KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

winterska
21. říj 2012

@ipuska ahojky, je mi stále stejně - nic nebolí.. odpoledne čekám kamarádku, tak peču štrůdl, manžel šel do práce tak mám taky klid 🙂 bereš utrouš?

winterska
21. říj 2012

@musilka bohužel zkušenosti s východní medicínou nemám..

ipuska
21. říj 2012

@winterska Ahoj, ta jsem nakonec na houby jela dnes, sice po obědě, ale všichni jsme měli plné koše, teď jsme je dodělali 😵 😵 . Jinak mě je dobře. Ráno jsem si byla nakoupit testy. Zítra jeden zkusím.... 🤐 🤐 🤐 . Budu sice 6. den po KET, ale co. Utroš beru 3x denně 2 a ještě k tomu 3x denně Estrimax.

ipuska
21. říj 2012

@musilka ahoj, tak s tím zkušenosti také nemám. Tohle je taky můj 3. Ket, mám teda ještě 4 mrazáčky, ale nemůžu se na to spoléhat, protože mi tenkrát 4 embrya rozmražení nepřežila. Taky se mi nechce do 3. IVF.......

winterska
21. říj 2012

@ipuska to je zajímavé - stejný CAR, a já jsem vždycky brala utrouš jen 2 ráno a 2 večer... Já už všechny 3 hrazené IVF mám za sebou - v lednu bylo první a zatím poslední, kdy mi zbyla embryjka na mrazení (celkem 7 ve 3dávkách). Už mám za sebou jeden Ket v květnu a těhu v 7tt zamlklo, tak uvidíme, jak to dopadne teď. Vždy jsem měla velký strach, že by se nerozmrazily..

Tak přeci jen jsi ty houby dala 🙂 ale jestli jsi se opatrovala, tak nevidím důvod nejít..i když, kdybych šla, a ono to nevyšlo, asi bych si to vyčítala..

6ET není to moc brzy?? ale i tak jsem zvědavá, dej vědět, ju? 🙂

musilka
22. říj 2012

@ipuska No u prvního IVF jsme měli taky velkou spotřebu měla jsem OHSS tak ta vajíčka zřejmě nebyla tak kvalitní ale z druhého KETu máme Sofinku tak nějaké dobré být muselo 🙂 Proto mě to asi docela škokovalo že při 1. IVF 11 zamrazených a te´d při druhém zamrazeny 2.
Taky jsem brala vždycky 3 estrofemy a k tomu 3x2 utroše chodím tedy do pronatalu.
Tu akupunkturu zkusím . Mám potíž s dorůstáním sliznice. Třeba to zrovna pomůže.... 😒

ipuska
22. říj 2012

@musilka Já měla taky problém se sliznicí. Dnes jsem zkusila test, jsem 6 dní po KET a sněhobílo ☹ ☹ . Břicho bolí jak před říchodem mrchy. Já se z toho zcvoknu 🙄 🙄 . Potřebuju slyšet něco uklidnujícího 🙂 🙂

musilka
22. říj 2012

hele holčina od nás z pronatalový diskuze měla slaboulince pozit test až tuším 11 Dpo KET takže ještě nic nezahazuj a jaký je čípek ? Jestli je uzavřený a dlouhý tak bych zatím neplašila 🙂

ipuska
22. říj 2012

@musilka jak to mám poznat? 😀 😀 Fakt holky nechápu jak tohle poznáte???? 😎 😎

ipuska
22. říj 2012

@musilka jediné co poznám, je když si zavádím utroš, tak je to "tam" takové úzké 😀 😀 😀 😀 😀

musilka
22. říj 2012

@ipuska dlouho jsem zkoušela symptotermální metodu takže čípek mám celkem zmáknutej.... ALe možná lepší tohle neřešit a prostě holt čekat no.... Držím pěsti 😉
btw. když jsem otěhu se Sof tak jsem ten čípek prostě měla tvrdej zavřenej takže mi bylo jasný že to jede správným směrem. TeDˇpři těch dalších dvou nevydařených KETech cca 8. den po KETu čípek změknul a byl otevřený a cca 12 den po KETu dorazila mrcha.

winterska
22. říj 2012

@ipuska to je ještě brzy!!! počkej ještě 2-3 dny!!! a budou tam, uvidíš 🙂

winterska
22. říj 2012

@musilka tak to by mě taky zajímalo, jak ten čípek nahmatat... 🙂

ipuska
22. říj 2012

@winterska to mě taky 😀 😀 😀 😀 , jak je? Mě přes den bylo fajn a vždycky navečer mě začne bolet břicho, bojim bojim. Potřebovala bych chvilku klidu, ale s tímhle drakem co mám doma to fakt nejde a ještě dneska má nějakou uřvanou náladu 😒 😒 😖 😖 🙄 🙄

winterska
22. říj 2012

@ipuska taky přes den dobrý, byla jsem i na procházce, ale všude je moc lidí (asi mám nějakou klaustrofobii 😀).. ted mi trošku pobolívá bříško, snad to jsou ty správné bolesti 🙂

pentagras
23. říj 2012

holky já se snad zvencnu, ted když čekám na ms nic a to už mám doma vše, estrofem, fraxík i utrouš ☹

winterska
24. říj 2012

@ipuska dnes je tvůj 8ET! Už jsi testla?

ipuska
24. říj 2012

@winterska jj, ale test stále negativní 😢 😢 😢 😢 . Mrcha nikde.........břicho pobolívá.....Co ty? 🙂

winterska
24. říj 2012

ještě je čas, nevěš hlavu... 🙂
já ještě netestím.. známá mi volala, že mi někde u Benešova nasbírala košík hub, at si dojedu, a když jsem to doma nadnesla, manžel se se mnou přestal bavit, když si tedy chci rajzovat místo odpočinku... tak jsem houby zrušila a sedím stále doma...

winterska
26. říj 2012

@ipuska ahojky, myslím na tě, jak to s tebou vypadá? Já jsem zatím negativni a začíná mě bolet telo na mrchu.. Tak to asi je v pr...

ipuska
27. říj 2012

@winterska Ahoj, já jsem taky negativní, ale nic mě nebolí. Ale už je to 11 den tak stín už by tam byl......chjo. Ty ještě počkej, máš čas 😉

ipuska
30. říj 2012

@winterska tak mě dnes dorazila mrcha a to jsem šla ráno na krev....... 😠 😠 😠

winterska
30. říj 2012

@ipuska ahoj, tak to je mi líto☹. A máš ještě nějaké mrazáčky? nebo půjdete do dalšího IVF?

já byla v Gestu včera pro papír na peníze a rovnou jsem se zeptala Dr. Polákové, zda mám ještě šanci, a ona říkala ať počkám... , ale že bych měla nějaké těhu příznaky, ani náhodou..

ipuska
30. říj 2012

@winterska máme ještě 4 mrazáčky, no ještě si to chci rozmyslet jestli půjdu ještě letos nebo to nechám na konec leden po dovče.....a dělala jsi test?

musilka
30. říj 2012

Ahoj holky jen pro info dneska jsem byla u toho mudra co se zabývá alternativní medicínou homeopatií a akupunkturou a dozvěděla jsem se vcelku zajímavé věci takže možná jestli budete mít chuť doporučuju to vyzkoušet před dalším KETem 😉 Mám nějaká homeopatika protože při nějakém proměřováí energie těla a jednotlivých orgánů mi zjistil problém v mízních uzlinách především v břiše což jsem tak nějak i předpokládala a toto mi to jen potvrdilo. Taky mi řekl že zásadní problém může být v ureoplazmatech což jsou bakterie pohlavně přenosné. Měli jsme je oba s mužem negativní ale já je měla v krvi pozitivní a ze stěru ne tudíž je mám v krvi a ne jako v pohlavních cestách a to mi zřejmě dělá neplechu v břiše. A z lékařů na gyndě ani obvo'dák toto neřešili. Uvidím mám kapky dělané na míru a tři druhy homeopatických kuliček za týden tam jdu na KO jestli na tu léčbu reaguji pokud ne budeme zkoušet dál. Taky mám po těch dvou kolech IVF značně poškozená játra (i to jsem věděla nž mi to řekl protože jaterní testy nemám nic moc...) No prostě jestli máte někoho takkvého v okolí zkuste 🙂

winterska
30. říj 2012

@ipuska ještě máme 3 kousky v jedné dávce, ale dr mi doporučila pak zavést všechny 3 najednou - což se nám tedy moc nechce.. ale prý to je jako když rozmrazíš a zamrazíš maso - nemohou pak ručit za kvalitu znova zamrazených embryjek.. Tak to bude bud a nebo..
Týjo, jak jsem doma, mám takovou žravou, to by člověk nevěřil 😅

winterska
30. říj 2012

@ipuska jo a dnes jsem netestila.. jestli to tam je, tak to tam bude i koncem týdne, pokud ne, tak na špatné zprávy času dost 🙂

winterska
4. lis 2012

@ipuska tak hlásím, že nám to taky bohužel nevyšlo, ms přišla v pátek večer.. v úterý jdu do CARu ukončit neschopenku a ve středu do práce.. Máme ještě nějaké mrazáčky, tak je využijeme asi po novém roce.. Měj se hezky a doufám, že se sejdeme někdy na těhu stránkách 🙂

ipuska
6. lis 2012

@winterska ahoj, tak to mi je líto, my jsme byli včera v CARu, můžeme jít už v prosinci, ale také to nechámepo Novém roce, protože od 2.1. - 12.1. budeme na horách. Hned 14.1. jdu na utz a pak dle utz mi dají mimísky. Ta snad se zadaří..... 😉

luciseks
23. lis 2012

Ahoj holky...muzu se pridat k vasi diskuzi? Minuly mesic jsem byla na prvnim ivf...a pred tydnem jsem zjistila, ze neuspesne ☹ jsem z toho cela nestasna a vubec nevim co mam delat...porad se mi chce jen brecet;( doktorka mi rekla, ze muzeme jit v lednu na ket, nejradsi bych sla hned ted, ale strasne se bojim, ze to zase nevyjde a ja uz tu bolest z dalsiho neuspechu nedam;(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru