Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
27. čer 2012

@simca31 Ahoj tak ako?ja som mala fakt krasnu noc každu hodinu som bola na wc cikat 😠 už som si normalne myslela že si kupim nočník k posteli 😀

simca31
autor
27. čer 2012

@darazv ahoj docela to jde no to mi povidej ale dnes sem byla jen3x 🙂 a jak se citis ty

darazv
27. čer 2012

@simca31 neviem citim také sem tam divné tlaky v delohe ako ked je žena prechladnutá 😒

simca31
autor
27. čer 2012

@darazv ja mam spis takove dloubani krece ale davej na sebe pozor a odpocivej zitra jdes uz do prace?

darazv
27. čer 2012

@simca31 ano zajtra už idem do roboty ale sa mi zrazu nejak nechce 😒 ale aspon to dáko ubehne,,pokial bude všetko oki ,,,ale ak budem mat dake bolesti vezmem si radšej volno 😉

simca31
autor
27. čer 2012

@darazv tak pokud nemas namahavou praci tak to jde ale i tak davej na sebe pozor mamino 🙂 to vis ze to utece podivej zitra uz je ctvrtek za chvili konec tydne a pak dej se vule bozi 😉

irseb
28. čer 2012

Ahoj děvčátka jsem 16tý den po et darovaných vajíček a mám na Vás prosbu.TT pozitivní,druhá čárka silnější než kontrolní,ale dnes jsem začala slaboučce špinit,nevíte co to může znamenat?Na UZ mám přijít až 9.7.Díky Irča

simca31
autor
28. čer 2012

@irseb tak to gratuluju moooooc ty jo tak to nevim muze to byt cokoliv ale byt tebou tak zavolam do caru a zeptam se co mam delat nekdy staci zvisit davku utogestanu a hlavne odpocivat ale radeji fakt zavolej doktorovi drzim moc palecky aby ste byli v poradku 🙂 ja mam taky darovane vajicka ted cekam jak to dopadne boli me podbrisek takove pichani dloubani jak na mrchu a mam vetsi hlad nikdy sem nesnidala a ted musim 🙂 tak doufam ze je to dobre znameni

simca31
autor
28. čer 2012

@irseb ale kdyz sem procitala diskuse tak spineni muze byt i z toho jak se tam zavrtava a praskne nejaka zilka nebo taky nejaky hematom uz si volala do caru?

irseb
28. čer 2012

@simca31 No,zkouším tam volat,ale nemůžu se dovolat.Ach jo.Dloubání,píchání,na levé straně v podbřišku a hlad mám taky velikej.Snad to bude v pohodě...To špinění úplně minimální,jen taková tečička,tak doufám,že se to nějak nerozjede ☹ Kam chodíš do car?A jak dlouho jsi čekala na dárkyni?

simca31
autor
28. čer 2012

@irseb taky to mam na leve strane 🙂 pokud to je malinko tak to nic nebude a skus si dat utrogestan o dve vic treba 3.2.3 a to by melo pomoc a nic tim neskazis neboj ja chodim do artu tady v ceskych budejovicich a cekala sem rok a tohle je muj druhi ketik a hlavne lez a odpocivej bude vse dobre neboj 🙂

irseb
28. čer 2012

@simca31 My už po sedmé ☹ Tak s tím čekáním je to peklo.Já jsem z Prahy a pokaždé jsem čekala okolo tří měsíců,akorát těch peněz ☹

simca31
autor
28. čer 2012

@irseb jejda to je mazec ale 7 je stasne cislo a urcite vsechno dobre dopadne neboj hlad si brisko a mluv na mimi a uvidis ze uz se te nepusti 🙂 jo penize to je mazec ale co nadelame ale je to nespravedlive ze musime tolik platit a nemuzem za to jj sem slisela ze v praze to jde rychleji no mi meli ted 2 posledni mrazacky a jestli to nevide tak si dame delsi pauzu a musi nasetrit i penize 😒

simca31
autor
28. čer 2012

holky me dneska tak boli hlava asi od patere a ted nevim jestli si muzu neco vzit a paralen mi nezabyra ☹

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv ahoj zlati tak jak je jak bylo v praci 🙂

darazv
28. čer 2012

@simca31 Ahojky v práci bolo na prd strášne dusno nedalo sa normalne fungovat 😝 akurat som vyliezla zo sprchy a je mi zase teplo 😠 dnes si 5 den po ketíku ako sa citíš? ja nepocitujem nič len vkuse močím 😀

darazv
28. čer 2012

@irseb Ahojky tak to je zaujmave že si 16den po ET a do caru maš príst až o mesiac po transfere to kde chodiš?u nas vždy 14 dní po transfere sa ide na krv a ak su aj dáke komplikacie ako špinenie s krvou tak musime hned prist do caru,,na tvojom mieste by som to nepodcenovala hlavne ked viem že kolké ivf už máš za sebou a šla by som teda na pohotovost,,možu byt dve príčiny bud sa ti roztahuje deloha a tym padom praskla žilka čo je bežné alebo druhá horšia možnost a to že miminko to vzdáva ☹ maš v brušku dve embryjka?možno to jedno vzdalo aj to sa stáva 😒

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv jo dneska bylo horko nebo teda je 🙂 ja sem zalezla doma akorat sem byla nakoupit doma uz nic nebylo uvarila sem houbovou polivku tchine mi donesla cerstve nasbyrane houbycky mnamka 🙂 a pak leharo ja se citim porad stejne picha me v podbrisku a dnes kdyz sem kychla tak sem myslela ze je konec takove bodnuti auuuu a vic papam bude ze me koule 😀

simca31
autor
28. čer 2012

jo a boli me krcni pater a strili mi to do hlavy tak tise trpim ☹

darazv
28. čer 2012

@simca31 Simčo tak pekne krasne zamestnaj manžela nech ta vymasiruje 😀 mna tiež včera pobolievala chrbtica a som mojho hned aj zamestnala 😀 inač sa tešim na víkend hlasia až 35ˇC tak to bude mazec 😠

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv tak to nevim ten chudak trpy se zubama dnes byl u zabare a cele mu to rozvrtal chudak bylo mi ho lito ja to mam zas zablokovane mam spatne obratle mela sem pul roku klid no a ted se asi budu muset zase obednat na masaze no to ti nezavidim to bude mazec jeste byt zavrena tak hlavne hodne pij 🙂

darazv
28. čer 2012

@simca31 tak to mu nezavidim ☹ inač v sobotu poobede mam v pláne sa opalovat podla teba možem ked som po KETE?

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv ja myslim ze jo i kdyby si uz ted byla tehu tak jeste s mimi nejste na sebe napojeni jako myslim pupecni snurou pozdeji je urcite lepsi zakryvat brisko ale ted bych se nebala hlavne se poradne namazat at se nespalis a piiiiiit 🙂

darazv
28. čer 2012

@simca31 dakujem 🙂 simčo daj mi daky dobry tip na filmík nech si kuknet z netu 😉

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv tak pohadka certova nevesta,zkazena uča komedie, tvuj snoubenec muj milenec komedie,libas jako buh 2, 🙂

darazv
28. čer 2012

@simca31 všetko som videla ☹

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv 😀 😀 😀 jo tak to teda nevim dlouho sem nekoukala

darazv
28. čer 2012

@simca31 už si stahujem tú novu saxanu 😀

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv jaj tu sem jeste nevidela tak pak dej vedet jestli ma cenu to ztahovat ju 😉

darazv
28. čer 2012

@simca31 oki 🙂 inač som si dala vypočet teh,kalkulačky a vyšlo mi že mimi bude baran 😠