KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

leagux
autor
18. bře 2012

@spunda Klobouk dolů před tvým manželem, jestli se nechá takhle zapojit. Ten můj nebyl dneska moc přívětivej, když jsem ho požádala o snesení prádla a truhlíků na kytky, nedokážu si představit, že bychom spolu myli okna, to bychom se asi "utloukli" stěrkama a hadrama 🙂 Mimochodem to spolu pracujeme, tak asi proto tyhle ryze ženské věci dělám jenom já, on mě taky nepustí do dílny, abych si třeba jen zatloukla hřebík 🙂

spunda
18. bře 2012

@leagux ahojky ,no nestěžuju si nádobí ,luxování ,vynášení koše není vubec problém .jarní uklid zatím počká aspon týden a uvidíme .Já myslím že to spolu zvládnem 😀 😀 😀 😀 😀

leagux
autor
18. bře 2012

Holčiny,
požádala jsme admina o přejmenování skupiny z KET, únor 2012 na KET 2012, tak až dojde ke změně, abyste si nemyslely, že jste někde jinde 🙂

leagux
autor
18. bře 2012

@spunda Zvládnete spolu nejen jarní úklid, ale i tohle čekání na potomka 🙂
Já si taky nemůžu stěžovat a ani nechci 🙂 Mám doma taky zlatíčko, který pomáhá, jen je to závislý od toho jestli se mu zrovna chce nebo ne, ale to máme asi všíchni 🙂

spunda
19. bře 2012

@leagux Jo přesně tak,manžel taky kolikrát okomentuje ale nakonec jde a udělá.🙂 Taky jsme mohly dopadnout hůř,vid ???😀 😀 😀Snad už se brzy dočkáme i toho potomka taky je celý natěšený 🙂

pikusa
19. bře 2012

@leagux a já koukala,co že za téma to mám v oblíbených 😀
dobrý nápad 🙂
@spunda hele jarní úklid....to si pamatuju jako dneska......bylo před velikonocema,já měla na 9.4. termín a mamka mi domů přišla pomoci....já pupek jako balon a čistili jsme celý byt....
teda ale já byla KO.....
ale i s pupkem jsme to dala...
takže i ted to dáte--pomalinku,žádnej stres 😵

spunda
19. bře 2012

@pikusa ahojky přesně tak hlavně v klidu a žádnej stres,do velikonoc je pořád času dost ne????😀 😀 😀

pikusa
19. bře 2012

@spunda noooo a pak já šup do práce... 😕 🙂

spunda
19. bře 2012

@pikusa no jo to máš pravdu ale zase je pozitivní že jen na chvili ,budu na tebe myslet a držet palečky at to výjde ,neboj 😀

pikusa
19. bře 2012

@spunda jasně 😵
ted o víkendu ze soboty na neděli mi matyášek v noci opět sípal...on mi trpí na laryngitidy a to dost--tentokrát jsme to zmákli doma a ani na pohotovost jsme nejeli.....
a dneska oba prskáme,on nudlí a kašle,mě taky bolí v krku.....

spunda
19. bře 2012

@pikusa no jo tak ted je doba chřipek ,tak se pěkně kulírujte,jaro je za dvěřma 🙂 a zdravíčko je dost duležité 😀

pikusa
19. bře 2012

@spunda jojo já to mám snad každej rok..začne být hezky a mě je nedobře

spunda
19. bře 2012

@pikusa tak to mě zase dělá problémy podzim ,to jsem na hromadě ☹ třeba to nebude tak vážné....to počasí taky dělá svoje..

pikusa
19. bře 2012

@spunda jojo Mates taky není v poho ale bude to dobré...
jedeme do cukrárny,manžel má svátek,tak pro něco dobrého

spunda
19. bře 2012

@pikusa tak si to hezky užijte a něco dobrého vyberte 🙂

pikusa
19. bře 2012

@spunda tak upeču bábovku a koupila jsme marcipánové růžičky,tak jí ozdobím 😀

ivanachomistekov881
19. bře 2012

@pikusa AHOJ, takže dnes idete oslavovať, to je super, určite má z toho najväčšiu radosť malý Mates, tak si to pekne užite

ja dnes po malom iba kričím, už som ho 4 krát prezliekala, raz mi ušiel von v papučkách a spadol do blata, potom mi pomáhal prať tak bol celý mokrý, vzala som ho von takže zase celý ufúľaný a teraz ešte stihol vyliať aj nočník, no máme dnes veselo a ešte som nervózna z toho čo ma zajtra čaká, manžel musel ísť do práce na pár dní bude mimo, takže zajtra do CARu cestujem sama

pikusa
19. bře 2012

@ivanachomistekov881 ale prd....chlap dojede dom až v půl 7,do 6ti dělá.......
Mates kašle,já taky a v krku pořád bolí.....takže se těším na večer,až půjdu spát 😵

ivanachomistekov881
19. bře 2012

@pikusa no tak nie som sama kto má veselo, už aj to slniečko sa schovalo, jar je o chrípke a prechladnutí, ale snáď to čo najskôr prejde, tešíš na na spanie a v noci to hrdlo bolí ešte viac, tak to nejako vydržte!!! 😀

pikusa
19. bře 2012

@ivanachomistekov881 no to je hnus vid....
chtěla jsem přinutit dítko,at si ke mě lehne a neeee nechci 😵

ivanachomistekov881
19. bře 2012

@pikusa to ti už malý nechce spávať cez obe??? môj našťastie buvá, ale potom večer sa trápime ešte niekedy o 22, 3O zaspáva

pikusa
19. bře 2012

@ivanachomistekov881 kdepak......asi od Vánoc nespí....
někdy teda jo a to pak spí i 3 hodiny.....a nebo v autě--to taky spí hned,ale doma neeee
a navíc dneska vstával až po 7 tak to je na něj pozdě 😀 když vstane kolem 6 tak i usne po obědě
ale ted šel ven s babičkou,tak se můžu jít chvilku natáhnout

leagux
autor
19. bře 2012

Pikuso, hezkou oslavu 🙂
Ivanko, držím palce na zítřek, hned dem vědět. Ony ty děti snad mají radar nebo co, že ti nedal pokoj, ale hodně si mě rozesmála, buď ráda, že máš takovýhle starosti 😅
Já si, holky, dneska musela udělat radost. Normálně nejsem nákupní typ, ale zase když jde o boty, tak to mi jde, hned jsem si musela odnést 2 páry, ale nebyly drahý, tak nemám výčitky svědomí 🙂
Udělejte si taky něčím radost, na Velikonoce musíte mít něco nového, aby Vás beránek nepočůral - to je dobrá omluva, ne ? 😀 😀 😀

ivanachomistekov881
19. bře 2012

@leagux ahoj, to máš pravdu že má radar, ešte doteraz mi tu behal a vystrájal, a to ešte nespí, ale určite každá snažilka by chcela mať takéto starosti, tento život je taký zvláštny, každý chce to čo nemá, ale asi to tak má byť, už sa teším na zajtra nech to dopadne akokoľvek, aspon budem vedieť na čom som a čo ma dalej čaká, lebo táto neistota a čakanie, no proste hrôza.
To som rada, že si si urobila radosť, človek si musí robiť radosť maličkosťami a už je život krajší a znesiteľnejší, tak sa šetri a dohováraj embryjkám v brušku nech pekne rastú a rastú . . . . 😝 😝

ivanachomistekov881
19. bře 2012

@pikusa tak máš to pestré, ešte že existujú babičky, to je super, bez ních by to bolo ťažké, chlapy si ujdú do roboty na celé dni a žienky trápte sa 😀 😀 , a ešte budte aj milé a veselé keď príde unavený mužík z práce, ha ha ha, ale čo by sme bez ních robili

ivanachomistekov881
19. bře 2012

@spunda a ty čo čakateľka, ako sa cítiš???

pikusa
20. bře 2012

@ivanachomistekov881 jojo moje mamka a i moje babička ve svých 90 ti letech matese pohlídá...ted je Matyášek taky u mé babičky....ona si pro něj ráno přijde a já tak za 2 hodinky jsu pro něj
@leagux haha taky jsme si koupila boty 😀 😀 😀

ivanachomistekov881
20. bře 2012

AHOJTE DIEVČATÁ- takže hlásim bábetko nebude, krv je negatívna, nechápeem, nechápem prečo to tak musí byť a prečo to musí tak bolieť ale taký už je život ☹ ☹ ☹ dúfam, že aspon vy ma potešíte a že vám to tentoraz výnde!!!

pikusa
20. bře 2012

@ivanachomistekov881 ale neeeee ☹ ☹ ☹
vím,že řeči kolem jsou zbytečný......tak posílám jen pohlazení a drž se

spunda
20. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahojky tak to mě moc mrzí,že to nevyšlo ☹ Já zatím nic chci testit až v pátek tak Vám hned napíšu co a jak..Tak se drž 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru