KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
10. kvě 2012

@ujujuju Ahojky mrcha dorazila v uterý tak od včera beru Glostík na stimulaci a 15.5. jdu na UZ ,co se nám tam urodí 😀 😀 😀 tobě budu držet palečky na ketík 😉

dolcevitav
11. kvě 2012

@darazv
Ahoj dnes sem teprve 2 d.c a 13d.c mám přijít na ultrazvuk a uvidim co dál 🙂

mia75
11. kvě 2012

@ujujuju Ahooj, my zatial dobre, babatko bolo malinke (5-6mm), srdiecko buduci tyzden, nahanam sa ako blazon a dnes ma bolelo bucho. Sa asi na tu robotu a stres vykaslem ☹
Velmi drzim palce na KET, uz by si mala mat po, ze? A ako to dopadlo? Ja som sa asi najviac modlila za cely svoj zivot, inak dalsie metody neviem. Oddych, pekne brat lieky, ked nahodou zacnes spinit hned volat do CAR a nepanikarit 🙂

ujujuju
11. kvě 2012

@mia75 ahoj mia, takže dnes som po kete- vložili mi 2 emb.- dvojkovej kvality, blastocysty. Ty si po kete stále chodila do roboty?? Ja som sa rozhodla že proste budem robiť to čo doteraz - bežné veci okrem nejakých ťažkých vecí, veď ak to má vynsť tak to výnde a ak nie tak ani ležanie nepomôže, či???? 😒
Naozaj sa na robotu vykašli, je to stres a bábetko možno čakáš len raz v živote, uži si to ,ešte sa namakáme dosť, drž sa pa

verry
11. kvě 2012

@ujujuju juuu, tak už je maš u sebe bobísky 🙂 ja jdu na KET v pondělí, a já teda budu odpočívat stejně jako po ET....
ty budeš chodit do práce?

mia75
11. kvě 2012

@ujujuju ahoj, no dve blastocysty to je super 🙂 kedy máš test? 14 dni? Budem veľmi držať palce!!!
@verry Drž sa, nech sa malinké pekne rozmrazili a ujmú sa 🙂
Tá robota - ja viem, že by som na to mala kaslat, robím menej ako zvyčajne. Ale úplne sa na to ešte neviem teraz vyp*dnut 🙂

cuddle
11. kvě 2012

@ujujuju tak gratuluju 🙂 nevylezis si to, delej vse jako normalne, samo nemusis stehovat skrine 😉

leagux
autor
12. kvě 2012

@cuddle holčiny moc držím palce a ať se bobkům u tebe líbí 🙂
@ujujuju velká gratulace k ET 2 blastičky jsou super, také jsem to tak měla a vidíš, jak jsem dopadla 🙂 🙂 🙂
@ujujuju a @cuddle Dejte vědět a prskám na vás těhu bacílky 😉
@verry já jsem 2x měla 2-2-2 a pak 1-1-1. Po těch vyšších dávkách mi bylo špatně, takže i přes to, že jsem teď měla malý hematom u bobíska, tak jsem to snížila na 1-1-1 a nic se nestalo. Před tím i ta vyšší dávka taky nezabránila neúspěchu.

Dnes jsem 10+3, bříško se začíná vzdouvat a já se stále maskuji. Nikdo to zatím neví a řekneme to 30.5 na taťkovi narozeniny 🙂, Ve středu jdu na 1.velký test PAPP+HCG.

Všem moc držím palce a nechť máj a další měsíce jsou plodné 🙂

verry
12. kvě 2012

@mia75 díky, budu se snažit 😉
@leagux ok, to dávkování má každý jinak, ještě se poptám v pondělí v CARu,proč u ET jsem měla vyšší dávku a ted nižší.
super,že se ti zavedlo, to bude mít tatka radost 🙂

cuddle
13. kvě 2012

@leagux dekuju

ujujuju
13. kvě 2012

@cuddle ahoj, ahoj, tak čo ako si dnes dopadla, bola si na kete???

cuddle
13. kvě 2012

@ujujuju ahoj, ano byla - takze zatim jsem 2v1 😉

verry
13. kvě 2012

@cuddle jůůůů, super. tak at se broučkovi u tebe líbí! a vyleze až za 9 měsíců 😉 😵

cuddle
13. kvě 2012

@verry diky

evikj33
13. kvě 2012

@cuddle Moc gratuluju a přeju at je to tentokrát Favorit až do porodu. 😉

cuddle
13. kvě 2012

@evikj33 diky

cuddle
13. kvě 2012

@ujujuju
@evikj33
@verry holky dekuju a nezlobte se, ze se nebudu chodit pravidelne, rozhodla jsem se, ze tentokrat to bude bez vsech zarucenych priznaku a ja nevim ceho co se da konzultovat a podporovat ve skpine, proste je tam, za 12 dnu test a pak Vam napisu , jak to dopadlo, zadnej test doma nemam a opravu ho koupim az 11 den po KET nekdy vecer, at nemam roupy 😉

evikj33
13. kvě 2012

@cuddle To schvaluju,jdeš do toho realně,znáš možnosti.Tak proto budu za 12dnu čekat na Info.Jinak u tebe přece nebyl problém aby se to chytlo,ale po nějakém týdnu 😕 .Mně zítra čeká OPU,tak mám ještě dost stresu sama před sebou.Prostě držím pěsti a ono už to nějak dopadne nám všem a stejně s tím nic nenaděláme. 😉 😉 😉 Musíme věřit

pikusa
14. kvě 2012

@cuddle schvaluju ti to
Já už taky moc nechodím.....nějak jsme chtěla na KET přestat myslet a pořád to řešit......

ujujuju
14. kvě 2012

@verry ahoj verry, tak ako si dopadla?? už sú v brušku??? ja nechodím do práce, robím len bežné domáce práce, a trošku v záhrade, ty ideš teda odpočívať?? drž sa

verry
14. kvě 2012

@ujujuju ahoooj,jojoooo, už je mám v bříšku 😵 😵 jsem taky na PN a budu odpočívat, dnes jen leženíčko a další dny taky polehavaní a nicnedělání 😅 prostě relax 😉

ujujuju
15. kvě 2012

@spunda ahoj spundi tak ako, bola si dnes a aká je úroda?? 🙂 🙂

spunda
15. kvě 2012

@ujujuju ahojky jo byla jsem dnes na UZuroda malá ale aspon že nějaká máme dvě vajucha 15mm a sliznici mám 7mm 😉 tak v sobotu jedem na OPU a dr.říkala že ET by dala co nejdřív cca 3den at je mám hned u sebe.Tak jsem zvědavá jak se nám zadaří oplodnit 🙂 🙂 🙂

ujujuju
16. kvě 2012

@spunda spundi veľmi na teba myslím, nech už to výnde sakra!!! daj vedieť ako pokračuješ 😨

spunda
16. kvě 2012

@ujujuju no jsem zvědavá jestli nám zustanou obě vajucha do soboty modlím se at jo... 🙂 chtěli by jsme tentokrát obě vložit tak se modlím 😀 😀 😀 neboj hned dám vědět co a jak 😉

evikj33
16. kvě 2012

@spunda NO teta já tě hledám a ty tady 🙂 Tak zatím se nám drží všech 13 ale počítám že zítra se bude lámat chleba 😕 Tak už jste sehnali někoho kdo vás hodí?A zítra píchaš pregnyl?

ujujuju
17. kvě 2012

@verry ahoj verry ako sa cítiš, čo nové?? ja som mala asi tak 2 dni bolesti brucha, také zvlášne a hlavne večer a v noci, dnes ráno keď som stala tak som trošíčku špinila, tak neviem čo to bolo, ale bojím bojím že je to zle, uvidím čo prinesú dalšie dni. Dnes som ešte ako naschvál dostala ponuku na brigádu na leto, a mám sa rozhodnúť čo najskôr, je to všetko také komplikované!!!!!! 😒 😒 JA CHCEM BÁBO

verry
17. kvě 2012

@ujujuju ahojky, no mě občas zabolí podbřuch, ale jen trošku. Jinak vůbec nic nepozoruju, jsem unavena, takže furt ležím a spím...na příznaky u mě ještě brzy myslím 😅 ale u tebe by to mohlo být zahnizdování, kdy budeš testovat?? jestli jsem koukala dobře, byla jsi na KETu 11. tak to bys mohla testnout už v neděli,hm?? 😉 ........to je jasný, budeš mít bejby, na žádnou brigádu nemysli 😉

ujujuju
18. kvě 2012

@verry ahoj, ja budem určite testovať v nedeľu, ja to už dlhšie nevydržím, aspon skúsiť!!! keď vidím, že niektoré baby normálne už 7-8 deň mali 2 čiarky, ty vole!!! ale mne sa už stalo aj to že keď som testovala skôr boli tam 2 slabé čiarky a potom o 2 dni nič, takže je to ťažké ☹ ☹ , Je to ako naschvál že práve teraz keď čakám ako dopadnem s miminkom mi ponúknu brigádu a teraz rozhodni sa, joj joj joj, ale je to robota 12 hodín na nohách, krátky a dlhý týždeň, ale máš pravdu teraz idem myslieť na mimi a ak to nevýnde potom budem na robotu, tak sa držkaj a odpočívaj!!!

verry
19. kvě 2012

@ujujuju tak zítra držím pěstě, koukej sem hodit fotečku s dálnicí,ju? 😵 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru