Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
30. kvě 2012

@hokinka tak to je dobre ze je ji lip a jak je tobe mas pravdu psichyka hraje velkou roli ja kjdyz sem nervozni tak taky bliju ale dej se do klidu fakt to pozitivni mysleni pomaha spatnou psichykou si jenom ublizujes ja sem poprve byla hodne nervozni a verim tomu ze sem kvuli tomu i o mimi prisla ted sem vic v pohode a uz se na ty dva mrazacky tesim ty jdes uz v patek vid bude na tebe myslet a neboj niceho pokud to nevzdame tak nikdy neni nic straceno budem bojovat a mi to taky vyhrajem 🙂 ja jdu v patek na pohreb holky zabyla se mi kamaradka v aute je to strasne porad tomu nemuzu verit mela teprve 23 let a nechala tu svoji 3 holcicku nikolku ☹

hokinka
30. kvě 2012

@simca31 Bože, to je hrozný. Je mi to moc líto. Sama nejlíp vím, jaké je to přijít o rodiče, protože jsem sirotek. Doufám, že má tatínka a babičky a nezůstala úplně sama.... 😢
Jj, já jdu v pátek. Od zítra se celý den modlím, ať se nám ten jedinej hrášek probudí a zůstane se mnou do zdárného konce. 😅
Móóóc děkuju za podporu, až budeš v procesu, tak dej vědět, oplatím Ti vlnu pozitivních myšlenek 😀

simca31
autor
31. kvě 2012

no je to neco strasneho v unoru ji zemrela maminka a ted ona takze uz jsou spolu ☹ mala sice tatinka ma ale ten nejevi zajem jako otec proste hajzl ale postara se oni jeji bartr tak aspon ze tak jezis to je mi lito ze si vyrustala jako sirotek neumim si to predstavit to vis ze se mrazacek pekne rozmrazi uz na tebe ceka jo me to ceka na konci pristiho mesice jo podpora je fajn me to taky hodne pomaha hlavne od lidicek ktery vi o cem je rec kamaradi rodina taky drzi palecky ale stejne nevi co vsechno clovek musi vytrpet nez dosahne vitezstvi tak se dneska setri rozmazluj a zitra hura pro prcka tfuj tfuj tfuj 🙂

simca31
autor
1. čer 2012

@hokinka ahoj tak jak je uz mas u sebe mimiska drzim palecky aby vse dobre dopadlo ale verim ze vse bude dobre a bude stebe mamina 🙂

darazv
1. čer 2012

@hokinka Ahojky tak už mas po transfere a teraz už len hladit bruško držim palčeky 😀

hokinka
1. čer 2012

@darazv
@simca31
Ahoj děvčata, tak puntík se probudil a dopoledne mi ho transferovali. Jen nechápu, jak mi mohli transferovat morulu, když morula byla zamrazená. Četla jsem, že se embryo rozmrazí někdy až 24 hodin před transferem a transferuje se nejlépe blastocysta. Před ani po transferu mi doktorka nezměřila výšku sliznice, tak jsem z toho taková zmatená. Na dotaz, jestli se začala morula dělit po rozmrazení mi řekla, že jo ale, že jí rozmrazovali dnes 😨 No, zase pátrám...
Holčičky, moc na vás budu myslet,ať všechno dobře dopadne 😀

simca31
autor
1. čer 2012

@hokinka ahoj ja se v tom teda moc nevyznam jak dlouho se maji po rozmrazeni embria transferovat ale ve stavu morula je to urcite dobre neboj ja mam jen osmi bunecne jednickove kvality a verim jim tak musis i ty neboj vsechno bude v poradku odpocivej rozmazluj se hlad si brisko a brzo cekam dobrou a pozbudivou zpravu pro nas)))jinak dekuji uz se nam blizi stimulace tak uz se taky tesim az budu mit mimiska brisku 🙂

hokinka
1. čer 2012

@simca31 máš recht, věřit musím hlavně jááá 😀
všem nám to dobře dopadne!!!! a basta! 😉

simca31
autor
1. čer 2012

@hokinka presne tak 😀

darazv
1. čer 2012

@hokinka Ahojky asi všade to robia jak chcú ale asi vedia čo robia 😉 mne posledne pri KETU davali tiež dve morulky ale my ich rozmrazovali dva dni pred transferom a vysku sliznice mi tiež nemerali den transferu vždy 4 dni pred transferom a potom už len šup na sál 😀 držim palčeky a hlavne prve tri dny odpočivaj 😉

simca31
autor
3. čer 2012

@hokinka ahojky tak jak se citis uz sem nedockava jak to dopadne 🙂 drzim porad palecky 😉

hokinka
3. čer 2012

Ahoj @simca31 tak zatím nic nepozoruju, kolikrát zapomenu, že jsem někde byla, pak si vzpomenu a sevře se mi žaludek...
Jediné co mi je, že mám nafouknuté břicho, ale to je asi utrogestanem. Nevolnost z estrofemu je už pryč a tak se to dá zvládnout 🙂
Na vás holky taky myslím, jak to pokračuje? Nám to o vyjde musí 🙂 !!!

simca31
autor
3. čer 2012

@hokinka tak ja sem mela taky strasne nafoukle bricho a porad sem curala a prsa me boleli ale festovne hlavne v noci no ja sem dneska vysadila prasky a cekam na mrchu jednu hnusnou snad posledni)))a do stredy by mela prit ale vypadato ze pride boli me uz celi bruch a pak jdem na stimulaci at uz je konec mesice chci to mit za sebou to vis ze se nam to povede 🙂

simca31
autor
3. čer 2012

@darazv ahojky a jak ty se mas co mrcha jeste nic mohla by dorazit taky ve stredu a zacnem spolu ne 😉

darazv
3. čer 2012

@simca31 Ahoj vyzerá to nadejne že dorazí jak má,,,pretože ma bolia už prsia 😉

simca31
autor
3. čer 2012

@darazv tak to vypada nedejne pro nas obe me taky pobolivaji zlazy v prsach a boli bruch hlavne kdyz se rychle pohnu 🙂

darazv
4. čer 2012

@simca31
@hokinka holky moje zlaté tak ako sa mame hokinka jak sa citiš dufam že sa nenamahaš 😠 ja stale nič čakam na mrsku 😉

hokinka
4. čer 2012

@darazv nenamáhám, jen jsem se rozhodla, že se budu snažit to tak neprožívat, protože pokaždé jsem byla extremista a např. utíkala jsem z restaurace, kde se kouřilo a skoro celých 14 dní jsem ležela, no a nic z toho nebylo. Tak teď se chovám normálně jen netahám nic těžkého a nejím tolik chilli 🙂
Prostě jestli to má vyjít, tak to vyjde!!! A to teda VYJDE!!! 😀
Dneska jsem byla s kamarádama, kteří měli jít taky na IVF protože partner měl hodně, hodně špatný sperm. no a stal se zázrak a v únoru se jim narodil krásný chlapeček... Dost mě to vzalo, když jsem si ho dnes chovala, je úžasnej 🙂
...neboj mrška příjde, protože musííí 😉 a pak to půjde jako po másle...

simca31
autor
5. čer 2012

ahoj holky ja taky porad cekam zatim nic ale snad dorazi zitra jak ma ale sem psichicky na dne minuly tyden mi zemrela kamardka a dnes sem se dozvedela ze nam deda lezi na aru je po mozkove mrtvici a nevypada to dobre to je jedna rana za druhou a ted mi reknete jak mam byt v pohode ☹

hokinka
5. čer 2012

@simca31 Ahoj Simčo, to co píšeš je hrozný a rozhodně Ti to na pohodě nepřidá, ale pokus se myslet na sebe a Tvoje miminko, které na Tebe někde čeká. Všechny špatné zprávy, se kterými se budeš dlouho trápit nepomůžou Tobě a ani tomu kůzleti. Před několika lety mi nezávisle na sobě následkem různých nemocí zemřeli v období pěti měsíců!!! tři nejbližší příbuzní z nich byla poslední maminka, kterou jsem milovala nade vše. Dušička se mi dodnes nezahojila a já často trpím úzkostí a strachem o všechno a o všechny, no a mám kamarádku čarodějnici, která se zajímá snad o vše mimo lidské chápání. Ta chvilku poslouchala moje nářky a pak mi s klidnou tváří řekla ,,holka a ty chceš miminko? a opravdu si myslíš, že k tobě nějaké přijde, když jsi jako houba, která do sebe vsakuje samé špatné zprávy a s těmi se potom dlouho trápí a sžírá? miminko si nevybíráš ty, ale ono TEBE !!! a žádné miminko nebude chtít k člověku, který má v sobě tolik smutku!!!"
Není to zrovna nic posilujícího, ale teď hlavně mysli na sebe!!! Jo a ještě něco. Věřím na reinkarnaci a každý konec má nějaký začátek, třeba se se svojí kamarádkou ještě setkáš 🙂
Drž se Simčo, drž se! Posílám ti energii.

simca31
autor
5. čer 2012

@hokinka diky moc za podporu a mas urcite pravdu ja se s toho dostanu ale je toho moc je mi lito ze ty sama si musela prozit tolik bolesti ale vim ze tam kazdy jednou musime ale musim to nejak vse strebat zalezi mi na miminku a chci aby se mu u me libilo taky kvuli nemu bych i dychala a budu se snazit abych byla v den trasferu v pohode jeste ze mam manzela ktery me ve vsem podrzi a je mi oporou taky verim na reinkarnaci a vim ze se jednou vsichni sejdeme a diky za energi ted ji opradvu potrebuju diky moc si zlata 🙂

darazv
5. čer 2012

@simca31 Ahojky Simčo je mi luto co preživas je to strasny pocit chapem ta ale musiš byt silna a verit tomu že bude lepšie hlavne teraz potrebuješ byt psychicky oki pretože jak pisala hokinka miminku by to uskodilo ☹ každy máme svoje problemy ale musime to vždy nejak prekonat a verit tomu že vsetko zlé sa prelomí a bude všetko jak má,,,ale uprimne ak si fakt velmi zle na tom mala by si si dat pauzu a ked bude všetko v poriadku a ty budeš psychicky vyrovnana tak až potom s čistou hlavou ist do KETU 🙂 neboj bude lepšie ver tomu.

darazv
5. čer 2012

@hokinka Ahoj presne jak píšeš som to už brala ja po druhom transfere pretože prvy krat tiež som sa moc kontrovala bala som sa čo i len maličkost zdvihnut a prd z toho,,,potom som to už brala co sa má stat stane sa a ja to nijak neovplivním,,,jedine som prve tri dni fakt nič nerobila a potom fugovala normalne iba ze som tažke veci nedvíhala,,,a viem že vela bolo pripadov ale mna čo po neuspešnych ivf ženy prirodzene otehotneli ale nam sa taky zazrak stat nemože mame lenive spermiky ale viem že su aj take pripady kde sa im ten zazrak stal a spermie boli na bode nuly 😉

simca31
autor
6. čer 2012

tak mrcha dorazila jak mela dnes sem na tom lip a rekla sem si at je zivot jakej je tak ted budu myslet jen na sebe a na mimi mozna sem sobecka ale miminku ublizovat tim ze na tom budu spatne psichycky nebudu tak jdem na stimulku 🙂 a co ty dara uz ju tez mas?tu mrchu skaredu a hlavne posledni 😉

darazv
6. čer 2012

@simca31 som smutná mrcha stále nikde prsia bolia vo velkom a tak som verila že príde naraz s tebou ☹ dnes som 31DC a mavam ho na 32DC tak dufam že dorazí zajtra nech ideme do toho ako tak spolu 😉

simca31
autor
6. čer 2012

@darazv priznaky mas mozna pride jeste vecer a nebo zitra urcite drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palecky 🙂

hokinka
7. čer 2012

Holky, tak doufám, že dnes už obě stelete ve svých bříškách peřinky pro ty bambulky, které na vás čekají 😉
Já zatím prožívám tu dlóóóuhou dobu čekání do prvního testování 😒

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka jj u me je to ok snad se mu tam bude libit)koupila sem si i ten cajik kontryhel a snad ted bude ukazkova sliznice 😉 a jak se citis?jo to cekani je fakt strasne ale bude dobre uvidis drzim porad paleckyyyyyyyyyy 🙂

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv a co ty mojko jak si na tom?myslim na tebe a drzim palecky 🙂

darazv
7. čer 2012

@simca31 nechapem to bolesti mam a mrcha nikde ☹