KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

cuddle
6. kvě 2012

@verry ja jsem taky zvedava co mi reknou v utery - minule byla sliznice 6mm a dostala jsem jeste jednu davku, kterou jsem mela v patek, a doufam, ze v utery bude aspon 8 a predpokladam, ze mi reknou, ze mam zacit s utrosem...a doufam, ze KET v sobotu, to by mi bodlo, abych mela pred vikend relax...

ujujuju
6. kvě 2012

@verry sliznica 7,5 mm, ja mám vždy peknú sliznicu, aj pekné embryjká podľa ních a aj tak to nevýnde, tak kde je potom chyba, to teda neviem, dokonca ani nikdy nekrvácam pokiaľ nevysadím utrogestan

pikusa
6. kvě 2012

@verry tak tobě sliznice narůstá sama a půjde šna UTZ na kontrolu tak 10.den cyklu.....a bude se čekat na folík.....a až dozraje,dostaneš pregnyl a šup KET....
prý ta ovulka a prasklý folík je k tomu nějak dobrý či co....

pikusa
6. kvě 2012

@ujujuju mám to stejně.......vždy vše super a nic

lucynka46
6. kvě 2012

Ahoj holky.. Nás to čeká až v září.. I když jednoho klučíka už máme přirozenou cestou (po 2měsících snažení), tak teď to tak jednoduché neni. Teď jsem byla na laparoskopii. Měla jsem na levém vaječníku endometriozu (příčina neznámá - ale porod jsem měla císařem, tak jestli i to napomohlo, nikdo neví). Mám 4měsíce léčbu emoticon a v září si začnu píchat léky.. U nás to bude taky dělat manžel emoticon Chtěla jsem se zeptat, to se píchá každý den?
Zatim sbírám info tady na koníkovi:o) Ještě se chci zeptat, ta punkce vajíček- bolelo vás pak břicho??

pikusa
6. kvě 2012

@lucynka46 co je emotikon????jinak injekce cca +4 dní a neee nebolí to,fakt ne...je to malá jehla...tenounká
a punkce je pod naarkozou.....nebolí....jen pak to může být trošku nepříjemné...tlaky a bolení v podbříšku

lucynka46
6. kvě 2012

@pikusa emotikon?? Jééé, teď to čtu.. Psala jsem to i do jiné diskuze, ale tam nikdo nepíše.. To byla nějaká paní. 😀
Takže injekce jen 4dny? Tak to jsem ráda, že to nebolí, teď to bříško dostává zabrat:o(

pikusa
7. kvě 2012

@lucynka46 aaaa pardon.....14 dní 🙂 a poslední asi 4 dny jsou 2 najednou.....jednu na levou stranu od pupíku a další na pravou...

cuddle
7. kvě 2012

@verry tak jak jsi dopadla

verry
7. kvě 2012

@cuddle takže hlásím: v CARu mi řekli, že tam mam peknýho folika a sliznici 10 😵 takže jsem vyfasovala pregnyl a v neděli mi budou volat jak rozmrazí broučky. Rozhodla jsem se pro dva 😵 😵 a hned v pondělí bude KET 🙂
držím pěstě na zítřek 😉

cuddle
7. kvě 2012

@verry a kolikaty den cyklu budes v pondeli?

verry
7. kvě 2012

@cuddle jsem dnes 12DC 😉

ujujuju
7. kvě 2012

@verry ahoj takže v pondelok ideš na ket, ja v piatok, no super, takže už len nech sa nám pekne rozmrazia a šup ich dnu, t y máš posledných mrazáčikov, či ešte nejaký ostanú, už sa mi to pletie

ujujuju
7. kvě 2012

@cuddle drž sa zajtra, myslím na teba

ujujuju
7. kvě 2012

@spunda ahoj spundi ty čo máš nové, pracuješ a pracuješ

verry
7. kvě 2012

@ujujuju tak budeš mít naskok, super budeš podávat info jak to jde u tebe.. 😉
já mám v mrazačku 5 broučků, a tohle bude můj první KET 😵 😵

cuddle
7. kvě 2012

@verry ja zitra 14, tak to jsem teda zvedava jestli me soupnou na sobotu, byla bych rada, aby mi to vyslo na vikend

cuddle
7. kvě 2012

@ujujuju diky

verry
7. kvě 2012

@cuddle no tak to by jsi mohla mít na víkend, když už jsi 14 DC. mě dr. řekla že KET bude mezi sobotou a pondělí, podle toho jaký mam mrazáčky (kolik mají bunek), a když jsem přišla do laborky tak mi embriolog řekl,že ket bude v pondělí a že mi v neděli zavolá jak se rozmrazili. Mám blastocysty

jika10
7. kvě 2012

Ahoj holky, tak hlasim, ze z naseho KETiku asi opet nic nebude. Jsem 11 DC tri folici 9mm a sliznice opet nic moc. Dr se moc netvaril, tak nevim. Mam kontrolu jeste v patek, ale uz neverim, ze by tenhle mesic neco bylo a zacinam se smirovat s tim, ze ja proste deti mit nikdy nebudu, protoze moje telo stavkuje 😔

cuddle
7. kvě 2012

@verry tak u nas je KET v den kdy je rozmrazuji, napr volam v 8,30 a KET je kolem 11-13 hodiny, ale toho kolik je tam lidi
taky mrazi blastocysty
tak uvidime zitra co ta sliznice, mas uz brat utrogestan? u nas se bere uz pred KET par dnu

cuddle
7. kvě 2012

@jika10 ahoj a proc ti natu slinici nic nedaji? me taky neroste a rekla jsem jim hned na zacatku,at mi rovnou neco daji a neresim neustale, ze je mala a prd z toho , foliky ti jsou u KET uplne jedno ty neres

verry
7. kvě 2012

@cuddle nevím,ja jdu na 1.ket, tak to asi tak chodí u nás, noo 😉
jo od zítrka mam začít zobat prednison a od čtvrtka zavadet utroš

verry
7. kvě 2012

@jika10 ajééé, ale třeba to do patku povyroste, věř tomu 😉
hele, a proč ti na to sakryš něco nedají?????

evikj33
7. kvě 2012

@cuddle Ahojky co to tady čtu za novinky 🙂 Na zítra držím pěsti at je krásná peřinka pro toho pravého Favorita. 😉 At muže brzo k mamince.

cuddle
7. kvě 2012

@evikj33 dekuji, je to posledni pokus aktualne, takze bych uz fakt prosila, aby to byl Favorit ( tka ) 😀

darazv
7. kvě 2012

@jika10 Ahoj akú maš dlžku DC?

darazv
7. kvě 2012

Holky držím silno palčeky všetkym ja som dnes 2DC mrcha meškala ako naschval dva tyždne 😠 tak už len čakat na UZ a šup pre nanučiky 😀

jika10
7. kvě 2012

@cuddle
@verry Holky, kdyz me dr nechce dat hormony, kvuli moji pitomi nemoci. Nesmim hormony, protoze vykyvy hormonu u me muzou zpusobit ataku a pak bych mela na pul roku od mimca utrum 😔 No sem si to vsechno krasne vybrala. Snad to do patku nejak doroste a bude to OK, ale ja jsem traged vsechno vidim hned cerne.
@darazv No muj cyklus je cca 14 dnu a ovulku normalne mam mezi 18 a 22 DC, tak nevim, jestli je to tudiz OK

cuddle
7. kvě 2012

@jika10 aha a bylinky muzes? priste zkus nasadit - kotvicnik kapky vyluh z pupenu , caj z kotvicniku , lnene seminko a do toho sem tam grep, kokos atd. neco musi zabrat 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru