KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

winterska
23. lis 2012

@luciseks ahoj, vítej, v lednu nejspíš půjdu taky na další Ket, tak snad se tu sejdeme 🙂 taky si někdy říkám, že se už na to všechno trápení vyprdneme a zůstaneme s manželem sami dva.. ale další měsíc tu je nová naděje, že to třeba konečně vyjde - DOUFEJ 🙂

luciseks
23. lis 2012

Doufam...;) nic jineho stejne nejde...;) nechci bejt bez mimi...;(

mugo168
29. lis 2012

@luciseks Ahojky, mám za sebou 2x IUI a 3xKET a miminko žádné ☹ Takže nezoufej, doufej a bojuj! 😉

luciseks
2. pro 2012

@mugo168 ahojky...moc se tesim na leden, az pujdu na ket, ale kdyz vidim, ze si tam byla trikrat a nic...tak se bojim jeste vic...je mi moc lito, ze sis musela projit tolika pokusy a nic...;( snad uz ti to priste musi vyjit...;)

mugo168
3. pro 2012

@luciseks Je to šílený, vždycky jsem byla přesvědčená, že tentokrát se tam bobkům zalíbí a do 9 měsíců rodím.. Nepovedlo se zatím a nějak nevím, jak se k tomu postavit, kde začít znovu. Jestli pokračovat, dát si oddech, přejít jinam,... Je to hrozně těžký. Ale opravdu lze jen věřit - "Víra tvá tě uzdravila 🙂" Jen mně se víra někam ztratila a ne a ne ji najít..

spunda
22. pro 2012

Ahojte......
chci Vám všem popřát Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013 🙂

lucido
10. led 2013

@spunda Přeji úspěšný nový rok 2013 a hlavně hodně zdraví, radosti a lásky. Jak to pokračuje se snažením?

luciseks
22. dub 2013

Ahojky holky...jsem tu nejak dlouho nebyla. Tak v lednu ten KET opet nevysel...;(...ale ted jsem byla pred tremi dny na dalsim KET a tak jsem v "ocekavani", jak to tentokrat dopadne...

luciseks
22. dub 2013

@winterska ahoj, tak jak ti to v lednu dopadlo?

winterska
22. dub 2013

@luciseks ahoj, nakonec jsme v lednu na KET nešli - hodně práce.. od března chodím na IUI s hormony, a zatím nic.. KET bude asi někdy v létě..
Tobě držím palečky, ať ti ten KET vyjde!!! 🙂

luciseks
23. dub 2013

@winterska ...moc dekuji...;)...taky ti budu drzet palecky...dam vedet jak to dopadlo pristi tyden, zatim jsem nezaznamenala zadnou zmenu, ale na to je asi jeste brzy po ctyrech dnech...🙂

luciseks
30. dub 2013

Ahojky...tak sem si delala vcera test 10 den po ket a byla tam slaba carka a dnes 11 den je test uplne bily...tak nevim... ☹

lucido
30. dub 2013

@luciseks Ahoj, na testování je ještě opravdu brzy, zkus testnout za pár dní. Oni doktoři vědí proč říkají, aby se testík dělal na termín co ti určí. Já to taky tenkrát nevydržela 🙂. Držím palce.

luciseks
1. kvě 2013

@lucido myslis?..kdyz si ctu tady ty prispevky, tak mam pocit, ze vsichni uz maji dve carky pomalu 8 nebo 10 den...a hrozne me vydesilo, ze jeden den tam dve byly a druhy den ani tuk...:(

luciseks
1. kvě 2013

@lucido a koukam, ze mas termin uz ted v kvetnu...tak mooooc gratuluju...😉

lucido
1. kvě 2013

@luciseks Já neměla na testu dlouho nic, takže jsme se nervovala a nervovala..., fakt zbytečný stres, zkus testnout na termín a uvidíš. Někdy to vyjde hned, někdy se musí jít na KET vícekrát? Bereš něco na podporu zahnízdění? Já brala Estrofem a Utrogestan. Držím palečky, aby ti to tentokrát vyšlo 🙂.

luciseks
1. kvě 2013

@lucido No beru utrogestan a vitaminy femibion...tak uvidime, zatim jsem to nedostala, tak zkusim testnout za ty dva dny...drzim palecky, at ti vse dobre dopadne... 😉

lucido
2. kvě 2013

@luciseks Děkuji a dej vědět jak to dopadlo, přeji pěkné // dálnice.

luciseks
4. kvě 2013

@lucido ahoj...tak zase nic... ☹

lucido
4. kvě 2013

@luciseks Tak to je mi líto, ale hlavně nepřestávej věřit, že to vyjde, prostě bude další pokus a ten bude tutovka. Chce to nyní asi chvilku pauzu a pak hurá na to.

luciseks
4. kvě 2013

@lucido ahoj...pauzu nevim cekali jsme minule tri mesice 😒 ted bych nejradsi sla dalsi cyklus...ale zatim jsem to medostala a uz je to 34 den ☹ bude to 4 pokus a osm let snazeni...ja uz nevim...opravdu me to vzalo, ze to zase nevyslo

winterska
6. kvě 2013

@luciseks ahojky, tak jak to s tebou vypadá? objevily se //?

lucido
7. kvě 2013

@luciseks Já vím, že je to těžké vydržet, ale vydrž. Pokud ti lékař doporučí jít do toho další cyklus, tak jdi, pokud doporučí chvilku pauzu, dej pauzu. Jen mě napadá, byli jste s partnerem na reprodukční imunologii? Já byla a pak jsem na základu výsledků brala Prednison, který snižuje imunitu, ale pomohl mi vlastně otěhotnět.

luciseks
8. kvě 2013

Ja jsem na testech byla...ale manzel ne...myslite ze by mel jit taky na imunologii?

luciseks
8. kvě 2013

@winterska opet nic ☹

lucido
12. kvě 2013

@luciseks Na reprodukční imunulogii má smysl jít a musíte oba! My tam také byli a díky výsledkům a léčbě se pak zadařilo.

samanta001
15. čer 2013

zdravím snažilky co mají zkušenosti s KET, dnes jsem dostala MS a od zítřka začínám užívat léky. Na kdy by podle vás mohl vyjít případný embriotransfér?

pikusa
15. čer 2013

@samanta001 to je různé tak 15-18 den.
Jinak kdo si mě pamatuje tady z tématu tak mám za sebou 6.ket a nic

samanta001
16. čer 2013

@pikusa děkuji za odpověď. TAk to mě moc mrzí, že už máš za sebou tolik nepovedených pokusů, já z toho mám hrozný strach, že to opět nevyjde. Máme zamražené dvě embrya a pokud by to nevyšlo tak poslední pokus IVF na pojišťovnu ☹ Taky máš teď něco před sebou? A co první dítě to máš taky z AR?

pikusa
16. čer 2013

@samanta001 ano mám a meli jsme hodně embryí. První ket vyšel ale nedopadlo to. A pak už nic.
Jinak na pojišťovnu mám ještě 2 pokusy ale nevím jestli to ještě dáme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru