KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

pikusa
3. bře 2012

Ahoj holky...
tak hlásím test je negativní ☹

ivanachomistekov881
3. bře 2012

@leagux takže idete hneď na to, to je asi to najlepšie, pokiaľ sa dá treba skúšať a bojovať, najhoršie na tom je, že sa to nedá nijako ovplyvniť, človek by pre to urobil čokoľvek čo by mu povedali, aby mohol mať dieťa a takto len ČAKAŤ A ČAKAŤ A DÚFAŤ, TAK VEĽA SíL, drž sa
@pikusa veľmi ma to mrzí, že to nevyšlo, je to smutné, ale čo už, predpokladám, že aj ty budeš chcieť ísť do toho čo najskôr, a čo choroba, už je lepšie?

pikusa
3. bře 2012

@ivanachomistekov881 je mi líp,ale pořád to není ono...
a co nejdřív.....sama nevím......sama nevím,jestli vůbec ještě zkoušet

leagux
autor
3. bře 2012

Pikusa, to mě moc mrzí, ale únor nám nepřál. Nastává jaro, všechno začne pučet a sluníčko nám zvedne náladu a i produktivitu 🙂 Tak hlavu vzhůru a pokud to jen malinko jde, tak to nevzdávejte 🙂 🙂 🙂

leagux
autor
3. bře 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj Ivanko, ani jsem nemyslela, že hned do toho půjdeme, ale dr. mě přesvědčila, že to máme zkusit ještě jednou. Tak jsem si říkala, že proč ne, když to nevyjde, tak ve finále ztratíme jeden měsíc nebu budem těhotní 🙂 No a když to nedopadne, tak si přesně řeknu, že jsem v tomhle cyklu pro to udělala vše a budu se pídit po dalším.

spunda
3. bře 2012

@pikusa tak to mě moc mrzí ☹ a jak se cítíš????Chřipka už je pryč 🙂 .tak držím palečky at mužeš zase bojovat.Já jsem zvědavá jak dopadnu v uterý na UZ kolik tam budeme mit vajíček.Ve čtvrtrk mě čeká kontrola na hematolce,to bude taky síla pan doktor nebude nadšenej že jsem šla bojovat dál ☹ no musim to nějak zvládnout.Holky držte se všechny a hezky víkend 😀

pikusa
3. bře 2012

@spunda není pryč...před chvilkou jsme si dala po 2 dnech housku a čaj a už je to v záchodě...
a jak se cítím????na prd

spunda
3. bře 2012

@leagux Dobře jsi se rozhodla ,jak říkáš ,člověk musi bojovat a třeba to zrovna vyjde !!!!Já taky přemýšlela jestli počkat po nezdařeném Ketu,ale měsíc bych se nervačila tak aspon hned mužem zkoušet dál...Tak držím palečky 😀

spunda
3. bře 2012

@pikusa Tak to mě mrzí ☹ je to hrozný když člověk chytne takovou chřipku.....neboj zase bude dobře,ted to tak nevypadá ale jak se dáš dohromady tak mužeš zase bojovat.Výjde nám to neboj 😀 a jak tady holky psaly ,blíží se jaro tak to bude veselejší 🙂

pikusa
4. bře 2012

@spunda jo jenže já mám na jaře nastoupit do práce po mateřský.....
moje cykly jsou šílený...mám je i 60 dní tím se to u mě všechno protahuje....tak ted prostě sama nevím

spunda
4. bře 2012

@pikusa no já ti rozumím ,taky jsem to chtěla zkusit hned tento cyklus,protože jsem na neschopence a pokud ji zruším tak budu muset na pracák.☹ 8.2. ta soukromá firma co jsem u ni dělala ,tak ukončili činnost.takže já ted zkouším poslední pokus ☹ u mě taky hraje hlavně věk ,nechci to zkoušet až do těch 49let co ted schválili 😀.Já mám sice cyklus pravidelnej ale zase mám ty svoje hematologické problémy a ted jdu ve čt. na kontrolu a jak řeknu doktorovi že jdem ještě do dalšího pokusu,ten mě asi zabije 😀 a jsem taky zvědavá na výsledky,já ted beru ten gostík a to jsou vlastně hormony a ty já bych vubec neměla ,no uvidíme .nebyla ted jiná možnost,chcem mit víc vajiček at mužem dát dvě.Věřím že to klapne 🙂 jen musi člověk riskovat a zkoušet...

annie29
4. bře 2012

Pikusko ahoj, nevim jestli si vzpomenes, psali jsme si hodne kolem naseho 1. tehotenstvi... Moji budou taky 3 ted v dubnu a vracim se do prace. Moc jsme chteli 2., ale vubec se nezadarilo 1 x ET v listopadu a KETy v prosinci a unoru. Ani tuk.. Ted mam stejny dilema. Musim uz brat ted vazne navrat do prace a vubec nevim, jestli se mi chce jeste do 3. stimulace.. Mam pocit, ze uz to nejak nefunguje..

pikusa
4. bře 2012

@spunda já uvidím nejdřív si to pořádně probereme doma......a pak se rozhodneme
@annie29 jééé ahoj kočko 😵 tak taky se v tom plácáš vid.....
já vím,že jsem ted ttaková nalomená že na to kašlu......ale my máme ještě mrazáčky.....stimulka,,,,to už je horší vid.....hlavně se rozhodni správně.....co třeba změna centra??

ivanachomistekov881
5. bře 2012

@leagux ahoj, som rada, že do toho ideš, naozaj nie je na čo čakať, a ak by vám to náhodou nevyšlo, tak by si išla do dalšej stimulácie? Ja mám ešte 4 embryjká, ak to nevynde tak už proste končím, už som do toho dala veľa energie a minuli sme všetky peniažky, ešte sme aj zadĺžený, takže už to radšej nechám tak a uvidím, čo prinesie budúcnosť, rozmýšlala som už aj nad adopciou, ale ešte nechcem predbiehať, kým je nádej, idem bojovať. Odkedy sa snažíme o 2 dieťatko tak všetky moje najbližšie kamarátky a švagriné (mám 3, majú alebo čakajú bábetko, je to proste irónia osude, ale teším sa s nimi, taký je život, prajem ti nech to výnde a tá ďalšia stimulácia nech je na druhé dieťatko, pa

ivanachomistekov881
5. bře 2012

@pikusa ahoj, rozumiem ti, že sa ti už do toho nechce, a ešte keď ťa čaká práca, ja som to mala podobne, v januári som mala nastúpiť do práce, ale nakoniec som si predĺžila materskú a v práci dala výpoveď a to hlavne pre to, že to chcem proste nejako doriešiť z dieťatkom a v práci ti nikto nevýnde v ústrety. Prajem ti aby si sa správne rozhodla i keď je to ťažké, všetko sa nejako vyrieši, a je super, že máš ešte toľko mrazáčkov, drž sa

dievčatá zajtra to čaká mňa, KET je v pohode, ale bojím sa toho čakania

ivanachomistekov881
5. bře 2012

@spunda aj tebe držím veľmi palce, máš to ťažké, obdivujem ťa a verím že ti to výnde, zaslúžiš si to, pa

pikusa
5. bře 2012

@ivanachomistekov881 no já už si mateřskou nemůžu prodloužit.....
měla jsme na 3 roky a 7.4. mi končí.....
tak jsem prostě na vážkách....jestli hned další cyklus nebo čekat

ivanachomistekov881
5. bře 2012

@pikusa AHOJ, ja som si neuvedomila že ty si z Čiech a máte tam iné zákony, u nás sa dá byť na základe správy od lekára byť na materskej až do 6 rokov, a akú máš robotu?
určite to ešte skús aspoň raz a uvidíš

pikusa
5. bře 2012

@ivanachomistekov881 učila jsme 10 let na 1.stupni.......
ale po mateřské bych měla nastoupit do družiny....a nebo rok učit a pak do družiny....takže i to je blbý,bude to v dubnu,pak hne dletní prázdniny.....tak bych klidně byla ráda doma do září 😀

ivanachomistekov881
5. bře 2012

@pikusa a nedá sa s nimi v práci nejako dohodnúť?? alebo sa snažiť o dieťatko cez prázniny 😝 😲

pikusa
5. bře 2012

@ivanachomistekov881 ale joooo dá...
můžu nastoupit v září.......ale budu doma zadarmo

spunda
5. bře 2012

@pikusa jasně že jo to je potřeba ,všechno dopředu probrat.Dražím palečky 🙂

spunda
5. bře 2012

@ivanachomistekov881 tak držím palečky at se KET zadaří .pak dej vědět 🙂 My jdem zítra na ultrazvuk po stimulaci tak jsem sama zvědavá kolik tam bude vajíček 🙂.

irseb
5. bře 2012

Ahoj holky,jsem tu nová a chtěla jsem se Vás zeptat,jestli některá nevíte jak nasadit marvelon.Předepsala mi ho dr.v CAR,aby se mi sjednotila menstruace s dárkyní vajíček.Jenže všude se píše,že 1 až 5tý den a já to měla před týdnem a bojím se,aby za měsíc nebylo pozdě.Nasadit jsem měla tak v půlce března,ale pako jsem se nezeptala jak se to má.Nejde mi o ochranu před otěhotněním.Teď se modlím,aby mi nevolali,že je dárkyně a já budu v čudu.Do CAR se doktorky nedovolám,pouze na recepci a tam vědí prd.Díky,díky Irča

pikusa
5. bře 2012

@irseb to netuším.... a nejde dr.napsat e-mail????
a oni tě na dr.nepřepojí????

irseb
5. bře 2012

@pikusa No,právě,že nepřepojí 😠 Zkusím napsat e-mail,ale nedělám si iluze,že by odpověděli brzo.Ale díky.

spunda
5. bře 2012

@irseb Ahojky taky nemám bohužel zkušenosti.☹ Zkus najit forum ohledně dárkyně vajiček,třeba ti tam holky vic poradí..tak držím palečky at je vše OK 😀

simca31
5. bře 2012

to sem nasla na netu tak snad ti to pomuze 🙂 😉 jinak bych se chtěla zeptat,Marvelon je moje úplně první antikoncepce.Doktorka mi ho předepsala na pátý den menstruace a abych pak brala celé jedno plato (21 dní) po dobrání má přijít menstruace a druhé načnu normálně 8 den.Řekla mi,že ale první měsíc antikoncepce nefunguje,takže budu muset počkat do druhého plata,můžu mít tedy sex už ten 8 den??Děkuji za odpověď.

leagux
autor
5. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahoj Ivanko, na zítřek držím moc palce, ať jde vše v pohodě. Čekání se neboj, nech to plynout, tak jak má. Hlavně se nestresuj, buď v pohodě. Vím, že se to dobře píše, ale hůře plní, ale zkus to vydržet.
Jdu v pátek na UZ a podle růstu folikulu naplánujeme KET, máme ještě dva mrazáčky, tak když celé rozmražování přežijí, tak dáme opět dvě. V případě, že to nedopadne ani tentokrát, tak naplánujeme imuno testy a po nich další IVF. Dobrou noc a krásné šťastné nové ráno 🙂

leagux
autor
5. bře 2012

@irseb Zdravím irseb,
zkušenosti tohoto typu nemám, ale pokud ti neodpoví v CAR, tak zkus tuto adresu http://www.iscare.cz/ivf-poradna.html. Je to kontakt na můj CAR a posílají tam holky dotazy i mimo ISCARE. Vždy odpoví max. do dvou dnů a myslím, že by ti mohli pomoci. Držím palce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru