KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
25. srp 2012

@lucido ahojkyno tak to máme super my máme jen jednoho a bohužel mi pojištovna neschválila další IVF,tak spolehám na ten ketík 🙂 no já piju kontryhel a večer dáme taky asi vínko 🙂 no taky už se těším na ten pátek aspon budu vědět co a jak ,ta nejistota je hrozná ☹

lucido
25. srp 2012

@spunda Hezke odpoledne. Jak že Ti pojišťovna neschválila další IVF, kolik jsi jich měla?

spunda
26. srp 2012

@lucido no měla jsem první v říjnu 2010 a ted mi žádali o druhé ale bohužel se žádalo 11.6. a já měla 19.6. už 40let takže bohužel ☹ prej ted pojišovny dělají horozné problémy nebyla jsem totiž jediná 😢

lucido
27. srp 2012

@spunda Ahoj, to je tedy velká smůla. A k tomu VZP je jediná pojišťovna, která to hradí do 40 let. Nechápu proč to pojišťovny neprodlouží alespoň do 42 let, klesá porodnost a stát to vůbec nezajímá. Také mohla pojišťovna přimhouřit oči, když se žádalo před 40, ale asi to mají nějak dané, že v době stimulace by muselo být ještě

spunda
27. srp 2012

@lucido No jo no ☹ ☹ ☹ tak já jsem u metalky a ta to má taky do 40let a ještě k tomu dokonce 4pokusy ale prej ted ty pojištovny šetří a proto jsou s tím takové problémy ☹

lucido
27. srp 2012

@spunda To se mám tedy na co těšit. Od dubna vlastně platí to, že je nárok na 4 pokusy IVF případě, že u prvních dvou (myslím, že u dvou) je zavedeno jen jedno embryo.
KET by nám měl oběma vyjít ať už máme pokoj a klid na duši, pořád se něčím stresujeme.
Jsi ještě na neschopence?

spunda
28. srp 2012

@lucido No to je hrozný ,jak píšeš pořád nějaký stres.Já jsem pořád na PN proto jsem hned chtěla KET,abych ji nemusela přerušovat když máme zmrzlinku 😉

lucido
28. srp 2012

@spunda To je rozumne v PN pokracovat, takze ti ji CAR necha dal nebo jsi musela k obvodni?
U nas posun, na UTZ jdu tento ctvrtek, 12DC, dnes jsem do CARu volala a sestra rikala, ze at radeji prijdu ten 12DC. Od odpoledne me poboliva podbrisek, snad to nebude znamenat neco spatneho.
Jak se citis ty? Vse ok?

spunda
29. srp 2012

@lucido ahojky jo napsal mi ji v CAR a nechal mi ji dál nemusela jsem k obvodni.jinak já se citím dobře piju kontryhel a jdu teda až v ten pátek tak uvidíme ☹ Tobě budu ve čtvrtek držet palečky a pisni jak jsi dopadla .Měj se a nemysli na nic špatného bud v klidu 🙂

lucido
29. srp 2012

@spunda To víš, že hned písnu. V klidu se mi být nedaří, ale už zítra budu snad vědět co a jak. Jsem tak netrpělivá, hrůza. Bereš ten Estrofem?
Pleť mám nyní poďobanou jak puberťák, tělo se z těch dávek hormónů čistí a bez nalíčení nikam nevylezu. Jak jis na tom s pletí Ty?

spunda
29. srp 2012

@lucido No snažím se být v klidu ale taky trochu nervíky pracujou 😒 já ted neberu vubec nic a s pletí teda nemám žádné problémy 🙂 Já musim vydržet do pátku ale to jsou už jen dva dny tak v pohodě,hlavně at to klapne 😀 😀 😀

lucido
29. srp 2012

@spunda Budu držet palečky, aby sliznice byla ok. termínově bychom na transfer šly stejně 🙂.

spunda
29. srp 2012

@lucido jo jo děkuji já nikdy problém se sliznici neměla tak snad bude vše Ok dáme si vědět a budem pak spolu bojovat mě by ten ket měl vyjit na 6.9. tak jsem zvědavá 🙂

lucido
29. srp 2012

@spunda Jasně 🙂. Také mi to vychází na 6.9. na 19 DC, stejně ale budu chytřejší až zítra co mi řekne doktor.

spunda
29. srp 2012

no tak to jsem teda taky zvědavá ,tak mi hned zítra pisni 🙂 co kontryhel piješ???já 2x denně .jdu v ten pátek až na 11h tak ti sem pisnu až odpoledna ty jdeš zítra hned ráno??? 😉

evikj33
30. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško tak pátek už je na dohled,moc na tebe myslíme a na zítra držíme pěsti at je krásná peřinka pro sněhuldu.Tfuj Tfuj Tfuj 😉

lucido
30. srp 2012

@spunda Hezký večer. UTZ za mnou, sliznice OK 10mm, jsem ráda, kontryhel určitě také pomohl, dám si ještě dneska druhý čajík a dost. Říká se, že by se měl pít do ovulace. Zítra bude jako nultý den, začnu Utrogestan a ve středu se jde na akci 🙂.
Zítra 11hod. držím aplečky i u nohou 🙂.

spunda
30. srp 2012

Ahoj holky tak už jsem lehce nervozní jak zítra dopadnu 🙂
@lucido ty jooo tak to mám radost snad budu mit taky 10mm piju poctivě 2x denně.Odpoledne vám dám určo vědět co a jak tak dobrou noc 🙂)))

lucido
30. srp 2012

@spunda Já byla děsně nervozní ještě když jsem lezla do ordinace a na křeslo, jak se mi ulevilo, když mi MUDr. sdělil ortel, že je to ok.
Držím pěstičky, budeš to mít ok. Hezky se na to vyspinkej.

spunda
31. srp 2012

@lucido
@evikj33 Ahoj holky tak jsem dopadla dobře sliznice 7mm a vajucho 14mm takže jdu ještě v uterý na Uz a když bude vše Ok tak za 6dní ket 😀 😀 😀

evikj33
31. srp 2012

@spunda No paráda konečně dobrá zpráva.Tak budem na tebe myslet a moooc držet pěsti. 😉

spunda
31. srp 2012

@evikj33 Děkuju budu to potřebovat 🙂 a co ty jak |Vám se daří ????

ujujuju
31. srp 2012

@spunda spundi, ty veľká bojovnica, držím palce, to máš už teda posledný ket??? nech je to už konečne dobre!!! veľmi ti to prajem, môj malý ide v pondelok 1 krát do škôlky a ja by som mala ísť od októbra do práce, som z toho smutná, veľmi som dúfala že sa mi podarí ešte to jedno mimi, ale viem že sa musím tešiť z toho čo mám!!! je to ťažké a preto viem aké je to ťažké pre teba - posielam ti veľa síl
😎 😎

ujujuju
31. srp 2012

@pikusa ahoj pikusa, ako sa máte, už chodíš do práce a čo Mates, teší sa do škôlky??? a čo druhé mimi, nezapracovali ste??

lucido
31. srp 2012

@spunda Ahojky, super zpráva, takže ve čtvrtek bude ketík. Tak ať nám to vyjde 🙂.

evikj33
31. srp 2012

@spunda Jj celkem to jde už 2rána neblinkam,tak snad už to skončí 🙂 Jinak včerejší kontrola na Endo v pohodě,další za 6týdnu(prej už poslední,pak až po porodu) a dostala jsem pochvalu že jsem ještě zhubla,ale prej už mužu taky trochu nabrat,ale jak když mně bylo pořád tak blbě.Jsem ráda že je trochu chladněj,akorát ty vycházky jsou na Ho...člověk pořád trčí doma,je to na bednu.Ale to tobě asi říkat nemusím že 😀 Tak ještě pár sklenek červeného at je pořádná duchna a šup na Ketík 😉

pikusa
31. srp 2012

Ahoj holky...
tak já do práce chodím a Matyášek do školky je na zkoušku.....2 hodiny denně ovšem brečí,nechce tam a pro mě to je šílený odcházet a nechat ho tam......
ale prostě musím,nedá se nic dělat...snad se to zlomí a bude tam chodit rád

@spunda tak to budu strašně moc držet palečky

spunda
1. zář 2012

@pikusa Moc děkuju budem to potřebovat 😀 😀 😀

spunda
1. zář 2012

@lucido Ahojky no já byla taky ráa musim ještě v zterý na ten UZ ale určo to bude dobrý čajik prostě dělá zázraky.Doktor mě chce ještě vidět a ketím nevím přesně kdy ale počítám že by to koncem týdne mohlo být.Tak si budem držet palečky navzájem 😀 😀 😀 😀

spunda
1. zář 2012

@evikj33 Ahoj Evi no s těma vycházkama máš pravdu ale co už člověk je rád že aspon nějaké jsou 🙂 tak to máš taky dobré zprávičky s tím že už neblinkáš no bylo na čase vid???Mě dnes ráno odjel manža na tu ukrajinu tak je mi tak nějak smutno ☹ ☹ ☹ přijede až 16.9.Uvidím co v uterý kdy mi to Machač naplánuje 😉 tak se držte 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru