KET- embrya nepřežila rozmrazení. Stalo se vám to?

petra49
3. led 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat- jestli se některé stalo, že by embrya nepřežila rozmrazení a ke KETU vůbec nedošlo. Dnes jsem měla jít na KET, ale ráno mi volali, že ze 6 se nerozmrazilo ani jedno nebo se přestala vyvíjet. Děkuji

pozi
6. dub 2016

@joslin no jo,když kojíš, máš v těle prolaktin a prostě s ním neotěhotníš,aspoň se to tak povídá 😉

pozi
6. dub 2016

@78marcela a na kolikátý pokus to vyšlo?Ty sněhuláky jste měli z 1 ivf?

78marcela
6. dub 2016

@pozi celkem sesty. Jednou et, pet ket.

pozi
6. dub 2016

@78marcela ty jo,to je síla,nám zbyl z 2.IVF jen jeden sněhulák,z 1. žádný,takže jsem ráda aspoň za toho jednoho,jinak by mě čekal celý maraton IVF potřetí,ale možná na něj stejně dojde,i když třeba ne,musím jen doufat a věřit

80marge
10. říj 2016

@joslin taky mám jednoho mrazacka u Apolináře tak jsem zvědavá. Zatím je to tak ,že se zavolá a objedná na 10-12 den od prvního dne menzes a bude se hlídat už ovulace. U mne nevyšla imunologie takže zatím picham Dexamed a pak uvidíme.

joslin
10. říj 2016

@80marge tak já mrazáčka už nepotřebuju....v březnu se mi podařilo otěhotnět přirozeně... 🙂 takže v prosinci nás čeká druhý přírůstek...budu ti držet palčáky 🙂

80marge
10. říj 2016

@joslin Úžasné,moc Gratuluji !!!! B-)

joslin
11. říj 2016

@80marge moc děkuju...byl to zázrak...už jsem poptávala u Apolináře termín, ale řekli, že když kojím, tak transfer nepůjde...takže jsem chtěla kojit do roka prcka a pak se kojení vzdát a jít do toho transferu a ono ejhle. Nějako koncem března/začátkem dubna se zadařilo aniž bych to tušila 😀 a při kojení. Prostě zázrak, jinak to nepopíšu 🙂 vůbec jsem netušila, co mi je. Myslela jsem únava z péče o prcka a řešení shánění většího auta. Byla to sranda. Zpoždění mých dnů jsem přisuzovala kojení 🙂 takže u doktora jsem byla na první návštěvě v 8.týdnu, haha. Neplodnost byla způsobena zřejmě přepracovaností, pracovala jsem celý týden i o víkendu, protože v kanclu jsme byli dvě a já byla ta bezdětná ☹ služby na telefonu až do pozdních hodin, pracovní pohotovost i o víkendech, co budu vyprávět, pracovat pro německou společnost je v ČR otrokářství a ještě za ty peníze - výsměch ve srovnání se stejným pracovním místem v Německu. Co si budeme povídat. Po rodičáku už si budu muset najít klidnější práci, ze které budu chodit s čistou hlavou dom. Opravdu všem ženám, párům, kteří nemohou mít děti držím palce a fandím jim. Vím jaké to je si tím projít! Držte se!!!!!!!!!!