KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

ujujuju
29. kvě 2012

NAŠA CESTA za bábetkom sa končí, po 8 neúspešných ket-och, po 2 rokoch intenzívneho snaženia, moje srdce je veľmi smutné, nechápem to, obetovali sme toho tak veľa!!! - času, peňazí, síl, nervov, ale viem, že mi to aj veľa dalo, oveľa viac si vážim to čo mi život dal, som neskutočne vďačná za to že mám synčeka a určite budem bojovať dovtedy kým nebude mať súrodenca, ak to bude aj o pár rokov, možno adopciou, uvidíme čo boh pre nás prichystal. DIEVĆATÁ, všetky ktoré bojujete, prajem vám veľa síl a pevnú vieru že všetko dopadne dobre, tým ktoré máte POZITÍVNE TESTY prajem nech je všetko už len dobré a dotiahnete to do okamihu, kedy budete držať v náručí svoje DIEŤATKO 🙂 🙂 🙂 🙂

mia75
30. kvě 2012

@ujujuju Moja, to ma veľmi mrzi ☹ ☹ tak dlho ste bojovali. Budem ti úplne silne držať palce, aby sa stal zázrak a ešte raz si sa stala maminou!! Veľa síl či uz do ďalšieho snazenia, adopcie alebo na ktorukolvek cestu sa vyberieš. Objimame na diaľku

cuddle
30. kvě 2012

zatim neutekla....

cuddle
30. kvě 2012

@ujujuju my uz o adopci zazadano mame, kdyby jsi chtela nejaky info, klidne se obrat....

winterska
30. kvě 2012

@cuddle tak bych řekla, že sílí 🙂 to je dobře!!!!

pikusa
30. kvě 2012

@ujujuju holka mrzí mě to........vím,že ted je to na nic a vše ti přijde strašně nespravedlivé.....ale ten sourozeneček bude.....at váš či adopčátko,uvidíš 😵

ujujuju
30. kvě 2012

@winterska ahoj a ty už máš výsledky z krvy???

ujujuju
30. kvě 2012

dakujem vám všetkým za podporu a pochopenie!!!! 😉 😉

ujujuju
30. kvě 2012

@cuddle ako dlho už máte požiadané o adopciu? už som sa trochu informovala známej, ale ešte stále tak trochu váham, ale viem, že to budem musieť urobiť, aby som sa mohla pohnúť dalej. Vy si to dieťatko zoberiete aj ak budete mať vlastné?? viem že je to hlúpa otázka, ak chceš neodpovedaj!!

ujujuju
30. kvě 2012

@spunda spundi ahoj, a čo ty ako sa máš, čo nové, pracuješ, pracuješ??

winterska
30. kvě 2012

@ujujuju v mém caru nedělají testy z krve - od dr ale těhu potvrzeno profi testem z moči mám, pod UTZ je vše ok, dutinka se ještě neukázala, ještě je brzy - tak máme další kontrolu příští týden..
Takže ve své podstatě taky ještě není vyhráno - ale nemám ani bolesti, ani nešpiním - tak doufám že to je dobře 🙂

mia75
30. kvě 2012

@cuddle Sílí, sílí a cuddle šílí (radostí 🙂) potichucky gratulace 🙂

verry
30. kvě 2012

@cuddle krásný testík, neboj určitě to ted dopadne! 😉

verry
30. kvě 2012

@winterska aha, u vás neberou krvičku,jo? hmm, ale jdeš už v patek na UTZ, a já až v pondělí.... to bude čekáního,vid? ...jsem zvědavá,co se tam ukáže...
a jak se cítíš???

cuddle
30. kvě 2012

@ujujuju zadali jsme v zari 2011 - mame za sebou pripravku a prvni cast psychotestu, dalsi cast v cervenci, doklad o tom, ze jsme zarazeni pry tak v rijnu
cekacka u nas cca 3 roky od podani zadosti
pokud by jsi mela vlastni , otehotnela jsi , musis to nahlasit, pozastavi tvoji zadost dokud vlastnimu nebudou tak 2 roky, pak ji muzes obnovit a cekat jestli se na tebe nekdy dostane rada....pry spise uprednostnuji ty co zadne deti nemaji - ale o moznosti , ze by se nam podarilo vlastni a jak pak dal jsme se zatim ani nebavili...

winterska
30. kvě 2012

@verry jdu až příští pátek 8. na kontrolu.. jak jsem psala, cítím prsa, občas dloubnutí v bříšku a dnes odpoledne mě pálila žáha..
co ty 🙂

verry
30. kvě 2012

@winterska mám taky citlivý prsa, a dnes občas pobolíval i břuch. Makala jsem na zahradě, tak možná z toho, anebo je to asi normální co já vím 😅 jinak nepozoruju vůbec nic, už ať je za tejden vid?...vůbec to neutíka 😀 Bereš nějaké těhu vitamínky? Ja Femibion, ale ted nejak řeším jestli ho vůbec můžu. Léčím se se štítkou, a tak vůbec nevím jestli se nemůže nahodou ovlivnovat. Na endokrinologii mam jet až budu mít těhu potvrzené z UTZ.

winterska
30. kvě 2012

@verry taky se léčím se štítnou - dnes jsem volala sestřičce z endokrynologie a do 14 dnů si dam dojdu na krev. a někdy v 8tt si mám dojít na imunologii na krev a podle výsledků mi pak změní dávkování prednisonu. Vitaminy nevím, zda brát či nikoliv, zatím beru jen Béčko a listovku a jím hodně zeleniny. až se vrátím z CARu k normální gyndr tak se jí zeptám..

verry
30. kvě 2012

@winterska a co ty máš se štítkou? a ještě furt bereš prednison?? já už né. jinak já beru Letrox 150 a mám sníženou fci štítky a autoimunní reakci.

winterska
30. kvě 2012

@verry mám sníženou funkci štítné už asi 10 let beru euthyrox. Bývala jsem dárce krve a pak mi zjistili tento problém a už krev darovat nemohu ☹
a prednison budu brát minimálně do 12tt - musím mít jistotu, aby se embryjko chytlo a nepustilo.. u mě to riziko hrozí..

verry
30. kvě 2012

@winterska a ty ten prednison bereš jako už dýl?? ...ty joo, ja ho brala jen do pondělí a pak mi řekli at to přestanu brat. Tak to si mě docela vyděsila, jestli bych ho taky ještě neměla brát...

winterska
30. kvě 2012

@verry jojo, v prosinci 2010 jsem byla na imunologii, tam mi zjistili zvýšené nk bunky, a od února 2011 ho beru, v dubnu těhu, v červnu už netěhu, a od září jsme se zase začali snažit, tak ho beru celou tu dobu jeden denně. je to sračka, ale jestli mi má pomoci tak to pro to vytoužené miminko udělám 🙂 A v 8tt znova na imuno..
zavolej si tam, kde ti ho předepsali a už budeš vědět..

verry
31. kvě 2012

@winterska aha,tak ty to máš z imunulogie,tak to joo. My na imunologii taky byli,ale nic nám nezjistili. Ten prednison mi dali v CARu a prej se bere do zjišteny těhu z krve pak už ne. Tak jim budu věřit, že to bude ok. Ale na štítku si zavolám co nejdřív a objednam se.

spunda
31. kvě 2012

@ujujuju Ahojky no co to tady čtu????? ☹ ☹ ☹ ☹ Já pořád pracuji dnes mám druhou noční ale pak 3dny volna,netrpělivě čekám na MS a pak 8DC hura na UZ ,kouknout jestli je tam nějaká opožděná urodička 😀 😀 😀 pokud ano tak směr BRNO !!!! A pokud tam nebude nic 😒 😒 😒 tak dávám pauzu,už ji potřebuju jsem nějaká vyštavená aspon 2-3 měsíce abych nic nebrala a po tu dobu třeba zkoušet IUI tam nemusim do sebe nic cpát 😒 A jak je tobě???Já v té práci aspon příjdu na jiné myšlenky tak je to lepší.A ještě jsem si dala takové přecevzetí že pokud ted nebude Brno tak opráším řidičák a začnu jezdit 😀 dám si sama dárek k narozeninám at mám taky nějakou radost ,ne???? 😀 😀 😀 Tak se drž 🙂 a neboj jak budu něco nového vědět hned ti pisnu ,ted to vše záleží na MS kdy mi dorazí ......

ujujuju
31. kvě 2012

@spunda spundi, cítim sa blbo, som z toho smutná, že to nevyšlo, dávala som do toho veľké nádeje, ale aspon mám malého a on ma drží nad vodou a stále nejaká robota okolo domu, len robiť a robiť, aby som nemala kedy na to myslieť!! a ak nebude Brno, tak kde budeš jazdiť?? najkrájší darček k narodeninám by bolo bábo, veľmi ti to prajem 🙂 🙂 , tak sa drž a určite daj vedieť ako to z tebou vypadá.

spunda
31. kvě 2012

@ujujuju Tuším jak se citíš, já zažívala to samé po KETU tolik jsem tomu dávala a zase nic.Tak nevím kde je co špatně ani nevíš jak ráda bych jednou zažila tu dálnici a jak říkáš bud ráda,že máš malého .Já bych dala nevím co za to jedno mimi 😒 Kdo to nezažije tak nepochopí jak je v srdci prázdno a ta beznaděj ,když to zase nevýjde.Měla jsem KET v unoru a od té doby v kuse pořád bojuju ale už potřebuju pauzu ☹ No budu jezdit na nákupy,výlety atd. řidičák mám od roku 1993 ale už jsem víc jak 10let nejezdila 😠 tak chci znovu začít pořídit nějaké auti a začít,taky si říkám že trochu pročistím mozek 😀 je to těžký ale co nám zbejvá ,vid???Tak se drž budu na tebe taky moc myslet,hned jak něco budu vědět tak pisnu neboj 😀 😀

ujujuju
31. kvě 2012

@spunda moja naozaj tá beznádej je hrozná, viem,že každá žena čo túži po mimi veľmi trpí, každý každučký mesiac keď dostane menzes, je to tak nespravodlivé všetko, keď vidím ako ľudia okolo mňa majú detí, koľko si len zmyslia a iní zase žiadne nechcú, že načo by im boli, veď si úžívajú život, nepochopím ako si ho úžívajú, ale asi proste nič neriešia a berú to tak ako to je, alebo ako si samy naplánujú 😎 😎
S tým jazdením ti to schvaľujem, je to super vec, ja zase jazdím stále, neviem si bez auta už predstaviť život, manžel je stále mimo a na bývame na dedine, takže či k dokrorovi, či na nákupy, či na návštevu, všade chodím väčšinou sama, je to taká super sloboda, keď nie si od nikoho závislý 😀 😀
Spundi a vy neuvažujete nad adopciou??

spunda
31. kvě 2012

@ujujuju Přesně jak píšeš a ted když jsem zase viděla v TV,že nějaká ženská pohodí narozené mimi jen tak je mi z toho hrozně smutno ☹ No já bych do adopce i šla ale manže se cuká 😒 ti chlapi to asi maji jinak.Já stále ještě věřím že se nám jedno podaří a tak bojuju,sice je mi zachvili 40let ale budu bojovat.Abych si pak nemusela vyčítat,že jsem nezkusila všechno 😉Jinak to řízení je dobrá věc ,jak říkáš nezávislost a zajedeš si kam chceš ,no tak uvidíme co nám osud nachystá 😀Snažím se pracovat a nemyslet ted na to ,i doma .Dnes mám noční a od rána peru uklizím ted jsem se pustila do mytí oken tak doufám,že nebude pršet . 😎

verry
1. čer 2012

@cuddle ahoooj,tak jakpak dopadla krev?? mysliím na tebe a držííím pěstě! 😉

cuddle
1. čer 2012

@verry u nás jsou vysledky az v 1 , takze mam jeste 4 hodiny čas...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru