KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

ujujuju
7. čer 2012

@cuddle človek chce dieťatko, urobí pre to všetko a nakoniec si ešte narobí aj problémy, najskôr čakanie na test, a teraz čakanie na to čo z toho bude, je to teda fakt na nervy, je to smutné a ťažké!!! ty máš ešte nejakých mrazáčikov,už si to nepamatám, či idete ešte bojovať dalej??

cuddle
7. čer 2012

@ujujuju nene my uz nemame, toto byl posledni
ted uz jen budeme pokracovat v adopci...

ujujuju
7. čer 2012

@cuddle to mi je ľúto, už ani do budúcna to nebudete skúšať?? ja stále uvažujem o tej adopcii, len som teraz zo všetkého taká znechutená, dúfam, že čas to nejak vyrieši. Ak už nie je súdené mať vám vlastné deti, určite dáte všetku svoju lásku tomu adoptovanému, prajem ti nech je to čo najskôr!! a možno sa zadarí aj vlastné - veď zázraky sa dejú - práve vtedy keď to najmenej čakáme, pa

cuddle
7. čer 2012

@ujujuju zatím jsme se o tom nebavili, spíš to necháme být , nějakou dobu úplně odležet a prostě uvidime - stejne jsme ted navic uz v caru nechali vsechny nasetrene penize a potrebujeme se oklepat, a hlavne nechci pak resit to, ze nemam tomu adopcatku z ceho koupit vybavicku , kdyz bych podstupovala dalsi a dalsi pokusy
zatim proste nacerpam nove sily a jeste si uzijeme nejakou dovolenou nebo vylety ve 2 a casem se dockame toho adoptovaneho prcka

ujujuju
8. čer 2012

@pikusa ahoj pikusa, ako sa mávaš, čo Mates, ste zdravučký, už sa pomaly blížia prázdniny, ako v práci???

ujujuju
8. čer 2012

@cuddle máš pravdu treba si aj trošku užiť života, z deťmi sa to dá tiež, ale už je to stále o zodpovednosti, už nikdy nemáš taký pravý kľud, lebo sa stále o to dieťatko bojíš. A fakt s tými peniazmi je to hrozné, mi sme tiež všetko pomíňali na dieťatko, ešte sme sa aj zahlžili a teraz sa z toho nemôžeme spametať, je to na nervy, všetko je také drahé, je to zvláštne- niekto si užije- a je z toho dieťatko,l niekto minie všetko čo má aj to čo nemá, aby to dieťatko mal- nepochopiteľné a nespravodlivé. Máš aspon dobrú prácu, kde chodíš rada a naplňa ťa???

pikusa
8. čer 2012

@ujujuju ahoj .....mám se celkem fajn....
jen mě zase rozčiluje můj MS cyklus....jsem nějaká 52 den cyklu a pořád nic...jako s tím se nedá nic plánovat.
Jinak v práci super,Matyášek už si zvykl,že odcházím,že prostě musím.....
a v září jde do školky

ujujuju
9. čer 2012

@pikusa ahoj, ja som mávala MS krásne pravidelnú, ale teraz po tých všetkých hormónoch si mi chodí ako chce, a vy chcete cez prázdniny ešte vyskúšať ten ketík?? Aj môj malý ide v septembri do škôlky, už teraz sa toho trochu bojím, on je na mňa dosť naviazaný, ale budeme si musieť zvyknúť!!

ujujuju
9. čer 2012

@winterska no ako???

pikusa
9. čer 2012

@ujujuju já mám s MS problémy pořád al ted to je síla teda.....
Mates se zatím do školky těší.....tak uvidíme

winterska
10. čer 2012

@ujujuju zdravím - je mi moc líto, že ti to dopadlo špatně :-/
a co u nás? v pátek jsem byla na UTZ - oficiálně máme jednu dutinku, plod ještě vidět nebyl, snad bude 21.června vidět včetně bijícího srdíčka.

spunda
15. čer 2012

Ahoj Holky tak já se dnes domluvila s Machačem že půjdem do IVF s DO,takže by to mělo být tak srpen-září 🙂 takže si těd mužu udělat klidnej červenec🙂 Jsem objednaná na 10.7. tak uvidíme jak se podaří najit vhodnou dárkyni.Takže další boj před náma 😀 😀 😀

ujujuju
18. čer 2012

@spunda spundi ahoj a čo je to DO, a na čo darkyňa?? som z toho trochu vedľa kade vedie vaša cesta, nepoznám to, v každom prípade ťa veľmi obdivujem za to že stále bojuješ, podarí sa ti to aspon na chvíšu vyhodiť z hlavy, alebo stále na to myslíš?? ja teda stále rozmýšlam čo dalej na ceste za mimi, drž sa a užívaj si slniečko, pa

ujujuju
18. čer 2012

@cuddle ahoj cuddle, tak čo už si sa trošku dala do poriadku?? srdiečko asii stále bolí, čo máš nové??

ujujuju
18. čer 2012

@leagux ahoj, ako sa máš, užívaš si tehotenstvo, bruško už vykúka??

cuddle
19. čer 2012

@ujujuju ahoj - no v patek jsem byla na ultrazvuku a doktor si me tam chtel hned nechat na revizi, nevycistila jsem se uplne a rikal, ze tam jdou videt zustatky a ze to musi ven. No dohodli jsme se, ze to nechame pres vikend ulezet a dojdu dnes rano na ultrazvuk, pak krev a kolem 10 zakrok, no a jak jsem se tam asi modlila, abych nemusela znovu pod narkozou podstoupit revizi, tak se to telo nejak zpamatovalo a vystrnadilo vsechny zbytky ven, ci-li dnes rano mi pani doktorka rekla, ze je to ciste, sliznice 3mm a ci-li zadna revize uz neni potreba, hrozne jsem si oddechla...

ujujuju
19. čer 2012

@cuddle moja no to je hrozné, ešte že sa to tvoje telo trošku spametalo, lebo ísť na čistenie nie je teda boh vie čo, musela si mať teda utrápený víkend, ale snáď už bude o.k., drž sa

spunda
19. čer 2012

@ujujuju Ahojky no domlouvali jsme se z Machačem že pujdem do IVF s vajuchem od darkyně,už jsem stará 😀 😀 😀 😀 dnes mám 40 😉 uvidíme 10.7. jdu na kontrolu tak asi budu vědět víc neboj dám hned vědět 🙂 A co ty???

ujujuju
19. čer 2012

😉 😉 @spunda spundi, prajem ti všetko najlepšie k narodeninám, nech si zdravučká, šťastná a spokojná, viem, že najkrajší darček- bábo, zatiaľ od života nedostaneš, ale ešte budú dalšie sviatky, napríklad také vianoce s bruškom by boli super, veľmi ti prajem nech to výnde, možno práve tá darkyňa vám prinesie šťastie, budem na teba myslieť, určite daj vedieť. 😀 😀 Ja sa mám fajn, snažím sa zmieriť z tým že zatiaľ dieťatko nebude, ale určite to nenechám len tak, len si musíme dať trošku pauzu a čas všetko vyrieši- dúfam!! teraz musím skôr riešiť robotu a škôlku a tak

spunda
20. čer 2012

Moooc děkuji za přáníčko taky doufám,že ten nejhezčí dáreček teprve příjde 😀 😀 😀 Nechám se překvapit 🙂

pikusa
21. čer 2012

@spunda vše nej nej k narozeninkám.....a at dosaneš co nejdřív ten nej dáreček 😵

spunda
21. čer 2012

@pikusa Děkuji mooc 😀 dnes jsem měla rodinou oslavu ,tak jsem si to užila, 🙂 ale brala bych jiný dárek 😒 na ten si musim ještě chvili počkat ....

ujujuju
22. čer 2012

@winterska ahoj tak ako dopadol ultrazvuk, je všetko o.k.??

ujujuju
1. črc 2012

BABY BABY AKO SA MÁTE??????

pikusa
1. črc 2012

@ujujuju já dobře....mám prázdniny 😵

ujujuju
2. črc 2012

@pikusa ty vole ako to rýchlo prešlo, teraz si šla do práce a už sú prázdniny, to je super, a čo idete riešiť mimi, či tomu ešte dáte pokoj a čas??

pikusa
3. črc 2012

@ujujuju uteklo to vid...
ted řešíme kuchyň.....v sobotu přijde zedník,bude obr bordel a pak truhlář...takže zatím toto a pak uvidíme

dashi
12. črc 2012

Ahoj holky, přidám se k vám 😉 mě čeká 2. Ket teď v červenci 23.7. jdu na ultrazvuk to budu 14. den cyklu, tak doufám že to tentokrát vyjde 😉 🙂
No a psát co už mám vše za sebou nemá smysl.........a hodiny mi už taky bijou na poplach, je mi 34 let 😲
A kontryhel pomáhá na růst sliznice?

pikusa
14. črc 2012

@dashi tak to držím palečky......a věkěm se netrap....mě bude 38 😀

ujujuju
15. črc 2012

@spunda spundi ako pokračuješ???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru