Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv koupila sem si dva no takze jeste tri mam 🙂 a jedem ma schovany manza ale zitra nevim spis skusim az ve stredu rano ale jeste uvidim 😀

darazv
2. črc 2012

@simca31 ešteže tie testy stoja len u nas 35kč 😀 ale kebyže mam dokopy zrátat kolko som minula penazi na testy asi by mi sánka vypadla 😀

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv no to jo ale jak rikas kdyz to spocitas tak se ta cena nasbyra 🙂 ale i tak se clovek porad boji i kdyz tt pozitivni ja sem zvedava hlavne na pondelni krev ta rozhodne

darazv
2. črc 2012

@simca31 no hovor mi niečo ☹ ja som dvakrat mala po transferoch pozitivne testy a nakoniec málo hcg z krvi ☹ presne o týžden sa budeme radovat 😀 u vás v CARU to ako prebieha? ja pridem v pondelok do caru rano -musim max do 9 tej ,,,a po 12 tej hodine si mám zavolat jak to dopadlo 😉

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv u nas mam byt na krvi do pul osme a tak kolem 11 hod by meli byt vysledky

darazv
2. črc 2012

@simca31 jéééé tak budeš mat tu radostnu novinu skorej jak ja 😀 ty mávaš mrchu načas a na 28dc? ak ano bud rada pretože aspon uvidiš ze sa pokus vydaril lebo mrška nepride zatial čo u mna má prist až po odberu krvi a aj to neviem kedy presne 😀

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv no ja beru prasky je jich tam 28 a pak vetsinou do trech dnu pride mrcha a ty by mela dorazit do stredy ale u me neprijde urcite kvuli tomu utrogestanu minule sem ho musela vysadit a pak dorazila neboj u tebe uz zadna mrcha nepride neboj 🙂

darazv
2. črc 2012

@simca31 nepríde ani jednej z nas 😀 inač babenka z emimino čo som mala s nou testíkovat toho 5 teho tak jej to nedalo a testla dnes a má pozitivni testik 😀

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv jj cetla sem to ma nekdo stesti to budou asi dvojcata 😀

darazv
2. črc 2012

@simca31 nie nemusia byt,,, to je to čo som ti pisala včera u niekoho sa skorej produkuje hcg a u niekoho neskor 😉

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv hlavne aby tam mimi bylo vid 🙂 dneska mi je poprve dobre neboli me brisko akorat to teplo me zabyje jdu nakoupit lije ze me uvarim lije ze me nejradeji bych byla nalozena jen ve vode nemam rada kdyz sem spocena 😒

darazv
2. črc 2012

@simca31 ja som na tom rovnako neznašam ked mi je horko a tečiem 😠 inač čo je s hokinkou ani nenapisala ako dopadla 😒

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv no snad je v poradku kocka 😒

pavlaoo3
2. črc 2012

Ahoj holky, tak koukám, jaký jste šikulky a krásně se držíte! Dazarv, ro je skvělý, že to mimi nevzdává, držím ti všechny palečky, ať se zabydluje a drží se tě🙂 A Simi, stínek je super začátek!!!Jen tak dál!!! 😵 Já jsem dneska 5. den po KETu (teda když počítám i ten den transferu - to nevím vlastně, jak to má být) a šla jsem už do práce a domů jsem se připlazila úplně hotová 😝 Tak si zítřek ještě rozmylsím...To máte super, že už můžete testovat, já chci se snažit vydržet aspon do víkendu,ale tááák se to vleče! 🙄 Práce je super na rozptýlení, zatím to musím zatukat, že to řeším o malinko mín než minule, kdy čověk vždycky děsně počítal snad i minuty..Jenže takhle se tam vyšťavit, to asi taky moc neprospívá...Co vy fungujete normálně nebo jste doma?Dneska náhodou mi někdo říkal, že prý 14 dní doma vždycky po transefru... 😲 To jsem byla jen porpvé po odběru vajíček a ještě s nějakou bronchitidou k tomu...To je pak k nepřežití ten
čas...

pavlaoo3
2. črc 2012

Jo a holčiny, můžu se ještě na něco zeptat trochu osobnějšího?Taky vám tak roste pupína???To je hrůza, jaký mám břicho nafouklý, přitom ale není čím, jako z jídla, ani OPU jsem ted neměla....ale z těhu to takhle brzy snad taky být nemůže ??Jedině že by člověk tak přibíral z toho Utrouše...Jakože jsem teda zjistila, že za to první IVF s KETy zatím jsem přibrala už asi 5 kg☹

simca31
autor
3. črc 2012

@pavlaoo3 ahoj drzim palecky aby si brzo nasla // 🙂 vlece se to ale musime vydrzet dara taky chodi do prace ono taky zalezi jakou praci mas a jak se citis ja sem treba doma ale proto ze z domova pracuju 🙂 ja se treba konecne po 10 dnech citim dobre to bricho mam taky vypadam jak bych mela kazdou chvili porodit 😀 ale to mam uz od minula ja sem pribrala po tech pripravach 20kg ☹ ale zatim to neresim i kdyz mi to vadi hlavni je aby sme meli sva vytouzena ditka ne ale urcite to je hlavne tim utrogestanem a estrofenem ty se hlavne setri opatruj a na vikend drzim mooooc palecky 😉

simca31
autor
3. črc 2012

jinak holky dusik sili 😀 porad se na nej divam jak blazen aby mi uz neutekl 😀

darazv
3. črc 2012

@simca31 Simčo zatial potichučky gratulujem 😀 teraz bude len a len sílit uvidíš 😉 ja už chcem aby bol štvrtok nech tam mam aspon ducha 😀

darazv
3. črc 2012

@pavlaoo3 ahojky ja mam z utroša nafuklé brucho a z tych hormonov som pribrala 10kg 😠 ja som dnes 8 den po ket a skúsim testik vo štvrtok a budem sa modlit nech tam mám aspon ducha 😀 je to moj piaty transfer a dufam aj posledny,,Tebe držim palčeky a neboj čo chvila nam napíses dobré spravičky //,kolkí dc ti robili KET? mne na 15 den predtym vždy na 20dc ale teraz som mala rozdielní pretože som brala estrimax na rust sliznice aj ho beriem nadalej 😀

simca31
autor
3. črc 2012

@darazv diky zlati ale jeste se bojim aby neutekl ja se snad nedockam pondelka a to se taky budu bat a dnes sem tam volala a sestra rikala ze rano krev a v jednanact budou vysledky a pokud budou pozitivni tak mi udela uz neni to brzo?co tam uvidi 3tyden?

simca31
autor
3. črc 2012

@darazv jo a neboj to vis ze tam bude carecka 🙂

darazv
3. črc 2012

@simca31 samozrejme že to bude skoro,,,u nas v caru sa ide na UZ po transfere o mesiac takže ja ak budem mat krv pozitivnu tak dalšie 2 tyzdne cakat na UZ 😠 a aj to sa može stat že srdiečko ešte nebude,,,

simca31
autor
3. črc 2012

@darazv prave sem si to rikala mozna bude videt jen bublinka no srdicko to je invidualni nekomu tluce uz po 5t a nekomu po 6t tak hlavne aby tlouklo 🙂 nebo mozna mi chce kouknou na sliznici polde toho pry to jde taky poznak nebo s cipku no uvidime hlavne aby tam nejake hcg bylo toho se bojim nejvic 😒 to budou nerviky 😀

darazv
3. črc 2012

@simca31 neboj bude dobre 😉 tak logicky možu spoznat podla sliznice a možno aj daku bublinku ale ja pokial neuvidim bušiace srdiečko budem stíle na vážkach 😀

pavlaoo3
3. črc 2012

Jé, to se tak krásně čte holčinky, vypadá to všechno zatím krásně optimisticky, tak jsem ráda, že tady s Vámi jsem, to hnedka líp utíká 🙂 Oběma Vám děsně fandím!Simi, to je skvělé znamení, že čárečka trvá, máš mimíska šikulku a určitě to spolu už zvládnete!Na ten ultrazvuk je to i podle ISCARu taky brzo, to zvou taky po měsíci,ale zas je hezký, že je sestra takhle ochotná, určitě jsou možnosti, co tam zahlédnout a podle toho usuzovat...Každopádně už budeš mít výsledky krve.Holký, vy jste tak šikovný 😀 😵
Darazv, to je super, že tentokrát máš ten Estrimax, mám dojem, že vždycky, když je v cyklu něco jinak nebo navíc , tak to může pomoct. Já na sliznici ani jinak předem nic neměla, jelikož u nás je problém u manži (museli jsme mít ICSI).No ale nasadila jsme Prednison, asi měsíc předem, kdyby přecijen nějaká imunitní reakce byla...doktor teda s testama otálí a spíš chce pořád KETy 😖 ,takaspon takhle jsem to pojistila. No ale příště asi bych testit už začali...imu, krev atd...

pavlaoo3
3. črc 2012

Jinak mně KET dělali v tomhle cyklu 17.den. Sliznice roste zatím vždy hezky, tak podle toho. No a když bych jukla dřív,tak to bylo 19. den a když bylo OPU tak to bylo 17. den. Hele, holky, můžu se zeptat, kdy Vám nasazují Utrogestan?Já normálně během cyklu neberu, vždy mi ho dr. řekl až ode dne transferu, ale ted tam byla jiná dr. a řekla začít užívat už 4 dny předem...To je asi lepší,co,když je na to udržení,tak to celkově asi podpoří.Protože jinak sliznize musí být snad úlně přerostlá 😀

pavlaoo3
3. črc 2012

Darazv, tak ten posun toho tvého trandferu 5 dní asi způsobil ten Estrimax, že ti rychleji narostla sliznice. To je fajn, né?

darazv
3. črc 2012

@pavlaoo3 ja som ho zacala brat od soboty musela som ho polykat 2-0-2 a v pondelok po transfere zavadet do posvy,vzdy som par dni pred transferom ho brala,,no ja si myslim že je to oki brat ten estrimax tri dni pred ket som ju mala 8,5mm ale jedna nevyhoda toho všetkeho je že neviem kedy mi ukaže tt // kedže mavam dlhé cykly a dnes som len 23DC 😒 nechcem byt zbytočne sklamana z / a pritom može byt transfer uspešny 😀

simca31
autor
3. črc 2012

@darazv tak to ja budu taky 🙂

darazv
3. črc 2012

@simca31 simčo čo?nechapem 🙂