Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
8. črc 2012

@simca31 Ahoj dakujem s tebou je čo? ako to vyzera s tebou u mna je to už aj tak na prd 😠

simca31
autor
8. črc 2012

@darazv ahoj no nevim jak to vypada to se dozvim zitra ale na testu porad jen duch 😒 takze nesili tak se ted modlim at hlavne nemusim na revizi ale zitra dam vedet jak sem dopadla ale proc to u tebe nevypada?uvidis treba to bude dobre budem verit do posledni chvile kocko ju 🙂

darazv
8. črc 2012

@simca31 tak si vezmi sme na tom rovnako ja mam tiež len ducha tak bud sme tehule a hcg rastie pomaly alebo máme biochemicku graviditu čo už ja počítam s druhou možnostou 😠 každopadne zajtra hned napiš jak si dapadla a hlavne sa spytaj ked budeš volat aké hcg máš 😉 držíííím všetko čo mám 😀 ja snad ani nezaspím

simca31
autor
8. črc 2012

@darazv ja taky pocitam s tou druhou moznosti proste pech ☹ urcite dam vedet ja taky nezaspim celi den na to myslim uz z toho blaznim a jestli to fakt nevide tak koncim aspon na nejakou dobu si dam oddych no myslim ze hcg nebude vysoke kdyz mam na 25 slaby stin takze mozna bude okolo 20hcg coz je spatne po 16 dnech ale doufam ze kdyz uz to neklapne tak at to vide samo a nemusim na zakrok 😒

darazv
8. črc 2012

@simca31 a čo bolo s tebou mojko si nepisala dva dni som sa strachovala o teba 😠 kiežby sa stal zajtra zazrak a my sa radovali 😀 nadej umiera posledna 😉

simca31
autor
8. črc 2012

@darazv sme byli na lipne u kamarada na chate tak sem aspon trochu relaxovala a zapomela 🙂 je to si hodna ze se o me bojis a ja zase o tebe mas pravdu treba se stane zazrak ale ja myslim ze mi sme silne a zvladnem to tak ci tak ne co nam taky zbyva ze 😀

darazv
8. črc 2012

@simca31 tak tak sme silné ak to bude v prdeli už vidim mojho jak nabehne do caru a vypyta všetky vysledky a povie dakujem a zbohom 😀

simca31
autor
8. črc 2012

@darazv tak to u nas bude ze ja si koupim flasku a poradne se ozeru 😀 a na minimalne rok se na to vykaslu uz mam plne zuby tech hormonu uz mi z toho hrabe 😀

darazv
8. črc 2012

@simca31 😀 napodobne 😀 oki jdem off zajtra budem na teba velmi mysliet a džat silno palčeky 😉

simca31
autor
8. črc 2012

@darazv tobe taky strasne moooooooc pa a dobrou 🙂

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv tak ja uz to mam za sebou ted cekam 😲 je mi od zaludku uz sem byla i na zachode 🙂 ja proste ten stres nesnasim ☹

darazv
9. črc 2012

@simca31 ahoj ja som tiež na tom istom 😀 mam volat po 11tej tak to bude čo chvila ale očakavam vetu-tak krv je negativni vysadte všetky lieky 😠 som s tým uplne zmierená život ide dalej,,,simčo robila si si aj dnes test ja nie ani nemam žiadný 😀 držim ti všetko čo mam 😉

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv nedelala uz to nema ani cenu abych kupovala necham to osudu vim ze je to v haji ale bojim se aby bych nemusela na revizi 😒

darazv
9. črc 2012

@simca31 simčo na revizi určite nepojdeš tá je ked maš silné pozitivne testy a hcg prestane rást a ak maš slabé jak som mala aj ja predtym aj teraz može to byt biochemicka gravidita alebo rastie pomaly hcg a v tehu si 😉

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv no uvidime ale sem uplne pred kolapsem ani nevis jak bych si dala panaka 😀

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv ani sem zatim jeste nebrala leky ani injekci

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv cetla si to o te male holcicice sarince jak byli na tom festaku a dite nechali v aute a ona umrela strasne ☹ a ta holka je tady s mk

darazv
9. črc 2012

@simca31 ani mi nehovor ak to nevyjde v piatok sa idem ožrat a vyfajčím karton a sa naserem zacnem znova fajčit a vyfačim naraz krabičku
😠 hej kukala som to v spravach nemam na to slov,,,

darazv
9. črc 2012

@simca31 jaj simčo ja som diliny ja som ta zle pochopila ja že hovoris o tom babatku 2 tyždnovej holčičke čo uniesol asi udajne nemec 😠 to so sarkou som čitala teraz na MK len nechapem čo sa stalo?

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv ja sem si uz zapalila 😀 jeste pockam a pak se i ozeru 😀 fuuuj nam bude blbe 😀

darazv
9. črc 2012

@simca31 tak si daj aj za mna 😀

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv no je to tady holcina s mk ma 21 roku a s manzelem nebo pritelem jeli na festak a malou brali sebou a v tom horku ju nechali v aute a ona umrela ☹

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv no uzb ted mi je s tech cogaret spatne ale aspom me trochu uklidni 🙂

darazv
9. črc 2012

@simca31 tak ja by som ju asi udusila vlastnymi rukami ako toto niekto može urobit miminku nechat ho v aute to som včera aj kukala v spravach !!!

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv to taky nechapu 😒 ja mam strach nechat nasi kikcu v aute kdyz jsou take vedra radeji ji necham doma ale dite bych v aute nenechalaa jeste k tomu si jit uzivat a parit no mlada holka a nezodpovedna 😒 a stalo to zivot jeji holcicky ☹

darazv
9. črc 2012

@simca31 tak tak a to ktorej ženskej sa to stalo neviem najst jej nick 😠 by ma zaujmalo či ju lutuju alebo nadavaju na nu,,,ja dokonca so psikmi chodim vonku iba na chvilku v tychto horučavach fakt iba vycikat vykakat a domov..

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv ja ted nevim jaky ma nick ale nektere se ji zastavaji a nektere ji kamanuji ted holky pisou ze vsechny zpravi zacinaji adminy stopovat

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv tak sem tam volala a mam to negativni takze se jdu ozrat

darazv
9. črc 2012

@simca31 simčo ach bože to mi je luto ☹ ☹ a ja ako naschval neviem sa dovolat vkuse je bud obsadene ale zrušia hovor 😠

darazv
9. črc 2012

@simca31 simčo aj u mna negativni ☹ hned som sa objednala a zajtra ideme za doktorom o 11.30 priatel je vytočeny tak hadam neurobí zajtra daku blbost pri konzultaci chce všetky vysledky čo mame v care a poslat ich do pi.e!!!