KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

leagux
autor
20. bře 2012

@ivanachomistekov881
Ivanko, tak to je mi moooooc líto, jak píše Pikusa, řeči jsou zbytečný, vyplakej se z toho a mysli na něco jiného, co tě rozveselí 🙂 🙂 🙂 Podívej se na toho malýho cvrčka, co máš u sebe a hned ti bude líp 🙂

ivanachomistekov881
20. bře 2012

ahojte ja už po toľkých sklamaniach nevládzem ani plakať, ostane mi vždy len veľký balvan na srdci a na duši, neviem čo dalej, či to ešte skúšať, ale mám pocit, že mi to druhé dieťatko jednoducho nie je súdené 😲 😲

pikusa
20. bře 2012

@ivanachomistekov881 hele já už taky nebrečím.....
i když asi po týdnu mi to pak došlo a šlo to ven....

ivanachomistekov881
21. bře 2012

@pikusa AHOJ, a to som hovorila že sa mi nedá plakať, ale včera večer prišiel manžel nečakane domov z práce tak som asi hodinu v kuse plakala ako blbá a nemohla som sa upokojiť, ale už je to von a uvidíme čo bude dalej.

leagux
autor
21. bře 2012

Ahoj Ivanko,
uvidíš, že bude dobře a najdete spolu s manželem tu správnou cestu 🙂

Jinak se s Vámi musím podělit o malou radost. Co jsem na jiné diskuzi, tak je tam holčina, která dnes zahlásila po dvou nezdarech // 🙂 . Tak mě to naplnilo radostí a dalším pozitivním myšlením, že se chci o to podělit s vámi.
😅

pikusa
21. bře 2012

@ivanachomistekov881 jojo ono to musí ven....
já si vždy tak poplakala tajně a pak jsme to stejně udělala chlapovi na rameni

ivanachomistekov881
22. bře 2012

@leagux ahoj a čo ty ako sa cítiš, chodíš do práce či oddychuješ??

leagux
autor
22. bře 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj, jsem v práci a v normálním koloběhu, tak uvidíme. Minule jsem si brala týden dovolené, ale stejně to nepomohlo, takže jestli tam má být, tak tam bude 🙂

ivanachomistekov881
22. bře 2012

@spunda ahoj spunda, ako sa máš?? takže zajtra ťa čaká testovanie, prajem ti z celého srdca nech to vynde, zaslúžiš si dieťatko, a kedy ideš na krv??? DRŽ sa a daj vedieť 😅 😅

spunda
22. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahojky jo zítra ráno budem testovat a uvidíme,na nevím kdy na krev 😒 Protože jsme na tom IUI byli v Olomouci ve Fakultní nemocnici a tam ti nikdo nic neřekne ☹ ☹ ☹ ani kdy testovat ,natož jit na krev.Ale psaly mi holky co maji zkušenosti z IUI,že už 11den po IUI měly dálnici ,tak uvidíme.Já zítra budu 14den po IUI .Neboj hned sem zítra napíšu co a jak .Taky bych už konečně chtěla zažít dálnici. 😅 😅 😅

ivanachomistekov881
22. bře 2012

@spunda nech zajtra vypadáš takto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a čiarky takto // // // // // // // // 😀

pikusa
23. bře 2012

@spunda tak co??????????

spunda
23. bře 2012

Holky tak bohužel ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zase negativní ... 😒

ivanachomistekov881
23. bře 2012

@spunda moja to nemyslíš vážne, mi sme sa tu asi stretli taká smoliarky, to už nie je ani pravda, normálne sa mi silno rozbúchalo srdce, je mi to moc moc ľúto, je to nepochopiteľné 😠 😠 😠 😠 , prajem ti veľa síl, keby sa tak dalo nejako pomôcť. . . .

spunda
23. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ivanko moc děkuji,taky mě to moc mrzí 😖 😖 😖 ale musim bojovat dál,řekla jsem manželovi že do konce roku to budu zkoušet a pak se stím budu muset bohužel smířit ☹ Ted počkám až dojde mrcha a pak to budu řešit s Machačem,pokud budu mit přirozeně vajičko na levé straně,tak si s nim zase domluvím to IUI abych ten cyklus využila.Pokud bude vajucho na pravé tak mám smůlu a budu muset měsíc čekat a pak stimulovat at máme víc vajiček a mužem vložit aspon dvě.Co na to říct????Jsme smolařky které musi ještě bojovat ale to zvládnem Ivanko ne????? 😀

kotcheva
23. bře 2012

Ahoj holky,
jsem tu nová - prodělla jsem KET v únoru. Na druhý pokus se ukázaly na testu // - byla jsem šťastná jak blázen, dokonce už jsem koukala na kočátky. A teď po včerejších krevních testech to definitivně vypadá na zamlklé těhotenství, stále klesá hodnota hcg. Potřebuju si ulevit, proto jsem píšu. Neví o tom téměř nikdo, rodiče jsme z toho vynechali a potřebuju to ze sebe dostat. Chtěla jsem se jen zeptat, jeslti má některá z vás podobnou zkušenost. A taky jestli tušíte, co mě čeká. díky moc,
E.

pikusa
23. bře 2012

@spunda sakraaaa mrzí mě to.......ale do konce roku to vyjde 100% 🙂
@kotcheva já měla loni //....HCG 2500 a pak přišlo krvácení a v 6.týdnu revize
takže pokud u ebe klesá HCG je to jasný....mrzí mě to.......a bylo by super,kdybys nemusela na revizi a šlo to ven s MS....
A co tě čeká???nevím,jak dopadne kontrola a zda na tu revizi dělohy budeš muset

ivanachomistekov881
23. bře 2012

@spunda máš to zložité, ja som si vždy vravela, že obdivujem ženy, ktoré prežijú veľa neúspechov v snahe o dieťatko a dokážu bojovať stále dalej a dalej, a teraz som aj ja v takej situácii, veľa krát som si povedala - už dosť!!! - nechám to tak a napriek tomu stále to skúšam znova a znova, ale už mám pocit, že stačilo, mám ešte tie dve embryjká tak to po pár mesiacoch ešte skúsim, ale potom už naozaj dosť, proste asi teraz nie je vhodný čas pre mna mať dieťatko. Ale určite to raz príde, budeme mať všetky malinké bábetká a ak nie tak na nás čakajú opustené detičky aj ím môžeme dať domov, tak uvidíme čo má život pre nás nachystané, 😅 😅 😝

ivanachomistekov881
23. bře 2012

@kotcheva ahoj, to v ktorom si týždni?? je to veľmi ťažké, ja som to mala zase tak že mi HCG stúpalo, ale dieťatko stále nebolo vidno, nakoniec to bolo mimomaternicové tehu, museli mi zobrať vajíčkovod a robili mi laparoskopiu, buď silná!!! kedy ideš na kontrolu?

spunda
23. bře 2012

@ivanachomistekov881 nooo já bych aspon jedno mimi ráda měla ,jenže bohužel muj věk a mé zdravotní problémy ,tomu asi moc nepřejí.No my jsme dávali na 1IVF jedno embryo a na ket nám zustalo také jen jedno 😒 a ted pokud budu stimulovat tak bych už vložila dvě aby ta šance byla větší 😀 😀 😀 tak uvidíme.Manžel dnes byl taky hodně smutnej pořád koukal jestli se tam ještě ta druhá čárka neobjeví a ono nic ☹ ☹ ☹

ivanachomistekov881
23. bře 2012

@kotcheva a ktoré ket si mala??

spunda
23. bře 2012

@pikusa Taky mě to mrzí ale co už ☹

pikusa
23. bře 2012

@spunda právě...co už...nic se nedá dělat že..jen bojovat dál

spunda
23. bře 2012

@pikusa Joo přesně tak ,ještě to nevzdám 😀 😀

pikusa
23. bře 2012

@spunda super 😵

spunda
23. bře 2012

@kotcheva Ahojky tak tě tady vítáme,já bohužel takové zkušenosti nemám.Ket jsme měli ted 15.2. ale bohužel nám nevyšel.Neboj určitě ti tady holky poradí 😉 Je dobře že jsi napsala,mě to tady hodně pomáhá .Je lepší to probrat s někým,kdo ví o čem člověk mluví.Taky to moc lidem neříkám,protože když to nevýjde tak ty otázky kolem toho jsou nepříjemné .Tak ti držím mooooc palečky at jsi brzy v pořádku a mužeš zase do boje. 😉 😉 😉

spunda
23. bře 2012

@pikusa jiná možnost prostě není 😀 😀

kotcheva
23. bře 2012

@spunda
díky moc, nejdřív jsem ani nechtěla na žádná fóra chodit, jenže i když mám skvělého partnera, tohle je něco, čemu těžko může rozumět... Takže jsem nejdřív jen četla a hledala informace, a teď si budu ráda za vaší podporu. Každopádně držím palce všem! 🙂

kotcheva
23. bře 2012

@ivanachomistekov881
ahoj, teď nevím přesně, na co se ptáš😉 ale měla jsem 5-denní blastocysty v nativu.

spunda
23. bře 2012

@kotcheva Vím o čem mluvíš,manžel ty věci taky bere tak trochu jinak,prostě z jejich pohledu.Kolikrát už mi říkal nesmíš na to tak myslet no ono se to lehce říká ale huř dělá ,prostě to v té hlavě je a nedá ti to na to uplně nemyslet.Jinak je tady fajn,že se člověk dozví plno dalších nových informaci,které ti pak pomůžou v tom že už budeš vědět co a jak. 😉 a není v tom člověk sám .Uvidíš že ti to psaní a vypovídání se někomu,kdo zažil něco podobného nebo stejného,hodně pomůže.Vím to z vlastní zkušenosti 😀 a nebudeš tady na to sama.Drž se !!!! 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru