to! 😉

cuddle
24. kvě 2012

@verry vis presny prubeh byl minule, takze spis to tak beru a kdyby nahodou , tak verim v zazraky
a co ty?

verry
24. kvě 2012

@cuddle nechávám to na pondělí 😅 člověk musí věřit 🙂

cuddle
24. kvě 2012

@verry az jo? teda to ja uz mam zitra krev

evikj33
24. kvě 2012

@cudlle Ahojky tak jsem v rozpacích,gratulovat?Gratuluju snad alespon k naději,tu nám nikdo neveme 😅

ujujuju
24. kvě 2012

@cuddle
@verry ahojte spolubojovníčky, dnes som bola v car na krvy- výsledok je pozitívny, ale moje krvácanie je dnes trochu silnejšie - bojím sa či to moje dieťatko vydrží, o týždeň kontrola, ako to len zase vydržím to čakanie, myslela som si že pri pozitívnej krvy sa budem už len tešiť, ale zase to neni tak ako to má byť, zase musím bojovať dalej a čakať ako to nakoniec dopadne 😒 😒 😒 , nechápem prečo musia byť stále komplikácie.
BABY VEĽMI NA VÁS MYSLÍM, NECH VÁM TO DOBRE DOPADNE, DAJTE HNEĎ VEDIE´T

ujujuju
24. kvě 2012

@winterska AHOJ , tak ako dopadlo testovanie???

cuddle
24. kvě 2012

@evikj33 no bohuzel zatim neni k cemu, zatim to ma stejny prubeh jako minule pripady, muzu jen doufat....

cuddle
24. kvě 2012

@ujujuju no ja se dozvim krev zitra, ale jelikoz mam ty krece a spinila jsem, cekam, kdy se to jeste rozjede, pak vetsinou jdes na krev jeste jednou a ta uz byvala proste nizka , ohodnoceno jako neprospivajici tehotenstvi, SP na samem zacatku

evikj33
24. kvě 2012

@cuddle Já vím,je to smutné,ale ještě není konec a miminko snad bude brzo tak jako tak.Přece máte už napsáno uřednímu ježíškoví,tak at už se navás konečně to štěstí usměje a máte svuj uzlíček doma. 😉

cuddle
24. kvě 2012

@evikj33 jojo treba za 2 roky by to mohlo uz vyjit 🙂

evikj33
24. kvě 2012

@cuddle Myslíš že dřív to nebude?Kamošce zavolali do práce,frčela na osobní a domu a za par dnu už drandila s kočárkem,dneska už je malá Karolínka školačka,když ji dostali bylo jí něco kolem ročku.Hrozně to uletí 🙂

cuddle
24. kvě 2012

@evikj33 tak tady je cekaci doba rikaji 2-3 roky, ale nekdo klidne ceka 4 - takze ja pocitam s necim jako 2,5 roku od zadosti a tu mame podanou 09/2011 takze jaro 2014 snad - porad jeste nemame ten papir, ze jsme oficialne zarazeni, az po vysledcich psychotestu, a to pry muzeme cekat tak v rijnu, no ale tou dobou uz zase budeme mit vice odkrouceno a blize k tomu, ze nam zavolaji...
mame pozadavky jako spousta lidi pred nama, co nejmensi, bile, zdrave a samo tech neni moc

darazv
24. kvě 2012

@ujujuju no tak sa hlavne opatruj a odpočívaj 😉 aké si mala hcg?

winterska
24. kvě 2012

@ujujuju zatím mám ducha, uvidíme co tomu řekne víkend..

darazv
24. kvě 2012

@winterska Tebe zatial potichučky gratulujem 😉

evikj33
24. kvě 2012

@cuddle Tak ta známa ma holčičku romku,ale ona je tmavovlasá a chodila hodně na solárko,tak to první roky nikdo nepoznal,ted jak je větší to trochu znát jde,ale je s ní nakonec sama,(manžel se s ní rok po adopci rozved,tak trnula at ji malou nevemou)tak si mužou říct že je po otci a toho nikdo nezná.

cuddle
25. kvě 2012

@evikj33 no tak to jo, ono se na romske deti vseobecne ceka kratsi dobu, protoze je nikdo nechce...

cuddle
25. kvě 2012

tak HCG jen 66, 12 den po KET, mam prijit v pondeli rovnou znovu, tim, ze spinim, je predpoklad, ze embryjko odeslo a potrebuje se potvrdit klesajici HCG - takze ani 3 tehotenstvi nedotahnu do konce 😒

ujujuju
25. kvě 2012

@cuddle ahoj, je mi to ľúto, myslíš že už z toho nič nebude?? a čo to tvoje špinenie, je slabé či silné? u mňa dnes nejaké silnejšie znova, určite to neveští nič dobré, som z toho na nervy, určite aj ty ☹ ☹ drž sa

cuddle
25. kvě 2012

@ujujuju zatim to jde, vcera to bylo dohneda, dnes uz i cervena, ted zase dohneda, dostala jsem injekci agolutinu a zvysene davky utrogestanu, uvidime jak pres vikend, pokud zacnou litat ven kusy sliznice je jasno....pokud ne nadeje tam malinka je

leagux
autor
25. kvě 2012

@cuddle a @ujujuju holčiny, moc na vás myslím a hlavně, ať už to dopadne dobře 🙂 držím palečky

darazv
25. kvě 2012

@cuddle nevzdavaj to ešte prosim ta 😉 nadej umiera posledna ,,,maš v brušku jedno alebo dve embryjka?

cuddle
25. kvě 2012

@darazv jen jedno, byl to posledni mrazacek - neboj nevzdavam, proste v pondeli se uvidi 😉

darazv
25. kvě 2012

@cuddle budem silno držat palčeky a verit tomu že hcg bude vyšie 😉 a všetko bude v poriadku.

cuddle
25. kvě 2012

@darazv dekuji

evikj33
25. kvě 2012

@cuddle Ahojky,ja co jsem se dívala na tabulku hodnot HCG tak na 12den po Ket se tam vejdeš v poho.Naděje je pořád držím pěsti at je to ten nej bojovníček a zvládne to s maminkou do porodu 😉

cuddle
25. kvě 2012

@evikj33 jo jo tam je to myslim od 18ti
tak uvidime, kez by to tak bylo a byl to jen pomalejsi start, test uz delat nebudu, zadny doma nemam, ty 2 jsou skoro stejne, zadny rozdil, takze uvidime v pondeli ve 13 hodin z vysledku krve...doufam, ze se do te doby nerozkrvacim jako 2x predtim, kdy ze me opravdu letaly kusy tkane ( sliznice ) a nakonec i embryjko ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru