KET, IVF 2018 - Kdo se chystá?

koudelka82
15. lis 2017

Ahoj holky, koho čeká příští rok KET ? Mě až v únoru. Do te doby se asi zblázním 🙂

toncka13
30. říj 2018

@koudelka82 dakujem krasne😍

semik_iii
30. říj 2018

@koudelka82 ahojky, tak ja jdu zitra na kontrolu pred tretim Ket. Takze jsme zvědaví jestli to bude OK a pristi tyden proběhne Ket nebo ne... držte nam prosím vsechny pěstičky co máte 😊😍

luciebx
31. říj 2018

@toncka13 krásný duch. Jen ať sílí 💖

koudelka82
autor
31. říj 2018

@semik_iii držím vše, co mam 🙂

toncka13
1. lis 2018

@luciebx vyzerá že sili❤️❤️❤️

luciebx
1. lis 2018

@toncka13 no super. Krásný vánoční dárek viď 💖

toncka13
1. lis 2018

@luciebx áno som manželovi povedala,že má postarané,tento darcek nič netrumpfne🤰

toncka13
1. lis 2018

@semik_iii drzim ✊✊✊✊

toncka13
6. lis 2018

Dievčatá vsetkym Vám drzim palce nech sa Vám podarí sneženie.u nás to klaplo a dufam,že bude všetko dobre do konca a moje druhé baby bude zdrave❤️❤️❤️❤️❤️

luciebx
6. lis 2018

@toncka13 úžasné. Gratulace 💖🎉🎊💖

koudelka82
autor
7. lis 2018

@toncka13 moc gratuluji 😘

lenjav
12. lis 2018

Ahoj holky, všem co mají pozitivní test gratuluji 😉. Já jsem dnes 3. den po KET. Bylo mi zavedeno osmi buněčné embryo (třídenní), přes to že jsem měla k dispozici blastocystu (pětidenní), sliznice 5 dnů před ket byla jen 5 mm, a tak si moc nadějí na úspěch nedávám. Přes to samozřejmě doufám v úspěch a čekám na den kdy budu moct testovat 🙂. Byl to celkem náš 5. transfer a první z druhého ivf. Tak všem přeji hodně štěstí a pozitivní testy 😉

katjja123
12. lis 2018

Holky pomalu vás začínám zase sledovat, z prvního IVF v červnu 2016 na první pokus vyšel náš chlapeček. Rozhodli jsme se s manželem zkusit zase štěstí a pomalu se začínám připravovat na ket, všechno už mám doma nachystané, jen jsem musela odstavit malého ( což byl docela boj) teď jsem dostala menstruaci, ale řekli jsme si že ještě jeden cyklus počkáme, ať se tělo dá trochu po tom kojení dohromady. Tak snad bude míř vše dobrý průběh, jinak máme jen jednoho mrazáčka z prvního IVF a pokud by to nevyšlo tak půjdem do dalšího IVF. Ale ten výsledek za to stojí 🙂

peanutczt
11. pro 2018

ahoj holky, prosím je tu některé, které měla 11 den po ket (3denní ombrio) negativní test a přeciž byla pak těhotná? Tak nějak ztrácím naději, je to poslední pokus, sice už mám doma dvě děti, takže splněno mám, ale stejně bych třetí moc ráda. díky

katjja123
28. pro 2018

Holky už jsem docela na nervy. Léky na stimulaci ket mám už doma a pořád čekám na menstruaci. Mám zpoždění už asi 5 dní. Už jsem vypila litry červeného a pořád nic. Myslíte že to mám řešit vyvolávací injekci nebo pořád čekat? A můžu po vyvolavacce začít brát léky na ket? Teď pres svátky se moji mudr na kliniku nedovolam. Třeba s tím máte nějakou zkušenost.

luciebx
28. pro 2018

@katjja123 nálož se do vany. Bez si zabehat. Svarak. Sex a snad m/s dorazí s lékami na ket po vyvolavačce netuším.

lenjav
30. pro 2018

@katjja123 A co beres pred KET?Pokud ms nedorazi, tak vyvolavacka pred KET neni problem.Me ms casto nechodi nebo to trva i 60 dni a vice, takze uz sem vyvolavacku pred KET mela.A tehotensky test si delala? 😉

katjja123
30. pro 2018

@lenjav jsem po mimodeloznim jen s jedním a to ještě nepruchozim vejcovodem. Tak by byl zázrak kdybych byla tehu 😔. Test jsem si dělala a nic. Spíš mám strach aby to zase nebylo mimodělozni. Zitra zajdu ještě koupit radši test. Ale jsem ráda že ta vyvolávací snad nebude problém. Mám tablety estrofern

katjja123
30. pro 2018

@lenjav a můžu se zeptat jestli ket po vyvolavacce vyšel?

lenjav
3. led 2019

@katjja123 Mě ještě nevyšel žádný z šesti transferů. Bez ohledu na to jestli byly po nebo bez vyvolávačky. tabletky co bereš budou podobné jako ty moje, já beru estrimax. Je to na růst sliznice. A proč je bereš? Tobě neroste přirozeně? Máš přirozené cykly ne? Já menstruaci nemám pravidelnou a cykly mám hooodně dlouhé. Nikdy tedy v přirozeném cyklu nemám v požadovaný den ( 10-18 DC) požadovanou výšku sliznice, pro to beru estrimax, pak mi sliznice naroste vždy na 10 mm do 10 DC...Už si byla v CAR? Nebo tam budou až v pondělí?

katjja123
3. led 2019

@lenjav Tak to je mi moc líto, že se ještě nezadařilo. Já mám první mimi z prvního IVF, vyšlo to zázrakem na první pokus a to jsem měla jen dvě embrijka. Mám ale neprůchozí vejcovody, tak z toho důvodu celé IVF. Co se malý narodil tak jsem měla menstruaci asi jen 7x a do října jsem kojila, tak jsem si říkala že se to po kojení zlepší a bude pravidelná. Taky jsem nějaký zázrakem prodělala minulý rok mimoděložní těhotenství, bohužel teda jsem otěhotněla, ale nic z toho nebylo a ještě jsem o jeden vejcovod chudší :( kvůli tomu že u mě dochází k ovulaci jen někdy a nelze to moc dobře vypozorovat mi doktorka nabídla ty tablety, ona mi řekla že jak chci, že je to na mě, ale když máme jen jedno embrio, tak chci pro to udělat co nejvic. Mudr jsem psala mail, ale došla i automatická odpověď, že má ještě dovču a bude tam až v pondělí, jiným doktorům psát nechci, to už vydržím do pondělí. Jinak cykly mám taky různě dlouhé :(

lenjav
3. led 2019

@katjja123
Sice mi nevyšel žádný transfer, ale jedno dítě už mám také. Dceři je už osm let a je to náš zázrak počatý přirozenou cestou 🙂. O druhé se snažíme už čtyři roky, z toho 2 roky v Podolí v CAR. Není mi vlastně nic, jen mám PCO a tím pádem nepravidelné cykly a převážně anovulační. Z toho důvodu chodíme na umělko. Proč se nedaří, netuším ☹. Imunulogie i naše genetika jsou ok, embrya sice vyšetřená nemáme (ani nám to nedoporučili, má to prý cenu jen kdyby byl předpoklad přenosu genetických vad, či chorob, což u nás není), embrya nám ale vždy chválí, že jsou pěkné kvality a dobře se vyvíjí. Měla jsem i prednison, jako sichr, kdyby byla na vině imunologie. Ani tak se to ale nepovedlo ☹. Tak už nevím. Zítra jdu na konzultaci, a chci se dohodnout na hysteroskopii. Tak uvidíme.