KET, IVF 2018 - Kdo se chystá?

koudelka82
15. lis 2017

Ahoj holky, koho čeká příští rok KET ? Mě až v únoru. Do te doby se asi zblázním 🙂

absintka19
2. črc 2018

@evawest rozhodne palce drzim jak jsem jiz psala. Realitu hold nezmenim a lhat neumim, napsala jsem jen fakta, zkus si to precist znovu. Posilam stesticko 🍀🍀🍀 Vas pribeh "znam" a chapu ze je to tezke. Nezbyva jen verit a doufat.

kolapav
2. črc 2018

@evawest ahoj já si myslím že je embrouškům rozhodně líp v přirozeném prostředí dělohy než v nějaké misce 😉 znám případy kdy při transferu ranných embryí holky otěhotněli a když měli prodlouženou kultivaci tak k transferu ani nedošlo. Přeji hodně štěstí ať se pěkně zavrtají a nepustí 😀

evawest
2. črc 2018

@absintka19 Nikdo te lhat nenuti, radsi teda nepis vubec nic. Uz tak to pro me neni prochazka ruzovym sadem, takze nepotrebuji nevyzadany skepticismus a negativitu. 👍
@kolapav Presne tak. My uz jsme jednou meli transfer v den 2 a nevyslo to, ale to neznamena, ze to nevyjde ani tentokrat. Ale i kdyby, my se nevzdame a pujdeme do toho znova, i kdyby to mel byt zase transfer v den 2. Expandovana blastocysta top grade neni zaruka uspechu. Dekuju za povzbuzeni. 😊

absintka19
2. črc 2018

@evawest chovas se zbytecne utocne a neprijimanim skurecnosti si nepomuzes. A vidim ze si sama beres jen to "skepticke" dle tvych slov a sama tomu neveris. A ano blastocysta neni zarukou ale ma vetsi sanci.

evawest
2. črc 2018

@absintka19 Ja tohle vsechno ale vim. A me prijde, ze se chytam jakekoliv nadeje, i kdyby sebemensi. Nebo jsem mela na klinice rict, mame jen dve embrya v den 2, ale stejne to nevyjde, takze je ani netransferujeme? To by podle me bylo skepticke, nez radsi chtit odriznout vsechno negativni v techto dvou tydnech.

lussinka88
2. črc 2018

@evawest kamaradka mela transfer taky takhle brzo a ma zdraveho chlapecka ;) drzim palce. Ja verim na zazraky. S dcerou trvalo 6let nez jsem otehotnela (z toho 3x tehotenstvi zamlklo)... po porodu mi rekli ze dalsi tehotenstvi zrejme nebude mozne kvuli spatne zavinute deloze, jizve po cs, dalsim cystam, jednomu vejcovodu a vajicniku, problemum s imunitou atd. Kdyz jsme sli planovat odstraneni cysty tak zjistili ze jsem v 10tt (ted jsem 19tt). Pracuju v laborce a tech zazraku uz jsem videla dost na to abych vedela ze se fakt deji ;) drzim palce

evawest
2. črc 2018

@lussinka88 Dekuju moc za povzbuzeni. Taky si myslim, ze kdyby nikdo s takhle mladym embryem nikdy neotehotnel, urcite by je takhle brzo netransferovali. Ja jen nechapu nektere lidi, ze si neuvedomi, ze nekdy mlceti zlato a nehazet flintu do zita. 👍

adydejka2609
7. črc 2018

Ahojky všem, a moc všem držím palce...ve středu jsem byla na ket 1 5 denni blastocysty a už od toho dne mě bolel podbrisek a vajecniky, někdy to bylo horší, teď už me jen semtam dloubne ve vajecniku... měl taky někdo někdy tento problém? Na bolest podbřišku mi to přijde brzo

absintka19
7. črc 2018

@adydejka2609 ja u prvniho mimi jsem citila bolesti uz prvni tyden po KET jakoby mela prijit MS. Takže to byt muze. Dnes mam za sebou ket ale necitim se nejak zvlastne. Tak snad ti to taky vyjde 🍀

adydejka2609
7. črc 2018

A teď jsi jak dlouho po ketu? Jo snad to vyjde všem..ja uz si vecer v den ketu rekla ze asi opet nic , kdyz me tak boli bricho :( kez by se to tu sesypalo samým pozitivním testem;)

adydejka2609
9. črc 2018

Hezký den, chtěla jsem se ještě zeptat...je normální že když jsem si teď kychla tak mě úplně bodave zabolelo břicho? Teď podbrisek hlavně teda vajecniky cítím pořád:(

koudelka82
autor
11. črc 2018

@evawest ahoj Evi, jak jsi na tom broučku? Už jsi testila ? Myslím na Tebe 😘

absintka19
11. črc 2018

@koudelka82 Evicka nemela stesti, ale nevzdavaji to. 🍀🍀🍀🍀

koudelka82
autor
11. črc 2018

@absintka19 ježiš to neee 😢 tak moc jim to přeji, stejně tako všem tady, ale oni si toho užilli už tolik ... chjooo.

evawest
11. črc 2018

@koudelka82 Ahoj, no jo, zas nic. 😔 Za dva tydny mame konzultaci, tak snad zacneme co nejdriv znova. 🤞

absintka19
12. črc 2018

@koudelka82 prave, ale verim ze se dockaji.

koudelka82
autor
12. črc 2018

@evawest Ach jo, moc me to mrzi.
@absintka19 @evawest jednou nám to všem už musí vyjít, já tomu věřím !!

evawest
12. črc 2018

@koudelka82 Dekuju. Ja tomu taky verim. 😉

jeanne_g
12. črc 2018

@evawest Jeje, to mě mrzí ☹ Ale teď přišli na to, jak tě dobře nastimulovat a příště třeba budete mít větší štěstí na spermie a konečně se potkají ty pravé...Někdy je to holt běh na dlouhou trať. Neztrácej víru!!!🍀😘

linusha
12. črc 2018

@jeanne_g moc gratuluji ke krásnému testíku 🙂

@evawest držím moc pěstičky pro příště, vím že už v tomhle úmorném kole jste už taky dlouho. A přesně jak jsi psala ani vyhatchované embryjko není záruka toho že se to povede, jsem toho zářným příkladem, naopak mám 2 známé co mají dětičky z embryjek s málo buňkami a jedna z nich má dokonce dvojčátka 🍀

evawest
12. črc 2018

@jeanne_g Presne tak, objevili stimulacni lek, ktery na me krasne zabira, tak snad priste bude zas kolem dvaceti vajicek. 😊
@linusha Dekuju, nevzdavame to. 🤞 Ja bych dvojcatka brala hned. Petkrat ze sesti transferu jsme meji dve embrya.

kolapav
13. črc 2018

Ahoj holky tak hlásím výsledky prvního kontrolního utz před opu . Máma 3 folíky 13mm, 3 folíky 9mm a pár malinkých ale nevím počet. V pondělí další kontrola 😉 a jak jste na tom vy?

adydejka2609
16. črc 2018

Ahojky vsem toto je z dnešního ráno ve středu jdu na krev tak snad vše bude v pořádku

adydejka2609
16. črc 2018

Pořád mě dost bolí břicho a od včerejška i krize

kolapav
16. črc 2018

Tak dnešní kontrola máme 6 pěkných folíků, ve středu opu 😀

luciebx
16. črc 2018

@adydejka2609 krásná dálnice. 🤩🎉🎊

luciebx
16. črc 2018

@adydejka2609 jaká krize. Co se děje. Teď na nic nemyslí.

adydejka2609
16. črc 2018

@luciebx děkuju moc, věřím že to ve středu dopadne dobře.Porad mě boli vajecniky třísla a v zádech v křížové oblasti..napsala jsem to blbě :D

luciebx
16. črc 2018

@adydejka2609 hele vse se roztahuje.. ja to mela taky.. neboj.. mysli pozitivne.. vse bude dobry..

absintka19
16. črc 2018

@adydejka2609 jeee, to je pekne, ja jsem dnes 9ty den po tramsferu, a zatim jen dusik, taky jdu ve stredu na krev, pripadne ctvrtek. Tak drzim palce.