KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

mia75
4. dub 2012

@ujujuju Ahoj, akurat pred chvilou mi injekciu na sluzobke pichla kolegyna 🙂 Je zlaticko,pre nu to bola premiera, ja to zatial sama nezvladam a partner je par stoviek km daleko 😉 Zatial vsetko v poriadku. Ivi, dobry nick mas, som sa zasmiala 😀

spunda
5. dub 2012

Ahoj Holky moc děkuju že na mě myslíte,manžel už to má za sebou a já jdu na 12,30 tak budu ráda až to bude za mnou a budu doma.I když to čekání bude zase mazec.Přeji hezký den všem 😀 😀 😀

pikusa
5. dub 2012

@ujujuju ahojík.....jojo v sobotu má 3 roky.....je už velkej a to doslova....má 102 cm a váží 17 kilo 😀 včera jsme byli na 3leté prohlídce a byl pochválený jak je šikovný...no to víš,pyšná matka 😵

pikusa
5. dub 2012

@spunda držím držím 😵

spunda
5. dub 2012

Ahoj Holky
tak jsem to dnes ve fakultce přežila ale pan doktor mi to asi chtěl stříknout až na mandle 😀 😀 😀 ,protože jak jsem tam po IUI ležela tak jsem citila břicho a než jsem došla domu tak jsem trochu krvácela ☹ .Nevím jestli to tak některá z vás taky měla no uvidím co bude.Jinak dnes jsem zjistila že obě IUI mi dělal Dr.Hejtmánek a dnes měl nějakou povídanou,začal se mě vyptávat kolik stoji IUI v Reprofitu,a kolik se platí za IVF . Já mu řekla kolik jsme platili tak mi hned na to odpověděl,že tady bych to měla za minimální částku ,tak nevím jestli honi pacienty 🙂 🙂 🙂 já byla ráda že jsem to tam dnes opět přežila a rychle domů.Jen to špinění je divné ☹ ☹ ☹ tak nevím ted už jen čekat. Jooo a ještě jsem byla dost překvapená,že jsem dostala při odchodu zprávu ,kde je ohledne spermio ( kvalita atd: ) to jsem minule vubec nedostala asi změna k lepšímu 😀 😀 😀

leagux
autor
5. dub 2012

@ujujuju a já si říkala, že žádnou ujujuju neznám a ona se z toho vyklubala Ivanka 🙂)))))
Hezky to píšeš, tenhle spirit se mi líbí. Někdy je to těžké, ale s pozitivním myšlením nejdál dojdeme 😅 To je tak hezký, jak se k tobě chová malý, určitě se taky bude brzy starat o dalšího sourozenečka.

leagux
autor
5. dub 2012

@spunda Držím moc palce, ať se bobánkům u tebe líbí. Neměla jsem nikdy IUI, ale myslím, že pokud se to zavádí stejně jako ET, tak to mohli poničit nějakou cévku, která teď špiní. Mě vždycky po ET/KET řekli, že to šlo dobře a že by to němělo krvácet a nikdy taky nekrvácelo. S tou zprávu je to dobré, to mi jsme nikdy nic nedostali 😒

ujujuju
5. dub 2012

@mia75 ahoj mia, takže kamoška z ihlami predsa len nebudeš, je to také nutné zlo pichať si injekcie do bruška, moja mamina si nedávno pichala na riedenie krvi do bruška, tiež sa veľmi bála tak to nakoniec bolo na mne, už mám nejakú tú prax po 2 ivf!!
@spunda ahoj ahoj, tak už to máš zasebou a 2 týžde čakania predsebou, prjem ti nech to rýchlo prejde a nech je všetko super, neboj to špinenie určite hneď prejde, to sa stáva, dobrú nôcku a šetri sa 😉 😉

spunda
6. dub 2012

@leagux ahojky IUI je vlastně inseminace,stříknou ti přes čípek do dělohy sperma a je to vlastně přírodní cestou ,tak uvidíme jestli jaro zapracuje.Za 14dni se nechám překvapit 😀

spunda
6. dub 2012

@ujujuju ahojky no špinění už přestalo ,tak ted už jak říkáš 14dní čekání ☹ neboj budu se šetřit .To počasí je ale hnus,zachvili velikonoce a tak škaredé počasí ,ach jooooo....

leagux
autor
6. dub 2012

@spunda věřím, že zafunguje, já si taky myslela, že když nebudu nadopovaná hormonama, že je to k ničemu, ale opak je pravdou ! Tak moc držím palečky 😉

pikusa
6. dub 2012

@spunda hele mě po ET a KET taky říkali,že se může objevit špinění a i zakrvácení...tak se šetři 😵

ujujuju
6. dub 2012

AHOJTE DIEVČATÁ- zima, zima, zimička a ešte aj dážď, ja chcem slniečko, včera u nás normálne bolo búrka a hrmelo, no to je nepochopiteľné počasie, ale aj tak si užite sviatočné chvíľe zo svojimi najmilšími, poriadne sa napapajte koláčikov a iných dobrôt - PRAJEM VÁM KRÁSNU VEĹKÚ NOC

pikusa
6. dub 2012

Holky tak loni touto dobou jsem jela poprvé do porodnice......to mě teda vrátili že nic.......
a pak před půlnocí znova a to už bylo ono 😵

pikusa
6. dub 2012

Já blb....ne loni ale před 3mi lety 😀

ujujuju
6. dub 2012

@pikusa spomienky sa vracajú, a pôrod, to si človek proste zapametá na celý život, mňa vrátili 2 krát domov aj z pobalenou taškou, potom som týždeň ležala v nemocnici, dávali mi injekcie na vyvolanie pôrodu a až potom to prišlo 😀 :

pikusa
6. dub 2012

@ujujuju to víš,že se vracejí.......prohlížím si tady fotky z porodnice akorát a slzím

ujujuju
6. dub 2012

@pikusa dnes je taký zvlášny deň, mne sa chce stále plakať, som nejaká precitlivená, ale zistila som že jeto asi z tých neúspešných Ketou, keď sa hovorí o deťoch mám v očiach slzy, musím to nejako vyriešiť, buď otehotnieť, alebo sa z tým zmieriť, len neviem ako - ani jedno ani druhé 🙂 🙂 ,

spunda
6. dub 2012

@pikusa ahojky už je to všechno v poádku 😀 😀 😀

spunda
6. dub 2012

@leagux Ty jsi to měla taky nějak tak 😉 a jsi ted těhu????Mě se to plete,píšu na vicero mistech tak se raděj ptám.No uvidíme co bude 🙂

pikusa
6. dub 2012

@ujujuju jsem ráda,že na to nejsem stejně jen já....samo strašně tady vše přeju prcka...at prvního nebo druhého....touha je stejná

mia75
8. dub 2012

Ahojte, ako sa darí? Ako pokračujete? Ja hlásim, že na rozdiel od minuloročnej stimulacie zatiaľ všetko Ok a vyzerá to na odber 13.4. 🙂

spunda
8. dub 2012

@mia75 Ahojky super zprávička.to bude tím Jarem 😀 😀 😀 Tak držím palečky at je vše OK

mia75
8. dub 2012

@spunda A ty ako?

spunda
8. dub 2012

@mia75 Já jsem byla 5.4. na IUI měla jsem 4 vajička tak ted čekám jestli se zadařilo 🙂

mia75
8. dub 2012

@spunda Veľmi držím palce, nech sa zadarí. veď kedy by sa mal zrodiť nový život, ak nie na jar 🙂

leagux
autor
8. dub 2012

Ahoj děvčata 🙂
@mia75 super zpráva, tak ať se zadaří 🙂
Všem přeju krásné, leč sněžné Velikonoce 😉

pikusa
8. dub 2012

Holky....taky krásné Velikonoce...my včera oslavili 3 ročky a dnes to pokračuje s dětma...
a jak jsme říkala,i slzy ukáply.....nějak mě to dojalo

spunda
8. dub 2012

@pikusa Tobě taky pěkné Velikonoce a oslavujte.no a když ukápne slzička to přeci nevadí ,neboj zachvili se budete radovat 😀 😀 😀

spunda
8. dub 2012

@mia75 děkuji ,věřím že nám to tady výjde a každá se dočkáme 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru