KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

ujujuju
8. dub 2012

@leagux ahoj, kedy ideš na nejakú kontrolu a ako sa cítiš, ešte žiadne nevoľnosti???
@pikusa tie slzy sú O. K. , kto plače ten miluje a to je hlavné, a deti tie väčšinou dojímajú k slzám, či ich máme alebo po nich túžime, mi ženy sme také citlivky
@spunda myslím na teba - nech to výýýýýýýýnde, nech si tehotná a hotovo. . .. . 😀 😀 😀
@mia75 ja tebe veľmi držím palce, už sa to blíži, 🙂 🙂

spunda
9. dub 2012

@ujujuju děkuju neboj dám vám hned vědět jak to dopadlo ju??? 😀 😀 😀

pikusa
9. dub 2012

Holky,dám vám pár foteček...... 😵

leagux
autor
9. dub 2012

Ahoj holčiny, doufám, že jste si Velikonoce užily, byly jste taky vyšlehané, abyste neuschly a hlavně, abyste byly plodné. Já tyhle „morbidní“ svátky moc neprožívám, ale letos jsem se nechala dobrovolně zmrskat.

@ujujuju jdu příští pondělí na 1.UZ, jsem unavenější, ale nic moc necítím, tak doufám, že je vše v pořádku. Akorát mám větší břicho a prsa a hodně citlivý bradavky.

@pikusa teda z Matyáška máš už velkýho chlapáka a jaký krásný dort dostal, ale předpokládám, že stejně největší radost byla v motokáry 🙂

@spunda jak se cítíš a kdy budeš testovat?

@mia75 tak jak se kámošíš/nekámošíš s jehlami, už je to lepší? Za chvilku máš OPU, tak ti to přestane. Po Velikonocích budeš mít hodně vajček 😉

ujujuju
9. dub 2012

@pikusa waw, krásne dieťa, krásna torta, krásna oslava a to je asi tá 90 ročná babička, aj tá je zlatá, dúfam, že si prežila vďaka synovým narodeninám krajšie sviatky 😀 😀 😀

@leagux je to dobre, len nech bruško rastie, prsia rastú - dieťatko rastie a mocnie, nech je všetko v najlepšom poriadku ti prajem ,
JA SOM RIADNE VYOBLIEVANÁ A VEĽMI ŠŤASTNÁ, žE UŽ JE PO TOMTO DNI, ALE aspoň chlapi majú radosť a čo človek neurobí pre chlapov- sú stále ako malé deti, ale aspon je sranda!!!
BABY VŠETKY DRŽTE SA A BOJUJTE O DETIČKY!!!!!

spunda
10. dub 2012

@leagux Ahoj no moc se mi testovat nechce,minule jsem testila 14DC a nic tak ted možná kolem 20.4. a nebo počkám jestli dojde mrcha 😀 no uvidíme jestli jaro zapracovalo i u nás 😉

mia75
10. dub 2012

Ahojte holky, pozitivne myslenie a nizsie davky Puregonu snad zafungovali, lebo dnes je 7.den stimulacie a ja som v praci vcelku v pohode a nelezim v spitali!! 😀 Tak snad budu nejake vajicka, aby to zase nebolo primalo.. A potom aby vysiel transfer a potom... 🙂 Len vam chcem vsetkym opat pripomenut, aby ste to nevzdavali. Pojde to urcite dobre. Pan primar mi povedal, ze nepozna pripad neuspesneho IVF pokial to par nevzdal. Bolo treba aj 8 pokusov, ale niekedy to vyjde. Ivi a ty tiez neskladaj zbrane.
pekny slnecny den

ujujuju
10. dub 2012

@mia75 ahoj mia, ja zbrane určite neskladám, ale potrebuje to už oddych a hlavne čo sa týka financii, úspory sú vďaka neúspešným pokusom preč, ostali akurát tak nejaké dlžoby, takže najskôr sa musíme z tohoto dostať a potom budeme bojovať dalej, všetko má asi svoj čas,
som rada, že dobre pokračuješ, že namáš žiadne problémy, aj to je už úspech, stále ti držím palce nech dôjdeš do víťazného konca - teda do tehotenstva, pa pa

spunda
10. dub 2012

@pikusa Moc pěkné fotečky 😀 😀 😀

ujujuju
10. dub 2012

@pikusa ahoj pikusa, takže zajtra začínaš pracovať, prajem ti v práci veľa úspechov, určite je to ťažké začínať po materskej, ale aspon máš prácu,, u nás na Slovensku je to z prácou teraz bieda, a máš motiváciu- o chvíľu sú prázdniny!!!!! a budeš znova pri svojom Matýskovi 😀 😀 😀 a možno pribudne aj niečo do bruška 😲 😲

pikusa
11. dub 2012

@leagux hele jooo traktor je fajn,ale taky obyč dřevěné koleje zabodovaly....naše dítko je na vlaky koleje a kliky 😀
@mia75 je dobře,že jsi v pohodě,tak to má být 😵
@spunda tobě stále držím vše co mám 🙂
@ujujuju brala bych zase kluka 😀
Jinak v práci fajn.......děti v pohodě a skoro jako bych nikdy neodešla

spunda
11. dub 2012

@pikusa Tak to je super ,že v práci je vše OK,taky ti budu držet palečky at začnete brzy bojovat 😀 😀 😀

mia75
11. dub 2012

Holky, tak som to zakrikla. Včera večer sa spustil zase OHSS, uz som si ani nepichla Puregon a dnes ma chcu hospitalizovat. Bolesti, zvracanie, večer som ani nevladala chodit a dychat. Ach jo. Ale povedala som doktorovi, ze ma do postele (nemocnicnej) nedostane 😉 Odber by mal byt ok, vajicok je zase dobra uroda 😀 Ivi, s tymi peniazmi je to zle, fakt to vela stoji a rozumiem Ti. Je to hrozne, ze toto si zeny musia platit a fetakom plati liecbu stat ☹ Pikusa, uzi si pracu a nech sa popritom dari aj plodit 🙂 A Matysek je mooc hezky kluk 🙂

pikusa
11. dub 2012

@mia75 jeee to je blbý.....kolik jednotek Puregonu pícháš???
Já měla poprvé 175 a OHSS takový,že mi stopli stimulaci
Po druhé 75 a pak 125 ke konci a náběh byl,ale nakonec jsme to dala....a stejně 30 folíků

mia75
11. dub 2012

@pikusa Minuly rok to bolo 200, tento rok mi to znizili - zacinala som na 150, potom 125 a posledne malo byt 100. Ale to uz som nedala. Tiez uz mi to stopli, tak sa modlim, aby bol odber v poriadku. Folikul tiez vyzera vyse 20 🙂

gretta
11. dub 2012

@leagux Ahoj,čau. Promiň, že jsem se ti neozvala. Neměla jsem na nic náladu a dnes jsem se přihlásila poprvé. Asi chápeš, že jsem dopadla stejně - negativně. Bohužel jsem byla zklamaná o to víc, když jsem to pořád nedostala. I doktorka mi dělala naděje, že to vypadá dobře. Jenže výsledky byly negativní a krámy jsem dostala asi až třetí den po vysazení utrogestanu :(
Dala jsem si měsíc pauzu, protože mám dost těch práškům stresu a vůbec všeho.Včera jsem si zašla pro včelku agolutinu,abych mohla nastoupit na druhý pokus. Pokud tedy nebudu mít zase špatnou hladinu hormonů a nebude se to muset posunout jako v prosinci. Každopádně doporučuji všem, kdo má za sebou neúspěšný pokus! Vypněte a aspoň chvíli žijte!! Je to skvělé! Začala jsem zase žít a perfektně si pročistila hlavu. 😉

ujujuju
11. dub 2012

@mia75 ahoj tak to mi je ľúto, tieto naše telá si teda idú vytrpieť, dávaj si na seba pozor a ak to bude zlé choď radšej do tej nemocnice, lebo človek nikdy nevie, kedy to máš mať ten odber???

ujujuju
11. dub 2012

@gretta ahoj máš pravdu z tou pauzou, niekedy to veľmi pomôže prečistiť si hlavu, ale najlepšie by sa prečistila keby sme sme otehotneli, pa pa

mia75
12. dub 2012

@ujujuju Odber by mal byt zajtra. Vcera vecer som si na pohotovosti nechala pichnut Pregnyl a uvidime urodu zajtra. Citat mojho doktora docenta Crhu - tak se těším na zítřejší sklizeň 🙂 Zatial zvladam, uzivam si homeoffice 🙂

ujujuju
12. dub 2012

@spunda ahoj ahoj, ako sa cítiš, deje sa niečo vo tvojom vnútri???ktorý si to už deň po vklade, nejako som tou veľkou nocou dopletená

ujujuju
12. dub 2012

@leagux ahoj leagux a ty čo máš nové???

spunda
12. dub 2012

@ujujuju Ahojky jsem dnes 6den po IUI změny zatím nic moc já se raděj nesleduje,jen včera mi bylo tak nějak divně ale možná to bylo tím počasím 😉 no jestli budu tentokrát testit tak až 21.4. a co ty jak se daří 😀 😀 😀 ???

pikusa
12. dub 2012

Ahoj holky....
Tak mě lehnul Matyášek...ted měl 39.3 teplotku.....a spinká bobeček
@mia75 teda tak to jsou dávky....to já bych nemohla....
@spunda jeee na narozeniny mojí mamky.....štastný den 😵

spunda
12. dub 2012

@pikusa Jooo tak to by mi mohlo přinést štěstí ,vid???Tak to ti dám pak hned vědět 😀 😀 😀 teda ten tvuj malej má ale pech že stůně tak přeji brzké uzdravení 🙂

pikusa
12. dub 2012

@spunda jojo dej hned vědět...
On marodí celkem často ☹

spunda
12. dub 2012

@pikusa Chudáček malej ☹ neboj hned ti napíšu 😀

ujujuju
12. dub 2012

@pikusa ahoj, no tak to máš teda veselo, ešte si ani poriadne nezačala robiť a už takéto ťažkosti, deti by nemali byť choré, ale toto počasie to je hrozné, fakt iba na chorobu, prajem skoré uzdravenie
@spunda mne sa darí celkom super, záhradka je zasadená, dnes som bola z malým na prechádzke v prírode aj s malým dievčatkom od susedov, bolo super, ja veľmi rada chodím do prírody, dobíja ma to energiou už len to slniečko nech svieti, tak drž sa a nech to dobre dopadne, si doma na maródke stále a odpočívaš či pracuješ???

spunda
12. dub 2012

@ujujuju tady dnes začalo pršet ☹ ☹ ☹ prostě hnus počasí...No jsem zatím na neschopence ale tak se mi naskytlo místo,tak jsem byla už v po a út zaučit ještě jdu zítra a 18.4. nastupuju,tak aspon budu mit jiné myšlenky a uvidím jak to všechno dopadne 😉 po Ketu jsem poctivě odpočívala a nevyšlo to tak se snažím na to ted nemyslet a uvidíme pokud to má být tak to příjde 😀 😀 😀

ujujuju
12. dub 2012

@spunda a čo zaujímavé ideš robiť??? práca je liek na všetko, nech ti to všetko výnde, aj v práci ale hlavne s dieťatkom

spunda
13. dub 2012

@ujujuju Jdu dělat na benzinku,je to tam příjemné tak uvidíme .Stejně bych tu práci časem musela řešit 😒 není tady moc příležitostí .Nechám se překvapit 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru