KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
25. bře 2012

@leagux Velká gratulace tak at se ti dařííí 😀 😀 😀

mia75
25. bře 2012

@leagux Drzim palce!!! Viem, ako ma velmi tesilo minuly rok, ked HCG rastlo a rastlo... 🙂 Urcite to vyjde. Dakujem aj za vase komentare ohladom psychologickej pomoci, asi je taketo forum najlepsie 😀 Ja som tiez dnes skusila TT (nevydrzala som 😉) a je tam jedna drza hruba ciarka a duchovia druhej ziadni, ani pri dioptriach.. priatel mi hned vynadal, preco sa stresujem vopred, ze az test krvi je spolahlivy.
Mali ste kratky alebo dlhy protokol pri stimulacii? Pytala som sa na nieco jemnejsie a vraj je dobry Native. Mate s tym niekto skusenosti?

leagux
autor
25. bře 2012

Ahoj vám všem, holky,
děkuji a zatím to víte vy a ani můj manžel, pokusím se to vydržet do úterka, abych si byla jistější.

Ivanko dneska jsem 9.den. Odpoledne jsem byla pryč a teď jsem utahaná jako kotě. Stále mám pocit jako bych měla dostat MS, bolení na vaječnících je už od středy.

Spunda, je mi to moc líto, ale podívej se kolem sebe, začíná být jaro a vše je veselejší a ty buď taky, i když se to hezky řekne, určitě to příště vyjde 😉

Mio, já jsem teď v nativu, jediné co beru tak je Utrogestran 1-1-1 a 1x jsem si píchla Otreville a to 6 dní před KETem.

pikusa
25. bře 2012

@leagux jééééééééé jupííííííííííííííí
držím vše co mám at sílí mrška jedna 😀 😀

ivanachomistekov881
25. bře 2012

@spunda moja je mi to fakt ľúto, tá mrcha je ale ozaj mrcha, čo nám nedá pokoj na tých 9 mesiacov, takže jarné upratovanie - aj to je liek na bolesť, robím to podobne, keď som prišla pred Vianocami domov z nemocnice po mimomaternicovom tehotenstve, s boľavým bruškom som upratovala ako divá, len aby som nemyslela na tú bolesť v duši, takže čo dodať - nič len bojujte dalej 😕 😕

spunda
25. bře 2012

@ivanachomistekov881 jo jo bojujema dál 😕 😕 😕

ivanachomistekov881
25. bře 2012

@leagux čo to prosím ťa znamená, že si v nativu, nerozumiem tomu???
Dávaj si na seba pozor, tá bolesť vaječníkov je zvláštna človek nevie či sa má z nej tešiť, alebo sa báť, a každý to má inak, ale ked je duch na TT tak je nádej - a to je hlavné - držím stále palce

mia75
25. bře 2012

@leagux Native znie velmi rozumne. Takze len minimalna stimulacia a narastu len 1-2 folikuly? A uz si presla punkciou bez narkozy? a nebolelo velmi? 😉 ja do native budem musiet ist (ak sa KET nepodari, co sa dufam nestane. Prosiim tam hore 😨 ), lebo ma hyperstimulacia opat dostane do spitala na mesiac ☹

mia75
25. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ako pise leagux - berie sa len Utrogestan, potom sa odoberie vajicko (max 2), ISCI so spermiou a spat do maminy 🙂
nasla som viac napr. tu: http://neplodnost.forumzdravi.cz/clanek-49-nati...

kotcheva
26. bře 2012

@spunda
ahoj, tak to mě mrzí☹ ☹ ☹ uklízení a mytí oken funguje moc dobře, braly jsme stejnou medicínu😉 Dej potom vědět, co jste s doktorem vymysleli - určitě na něco přijde🙂. taky jsem se objednala a uvidím...

leagux
autor
26. bře 2012

Ahoj holky,
co se týče mě a nativu, měla jsem ještě zamražená embryjka, takže se punkce nekonala a jen jsme si pohlídali můj folikul, 6 dní před KET jsem si píchla Ovitrelle na dozrání.

ivanachomistekov881
26. bře 2012

@leagux AHOJ, DÚFAM žE RANNÝ TESTíK BUDE RIADNA DIALNICA, daj nám vedieť 😝 😝

leagux
autor
27. bře 2012

Ahoj,
jsem dnes v jednom kole, ale z dušíka je duch, sice ne ještě stejně silný jako testovací čárka, ale snad v pátek se vyrovnají.

Krásný den všem

ivanachomistekov881
27. bře 2012

@leagux ahoj, takže vypadá to super s tými čiarkami 🙂 🙂 a môžem sa ťa opýtať, akú prácu robíš??

ivanachomistekov881
27. bře 2012

@mia75 ahoj mia, ty si bola dnes na krvy?? a ako si dopadla?? myslela som na teba

mia75
27. bře 2012

ahojte, Ivi, bola som na krvi, ale vysledky vraj budu najskor o 2-3 dni. Takze vzruso pokracuje. :/ Ale dnes ma naplo z mojich milovanych kreviet a sushi, tak neviem, neviem 🙂

ivanachomistekov881
27. bře 2012

@mia75 a neskúšala si vôbec tehotenský test?? to je zvlášne čakať tak dlho na výsledky

mia75
27. bře 2012

bojim sa toho testu. na vysledky musim cakat tak dlho, lebo som dnes stihala bezat rano pred pracou len k obvodnej a ta musela ukecavat nejaku gynekologicku 🙂 nestiham do Brna...

ivanachomistekov881
27. bře 2012

@mia75 no je to ťažké - toto čakanie, ale ked si vydržala doteraz, čo ťa obdivujem, tak už tých pár dní vydržíš, držím ti moc palce

mia75
27. bře 2012

dakujem Ivi, napodobne. raz nam to predsa len musi vyjst, nie? 🙂

leagux
autor
27. bře 2012

@ivanachomistekov881 Doufám Ivanko, že ano. Dělám manažera vlastní firmě, takže je to lítání na všechny strany, ale převažuje kancelářská práce, takže nic fyzicky náročného.

ivanachomistekov881
27. bře 2012

AHOJTE BABY, manžel mi beria notebbok na 3 dni do práce, tak dúfam, že potom tu budem vidieť samé dobré správy, veľmi na vás myslím, nech je všetko vo vašom živote v poriadku, nech naozaj táto jar je začiatkom nového života, a tým čo sa musia trápiť dalej, určite raz zasvieti slniečko

mia75
28. bře 2012

Ahojte, tak ten KET nevysiel, testy krvi ukazali extremne nizke hodnoty HCG, takze nic :( Uz som volala s doktorkou z Brna, ze idem do dalsieho pokusu, zacinam hned, ako pride menzes. Rovnaky protokol ako minuly rok, kedze vtedy sa podarilo otehotniet, aj ked som mimco stratila. Bojujeme dalej

spunda
28. bře 2012

Ahoj holky tak já se dnes objednala na 3.4. k Machačovi tak uvidíme co spolu vymyslíme 😀 😀 😀 jinak jarní uklid je hotov ,docela mi to pomohlo nemyslet na to že to zase nevyšlo.Přeji všem hezký sluníčkový den 😀 😀 😀 Zítra se má zase ochladit ach jooooo ☹ ☹

mia75
28. bře 2012

@spunda Drž sa, určite vymyslíte niečo pozitívne 🙂 Ja si stále hovorím, že Boh kladie na ramená bremená len tým, ktorí ho dokážu uniesť. Tak si to máme vyskúšať 😉

spunda
28. bře 2012

@mia75 Vydržím neboj ,nevzdám to ...Jen už těch břemen bylo dost,klidně by mohl dát i jinde 🙂))))

leagux
autor
28. bře 2012

@mia75 je mi to líto, že to nevyšlo. 😢 a moc přeju, aby ten další pokus byl poslední a bylo z toho zdravé mimčo 🙂

leagux
autor
28. bře 2012

@spunda věřím, že vymyslíte tu nevhodnější variantu a brzy se zase začneš připravovat. Ať už to tentokráte vyjde 🙂 Jinak závidím jarní uklizenost, dneska, když jsem se vrátila z práce, tak mi ještě sluníčko svítilo do kuchyně, kdy při tom pohledu mě braly cuky, že bych šla gruntovat. Ale nechci to ještě přehánět, abych něco neprovedla. Jinak se dost těším na "hnízdící proces", to prý na každou ženskou ke konci těhu padne neskutečná touha generálně uklízet, stěhovat a předělávat. Tak to manžel asi se mnou nevydrží 🙂

mia75
28. bře 2012

Tak to vas obdivujem, ze mate chut uklizet 🙂 Ja som si povedala, ze musim vyuzit kazdy pruser pozitivne a tak som bola konecne dnes bicyklovat a asi cez vikend polyzujem. Snad je niekde este posledny sneh. Drzte sa a dajte vediet ako pokracujete.

kotcheva
29. bře 2012

@mia75 Mio, tak to je mi líto☹ Ale bojujeme dál - já jdu na do CAR v pondělí a chci jít do dalšího pokusu co nejdříve.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru