KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

mia75
16. dub 2012

@ujujuju Dakujem, dakujem. Viem, ze nie je vyhrane, ale aspon chvilu sa chcem tesit 😀 Dnes som bola na poldna v praci, takze stav sa evidentne zlepsuje, kedze som bola schopna uz par ludi sprdnut, a vybavit urgentne veci 😵 Oproti minulemu roku je toto brnkacka. Minule som lezala na infuzkach a fnukala od bolesti skoro dva tyzdne..

spunda
16. dub 2012

ahoj holky tak test negativní ale byla jsem za paní doktorkou,udělala mi UZ tak sliznice je luxusní ale nebylo tam ještě nic vidět,říkala že to špinění muže být od zavrtávání,cysta se mi zmenšila o 5mm tak to mohlo být i ono 🙂 tak mám stále naději že to klapne....Musime ted čekat a když nedojde MS tak jdu v pondělí na krev.Tak mě dnes trochu uklidnila 🙂

spunda
16. dub 2012

@mia75 taky držím palečky at vám to zítra klapne 🙂

leagux
autor
16. dub 2012

Ahoj holčiny.
Tak po hodinovém čekání jsme se dočkali a i viděli. Je tam jeden bobísek 9mm a už mu tepe srdíčko 🙂

Máme něco za sebou a ještě hoooodně před sebou 8o
Byla to delší cesta, než jsme si mysleli, ale opravdu to stojí za to. Díky tomu, že manžel má vasektomii, tak jsme byly automaticky převedeni na IVF. Z 1. manželství má 2 zdravé syny, já a i on jsme zdraví. Do celého koloběhu jsme šli, že to prostě hned vyjde, žádné komplikace při odběrech, spermijky byly A+, oplodněno taky vše v pohodě a najednou přišla první sprcha 1. neúspěchu. Ta asi byla nejhorší, ale díky ní jsme přišla na Vás :D. Poté 2 měsícní pauza a 2. neúspěch. To už v člověku, který je dle "tabulek" jako řípa přeci jen nedá. Takže jsem začala tápat, že asi tak v pohodě nebudu a rozhlížela se dál, co po dalším pokusu. A i když už člověk téměř háže flintu do žita (jako já při posledním KET), tak neustále je naděje. Naděje na lepší budoucnost a pozitivní výsledek. Takže, hlavy vzůru, zatnout zuby a pěsti, i když je to někdy hodně těžké, myslet pozitivně a ono to příjde. Všem mockrát díky za cenné rady a útěchy :kytka: :kytka: :kytka:

Všem stimulantkám (ne simulantkám :mrgreen: ), čekatelkám na IVF/ET/KET a // ať jde všechno v pořádku, pevné nervíky, spoustu zdravíčka a lásku od protějšků. A to by bylo, aby se nezadařilo 😉

@mia75 to jsou dobré zprávy a držím moc palce
@spunda držím palečky ať nedojde MS ale //

ujujuju
16. dub 2012

@leagux ahoj, já som z toho dojatá, je to super pocit, keď po neúspechu príde úspech, ten pocit ked vidíš a počuješ srdiečko je na nezaplatenie 😀 😀 Č
Čím to je ovplyvnené mať dieťa po umelom oplodnení??- je to ale ťažká otázka, je to asi naozaj medzi nebom a zemou, nikdy to nepochopíme, ale som šťastná že tebe to vyšlo- lebo každá ktorej to výnde je nádejou pre ostatné čakateľky, tak veľa šťastia ti prajem!!!!!- poriadne si tehotenstvo uži, je to krásne obdobie

mia75
16. dub 2012

@spunda No tomu malinkemu sa musi predsa pacit luxusna sliznica, ako inak? 🙂 Budem drzat palce,aby sa MS nespustila a niekde tam bolo zavrtane, spokojne, rastuce embryjko, ktore sa ukaze, ked sa prestane hanbit pred pani doktorkou a jej divnymi pristrojmi.
@leagux Super, je to zazrak, to srdiecko, vsak? Uplne najkrajsie je, ze tak uprednostnujeme mozog a ono srdiecko je to prve a posledne, co je tu dolezite 🙂
@ujujuju Som rada, ze sa o nas staras aj v case oddychu - naberaj sily.
Pekny vecer.

leagux
autor
17. dub 2012

@ujujuju Já taky nevím, že se to nezdaří hned, i když k tomu jsou dány ideální podmínky. Ale příroda je příroda. 🙂

@mia75 Máš naprostou pravdu se srdíčkem, vůbec mě to nenapadlo, že je tam jako 1. a odchází jako poslední. Hlavně ještě, aby to srdíčko mělo srdíčko a pak se v životě neztratí. Držím ti palce. 😉

spunda
17. dub 2012

@mia75 ahojky tak nevím ☹ dnes se mi to trochu rozjelo,ale počkám co bude.Pořád věřím že se zavrtává a odchází ta cysta 🙂 🙂 🙂

ujujuju
17. dub 2012

@mia75 AHOJ, tak čo vklad dnes či až zajtra, držím palce!!! čo zaujímavé robíš keď tam sprdávaš ľudí 😲 😲 a po ET ideš chodiť do práce, či oddychovať??
@spunda ahoj, je to lepšie od rána či horšie??? furt to musí človeka niečo hnevať!!

spunda
17. dub 2012

@ujujuju je to jako na houpačce ted zas skoro nic, jen když se utírám ,nevím co se děje ale musim počkat co se z toho vyklube 😒

mia75
17. dub 2012

Ahojte holky,
@spunda Neboj, cakaj. Este treba vydrzat do testu.
Ja mam po ET, vkladali sme dve morulky. Nedostali sa este do stadia blastocysty, ale vraj su pekne aj tak. Ostatne sa prestali vyvijat, takze nemame nic na pripadny KET. Tak som tym dvom mikroskopickym spuntom v bruchu dohovarala, ze ma uz nemozu nechat v stichu, opakovat toto cele po 3.krat 😝 Tak dufam, ze posluchnu 😀 OHSS sa zmiernil, ale doktorka hovorila, ze by bolo lepsie, keby sa mi teraz OHSS zacalo zhorsovat, ze je to dobre znamenie zahniezdovania 🙂 Tak ak som si doteraz hovorila, nech sa telo ukludni, zase si zelam, aby mi bolo zle. Fakt houpacka.
@ujujuju Tvarim sa v praci, ze riadim ludi v jednej velkej firme, obcas ich musim sprdnut, ale vacsinou ich chvalim. Len teraz neurobili, co bolo treba.

pikusa
17. dub 2012

Ahoj holky...
nějak nestíhám 🙂
Jsem pořád nastydlá,víkend už byl celkem OK a 2 dny v práci a zase na prd....
@spunda držím držím.....at to vyjde
@mia75 a tobě a tvým morulkám taky držím 😵
@leagux tak hezky si to napsala.....až mě to dojalo...........
@ujujuju ahoooojjjj 🙂

ujujuju
17. dub 2012

@pikusa a chcela som sa ťa opýtať ako zvláda malý tvoj odchod do práce a čo ty musí ti byť smutno, či pri tých deťoch to ani nevnímaš???

@mia75 strašne moc držím tým drobúlikom palce je to smutné, že neostalo na zmrazenie, to je teda sila, veľa síl

leagux
autor
17. dub 2012

@spunda držím palce, ach jo, taky to nemáš jednoduchý
@mia75 hezky jsi jim domluvila a to by bylo, aby se nezavrtali. Říká se, že při KET je někdy lepší nedávat blastocystky, že pří "horší" embryjka mají větší šanci. Sama vlastně taky nevím, jestli je ve mně ta blastocystka nebo ten bojovník, který bojoval do poslední minuty. Jasné je, že jeden to vzdal.
@pikusa moc neumím psát ve zkratkách, tak jsem to musela popsat, tak jak to bylo 😉 Brzy se uzdrav 🙂

pikusa
17. dub 2012

@ujujuju hele,já jdu do práce,on k mé babičce...a tam chodil i před tím...takže v pohodě.....do školky ještě nechodí.Ale včera třeba neee nechod do práce a dneska hodinu před odchodem už chtěl jít zase k babičce....takže jednou tak a pak tak....

spunda
17. dub 2012

@leagux Děkuji no uvidím co se vyklube 🙂

ujujuju
18. dub 2012

@spunda tak ako si na tom???

spunda
18. dub 2012

@ujujuju Ahojky pořád stejně ☹ chvili jo a pak zase nic .Tak fakt nevím,musim počkat nic jiného mi nezbejvá.objednám se na pondělí ,at mi doktorka udělá Uz a kerv a když nic jiného mužem zase zkusit IUI a příští cyklus stimulovat 🙂 .Jak něco budu vědět pisnu.Pěkný den všem 😀

ujujuju
19. dub 2012

@spunda a test už nejdeš ani skúšať???

spunda
19. dub 2012

@ujujuju Ahojky no Dr.říkala že je ještě brzy mám počkat do pondělí ,tak to vydržím a uvidíme 😀

mia75
19. dub 2012

Ahojte, pozerám, že všetko zatiaľ ok 🙂 @spunda držím palce na pondelok. Ja som už doma z práce (po 12tich hodinách) ale cítim sa fajn. Aké zajtra radšej opäť pooomalyyyy 🙂

spunda
20. dub 2012

Ahoj holky tak příznaky žádné, od včera vubec žádná krev,v pondělí si zajdu na odběr krve a asi skočím za dr.Souškovou i na UZ at na mě koukne a pokud nic tak že by jsme šli ještě jednou na iui.Jak něco budu vědět tak pisnu.Přeji hezký víkend všem 😀 😀 😀

pikusa
20. dub 2012

@spunda budu na tebe myslet 😵

spunda
20. dub 2012

@pikusa Moc děkuju sama jsem zvědavá 😀 😀 😀

pikusa
20. dub 2012

@spunda věřím....já doufám,že jooooo že tam je 😵

spunda
20. dub 2012

@pikusa no uvidíme 😀 😀 😀 a co ty v práci ???já mám za sebou dvě noční v nové práci a aspon příjdu na jiné myšlenky,jsem ráda že jsem to nakonec vzala 😀 😀 😀

ujujuju
21. dub 2012

@spunda ahoj, tak vravíš že v práci sa ti páči, to je super,aspon niečo je pozitívne zatiaľ a dúfam, že v pondelok aj to tvoje tehu by mohlo byť konečne pozitívne, myslím na teba!! A to ako tam robíš v tej práci - na štyri zmeny, či ako, musí to byť aj tak makačka na takej pumpe, drž sa

ujujuju
21. dub 2012

@mia75 ahoj mia, ako sa cítiš??? takže ty po Et chodíš do práce stále, u nás v CAR nám odporúčajú zostať doma po ET tie 2 týždne z roboty, ale asi to nie je dobre, a závisí si to aj od toho akú prácu človek vykonáva, kto vie čo je lepšie. Aj tebe veľmi držím palce- nech ti to výnde

ujujuju
21. dub 2012

@pikusa ahoj ,čo nové, ste zdravučký???

ujujuju
21. dub 2012

@leagux ahoj tehuľka, ako sa cítiš, už prišli nejaké tie nevoľnosti???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru