Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv ach jo ta si dava na cas co mrcha jedna kdyz ji potrebujes tak nepride a kdyz nechces aby prisla tak pride

darazv
7. čer 2012

@simca31 no ved toto 😠 a ty na ktorý den cyklu ideš na UZ? a kolkí den by si mala ist na ketík?

hokinka
7. čer 2012

@simca31 jééé, já právě piju svůj třetí půllitr kontryhelu 😉
no, vrátila se mi nevolnost, ale to nijak nespojuju s těhotenstvim, jelikož mi jí dělá ten estrofem a pálí mě žáha, ale to taky pořád, no ono po třech rohlíkách s máslem ani není divu hihi.
Bolí mě břicho, jako na mrchu, protože mám v sobotu termín.
Držím Tvé sliznici pěsti 😀

@darazv si dává načas, protože ví, že je na dlouhou dobu poslední 😉

darazv
7. čer 2012

@hokinka Prosím ta prečo piješ ten kontryhel?pije sa do transferu po transfere viac škodí jak prospieva,,

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv ale neboj ona dorazi 😉 jdu 14den tak ze 19.6 a uvidim podle sliznice zacala sem pit ten cajik kortnyhel ten by mi mel vic pomoc tak uvidime ale jestli bude uz dobry tak urcite do tydne by mel byt ket

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka ahojky tak snad ti brzo bude lepe a mrcha nedorazi proste nesmi 😉 jinak ja ho piju druhi den a mam ho pit 14 dnu pak by se mel pry vysadit a v tehotenstvi by se ale pit pry nemel?aspon sem to cetla na nekterych diskusich

darazv
7. čer 2012

@hokinka
https://www.modrykonik.cz/.../kontryhelovy-caj-... /
zkráceno Googlem - 6/2012
škoda že neviem najst tu stranku kde boli nazory aj doktorov a doporučili kontryhelk iba do ovulky ale prosim ta už ho nepi 😉 a dakujem dufam že bude mrcha posledna 😀

darazv
7. čer 2012

@simca31 nevieš daky typ aby mi dorazila?červene vino mne nikdy nezaberá 😒

hokinka
7. čer 2012

@darazv jéé, tak to já přestanu. Řídila jsem se tímto článkem http://www.bonella.cz/vyziva/kontryhel-obecny.html
s tím, že mi lékařka řekla, že tím nic nezkazím, ale teď se budu bát, tak raději nebudu... 😖

darazv
7. čer 2012

@hokinka ja chapem sto ludi sto nazorov ale čitala som že celkovo opatrne s bylinkami v tehotenství a v počatí o mimi 😒 kedy budeš testikovat?dnes si 6 den však? to ja som už mala ducha 😉

hokinka
7. čer 2012

@darazv nepokoušej mě 😉 chci se testovat až 17tý den, jak je v doporučení, protože vždy jsem to nevydržela a testla se 10tý den a nic, ale móóc se bojim, že to nevydržim.... 😀

hokinka
7. čer 2012

@darazv ten kontryhel raději už pít nebudu, věřím, že mi udělal službu a díky němu mi narostla peřinka 😉

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka no ja to prave taky cetla ze po transferu by se bral nemel kvuli ranemu tehotenstvi hele a kolik hi pijes dene je tam napsane 2x dene maximum a to pijes jeden pul litr na dve davky?nebo muzu 2x pullitr?

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv taky vim o cervenem vinu ale nic jineho me nenapada ale neboj urcite brzo dorazi 🙂

darazv
7. čer 2012

@simca31 ja som ho pila vždy od 1DC 2x 0,5L 😉

hokinka
7. čer 2012

@simca31 ...koupila jsem si několik druhů, všechny od Slovenských výrobců a chutnal mi jen jeden je od firmy Wellness Tea 20x0,5L a doporučená dávka tam je uvedená 0,5l 3x denně, ale jestli máš jiný, tak tam bude třeba vyšší koncentrace bylinek a proto stačí pít míň 😉

darazv
7. čer 2012

@hokinka tam je tiež kontryhel 😉 prosim ta nepi žiadnu bylinku a pekne krasne hlaď bruško 😀 17den až?to prečo tak neskoro?u nas v CARE doporučili 10-13 den a na 14 den na krv k nim 😉

darazv
7. čer 2012

@simca31 Simčo a ty berieš aj lieky na sliznici však?

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka ten mam i ja ale na krabicce je prave napsane 2x dene ale kdyz vypiju 3x tak asi neuskodi ne? a pila si ho jen tech 14 dni nebo az do transferu?

hokinka
7. čer 2012

@darazv já nevím, proč až 17tý ☹

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv jj estrofen

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka muzes urcite testovat ten 14 den uz tam musi byt aspon duch nebo mel by byt ale kazda jsme sme jina nekomu se neukaze tt ani kdyz je treba ve 4 mesici jako moji segre a tehontna byla tak pak si vyber 🙂

simca31
autor
7. čer 2012

a ja sem se rozhodla jestli to teda vydrzim 🙂 ze pujdu az na krvicku 🙂 nechci se zase zbytecne stresovat a pokud tam bude mimi tak budu prekvapena 🙂

hokinka
7. čer 2012

@simca31 já sem trotl!!!! teď čtu 2xdenně bóóže. Snad jsem nic nepokazila. Pila jsem ho do dneška 😒
No, nic, teď už s tim nic neudělán, od zíta ho pít nebudu a uvidim....

hokinka
7. čer 2012

@simca31 taky bych chtěla vydržet do krve ale bojim se, že když to nevyjde, tak budu zase moc plakat a na to musi být sama ☹

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka ten mam ja myslim ze to bude dobre tak ja ho teda budu pit do transferu ale pak vysadim no ono ti to ublizit nemusi ale v prvnim trimestru by se nemeli uzivat zadne bylinky ale ve druhem trimestru je zase pry kontryhel dobry na udrzeni tehu

darazv
7. čer 2012

@simca31 no tak to budeme na tom podobne ja estrimax 😀 a pomaha to podla teba? aku si mala sliznicu posledne? holky ja som dokonca sa milovala vo velkom s mojou laskou včera aby mi mrcha dorazila a ona sa flaka ,,,

darazv
7. čer 2012

@hokinka tak tak vyborny ja ho mam tiež 😀

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka taky se toho bojim ale zase si rikam ze pokud se to povede tak to v te krvi bude prvne sem testovala uz 6 den a stresovala sem a ted to proste chci brat vic v klidu ale verim ze tam urcite mimis je neboooooooj 🙂