Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
18. čer 2012

@darazv sme se nejak schodli 🙂 to utece jak voda neboj za chvili budem mit vse za sebou a pak to cekaniiiiiiiiii 😒

simca31
autor
18. čer 2012

@irseb no pokud bude silnejsi tak si myslim ze by to melo byt v poho ono bichemicke tehu se tezko pozna ale jak rikala darca tak po 14 dnech ji tt spis slabl ale byt tebou tak tomu verim a hlavne se nestresuju ono to utece jak voda a za chvili pujdes na krev a bude to dobre uvidis

darazv
18. čer 2012

@irseb zbytočne sa nekontroluj a hlavne psychika robí svoje nechaj to tak čo sa má stat stane sa a ty to nijak neovplivníš,ver tomu že si tehotna a hladkaj bruško po dobu 9 mesiacov
😉

irseb
18. čer 2012

Holky díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hokinka
19. čer 2012

@simca31 tak potvrzeno. Hladina hCG v krvi pouze 1.2 což není ani horní hranice minima.
Bohužel., ale život jde dál 😉
Simčo máme genetiku, imunologii, laparo. odstraněny oba vejcovody na doporučení před IVF . Nevím jak hematologii, tu asi ne... ale ještě chci jít na hysteroskopii. Našla jsem kliniku, kde se dělá ambulantně, takže bez narkózy....
SIMČO, TAK TOUHLE DOBOU JE TVOJE SLIZNICE URČITĚ OBROVSKÁ!!!!
DRŽIM PĚSTI HOLKY @darazv + @simca31 VŠE BUDE OK 😀

darazv
19. čer 2012

@hokinka ☹ ☹ ☹ ach to mi je luto ale neboj nabereš nove sily a potom s čistou hlavou sa vrhnes do dalsieho IVF a možno sa stane zazrak a otehotnes prirodzene priala by som ti to,,dakujem a hadam mna už tá smola obišla 😠 drž sa mojko 😉

simca31
autor
19. čer 2012

@hokinka zlati je mi to moooooc lito ale urcite se to priste uz povede budu na tebe myslet drz se 🙂 jo to mas pravdu cajik zabral a sliznice 10mm)))))))))))))))))))))

simca31
autor
19. čer 2012

@darazv tak v sobotu bude ketiiiiiiik)))))uz se moc tesim a doufam ze to dopadne jak ma dnes sliznice 10mm tak v sobotu bude tak kolem 12mm))) 😀

darazv
19. čer 2012

@simca31 no vidiš grepik zabral to myslis tuto sobotu?

simca31
autor
19. čer 2012

@darazv jo vypada to ze fakt zabral ted uz je to na nasich marazaccich 🙂 jj uz tuto sobotu myslela sem ze pujdem az v pondeli nebo utery ale dr rikal ze sem pripravena tak na co cekat a je to hezke datum muj tata ma v sobotu narozky 🙂 tak snad je to stasne znameni 😀

darazv
19. čer 2012

@simca31 no to som bola zaskočena že ideš už na 17DC na transfer ale vedia hadam čo robia,,kolko mas mrazačkov zabudla som 😠 no tak budem držat palčeky ja zistim piatok jak na tom som 😉

simca31
autor
19. čer 2012

@darazv taky sem byla prekvapena ale doktor rikal ze sem pripravena tak doufam vi co dela neboj v patek bude urcite vse v poradku budu na tebe myslet 🙂

simca31
autor
19. čer 2012

@darazv mam dva mrazacky tak ted se modlim aby se v poradku rozmrazili

simca31
autor
20. čer 2012

ahojky holciny jak se mate dneska u nas v ceskych budejovicich sprchlo tak se da aspon dychat 🙂 jinak ty paraky jsou masakr 😒

darazv
21. čer 2012

@simca31 ahojky no je to otras tie horučavy nedá sa normalne fungovat 😠 zajtra je den D tak som zvedava jak dopadnem,,Simčo ty ides v sobotu na transfer a ešte ta skontroluju pred ním či už nie? holka maš to za dva dni 😀

simca31
autor
21. čer 2012

@darazv je to strasne to pocasi nejradeji bych byla porad ve vane sotva se osprchuju a za chvili muzu znova a vcera u nas byla bourka ale ta byla bouchalo to tady primo pod okny malem mi vyskocilo srdce s tela 🙂 zitra na tebe budu myslet a drzim palecky aby sliznice byla ok a urcite bude mojko 😉 nevim jestli mi bude jeste delat nejake vysetreni ale asi ne ale pri transferu mu pomaha sestricka a kouka na delohu a sliznici tak se ji jeste zeptam kolik mi povyrostla ale myslim ze by to melo byt ok kdyz sem mela v utery 10mm tak v sobotu bude snad okolo 11 nebo 12mm jj uz se to blizi strasne se tesim ale zaroven i bojim ale proste se ted budu rikat ze to dobre dopadne a hotovo 😀

simca31
autor
21. čer 2012

@hokinka ahoj zlati jak je musim na tebe porad myslet 🙂

simca31
autor
21. čer 2012

@simca31 ahojky tak jak 😉

simca31
autor
21. čer 2012

@irseb ty jo ja sem pako pisu sama sobe)) tak jak si na tom 🙂

hokinka
21. čer 2012

@simca31 ahoj Simčo, já stále čekám na mrchu :-/
Ale mám dobrou zprávu, dnes jsem byla na sonu prsou a vše je v POŘÁDKU 😀 😀 😀
móóóc jsem se toho vyšetření bála, protože se mi zvětšily následkem hormonů z velikosti D na velikost F 😖
Jsem jak tank a ještě k tomu to tak bolí, že nemůžu spát na břiše...doktorka říkala, že je ta žláza viditelně oteklá následkem hormonálních změn a musim se hlídat a za tři měsíce znovu na kontrolu, ale jsem zdraváááá.
Simčo již za dva dny máš velkej den. Hrozně moc Ti držim pěsti a řekla jsem holčičkám, ať drží i pacinky, takže to jsou dohromady dvě ruce a osm tlapek jen z Prahy!!! To prostě výjde!!! 😀 😀 😀

darazv
21. čer 2012

holky ja snad ani nezaspím som zvedava jak zajtra dopadnem,,,a hned sa aj spytam na tie bolesti prsou pretože mam znova bodavé bolesti naposledy som bola na sone prsou na konci lednu ale hormony su svina vec tak netreba nič podcenovat 😠

simca31
autor
22. čer 2012

@hokinka ahojky zlati ty si jeste nedostala mrchu?si dava teda na cas s tema prsama sem mela stejny problem ale asi po 14 dnech vysazeni me uz tolik nebolela taky sem ani na nich lezet nemohla ale mudr rikal to po vysazeni mi zase spalsknou jj prd zustali a ted mam 105dhnus)))preju ti at jsi brzo fit kocko at naberes nove sily na tele i na dusi a pak muzes zase zkusit umelko a tentokrat urcite posledni budu na tebe moc myslet a modlit se aby si konacne byla stasna jeeeeeeeeeeeee ty si zlaticko dekuji moc i holkam uz se tesim az budu mit ty nase zazraky u sebe snad se dobre rozmrazi perinku maji u maminky prichystanou tak se jim tam snad bude konecne libit 🙂

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv ahoj zlati neboj urcite bude vsechno v poradku drzim moooooooooc palecky pak napis jak si dopadla budu tu netrpelive cekat 😉 jo ty prsa jsou neprijemne ona jak natece ty zlazky tak pak to boli ale to je tema hormonama no musi neco vydrzet ze ale co by sme pro ty nase zlaticka neudelali ja si dnes pychla injekci a asi sem si proychla zilu 😉 zacalo to krvacet a to nikdy nedela a mam to okolo cervene tak snad se mi do zitrka nic neskomplikuje 😒

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv tak co mojko ja sem uz nedockava 😀

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv ty nas tedy napinas 😀

darazv
22. čer 2012

@simca31 prepač bola som ešte na nakupoch sliznica 8,5 mm a v pondelok ketík 😀 som bola tiež zaskočena že ho budem mat na 15DC ale vedia čo robia hadam takže budeme len dva dni v rozdieli som štastná 😀

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv no huraaaaaa ja uz sem se zacala bat tak to je super rikam ze budem mit mezi sebou minimalni rozdil ale rodit budem spolu 😀

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv tak si uzij jeste krasny vikend a v pondeli uz budes mit mimiska v brisku davas jedno nebo dve kolik mas jeste mrazacku ja mam dve v jedne skumavce tak pokud se rozmrazi obe v poradku dam zas dve 😉 ale reknu ti nerviky pracujou se trosku bojim ale i strasne tesim 😀

darazv
22. čer 2012

@simca31 no ja mam posledne tri zmrzlinky a ak prežiju určite chcem dve tiež,,ale chapem ta ja sa tiež bojím,,,zajtra maš volat rano najprv a povedia o kolkej máš prist a ako to vyzera z mimiskami však?lebo ja mam volat v pondelok o 8.30 ako to vyzera s mojími zmrzlinkami a povedia mi čas kedy mam dorazit 😀 budeme tehulky a basta a navzajom si budeme posielat fotky každy mesiac naších bruškov 😀

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv jj mam volat okolo 10hod a jestli bude vse ok tak tam mam byt 12.30hod je tu stejen jak minule tez byla sobota a i cas stejny jasne ze budem tehulky jinou moznost neberu 😀 a budu ti posilat fotky treba i 3x mesicne 😀