KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
14. zář 2012

@evikj33 Ahoj Evi no uvidíme myslím pozitivně a užívám si to ,po obědě jsem musela lehnout.Večer se zastavily holky z práce tak trochu rozptýlení 😀 😀 Taky gratuluju k UZ 🙂 a tak co prdelky bude páreček???A co manža a malej ,už jsou natěšení ????

ujujuju
14. zář 2012

@pikusa pikusa, ja som si myslela, že si určite bola na KEt-e, mala som také tušenie, ale čo sa to deje, prečo to nechce výnsť???- otázka a na ňu žiadna odpoveď!! moja viem ako sa asi cítiš, posielam objatie, veľmi ma to mrzí!!

ujujuju
14. zář 2012

@spunda spundi, prosím aspon ty to zachráň, nech sa môžme s tebou tešiť!!!!

pikusa
15. zář 2012

@ujujuju mám 6.smysl??? 😵
Jo léky jsem začala brát už na dovolerné v Tunisu......tam jsem to dostala.....

spunda
15. zář 2012

@ujujuju Budu se snažit 🙂

ujujuju
15. zář 2012

@pikusa to neni 6 zmysl, možno trošku, ale skôr je to prežívanie toho istého, viem, že aj ty túžiš po 2 dieťatku a stále ťa to bude pokúšať, hlavne keď máš mrazáčikov!!

spunda
16. zář 2012

@lucido
Ahojky tak co je s tebou????Jak se citíš 😉 😉 😉

pikusa
17. zář 2012

Ahoj holky...
my jsme byli s prckem v nemocnici....laryngtida...zase
hrozili ná JIP ale nakonec jsme to zmákli spolu na normoš pokoji....inhalace 5krát denně a už jsme doma.
Má teda kašel šílenej,ale doma to doléčíme

@ujujuju toužím.......strašně moc....

evikj33
18. zář 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak 8den od Et je tady,jak se vám s bublinkou vede,už jen kousíček a bude testománie,začala v Repru nová těhu vlna,tak doufám a věřím že se taky svezeš až dokonce 🙂 Držím pěsti

spunda
18. zář 2012

@evikj33 ahoj Evi jo jo letí to máme zasebou 8dní po ET a už se blíží pondělí 24.9 a budem testovat 🙂 Jinak cítím tentokrát hodně prsa ☹ a sem tam je mi šoufl od žaludku tak uvidíme 🙂

evikj33
18. zář 2012

@spunda Proč ten smutnej obličejík,je to dobré znamení.Já už taky zas 2dny poránu blimkám 😝 Budeš testit až v pondělí,nebo skusíš už dříve?Jinak už se to musí klonečně zlomit a Repro je letos nějak mega uspěšné mám pocit 😀 Tak nemužeš bejt pozadu.Tfuj Tfuj Tfuj 🙂

spunda
18. zář 2012

@evikj33 ahojky no to jsem se asi popletla se smajlíkem 🙂 ale dnes mě teda šíleně bolí hlava mám pocit že mi vyskočí mozek 🙂 Jinak testit budu asi až v pondělí nějak mě to zatím neláká 😉 Díky za bacilky jen plivej at jsme taky v té vlně a co ty krom zvracení jak se ti tvoji chlapáci těší a co bude páreček??? 😀 😀 😀

evikj33
18. zář 2012

@spunda Jj bude páreček a chlapáci to zatím nějak extra neřeší,mimisky necítí tak je to proně zatím oničem.Dnes jsem totálně Ko,převlekla jsem 3postele,přestěhovali jsme letiště do druhého pokoje,vyprala jsem i další pračku uvařila a mám dost 😝 Zítra mně čeká hromada žehlení mám pocit že jen peru a žehlím a to ma ještě dojít kominíka pokud bude pršet příjdou i malovat.Už at je to vše zanáma 😅

spunda
18. zář 2012

@evikj33 No já to tak nějak tušila že to bude páreček což je super 🙂 tak se trochu šetři,makáš jako šroubek.Dobrou noc 🙂

evikj33
18. zář 2012

@spunda Jj snažím se stihnout co nejvíc,kntrola byla OK a tak chci mít co nejvíc nachystáno at pak mužu relaxovat,po tom 24tt už je to prej náročnější a taky se hodně musí odpočívat,ještě jsem musela využít pěkné počasí,prádlo venku pěkně profouklo 😀 .Dobrou tobě i sněhulce 😉 Tfuj Tfuj Tfuj

evikj33
20. zář 2012

@spunda Tak co Drahuško,ještě tě to nepokouší,já už bych to nedala a testila 😀 Jsi odolná tak at ta dálnice// pak na fotečce pěkně svítí 🙂 Tfuj Tfuj Tfuj

spunda
20. zář 2012

@evikj33 Ahoj Evičko dnes máme 10 den po ET a je to jiné než při minulém ET v srpnu,tentokrát fakt citím jen prsa a sem tam je mi zle od žaludku a dnes mě zase trochu bolela hlava ☹ Jinak mě to testování trochu pokouší ale domluvili jsme se z manžou,že testnem spolu až v pondělí ráno 24.9. tak jak nám řekl Machač 😀 tak musim vydržet ale je to za chvili tak to bude v poho .děkuju za bacilky jsi zlatá že na nás tak myslíš 🙂

evikj33
20. zář 2012

@spunda Drahuško,žádné zaručené příznaky nejsou,mne ani ty prsa moc nebolela,jen sem tam hlava a bylo mně divně od žaludku,palela žáha.Takže hlavně bud v pohodičce-třeba je to právě to pravé 😉 😉 Dál držíme pěsti.

spunda
20. zář 2012

@evikj33 Evi neboj jsem uplně v klidečku věřím že to tam je 😀

ujujuju
23. zář 2012

@spunda myslím na teba,držím všetko čo mám, nech vám to výnde

evikj33
24. zář 2012

@spunda Tak co Drahuško-krev proběhla a kdy se dovíš jak to dopadlo?Jsem napnutá a držím... 😉

spunda
24. zář 2012

@ujujuju
@evikj33 Holky tak bohužel ☹ test negativní a začala jsem krvácet ☹

ujujuju
24. zář 2012

@spunda nie, nie, nie,nie, spravodlivosť už asi neexistuje, spundi plačem a smútim s tebou . . . ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

spunda
24. zář 2012

@ujujuju taky brečím a hodně ☹ děkuju

pikusa
25. zář 2012

@spunda pane bože to není možnýýýýýýýýýýý
strašně moc na tebe myslím,drž se......nevím,co dál napsat......

pentagras
25. zář 2012

Ahoj holky, mužu se přidat??? Sice pujdu teprv na kontrolní utz a dálší měsíc ket pokud bude vše ok..

pikusa
28. zář 2012

@pentagras ahoj a jasně že můžeš......je to 1.KET???

pentagras
28. zář 2012

@pikusa ano, první ket, máme tam jen jedno tak snad vše vyjde už..

pikusa
29. zář 2012

@pentagras tak to strašně moc budu držet palce.....

ujujuju
29. zář 2012

@spunda spundi, dúfam, že už sa máš trošku lepšie, posielam ti veľa síl, viem,že tá bolesť je veľká a nedá sa z tým len tak zmieriť, ťažko nájsť slová útechy, držte sa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru