KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

mia75
12. srp 2012

Ahojte holky, nakukam k vam po dlhsej dobe, ako sa vedie? Pozeram @spunda ze mas v sebe miminko. Drzim palce na testik 🙂

spunda
12. srp 2012

@lucido no vidíš člověk se pořád učí 🙂 tak držím zítra palečky at máš dobré zprávičky.Dobrou noc a zítra pisni 🙂

spunda
12. srp 2012

@mia75 Ahojky jooo mám v sobě mimi od 6.8. a budem testovat 20.8 a už se těšíme na dálnici 🙂

lucido
12. srp 2012

@spunda Děkuji. Přeji klidnou noc a ať hezky spíš klidně až do rána, žádné buzení.

spunda
13. srp 2012

@lucido no tak klasika ve 3h ráno vzhuru .-D ale jinak jsem pak vstávala až po 8h takže to šlo.Tobě držím palečky na odpoledne a těším se na zprávy .Drž se !!!!! 🙂

lucido
13. srp 2012

@spunda Ta třetí ranní hodina je najaká magická, já také byla vzhůru, ale nakonec jsem usnula a chrupala až do sedmé. Dnes mě krutě bolí břicho jak před menses, že by ovulace? Už ani svoje tělo neodhadnu, jak jsem zdopovaná prášky. Včera jsem si koupial v lékárně Gyno-Pevaryl, cítila jsem, že se chystá nějaká mykoza, tak pro jistotu. Ty antibiotika na angínu asi všechno vymlátila, i to dobré. UTZ se blíží, ještě skoro 4 hoďky. Jsem pěkně nervózní.

ujujuju
13. srp 2012

@mia75 mia ahoj, tak už si doma z tej nemocnice a ako sa máte????

@spunda čav, a ty ako sa cítiš????

lucido
13. srp 2012

@spunda Ahoj, tak jsmem špatně pořídila, sliznice mi klesla, dnes jsem zakrvácela a tak dnes na UTZ jen 5mm, doktorka to chce odpískat, já si vydržkovala ještě termín v pátek a vyšší dáfku Estrofenu, jen mám špatné tušení, že to stejně tenhle měsíc nedám. Pak budu muset dlouhou dobu počkat. Fakt jsem teď na prášky... Nevím jak do pátku zvednu sliznici.

spunda
13. srp 2012

@lucido ahojky tak to mě moc mrzí ,zkus na sliznici kontryhelový čaj ,já teda nikdy neměla problém se sliznici ale i tak jsem ho pila,no uvidíš někdy je lepší si dát pauzu já už takhle bojovala od unora 2012 kdy jsme měli KET a pak už pokaždé bylo něco co nám nepřálo tak ted jsem si řekla poslední pokus tak uvidíme drž se a píj ten kontryhel ,nějak to dopadne a pokud ne tento měsíc tak si řekni,asi to tak mělo být 🙂 neboj dočkáš se 🙂 Myslím na tebe a budu držet palečky já ještě týden a budem testit ,no pořád mám žaludek jako na vodě,a pořád mám hlad !!!!!dostala jsem včera večer chut na bramborovej salát a řízek tak jsem poslala manžu do obchodu a už to chystám na zítra 🙂)))) dala bych si to hned ted ,jsem hrozná.....

lucido
14. srp 2012

@spunda Ahoj, myslím, že jsem smolařka roku. Normálně 16 DC cyklu a já dostala menstruaci, to tělo si dělá co chce. Takže KET nebude, sliznice v háji, normálně se z toho picnu... Musím dát nyní nějak dohromady tu nerovnováhu, odpoledne jedu za MUDr.
Koukám, že máš gastronomické lahůdky, jednou marela, nyní řízek se salátem, halvně že ti chutná a máš hlad, to je dobré znamení! Tělo si řekne co chce, držím palečky.

spunda
14. srp 2012

@lucido ahojky tak to je mi líto ale ber to tak že to tak mělo být ,mě to tělo taky stávkovalo tak jsem si dal dva měsíce pauzu,koupila jsem si směs od Dědka kořenáře - Malinovou směs zkus ji nebo koukni na netu ,Jinak jsem opravdu pilapoctivě ten kontryhel,zkus bylinky ty jsou nejlepší 🙂 Vím o čem mluvíš ,taky jsem to zažila tak vím jak se citíš ☹ já se dočkala od unora až ted ... Jinak řízečky už jsou nachystane i salátek tak si dáme do nosu ,no chutě mám a hlad pořád taky 😀 tak doufám,že je to dobré znamení .Tobě budu držet palečky a napiš co jste s doktorkou domluvily ju???Drž se 🙂

lucido
14. srp 2012

@spunda Diky za tip, mrknu na čajíky, kontryhel mám i v kanceláři. Jinak odpolko dostanu injekci, uvidím co mi MUDr. řekne jak a co dál. Cítím se pod psa, ale snad to zaženu alespoň prací.
Ježíš, to bych si dala čerstvě smažený řízeček a salátek domácí, ty mi ale děláš chutě 🙂.
Napíši, zatím pa a opatrujte se - oba či obě 🙂.

spunda
14. srp 2012

@lucido jo koukni a dej se dokupy at má miminko pěknou nachystanou peřinku od maminky, No já už mám taky slinu ,kdyby jsi nebyla tak daleko tak jsi mohla dojit na řízeček .Drž se a určo mi dej vědět budu na tebe myslet .pááá

evikj33
14. srp 2012

@spunda Ahoj ženo 🙂 Ty nám teda děláš chutě,už začínám dostávat hlad,já dnes pekla kuře s rýží,ale ja kuře nemusím,tak jsem měla jen rajskou polévku.Ale vepřovej řízeček se salátkem to bych neodmítla 😀 Jak se máte jinak vše Ok,vnoci dojela kámoška z Itálie a zítra jdem popřát její mamce k 55narozkám,tak bude opékačka,ještě že není takové horko.Malému jsem dnes dala i štrample a bundu,je tady vítr a kosa jak na podzim.Včera jsem byla nějak KO,stavila se kámoška z práce,tak jsem jí dala klíč od skřínky,at mně vrátí věci,kartu a čip na kafe at už tam pak nemusím,jen za babou jagou na agenturu.Tak už máš pulku za sebou a ruce nesvrbí na testík? 😕 Já tomu věřím už ty chutě a ta pohoda tomu nasvědčují,jinak od 2do 3jsem opět nespala co ty?

spunda
14. srp 2012

@evikj33 ahoj Evi
no popravdě jen spím a jim ,to je hrozný ani nemám odvahu hupnout na váhu ☹ ale ted na to kašlu ,Jinak řízeček vynikajici ,sice kdyby mi ho někdo udělal tak by mi to asi chutnalo víc ale i tak moc dobrý ,dělala jsem i vyvar tak to bylo jak nedělní oběd 😀 Předevčírem jsem zase dostala chut na makrelku tak maža mi ji donesl jak byl na fotbale no prostě pohoda klidek,jinak baštím ovoce ,posílám ho pořád pro meloun,hrozny,banány ale ani neprotestuje.Jinak v noci klasika to víš že jsem opět nespala 🙂 já nevím není to nějaké magické?????Já dnes po obědě zase šla spát a zabořila jsem do 15h ale nějak to neřeším,prostě si to užívám a už se těším na dálnici,za 6dní testujem a ruce nesvrbí já si to tak řekla,že budu testovat až datum co mi napsal Machač ,tak to vydržím 🙂 Utíká to jako voda ...tady je to počasí taky hrozný chvili teplo,pak zase jako na podzim no hnus ale jsem doma tak mě to nevadí neřeším to jinak se citím dobře a kupodivu nejsem vubec nervozní ,prostě to klapne tak proč bych se nervovala ne????😀 😀 😀 tak si to zítra pěkně užijte a dávej na sebe a mimoušky pozor at vám vyjde počasíčko 🙂

evikj33
14. srp 2012

@spunda Já si říkám jestli to není doba pohlavních orgánu,nebo tak něco,vím že jsou nějaké hodiny kdy se projevují ruzné orgány,je zvláštní že to máme spousta holek podobně právě v těhu.Tak manža se taky nemá špatně proti řízečku určo neprotestoval 🙂 Já měla makrelu minulé pondělí,ale pak jsem myslela že budu mít žlučník. 😎 A ovoce taky mužu,akorát meloun už ne nějak se mně vracel,já spíš broskev,nektošku a hrozno,jabko.Tak se opatruj pa

spunda
14. srp 2012

@evikj33 jéé tak to nevim jestli je to doba pohlavních orgánů ale já jsem prostě vždycky vzhuru ale naštěstí pak hned usnu tak je to dobrý.To víš,že manža neprotestuje ten je rád že má oběd a řízek k tomu a pak si dal pivko no jako nedělní obídek ,ty se taky opatruj a užij si to zítra a ve 3 ráno na mě mysli určo budu zase vzhuru 😀

lucido
17. srp 2012

@spunda Dobré ránko, tak jak proběhla noc a magická třetí hodina ranní? Věřím, že se emryo se drží pevně a hlavně kde má. Testování až na den D Ti schvaluji a velký obdiv, že to zvládáš vydžet.

spunda
17. srp 2012

@lucido Ahojky no magická hodina se posouvá předevčírem jsem byla vzhuru až ve 4h ráno a dnes už o půl druhé tak nevím ,jinak testovat budu opravdu až v pondělí a zajdu si hned na krev 🙂

lucido
17. srp 2012

@spunda Hezky vecer, to se posune nakonec k seste sedme, spanek se srovna a budes mit klid, je moc dulezite, aby jsi byla pekne vyspinkana. Budu Ti na odber moc drzet palecky at je cislo pekne vysoke jak ma.
Konecne mam od ctvrtka po krvaceni, rikam si, zda po tech injekcich se mi hormony srovnaji a mrcha dorazi jak se planuje. Tesim se jak si o vikendu pekne schrupnu.
Beres Magne B6? Mudr. mi to doporucila brat 3x tydne 1tbl., ze se to muze brat do 6.tydne. Jinak Femibion 800 je asi nejlepsi.

spunda
18. srp 2012

@lucido Ahojky no tak to teda nevím stím posouváním dnes ve 2.57 byl opět budíček 😀 jinak když nemusim vstávat tak je mi to ted jedno.Ty se dej hezky dohromady at se u tebe mimi muže krásně zabrtat 🙂 v pondělí ti dám vědět.Přeji hezky sluneční víkend 🙂

evikj33
18. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak už se jen 2x vyspíš a je tu testík s pěknou //dálnicí,já jsem dnes nějaká na prd.Převlekla jsem postele,manža odjel na chatu kamarádi slaví 40,ale já se na to nějak necítila,tak jsem zustala doma jen se psem,maly jel k babičce.Nějak se mně nic nechce ani jsem nevařila,udělala jsem si jen krupici.A vnoci bantuju pořád,hlavně čurání.Jak se máš nějaké chutě,nevolnosti,bolí hlava,kafe chutná? 😕

spunda
18. srp 2012

@evikj33 ahoj evi jo jo už jen dvakrát a je to tu 🙂 jinak dnes mám nutkáni že bych zítra ráno udělala testík je 19tého a to je moje štastné číslo tak uvidíme.Jinak pořád vede meloun 🙂 a na oběd jsem dělala bram.knedlíky s uzeným masem a zelí tak jsem si pochutnala jinak dnes kafe vubec ne nějak nemám chut ale já si dělám jen capučínko nebo latéčko ale i tak dnes nic ☹ ,hlava neboli tak nevím no musi to tam prostě bejt 😀 😀 Jo a klasika ,manža měl na dnes noční a já opět 2.57 vzhuru no prostě mazec 🙂

evikj33
18. srp 2012

@spunda Tak pokud je to tvé nej datum,tak proč netestnout,bude se to krásně pamatovat.S tím kafem další příznak 😉 Tak pokud se rozhodneš určo hod info,budu napjatě čekat.Já si dala banán a už mně zas pálí žáha 😝 Jdu zobnout Renie a oblect postele,už to mám dávno suche,jsem nějaká lína,a to jsem chtěla ještě na zítra plnit papriky.

spunda
18. srp 2012

@evikj33 No asi to ráno testnem než půjde manža do práce 🙂 mě se tak nic nechce dělat jen spím a jim no hruza a vařím teda včra jsem myslela že u toho vaření usnu 🙂 já si ted dala čočkový salat a rajčata z naší zahrádky a doufám,že mi manža donese meloun 🙂 tak se moc nepřepínej a neboj hned bych dala info to je jasné 🙂

lucido
18. srp 2012

@spunda Myšlenkově se snažím, aby mrcha přišla brzy.
A Ty mi koukej udělat radost v pondělí, aby na TT bylo hezky vidět // 🙂.

spunda
18. srp 2012

@lucido ahojky tak to je dobře já se tak dávala dokupy od dubna a stálo to za to,zaměřila jsem se na práci a snažila se na to vubec nemyslet a pak bylo všechno šup,šup 🙂 jinak možná testnu hned zítra ráno tak se neboj hned dám info co a jak ....

ujujuju
18. srp 2012

@spunda spundi, myslím na teba, ale mám pocit z tých tvojich príznakov a z tvojho postoja, že teraz to proste klapne, drž sa, nech už to šťastie sadne aj na teba!!!! 😉 😉

spunda
18. srp 2012

@ujujuju Ahojky no mám taky takové tušení asi testnu hned zítra ráno tak Vám dám hned vědět...Dobrou noc 🙂

spunda
19. srp 2012

@ujujuju
@lucido
@evikj33 ahoj holky tak jsem dnes ráno testla a bohužel dálnice nikde ☹ ale ještě jsem v klidu ,zítra si zajdu na krev a uvidí se co a jak 🙂 No prostě to nemužu mit asi tak jednoduché .Přeji krásnou neděli pááá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru