KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

pikusa
10. bře 2012

@ivanachomistekov881 jojo já sama potřebuju čas......asi v létě až bude teplo.....
Mates zatím do školky nepůjde,až od září..jdu ted jen na půl úvazku do letních prázdnin,pak budu doma---dělám ve školství,tak se o hlídání nějak prostřídáme.....
naštěstí tady mám rodiče,mojí babičku která to zvládá pohlídat ve svých 90ti letech

ivanachomistekov881
10. bře 2012

@pikusa tak to je super, že máš okolo seba ľudí na ktorých sa môžeš spoľahnúť a aspon si trochu prečistíš hlavu v práci, nebudeš stále myslieť na dieťatko, na to že to nevyšlo a za chvíľu bude leto, teplúčko, joj tak sa teším, ešte keby som bola tehotná tak nič iné mi ku šťastiu netreba, 😵 😵 😵

leagux
autor
10. bře 2012

@spunda Děkuji 🙂
Myslím si, že děláš dobře, hlavně se řídíš svým srdcem a intuicí a nedáváš na názor lékařů. I když to máš svojím zdravotním stavem komplikovanější, věřím, že to bude dobrý a dopadne vše, tak jak má 🙂 Držím palce.

leagux
autor
10. bře 2012

Pikusa, pokud se na to necítíš, tak děláš dobře. To je to nejlepší rozhodnutí, odpočineš si, v práci přijdeš na nové myšlenky a pak to půjde v pohodě. Hodně štěstí 😉

spunda
10. bře 2012

@leagux no snažím se bojovat 🙂 tak to musi klapnout.

pikusa
10. bře 2012

@ivanachomistekov881
@leagux holky uvidíme......třeba dáme nějakou dovolenou v létě a pak šup na to 😵

leagux
autor
11. bře 2012

Ahoj Ivanko, tak jak se cítíš. Už by měli být bobášci zavrtaní, tak držím palce 🙂

ivanachomistekov881
11. bře 2012

@leagux ahoj moja, veľmi by som sa chcela nejako zvláštneô cítiť, ale ako naschvál ma nič nebolí, ani sa mi nedvíha žalúdok, ani nič podobné, ja neviem a to hrdlo ma stále bolí, no jednoducho musím len čakať ako sa to vyvynie 😨 😨

@spunda ahoj spunda, ty sko sa cítiš????

spunda
11. bře 2012

@ivanachomistekov881 ahojky no jsem dnes trochu unavená ,ale snažím se na to nemyslet a dělat jako by nic .sem tam mě píchne ale jinak pohoda tak se nechám překvapit .-)

leagux
autor
11. bře 2012

@ivanachomistekov881
S příznaky si nic nedělej, nemusí Ti být blbě a pak tam budou //. Podívej na mě, já snad měla všechny příznaky, kromě bolesti prsou a nic tam nebylo a naopak holky se cítí úplně jako nic a jsou tam ! Většinou při normálním těhu taky ze začátku nic necítíš, tak hlavu vzhůrů 🙂

leagux
autor
11. bře 2012

@spunda Taky moc držím palce a ať už se to povede 😉

ivanachomistekov881
11. bře 2012

@leagux veľmi pekne ti ďakujem za podporu

leagux
autor
11. bře 2012

@ivanachomistekov881 Vůbec nemáš zač, od toho jsme tady, abychom se hezky podpořily 🙂 🙂 🙂

spunda
11. bře 2012

@leagux Děkuji 😀

ivanachomistekov881
14. bře 2012

@spunda ahoj spunda, tak čo ako to znášaš a máš nejaké pocity, ja mám trochu boľavé prsia a som unavená, ale neviem či to nie je týmto počasím, už začínam byť nervozna a trochu sa bojím, veľmi zle spávam, stále ma bolí hrdlo a kašlem tak sa bojím čo so mnou bude, dúfam že ty si na tom lepšie.

@leagux ahoj a čo ty už sa ti to kráti a pridáš sa zase k nám, čo robkáš, chodíš do práce predpokladám.

spunda
14. bře 2012

@ivanachomistekov881 ahojky no snažím se na to vubec nemyslet,dnes mě teda brutálně bolela hlava ☹ a trochu zle od žaludku,tak nevím No musime počkat je to ještě brzo si myslím na IUI jsme byli 9.3. tak se drž !!!! Musime bojovat 😀

leagux
autor
14. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahoj, jsem v práci, tak nemám čas na to myslet, ale už se mi to krátí a v pátek si snad pro ně pojedu. Ty příznaky nejsou vůbec špatné. Hlavně mě nikdy nebolela prsa, takže to beru jako velmi POZITIVNÍ 🙂 Kdy budeš testovat.

leagux
autor
14. bře 2012

Spunda, hezky bojuj, ať se tu pěkně množíme geometrickou řadou 🙂

ivanachomistekov881
14. bře 2012

@leagux ahoj to testovanie nechám asi tak na sobotu ešte uvidím, dnes ma dosť bolí brucho, je to také zvláštna bolesť, dúfam, že sa tam nedeje niečo zlé, tie dva týžde sa mi zdajú ako večnosť!!!

pikusa
14. bře 2012

Ahoj holky...
tak já 10.4.nastupuju do práce....plány byly jiné ale holt to neklaplo......
všem strašně moc fandím a držím....a já KET asi někdy v létě.....

leagux
autor
14. bře 2012

@pikusa Pikuso, neboj se toho, přijdeš na nové myšlenky, nebudeš se tím tak zaobírat a v létě KET bude pozitivní 🙂

leagux
autor
15. bře 2012

@ivanachomistekov881 Neboj, nic špatného se neděje 🙂 Mně se taky těch 14 dní vždycky zdá strašně dlouho, ale to už vydržíš 🙂 Držím palečky 😅 😅 😅

spunda
15. bře 2012

@pikusa Ahojky tak jak už tady píše leagux,příjdeš na jiné myšlenky a leto tu bude zachvilku a ty budeš bojovat s náma 🙂 tak přeji at tě dětičky v práci moc nezlobí .Drž se a informuj nás co a jak ,budu na tebe myslet 😀

pikusa
15. bře 2012

@spunda díky....však už se i začínám těšit 😵

spunda
15. bře 2012

@pikusa A to je dobře,když se člověk na něco těší aspon ho to žene kupředu 😀 tak jako tady nás všechny holčiny které bojujem 🙂

ivanachomistekov881
16. bře 2012

@leagux ahoj moja, myslím dnes na teba nech tento krásny slnečný deň´, dúfam, že aj u vás je tak krásne, ti prinesie len radosť a šťastie, nech tie detičky sa už konečne uchytia a rastú a rastú . . .
ja som nevydržala, dnes som testovala a nič tam nie je, mám z toho zlí pocit, no ale ešte uvidíme

@spunda ahoj ako sa mávaš????

spunda
16. bře 2012

@ivanachomistekov881 Ahojky mám se dobře,žádné příznaky ☹ ale jak už jsem ti psala já se ted snažím na to fakt nemyslet ,dělám jako by nic .Sice se šetřím ale jinak dělám všechno tak uvidím jestli se nám zadařilo a nebo jestli dojde kolem 27.3. mrška a jak ty???

ivanachomistekov881
16. bře 2012

@spunda ahoj ja som sa snažila tiež na to nemyslieť, len dnes som už pokúšala šťastie a robila som si ten test, ale bohu žial nič tam nie je tak som z toho znervnóznela, lebo si myslím, že by tam už mala byť aspon slabulinká čiaročka, ale ešte teda uvidím čo dalej nechcem predbiehať, príznaky tiež žiadne, len trochu boľavé prsia, Ms som mala dostať dnes, ale kedže som nadopovaná liekmi tak neviem.

,

pikusa
16. bře 2012

@spunda já jsem taaaak napjatá a držím držím 😵
@ivanachomistekov881 kolik dní jsi po KETU??????myslím na tebe

spunda
16. bře 2012

@pikusa děkuji jak něco budu vědět tak určo pisnu,ještě že už to počasí je super 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru