KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
16. bře 2012

@ivanachomistekov881 jo já jsem to pak četla že jsi to psala o tom testu ☹ ale vydrž ....no já jsem zase taková že netestím dřív abych nebyla zklamaná,je to pro mě lepší ale chápu že někdo to prostě nevydrží .mě ted nikdo po tom IUI neřekl,kdy si udělat test,takže počkám jestli dojde mrška a podle toho se zařídím...tak se drž a ještě počkej 😀

pikusa
16. bře 2012

@spunda to jo vid....dneska bylo krásně a zítra bude ještě líp 😵

spunda
16. bře 2012

@pikusa jo je to nádhera,hned je člověku líp na duši 😀 byla jsem celé vycházky venku .ted už jen at jsme těhu a mužem si užívat vid???

ivanachomistekov881
16. bře 2012

@pikusa dnes je to 11 den po KET

leagux
autor
16. bře 2012

Tak je mám u sebe. Až do transferu jsem byla informována, že se jeden bobek nějak na to necítí . Čekali jsme 1,5 hod. na dr. ale to možná pomohlo tomu mýmu bojovníčkovi. Zberchal se a jsou tam oba ! Ale obávám se, že na mě něco leze, bolí mě hlava a píchá v uchu. Ach jo. ☹

leagux
autor
16. bře 2012

@ivanachomistekov881 Jsi zlatá, díky moc. Ještě nepropadej smutku, může být všechno jinak, držím moc palce 🙂

pikusa
17. bře 2012

@leagux tak.....a ted děj se vůle boží.....a držím vše co mám
@spunda jojo jak je sluníčko je to paráda......a jak ti je???
@ivanachomistekov881 myslím na tebe taky moc.....

spunda
17. bře 2012

@pikusa ahojky čověče dnes nějak citím vaječníky tak nevim co se děje,zítra jedem z manželem kouknout na zahrádku,má být zase hezky tak aspon nebudem trčet doma 🙂

pikusa
17. bře 2012

@spunda no snad se děje to co má...
My byli dneska v ZOO a zítra ještě uvidíme......ale já bych klidně myla i okna....jak mě to počasí nabíjí 😀

spunda
17. bře 2012

@pikusa no snad jo ,uvidíme.jinak ty okna mě dnes taky napadly 😀 ale raděj jsem si přesadila květiny ,už jsem to dlouho odkládala a ty okna sfouknu asi v týdnu,snad bude hezky a chystám se vyprat záclony už na velikonoce tak to vezmu jedním vrzem takový jarní uklid jen to nechci moc přehánět takže jedno po druhém 🙂

jika10
17. bře 2012

Ahoj holky, nerada Vam sem lezu, ale dneska jsem zjistila, ze nevyslo nase 1.IVF a chtela bych se zeptat, jak probiha KET. Jako kdy vubec na nej muzu jit po ET, kdy se zacina s nejakou stimulkou, pokud nejaka je a tak. Moc dekuji. Jinak my byli dneska na prochajde a vsude spousta mamin s kocarkame, takze nic pro moje bolave srdicko 😔

pikusa
17. bře 2012

@jika10 mrzí mě to....
taky sjm dnes koukala na pupíky a kočárky.....
záleží na tom,jestli sama ovuluješ.....a pauza???hele nevím.....ale já bych asi měsíc-2 počkala

jika10
17. bře 2012

@pikusa No ja myslim, ze sama ovuluju, ale vetsinou dost pozde cca 21-23 DC. Mam dlouhe cykly cca 35 dnu 😒 Ale MS zatim vzdy prisla bez pomoci a uz si takhle chodi dva a pul roku, co se snazime 😒

leagux
autor
17. bře 2012

@jika10 Ahoj a vítej.
Mě doktor doporučil měsíc pauzu, ale jelikož to vycházelo mezi vánoce, tak z toho byly 2. Jak píše pikusa, záleží jestli sama ovoluješ. Já jsem teď byla na KET v nativu a to jsem brala jen Utrogestan a 1x píchla Ovitrelle na dozrání folikulu. Při 1. KET jsem ještě vedle Utrogestanu brala Estrofem.

leagux
autor
17. bře 2012

Hezky holky koukejte po kočárcích a pupíčcích ať víte, jak nám to bude taky slušet 🙂

leagux
autor
17. bře 2012

@spunda Ty spundi, nechci tě odrazovat od jarního úklidu, ale ty práce, který tu jmenuješ, tak nám výslovně zakázali v CAR, takže u nás okna budou muset vydržet a já s nima 🙂 , je to dost odříkání, ale na druhou stranu si říkám, že to pro toho prcka udělám 😉

jika10
17. bře 2012

@leagux Tak dekuju, no zeptatm se dr, ten mi to rekne asi nejlip. Ja si to predstavovala tak, ze mesic bych dala pauzu na nejaky to domaci tulenicko a pak to zase zkusit. Holky, moc Vam drzim palecky, at Vam to vyjde a v lete muzete ukazovat briska 😉

pikusa
17. bře 2012

@jika10 tak pokud máš ovulaci,tak cca 10 den cyklu dojedeš na ultrazvuk,juknou co se dole děje a pak ti řeknou co dál......

pikusa
17. bře 2012

@jika10 jo a dlouhé cykly?????dám ti moje....mám i 50 dní 😖

spunda
17. bře 2012

@leagux jo to mě klidně odrazuj ,já to nebudu dělat sama ,pokud se k tomu dokopu tak zapojím manžela už jsem mu dnes říkala co ho čeká a co myslíš nebyl nadšenej 😀

spunda
17. bře 2012

@pikusa
@jika10 teda holky to jste chuderky,tak dlouhý cykly???No jo každá máme nějakej svuj problémek ale i tak budem bojovat ,co????😀 😀 😀

spunda
17. bře 2012

@leagux no já myslím že každá kouká a už se vidí s pupíkem a pak s kočárkem,zvlášt když je ted tak hezky a mě teda osobně holky příjde že na ty pupíky ted poslední dobou narážím nějak často....kéž by to chtělo přeskočit i na mě 😀 😀 😀

pikusa
17. bře 2012

@spunda no je to síla-.----ovulace není....tak prostě nejsou ty správný fáze cyklu.....
a to se pak blbě čeká třeba na 1.den cyklu že

spunda
17. bře 2012

@pikusa ty joo tak to já naštěstí neznám,mě poradila kámoška na gynekologické věci malinovou směs od dědka kořenáře tak to užívám 🙂

pikusa
18. bře 2012

@spunda no já zase začala užívat femigard...ten mi tehdá cykly zkrátil....tak uvidíme

ivanachomistekov881
18. bře 2012

@leagux ahoj, myslím na teba veľmi, dúfam, že to čo na toba liezlo- nejaká choroba, že to je už preč a že sa tešíš zo slniečka a pekne čakáš na dve čiaročky.

AHOJTE DIEVČATÁ na všetky veľmi myslím, užívajte slniečko a prajem príjemnú nedeľu, ja som trochu zmetená, ale už to nechám tak a počkám si v utorok na krv, nech sa deje čo sa má, ak to nevýnde skúsim ešte raz, mám posledné 2 embryjká, poslednú možnosť a potom už končím, no uvidíme, pa pa 😀 😀 😀 😀

spunda
18. bře 2012

@pikusaahojky, tak jestli to jsou bylinky ,tak to člověku neublíží 🙂 musime vyzkoušet všechno vid???😀

spunda
18. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahojky ,nech se překvapit a vydrž na krev 🙂 přeju hodně štěstíčka ať to tam máte 😀 dej pak hned vědět .Pěkný večer všem 🙂))))

leagux
autor
18. bře 2012

Ahoj holky,
tak já hlásím, že je snad choroba zažehnána 🙂 Dnes jsem trošičku pouklidila, navařila a povrtala se v truhlících na sluníčku, bylo to moc fajn. Ani jsem si nešla lehnout po obědě 🙂 Tak jen ať takhle svítí už pořád a nabíjí nás pozitivní energií 🙂 🙂 🙂

leagux
autor
18. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ivanko, držím moc palečky, aby Ti test z krve udělal překvapivou radost. Moc na tebe myslím 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru