Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
9. črc 2012

@darazv je to nespravedlive ten svet muj je taky uz nasrany proste se nas ta smula ne ane pustit ☹ uz mluvime i o adopci nebo pestounske peci protoze na dalsi pokus uz nemam 50000kc 😒 tak treba kdyz pujdes jinam tak se zadari drzim ti strasne moc palecky aby dalsi pokus byl uz konecne uspesny zlato ja si jdu ted pro noveho pejska do utulku aspon nejaka utecha 🙂

darazv
9. črc 2012

@simca31 jééé to fakt ideš zobrat psika?tak bude mat tvoj mazliček kamoša 🙂 simčo daj fotky na fb potom vieš akeho ideš zobrat?

simca31
autor
9. črc 2012
simca31
autor
9. črc 2012

@simca31 to je nase nova laska sem ji videla na netu na strankach utulku a zamilovala se 😀 byli sme se na ni podivat hned k nam sla a olizovala nas je uz proste nase 🙂 zitra nam ji naockuji a nacipuji a je uz nase 🙂

simca31
autor
9. črc 2012

@simca31 akorat nevim jake ji dat jmeno?me se libi kacenka ale jeste nevim 🙂

darazv
9. črc 2012

@simca31 tá je krasna a ako ju volali doteraz? no moj nazor je taky že nechapem prečo davate psikom ludské mena,, 😀 čo tak Jesi, taira, lili, darma, lola 😀

hokinka
9. črc 2012

@simca31
@darazv
...ptát se proč nemá smysl, stejně se to nedozvíme, ale taková smůla, že to nevyjde třem holkám, co se sejdou na jedné diskuzi musí mít nějaký účel a já věřim, že je to právě proto, že máme zachránit nějakou dušičku a Simčo, tobě se to povedlo. Ta holčička je úžasná, škoda, že jsme od sebe tak daleko, hned bych si jí jela pomazlit.
Holčičky jen žena neúspěšně toužící po miminku ví jak vám je. Je mi to hrozně moc líto. Věřila jsem tomu a tak vám alespoň posílám svoje děťátka.

simca31
autor
9. črc 2012

@hokinka jeeeeeeeee ty jsou uzasni 🙂 mas pravdu asi sme se meli potkat tady je pravda ze ja uz pejska nechtela aspon zatim ale tohle me nakoplo a rikam si ze dam lasku jeste nekomu vim ze se to neda nahradit miminkem ale ja je miluji jako sve holcicky 😀 a muj manza by pro me dneska udelal cokoliv boli to moc uz sem si poplakala ale zivot musi jit dal v pondeli jdem na socialku a pozadame o adopci 🙂 plno deti potrebuje lasku a mi ji mame na rozdavani tak se o ni chcem podelit a asi proto se nam nedari jit tuhle cestou protoze asi mam udelat radost a dat lasku cizim detem ale ja je jako cizi brat nikdy nebudu budu je brat jako bych je sama porodila 🙂 a ty se nezdavej kocko a bojuj a urcite to priste vide 🙂

hokinka
9. črc 2012

@simca31
děkuju Simčo, jednou budeme šťastné maminky o tom není pochyb 😉

darazv
9. črc 2012

@hokinka
@simca31 bambulky jedneho dna sa určite staneme maminami či to bude dnes alebo o rok ale o to vačsia bude radost ked budeme mat konečne vytužený poklad v naručí,,momentalne som aspon štastná že mame 4 nohe miminká ktoré milujem z celeho srdca dnes ked som plakala obydve mi lízali slzy dokonca mladšia začala knučat so mnou ☹ ☹ škoda že sme tak daleko od seba bol by krasny pocit sa stretnut niekde na velkej lučke všetky aj s našymi 4 nohymi laskami 😀 posielam i ja fotky mojích lások 😅

darazv
9. črc 2012
hokinka
9. črc 2012

@darazv
úžasní pejskové a milují nás víc než sami sebe 🙂

simca31
autor
10. črc 2012

ahoj holcicky za chvili si jedu pro princeznu 🙂 aspon me rozveseli dneska mam takovou depku sedim koukam do blba a placu nemuzu se sti nejak smirit ☹

hokinka
10. črc 2012

@simca31 Aho Simi, láska kterou Ti dá holčička bude alespoň pomalinku hojit bolest z nezdaru. Ať se vám v klidu jede domu 😉

darazv
10. črc 2012

@simca31 neboj mojko bude dobre 😉 musime byt silné inak to ani nejde,,napíš potom jak dopadol prvý kontakt medzi fenečkami 😉

simca31
autor
10. črc 2012

ahoj holky tak mame doma veselo jesi je sibalka je jeste mala tak si chce hrat a kiki pred ni utika probehla rvacka u jidla 😀 dostali obe trochu na prdel a je klid 🙂 myslim si ze si zvyknou ale kiki potrebuje cas prece jen byla sest a pul roku sama ale jsou obe zlaticka a jesi kdyz hladim kiki tak pribehne jak by zarlila 🙂

darazv
10. črc 2012

@simca31 jééé tak mate doma aspon veselo 😀 to si pamatam aj ja prva nezhoda bola pri papaní a tiež dostali po zadku a bolo všetko oki jak má,,,dokonca staršia po čase ustúpila a nechala neraz nakrmit malú 😀 neboj za par dní a budú velke kamošky 😀

simca31
autor
25. led 2017

@darazv To je ta naše diskuse pamatuješ?😀