KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

evikj33
1. zář 2012

@spunda Ahoj Drahuško jj už neblinkám,ale ještě se neraduju,minule to bylo par dnu dobre a pak zas nanovo.Jinak ten smutek chápu,mi jsme s manžou taky pořád spolu a stčí když na jeden dva dny odjede a je mně smutno a to spolu alespon voláme,nebo smskujem.Dneska je taky v práci,ale do 14by měl dojet a mám tu malého a pesana. 🙂 Nejlepší je se něčím zaměstnat,dobrou knížkou,mně čeká žehlení,a asi pomalu začnu prát plenky a malé věcičky at toho potom nemám tolik a budu to v klidku třídit,protože všude nemám lístky,tak budu přiměřovat velikosti.A to počSÍ JE TAKY SPACÍ.Tak se opatruj a věř že Ketík už bude to pravé. 😉

lucido
1. zář 2012

@spunda Určitě 🙂, písnu jak se vrátím z ketíku. Na kontrolní UTZ přeji pěknou sliznici, myslím, že do pátku tam mimi budeš už mít.

spunda
1. zář 2012

@lucido no budu ti držet palečky a čekat na super zprávy a kolik budete vkládat zmrzlinek ???🙂

pikusa
1. zář 2012

@spunda hele kolikátý to je vlastně KET???

spunda
1. zář 2012

@pikusa Ahojky druhý ale ten první 15.2.2012 jsem měla svoje vajucho ted bude s darovátkem 🙂 no doktor taky říkal že to mimčo vzdalo chytla jsem po 10 dnech od ET opar a to říkal že je špatně tak ted se láduju vitamínama at je vše Ok .

lucido
1. zář 2012

@spunda Stále nejsme rozhodnuti, protože zamražena jsou po dvou, tak jsem se s MUDr. domluvila, že počkáme jak dopadne rozmrazení a pokud by byla obě dopiplána do blastocysty a ok kvality, pak vloží jedno a druhé znovu zamrazí. Pokud jedno ok a druhé ne tak dobré dají dvě. No plánovat si mohu cokoliv, ale nyní je to v rukách embryologa a štěstěny. Uvidí se 🙂.

spunda
1. zář 2012

@lucido no za nás to vyřešila příroda máme jen jedno zamražené .-(

lucido
1. zář 2012

@spunda Nesmutni, musíš být nyní v pohodě a připravena, aby se mimi ujalo. Už by mělo, organismus máš nastartovaný 🙂. Bereš Prednison?

spunda
1. zář 2012

@lucido neberu vubec nic a neboj snažím se hodit do klidu ,ted jsem 16dni sama doma nemusim vařit a nic dělat tak se budu fakt jen válet a opravdu si to zase užívat a dotáhnout to do konce,zrovna piju kontryhel a i vínko červené doma mám takže jsem nachystaná 🙂

lucido
1. zář 2012

@spunda Kontryhel jen do ovulace. Naposledy jsem ho pila v pátek ráno, kdy je dle MUDr. den 0, pak 5 den ve středu KET. A právě od včerejška beru Utrogestan, ten Ti určitě dají. Co ten Femibion 800 jsi nezkoušela?

spunda
1. zář 2012

@lucido Femibion 800 jsem nezkoušela známá mi doporučila magne B6 tak ho zobu ,beru listovku a železo.No já ten kontryhel ještě přes víkend dám 🙂 mě se vajucho uvolní cca v pondělí říkal doktor a pokud to nebude v uterý uvolněné tak prej píchnem pregnyl a počítám že v to uterý mi nazpátek nasadí utroš 🙂

lucido
1. zář 2012

@spunda Ty máš vlastně jako přirozený cyklus, takže do neděle určitě kontryhel můžeš. Myslím, že mi hodně pomohl. MagneB6 beru také a to 3x týdně 1tbl, doporučila mi to doktorka na zklidnění dělohy. Jinak ten Femibion 800 mi poradila kamarádka, že se listovka dobře vstřebává, je jí tam větší množství + další vitamíny, bere se celý 1.trimestr. Já to také střídala, když jsem Femibion neměla tak kyselinu listovou 1x denně. Někdo mi říkal, že je dobrá i chlorella, ale abych toho už člověk neměl moc. Po transferu by to chtělo hodně bílkovin. No a ještě ten Prednison, který musím. Nechci ale přibírat na váze, ach jo.

spunda
1. zář 2012

@lucido jj přesně tak mám přirozený cyklus takže to chci ještě přes víkend pít 🙂,jinak já beru listovku a železo a ted to magne B6,no chlorellu taky doma mám ale ted jsem ji vysadila ..no mě doktor říkal že je hlavní brát magnezko,železo a listovka,tak to beru a cpu se ovocem at mám nějaké vitaminky 🙂

lucido
4. zář 2012

@spunda Tak jak včera u MUDr. Vajíčko se uvolnilo?

spunda
4. zář 2012

@lucido Ahojky byla jsem až dnes na UZ a pan doktor byl velmi spokojený vajucho uvolněné a sliznice 9mm takže Ket máme na pondělí 10.9.tak budu až za tebou ale i tak jsem ráda že to klaplo 🙂 tak si budem držet palečky at to klapne a co ty už jsi natěšená ????

evikj33
4. zář 2012

@spunda Ahoj Drahuško. No super zpráva 🙂 Tak peřinka hezky připravená,schovej kontryhel,dopíj vínko a těš se na sněhulku.Tentokrát už to klapne moc držíme vše co máme na pondělí Tfuj Tfuj Tfuj 😉 😉

lucido
4. zář 2012

@spunda Ahojky, to je dobrá zprávička. Tak si palečky držíme moooc! Jinak já jsem ze zítřka nějak nervní.

spunda
4. zář 2012

@evikj33 Jo peřinka je nachytaná Machač byl spokojenej a říkal at mu udělám radost a jsem těhu tak se budu snažit,kontryhel už jsem dopila tak ted už se jen budu těšit na pondělí 🙂

spunda
4. zář 2012

@lucido Tak se nenervuj já si to zase v pondělí hezky užiju a budu pěkně v klidečku tak to taky tak ber a výjde to .zítra ti budu držet palečky a dej vědět co a jak 🙂

lucido
4. zář 2012

@spunda Děkuji, budu se snažit, ale celý den jsem jako na trní. Úplně sevřený žaludek. Jsem to ale posera, myslela jsem, že budu bojovnice a jak se to blíží vyvádím... pořád myslím dobředu a to je špatně, musím se naučit žít více přítomností, přestat řešit kraviny a spíše se začít těšit.

spunda
4. zář 2012

@lucido no já to udělám jako posledně do Brna si pojedu jako na vylet a užiju si to hezky v klidu,viš co mě minule pomohlo brala jsem to jako hotovou věc,prostě že jsem těhu a byla v klidu zkus to nemá cenu se fakt stresovat tím si akorát přihoršíš.tak hlavu vzhuru a jdi do boje já budu hned v pondělí pokračovat to už budeš mit 5 dni zasebou.Drž se hezky se na to vyspinkej a dej vědět.Dobrou noc a sladké sny 🙂

pikusa
5. zář 2012

@spunda tak koukám dobré zprávy...
užij si výlet a to i s oplodněním 😵 😵 😵 😵 😵

spunda
5. zář 2012

@pikusa ahojky ,děkuju budu se snažit a už se nemužu dočkatpondělí 🙂

spunda
5. zář 2012

@lucido ahojky tak co jak jsi to dnes zvládla a kolik mimi jste nakonec vložili????🙂 tak dej vědět a hlavně bud v klidečku at se mimi pěkně zavrtá do peřinky .Dobrou noc

lucido
6. zář 2012

@spunda Ahojky, tam se nam to rozmrazilo a dopiplalo na dve blastocysty, jednu krasnku mam u sebe a druha sla na mrazacek. Embryolog doporucil dat jen jednu. Jsem ospala, to ten utrous.V pondeli na Tebe budu myslet, at vse klapne. Od vcera se flakam.

spunda
6. zář 2012

@lucido tak držím palečky at se mimi u tebe hezky zahnízdí,já včera začala gruntovat,prala umývala okna at to mám do neděle hotové a v pondělí už se těším na výlet pro mimi.\Tak se opatruj a já pak dám vědět pááá 🙂

lucido
6. zář 2012

@spunda Jasne, take jsem pred transferem doma napracovala na to nynejsi nedelani. V pondeli pekny vylet a cekam dobre zpravy 🙂.

spunda
6. zář 2012

@lucido jj budu se snažit ,ty odpočívej páá 🙂

ujujuju
10. zář 2012

@spunda spundi,drž sa, prajem ti veľa pokoja, pohody, žiadne stresy, nech miminku je u teba dobre a nech tam už naozaj nájde svoj domov, pa

lucido
10. zář 2012

@spunda Ahojky, mimíska už máš určitě u sebe a odpočíváš. Držím pěsti!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru