KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

dashi
16. črc 2012

@pikusa ahojky, no koukám,že už máš jedno dítko 🙂 už se tím netrápím, ale byly doby kdy jsem měla depky, všechny kamarádky těhule, v práci kolegyně těhule....to bylo dost na mašli koukat na jejich pupíky ☹
no příští ponělí budu moudřejší, snad to dopadne dobře

spunda
16. črc 2012

@ujujuju Ahojky tak zatím to jde dobře od soboty mám MS a beru 3x1 Estrimax a 30.7. jdu na UZ a pokud bude dobrá sliznice tak jdem do boje a uvidíme .Ted jsem byla v pátek na kontrole na Hematolce a výsledky ještě lepší než v květnu tak věřím že to tentokrát výjde 🙂)))) Jak bude něco nového tak pisnu 😀 😀 😀

pikusa
18. črc 2012

@dashi mám a rodila jsme právě ve 34 letech......
@spunda držííímmmm

spunda
18. črc 2012

@pikusa děkuji 😀

leagux
autor
18. črc 2012

Ahoj holčiny,
moc všechny zdravím. Dlouho jsem tu nebyla a nedočetla jsem Vás, tak až si najdu chviličku, tak doufám, že budu číst jen pozitivní zprávy 🙂
Také vítám nově příchozí a ať Vás také jako stávající následují jen samá pozitiva.
Já jsem dnes akorát 20+0, v pondělí jdu na velký UZ, pohlaví ještě nevíme, ale určitě se nenechám překvapit. Prcek se už ozývá, ale zatím to není nějaké burácení. Dneska mě postihla nějaká střevní viróza, takže půlku cesty prcek slaví velkým burácením mých střev.

Všem moc držím palce a užívejte léto 😉

ujujuju
18. črc 2012

@spunda spundi, nech ti to už konečne výnde, už len za tú vytrvalosť si zaslúžiš odmenu v podobe dieťatka, dnes som práve bola pozrieť malinkú neterku- má len 5 dní, je to niečo nádherné vidieť také malé bábetko, normálne sa mi tisli do očí slzy a srdce mi len tak trepalo- aj ja chcem a veľmi!!!!
A čo práca, ide to??

@leagux ahoj leagux- som rada, že sa ti darí a že je všetko o. k. , neboj črevá sa dajú čo najskôr do poriadku, teraz je veľa takýchto ochorení, dávaj si na seba pozor a určite nám daj vedieť, keď už budeš vedieť čo čakáte, 😀 😀 ty ešte stále určite chodíš do práce a určite si poriadne užívaš tehotenstvo, už máš polovicu za sebou, ale to letí, tak držte sa

ujujuju
18. črc 2012

@pikusa ahoj, užívaš si voľno, či stále niečo majstrujete??

spunda
19. črc 2012

@ujujuju Ahojky
já jdu 30.7. na Uz a pokud bude dobrá sliznice tak jdem asi do boje 🙂 Jinak v práci dobrý ,sice jsem tam ted skoro pořád protože jsou dovolené ale aspon budou prachy 🙂 Hned jak něco budu vědět po UZ tak vám pisnu ,nějak sem nestíhám ani chodit.Většinou ted mám noční tak jsem ráda že se vyspín a něco málo doma podělám.Holky tak se držte a moc díky za podporu.Musi nám to přeci jednou vyjit, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ne???

dashi
19. črc 2012

Ahoj holky, taky nestíhám a v práci jedna kontrola z úřadu za druho 😖 Holky kolikátý den cyklu zavádějí nanučky? Já jdu v pondělí teprve na ultrazvuk, někde jsem četla, že je to 20. den 😕

lucido
22. črc 2012

Ahoj holky, mohu se přidat do diskuze? Mám za sebou 1. IVF letos v dubnu a nyní v srpnu chci jít na KET. Jaké jsou Vaše zkušenosti? Je lepší nechat zavést 2 nebo 1 embryo?

pikusa
22. črc 2012

@lucido vítej.....
já vždy nechávám jen jedno......ale kdyby manžel už 2 děti nemel a spolu jedno máme,nechala bych 2

ujujuju
22. črc 2012

@lucido ahoj lucido, ja mám za sebou 8 ket-ou, najskôr som si dávala len jedno embryjko, asi 3 krát a keď to nevychádzalo, davala som po dve a ani to nepomohlo, proste keď to má vynsť, určite to výnde aj z jedným, veľmi ti držím palce

dashi
24. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem byla včera na utz před KETem, ale jelikož jsem měla dlabat prednison, který mi naordinovali z imunologie (a já se na to vyflákla), takže postup asi takto - celý měsíc dlabat prednison a čekat na MS, pak přidat estrofem na růst sliznice a jdu si pro nanučky, máme 2 ukázkový pětidenní, takže srpen to jistí emoticon emoticon
asi si nechám zavést taky jedn jedno, ale mám fakt dilema emoticon
jooo a kontryhel zabírá, prý jsem měla ukázkovou sliznici emoticon a to bez léků emoticon

spunda
30. črc 2012

@ujujuju Ahojky tak jsem dnes byla na UZ a mám nachystanou pěknou peřinku takže manža jede ve středu na odběr a cca do 6dnu si pojedem pro embryo 😀 😀 😀 😀 tak pak dám vědět .Zatím se mějte hezky pááá

ujujuju
30. črc 2012

@spunda spundi, už nechcem počuť žiadne zlé správy, proste to už konečne musí dopadnúť dobre, veľmi ti fandím a budem držať všetko čo len môžem!!! dávaj si na seba pozor, pa

spunda
31. črc 2012

@ujujuju No já taky doufám,že to konečně výjde neboj dám hned vědět co a jak 🙂 Děkuji

leagux
autor
1. srp 2012

@spunda Spundi, tak teď už musíš sobě a i ostatním holkám prolomit smůju, teď to musí vyjít.
@ujujuju Ujujko, tak jak vy? Nerozmýšlíte další postup?
@lucido vítej. Já mám za sebou 3pokusy, 1xIVF s jedním a další 2KETY vždy po dvou a teď se nám to konečně podařilo.

Moc Vám holčiny přeju a držím palce, abyste prožívaly už konečně to co já. Dnes jsem v 22týdnu, cítím pohyby, jsme po velkým UZ naprosto zdraví a čekáme holčičku. Takže na Vás na všechny moc a moc prskám těhu bacílky a jen ať se šíří 🙂

Mějte se hezky, užívejte léto a možná si zkuste v hlavě vypnout ten chtíč po miminku a ono to půjde 🙂 (já vím, hezky se to říká, ale mě to vyšlo, i když ten vypínač byl malinko spuštěný 😨

spunda
1. srp 2012

@leagux Ahojky tak u mě to vypadá zatím na ET v pondělí 🙂 dnes byl manža v Brně na odběrech a zítra si máme odpoledne volat takže hned dám info,mám tušení že to tentokrát klapne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucido
1. srp 2012

@leagux Ahoj, super pozitivni zprava, takze druhy pokus ketu ti vysel a dala jsi dve, tak ja se tech dvou taky nebudu bat, uvidime. Psychika dela divy, jsem ted nervni a premyslim jak se odreagovat a naladit...
Gratulace k holcicce, budu drzet palecky!

pikusa
1. srp 2012

@spunda jasan,že klapne 😵 😵 😵 😵
@leagux gratuluju k holčičce 🙂

spunda
2. srp 2012

ahoj holky tak jsme sidnes volali do Brna a z 8vajuch se nám 5 oplodnilo zítra mám ještě volat jak to vypadá a ET je plánovaný na pondělí 6.8. na 13.30 takže vám dám potom vědět co a jak .Přeji hezký den pááá 🙂

ujujuju
2. srp 2012

@leagux veľmi sa z vami teším, je to krásne že čakáš dievčatko, ja som vždy chcela mať prvú dcérku, ale na pohlaví nezáleží, hlavné je že mám dieťatko a možno raz bude aj dievčatko, užívaj si tehotenstvo ako sa l en dá - je to naozaj krásne obdobie, tie pohyby a to všetko je na nezaplatenie 😀 😀 ešte stále pracuješ a cítiš sa dobre, nie si unavená??? 😉
@spunda super správy a už aj ET v pondelok, super super, strašne moc držím palce!!!!!!!
@pikusa a ty čo moja, neláka ťa skúsiť Ketík????

Babenky, mi zatiaľ sme si dali kľud od snaženia, manželovi som nakúpila nejaké vitamíniky na spermie, ideme vyskúšať alternatívu medicínu- kvapky čisto na prírodnej báze a uvidíme čo ďalej, inak od októbra by som mala nastúpiť do práce, Adamko ide od septembra do škôlky, tak uvidíme, čo nám život prinesie, možno práve zmena nám pomôže aj k vytúženému druhému dieťatku, všetko je v Božích rukách, treba len dúfať, veriť a nevzdávať sa, tak sa držte a dajte vedieť čo sa deje vo vašich životoch . . 🙂 🙂

spunda
3. srp 2012

takže hlásím,že nám zustalo všech 5 mimoušku a hezky rostou ,1x6ti ,1x5ti a zbylé 3x4buněčné takže v pondělí si jedu pro bojovníčka a už se mooooc těším 😀 😀 😀 😀 😀

ujujuju
3. srp 2012

@spunda tešíme sa z tebou 😀 😀 😀 😀

spunda
4. srp 2012

@ujujuju Děkuju 😀 😀 😀

pikusa
4. srp 2012

@spunda super zprávy.....budu na tebe myslet 😵

@ujujuju láká moc le na druhou stranu se strašně bojím....

ujujuju
5. srp 2012

@pikusa jasné, že sa bojíš, ale treba ten strach prekonať, veď všetko je o strachu, o tom či to výnde,alebo nie, či už je to vzťah, deti, robota, priateľstvo, ale o tom je život . . . . keď do toho pôjdeš, môžeš len získať, stratíš akurát tak nervy, peniaze, ale čo už!! nech sa už rozhodneš akokoľvek, budem na teba myslieť!!

spunda
5. srp 2012

@pikusa zítra v tuto dobu už budu mit mimouška u sebe 😀 😀 😀

ujujuju
5. srp 2012

@spunda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budem na vás myslieť, na teba, manžela a mimouška, nech už zostanete spolu!!!!! 🙂 🙂 🙂

lucido
6. srp 2012

@spunda Držím palce, aby se tentokrát už konečně zadařilo. Opatruj se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru