KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

irseb
6. bře 2012

@leagux Ahojky,díky za radu.Snad to dobře dopadne.

ivanachomistekov881
6. bře 2012

ahojte dievčatá, takže už sú tam, KET mám za sebou, dali sme si 2 embryjká, a ideme čakať, je to zvlášny pocit že máš v brušku nádejné detičky a nevieš, čo bude dalej s nimi, asi je to všetko medzi nebom a zemou, som rada, že si s píšeme, aspon nie som na to sama, lebo vysletľovať to tým čo to neprežili, je zbytočné, nikto to nepochopia tak ako mi, čo sme si prežili pár neúspechov,
baby držte sa všetky, nech tu čítam už len pozitívne veci

pikusa
6. bře 2012

@ivanachomistekov881 strašně moc držím palečky at to vyjde 😵

leagux
autor
6. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ivanko, moooc držím palečky ať se dětičkám u tebe líbí a už tě neopouštějí. To si můžou dovolit až za 9 měsíců 🙂 🙂 🙂

ivanachomistekov881
6. bře 2012

DAKUJEM VAM KRASNE

spunda
6. bře 2012

Ahoj holky tak máme za sebou dnes UZ u dr.Souškové Vajíčka jsou jen dvě 9 a 15mm plus cysta 28mm.Takže jsme se domluvili,že je zbyteřné podstupovat punkci a dr. nám doporučila IUI ve fakultce.Aspon tak ten cyklus využijeme, ve čtvrtek pícham Pregnyl a v pátek odpoledne jdem na to !!!!!Tak aspon něco 🙂

spunda
6. bře 2012

@ivanachomistekov881 Tak at se ti hezky bobíšci zavrtají 🙂 Hodně štěsí .....

ivanachomistekov881
6. bře 2012

@spunda tak ideš aj ty do toho, je to lepšie ako čakať další mesiac, tak pevné nervy a nech všetko dopadne o.k., uvidíme čo nám tento nový mesiac prinesie, dúfajme že to bude už len lepšie

spunda
7. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahojky jdem taky do dalšího boje .Sice máme po stimulce jen dvě vajička,ale prý to muže být tím že tělo stávkuje,jsem brzy po nezdařeném ketu ☹ no aspon to využijem IUI,tak třeba nám to jaro konečně něco dobrého přinese.A co ty jak se citíš???to čekání je hrozné ,že .-(.Tak se drž , já jsem zvědavá jak to v pátek dopadne....

ivanachomistekov881
7. bře 2012

@pikusa ahoj, tak čo už si sa rozhodla ako ďalej, nejdeš sa pridať k nám a pokúsiť sa znova???

@spunda aj dve vajíčka sú lepšie ako žiadne, je pravda, že menej je niekedy viac!! a ako sa cítim, zatiaľ tak normálne, len ma bolí hrdlo a neviem, čo si mám na to dať, lieky nechcem jesť, už som dosť nadopovaná hormónmy, ja keď som bola prvý krát tehotná, tak som nemala žiadne tehotenské príznaky, až možno po 1 mesiaci mi bolo ráno trošku zle ale ináč nič, pa

pikusa
7. bře 2012

@ivanachomistekov881 nevím......dneska to doma večer probereme..
ale hlavně a to se snad nebudete zlobit už to nebudu nikde prezentovat až půjdeme na další KET....... 😔

ivanachomistekov881
7. bře 2012

@pikusa tak to ti celkom rozumiem,že to už nechceš nikde prezentovať, ja som to zase teraz nepovedala nikomu z rodiny, iba mame a najlepšej kamoške, predtým to vedeli všetci a stále mi volali, bola som z toho nervózna stále niekomu niečo vysvetľovať, keď sa do toho nerozumejú, a práve preto som si začala písať z babami, ktoré majú podobné skúsenosti, je to všetko také ťažké!!! ☹ ☹ tak sa drž, prajem ti všetko dobré do života

pikusa
7. bře 2012

@ivanachomistekov881 ale já neříkám,že sem nebudu chodit 😀
a kdo ví......třeba až zklamání opadne a začnu se zase těšit,vykecám to 😀
Mě se nechce jít ani zítra cvičit.....některé holky to vědí a jak dojdu je jasan,že nic a budou se ptát.....neee tady u nás už fakt nikomu

ivanachomistekov881
7. bře 2012

@pikusa máš vo všetkom pravdu, a cvičenie by ti určite pomohlo, aj tak by sa to dozvedeli skôr, či neskôr, ale určite rob len to čo vyhovuje tebe, ešte že už máme dieťatko, lebo by to bolo všetko oveľa ťažšie

pikusa
7. bře 2012

@ivanachomistekov881 jo na cvíčo samo půjdu....musím shazovat kila 😀

leagux
autor
8. bře 2012

@leagux Ahoj Ivanko, tak jak se daří, jak se cítíš a jak to zvládate s malým ?

ivanachomistekov881
9. bře 2012

@leagux no cítim sa tak normálne, neni mi zle ani nič podobné, ja neviem, je to všetko také zvlášne, a to hlúpe hrdlo ma riadne bolí, dúfam,že to nemá vplyv na môj stav, čo myslíš??? S malým v pohode, tento týžden bol doma manžel tak mi pomáhal, chodil sním aspon vonku, dnes si spolu s malým upratujeme a varíme, manzel šiel do práce.
a čo vy ako ste dnes dopadli, kedy ťa čaká KeT?????

ivanachomistekov881
9. bře 2012

@spunda AHOJ, myslím dnes na teba a prajem nech je to všetko o.k.

spunda
9. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahojky tak to máme za sebou 🙂 tak ted jen čekání 🙂

leagux
autor
9. bře 2012

Ahoj holky,
takže dnes jsem byla na UZ a máme naplánovaný KET na 16/3. Zítra si píchnu Ovitrelle a od pondělí opět Utrogestan 1-1-1 (už se mi po něm stýskalo 🙂
Jinak budeme přenášet 2 embryjka, máme jednu blastocystu a 1x 12ti buněčného bojovníka, tak to snad dobře dopadne a půjdou ke mě za týden.

leagux
autor
9. bře 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj, neboj pokud nemáš horečku, tak se nic neděje, zkus si udělat zábal na krk a čajíky s medem a uvidíš, že to brzy přejde 🙂 Je moc dobře, že ti manžel pomáhá a jste v klídku, tak se drž a těším se na pozitivní test 😉

pikusa
9. bře 2012

@spunda myslím na tebe a držím moc palečky 😵
@leagux a tobě taky 😀

spunda
9. bře 2012

@leagux tak to jsou super zprávičky.hodně štěstí 🙂

spunda
9. bře 2012

@pikusa moc děkuji ,snažím se na to nemyslet a uvidíme co bude 🙂 a jak ty????

pikusa
10. bře 2012

@spunda já????nic.....za měsíc mažu do práce po 4 letech 😒 😀

spunda
10. bře 2012

@pikusa Ahojky takže jste to doma probrali a dáte si pauzu???Ty máš ještě nějaké mražáčky nebo už nic??já jsem ráda,že jsme tento cyklus využili aspon takhle.Uvidím co bude dál.na hematolce jsem dopadla dobře a to muj doktor ani nevi že jsem stimulovala 🙂 neměla bych brát vubec žádné hormony.Tak ted jen čekat ,ještě že je venku už trochu lepší počasí .Tak se drž ,budu na tebe myslet 😀

pikusa
10. bře 2012

@spunda jojo pauzu...já na to neměla a nebyla jsme tak nějak vnitřně přesvědčená,že do toho chci jít....
Mrazáčky ještě máme......takže to je fajn
a na tebe myslím moc a držím palce 😵

spunda
10. bře 2012

@pikusa tak aspon že máte v zásobě ještě mražáčky,no já do toho šla kvuli tomu,že jsem na neschopence a firma v unoru skončila,takže bych musela na pracák a hledat novou práci,když vím že chci otěhotnět ,je taky blbé tak vyzkouším ted a pak se uvidí.Tak se drž pááá

pikusa
10. bře 2012

@spunda tak snad se těhu podaří a budeš už doma.....

ivanachomistekov881
10. bře 2012

@pikusa ahoj, tak si sa rozhodla, že ideš do práce, niekedy je lepšie nechať tomu proste čas a ono to zase na teba príde - tá chuť bojovať a skúsiť to. A čo Matyášek, ideš ho dať do škôlky??
Tak ešte si uži tetno mesiac,kým si doma poriadne poodychuj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru