KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
6. srp 2012

Ahoj holky tak ET mám zasebou a jednoho mimouška už mám u sebe ,testovat máme 20.8. takže si to ted budu užívat a relaxovat 🙂))))

ujujuju
7. srp 2012

@spunda spundi, dúfam, že nechodíš na nočné 😀 😀 😀 , držte sa!!!!!

pikusa
7. srp 2012

@ujujuju já to překonám 😵
@spunda tobě strašně moc moc držím palečky...
nebudu tady ted,v pátek letím do Tunisu,návrat 21.8. 🙂

spunda
7. srp 2012

@ujujuju ahojky neboj nechodím dnes jsem si byla pro neschopenku takže si užiju 14dní v klidu doma 🙂

spunda
7. srp 2012

@pikusa Tak si hezky užij dovolenou a jak dojedeš domů už budem vědět jak jsme dopadli,testovat budu 20.8. Tak se mějte hezky páááá

spunda
8. srp 2012

@lucido Děkuju no musi to vyjit 😀 😀 😀

pikusa
8. srp 2012

@spunda 21.se vracíme.....to už budeš těhotná 😵

lucido
8. srp 2012

@spunda A jak se citis? Doufam, ze jen odpocuvas, alespon par dnu, zadne natahovani, uklizeni...

spunda
8. srp 2012

@lucido neboj nic nedělám jen se válím 😀 😀 😀 a odpočívam ted jsem si dala červené vínko 😀

spunda
8. srp 2012

@pikusa jj budu 😀 😀 😀

lucido
8. srp 2012

@spunda Vyborne, budu Te nasledovat. Tak na zdravi a drzme si palecky.

spunda
9. srp 2012

@lucido ahojky dobře beru tě za slovo 🙂 a kdy ty máš Et a nebo už máš po ????

lucido
9. srp 2012

@spunda Ahoj, zitra tj. 13 DC jdu na kontrolni ultrazvuk a dozvim se vice, to uz by mi mohl pan doktor termin sdelit. Tesim se i bojim zaroven, vsak to znas. Hlavne abych ty mrazacky mela ok. No a pak uz jen je dat k mamince 🙂. Uz aby to bylo.

spunda
9. srp 2012

@lucido tak to ti budu držet palečky at je termin brzy a máš mimouška u sebe,já tentokrát nejsem vubec nervozní tak asi dobrý znamení jinak bych pořád spala hlavně dopoledne a v noci nevim co dělat 🙂,testit budu až 20.8 tak si myslím že to rychle uteče,mám neschopenku takže mužu v klidu lenošit 🙂 Zítra na tebe budu myslet a hned nám pisni co a jak 🙂

lucido
9. srp 2012

@spunda Hezky vecer, dekuji, musim se take naladit, abych nebyla nervozni a neschopenku si rozhodne vezmu. Nechci to podcenit jako minule. A vis, ze se moc tesim jak budu spat i behem dne? Spanek posiluje a to potrebujeme. Uz delsi dobu mi spani moc nejde, casto se budim, no a s mimouskem se to bude krasne usinat. Zitra napisi novinky.
Tak hezky lenos a uzivej si nicnedelani 🙂.

spunda
9. srp 2012

@lucido Jasně nalad se na ty zítřejší zprávičky 🙂 no já si to taky užívám a jsem ráda že nemám vycházky aspon nikam nemusím 🙂 Myslela jsem že to spaní mám ted po nočních co jsem měla ale jedna holčina z jiné diskuze mi dnes napsala že měla poslední noční v dubnu a stím spaním je na tom do ted jako já přes den pořád spaní a v noci neví co dělat 🙂 to má v sobě dvě miminka a je myslím ve 12tt tak mi říkala že to muže být dobré znamení tak uvidíme .Zítra budu držet palečky a těšit se na zprávy,pěkně se na to vyspinkej 🙂 Dobrou noc

lucido
9. srp 2012

Dobrou noc, pohlad brisko a pekne sny! Zitra pisnu.

lucido
10. srp 2012

@spunda Ahoj, tam UTZ mam za sebou, sliznice jeste nizka, chce to par dni, v pondeli dalsi UTZ, od dneska beru Estrofen o jeden navic, tj. 1-1-1 plus Prednison5mg. Pristi tyden tedy bude transfer. Uz aby. Doktorka mi doporucila dat jen jedno, at se domluvim s embryolozkou jak mrazacci dopadnou, tak mam cas jeste dumat.

spunda
10. srp 2012

@lucido Ahojky no tak to se brzy dočkáš 🙂 no já dala taky jedno ,když to má vyjit tak jedno stačí..jinak nám ze tři zustalo jen jedno na zamražení ale jsem ráda aspon za něj.jinak já bojuju pořád s rýmou no hnus ale aspon nemám čas přemýšlet nad mimi a nervovat se ,ted si dávám zase skleničku vínka na prokrvení sliznice tak uvidíme .V noci jsem byla zase ve 3h vzhuru a nemohla spát .Tak nevim uvidime co se z hoho vyklube 🙂

lucido
11. srp 2012

@spunda Snad se Ti spani brzy upravi, zrejme mas z nocnich jeste jine navyky, to se upravi, hlavne aby se mimi dobre zavrtalo a drzelo se jako kliste 9 mesicu. Mam take spani rozhozene, asi nerviky co bylo a bude, budim se snad co hodinu, musim to nejak srovnat. Vecer si dam vinko a snad usnu. Prednison s Tebou neco dela jako zmeny nalad nebo vetsi unava? Muze to byt i Estrofenem.

spunda
11. srp 2012

@lucido Jo časem se to snad upraví ,jinak dnes jsem byla vzhuru asi 3 krát v noci no děs ale zlobí mě ta rýma ,dnes už je to lepší .Tobě držím palečky at už mám bobiška u sebe 🙂

lucido
11. srp 2012

@spunda Zkus Vincentku inhalovat nebo nosni kapjy, ty jsou vyborne. Nejak hepcikam, tak se asi zahrabu brzy do pelechu. At jsi brzy fit, ryma je otrava.

spunda
11. srp 2012

@lucido no dnes už je to lepší ,ted už jen léčím opary 🙂 prej je to neni na škodu ,když jsem nachlazená ,že je oslabená imunita a tělo aspon nebude bránit mimouškovi se zavrtat 🙂 tak valím do pelechu dala jsem si večerní vínko ,tak dobrou noc 🙂

lucido
11. srp 2012

@spunda Opar je uz kosmeticka zalezitost, to budes mit brzy pryc a budes pekna maminka. Dobrou noc a pekne sny s mimiskem 🙂

spunda
12. srp 2012

@lucido Dobré ránko
Tak co jak jsi se vyspala????Já teprve ted vstala,ale nevadí ted to nějak neřeším a užívám si to 🙂 Manža je dnes v práci tak budu celej den lenošit 😀 včera jsem si dala na večeři makrelu a nějak mi nesedla nebo jsem ji s chuti snědla ,možná už je to nějaké znamení 🙂 tak si užij pěknou neděli

lucido
12. srp 2012

@spunda Hezké odpoledne. Já vstávala kolem 8.30, stejně jsem byla vzhůru dříve, už jsem spala lépe, možná je to také tím ochlazením. Lupu do sebe ty prášky a říkám si, že by to už mohlo snad vyjít, když se pořád cpeme hormony a nervujeme. No makrela k večeři to už je pořádná těhotenská chuť 🙂, tak ať to vydrží a mimi se pěkně v děloze živí.
Jinak dnes jsem líná jak vandrák v červenci. Půjdu alespoń umýt okna, začala jsem minulý víkend, ale ještě chybí dvě. To pak s blastocystou nebudu moct dělat. Hezkou neděli a lenošení 🙂.

spunda
12. srp 2012

@lucido no já šla druhé kolo v 11h a vstávala ted ve 14h,tak to jsem ani nevěděla že makrela je těhotenská chut 🙂 jinak jak mi bylo divně tak jsem pořád váhala jestli si vzít kyselou okurku ale nakonec jsem si dala bezinkový likér,Já si taky plánovala jak umyju okna než pujdem na ET ale bylo to tak rychlé že jsem to nestihla do toho jsem měla 9nočních a to jsem byla ráda že jsem se vyspala,ale manžel říkal že je umeje tak jsem zvědavá 🙂 tak to moc nepřeháněj a je divné že jsem tentokrát uplně v klidu samu mě to překvapilo 🙂 Tak si užívej neděli i když ji asi budeš mit pracovní ,vid??? A kdy jdeš znovu na ten UZ zítra????

lucido
12. srp 2012

@spunda No tak místo oken dělám kynuté těsto neb si maminka na chalupě vzpomněla, že uděláme rybízový koláč. Alespoň bude do čeho zakousnout k odpolednímu čajíku, ještě si ten černý čaj a kafe musím užít. Po Ketu už jen bylinky.
Okna ještě snad zvládnu.
Super, že jsi v klidu, budu se Tebou inspirovat a taky nemyslet na výsledek. Prostě si budeme těhu a hotovo.
Na UTZ jdu zítra ve 14.40, tak pak napíši co a jak. Nějak jsem usnula na vařínech, musím plno věcí do transferu zařídit a oběhat, abych pak měla klid a nic nemusela.
Klidně můžeš spát za národní mužstvo, máš na to nárok 🙂, spíš přece už za dva ne?

spunda
12. srp 2012

@lucido No popravdě já si kávinku užívám i ted ,když na ní mám chut tak si ji jednou denně dám,mám ten kávovar Dolce gusto tak si dám capučínko nebo laté ,myslím že to mimi až tak nevadí .Ted mi tchyně donesla čerstvou šalvěj na čajik ale mám strach jestli ty bylinky jsou dobrý koukala jsem na net no nevím ,raděj ted piju ovocnej a dělám si magnezko.🙂 nechala jsem si ho napsat.Jinak ti mužu říct,že jsem měla tolik plánů co musim všechno stihnout a nakonec nic moc ale je mi to jedno ,prostě to mimi je ted na prvním místě a říkám si práce neuteče .-) takže zvolni a začni si to pomalu užívat,zítra ti řeknou že máš luxusní sliznici a jedeš si pro mimi takže klidek a jak píšeš budem těhu a užívat si to ....

lucido
12. srp 2012

@spunda Myslím, že šalvěj můžeš, ale učitě neuškodí heřmánek, máta. Na ovocné čaje si dej pozor, četla jsem složení těch pytlíkových a nestačila jsem se divit co je tam za umělotiny a vše dochucené, dobarvené. To už je snad lepší pít slabý zelený čajík. Jedna kávička určitě neuškodí. A mlékem nešetři.
Co stihnu to stihnu, on se svět nezboří, teď bude priritou blastocysta 🙂.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru