Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
22. dub 2012

@simca31 Ahoj mojka ja idem 🙂 tak sme zatial dve 😀 mne to vychadza cca 14.5 ak príde ovšem mrcha jak má,,,

simca31
autor
22. dub 2012

🙂 ahoj tak budu drzet palecky ted uz to proste musi vyjit 😉 ale me se to nakonec odklada az na cerven ☹ kvuli te laparce obednali me az ted na kveten tak si jeste pockam ale snad se dockam 🙂

hokinka
25. dub 2012

Ahoj, začátkem května se chystám na svůj první KET.
2 X neúspěšné IVF, z druhého máme jednu zmrzlinku, tak to bude buď a nebo... 😨

simca31
autor
27. dub 2012

taky si rikam bud a nebo mame dva mrazacky tak doufam ze se bez problemu rozmrazi a konecne se aspon jeden zakousne 🙂 musime verit i kdyz ten stres okolo ale kazda se urcite jednou dockame 😉

darazv
29. dub 2012

@simca31 neboj určite sa dočkame 😀

darazv
29. dub 2012

@hokinka Ahoj ja idem tiež květnu len čakam kedy mrcha dorazí pretože mi mešká ako naschval 😠 a tebe už dorazila?kedy ti vychadza transfer?prajem hodne štastia 😉

hokinka
2. kvě 2012

@darazv
Ahoj, tak mi KET přesunuli na polovinu června, jelikož mi nenarostla dostatečně sliznice. To čekání je hrozné.
Držím pěsti 🙂

simca31
autor
2. kvě 2012

@hokinka tak to pujdem spolu mi jdem taky vc cervnu 🙂 a uz se taky nemuzu dockat

hokinka
14. kvě 2012

....držím pěsti a věřím, že Ti to určitě vyjde 🙂
Já mám první den cyklu a od zítřka nasazuji Estrofem 2mg 3x denně.... 😕 uvidíme, jak to bude pokračovat...

lenny2
15. kvě 2012

Holky, úplně náhodou jsem zabrousila do této diskuze a chci vás jenom podpořit - mám momentálně tříměsíční dvojčátka po KET provedeném loni...
Za sebou 3 IUI, 2x neůspěšné IVF a až, když jsem to v mysli vzdala, podařilo se nám po kryotransferu dvojčátka. Pokaždé jsem po transferu doma 14 dní ležela div ne s nohama nahoře a při tom posledním jsem to vzala nějak tak buď hop, nebo trop a fungovala jsem těch 14 dní do testu úplně normálně a podařilo se!
Držím Vám všem moc palce ať se to podaří!!!!

simca31
autor
15. kvě 2012

@lenny2 diky za podporu taky si rikam ze bud se to ted povede nebo ne bude lezet tak prvni dva dny a pak normalne fungovat ono to lezeni taky neni uplne dobre pry deloha vic prospiva kdyz se hybas taky jdem do dvou embriek a vubec bych se nezlobyla kdyby se chytli obe))

lenny2
15. kvě 2012

@simca31
Počkej, vždyť od 1.4. už se prý dvě embrya nedávají, ne?

darazv
15. kvě 2012

@lenny2 Ahojky pri ET už možme iba jedno embryo ale pri KET možeš viac pretože tá uspešnost je menšia 😉

lenny2
15. kvě 2012

@darazv
No já v tom nevidím rozdíl teda, nám se naopak nikdy nechytila ćerstvá embrya, ale až zmražená.....

simca31
autor
15. kvě 2012

@lenny2 jak rika dara tak pri kete je to jine ale u me je to uplne jedno kolik si jich dam i pri et protoze ja mam darovane vajicka a ja si vse platim sama takze zalezi na me kolik si jich tam necham dat 🙂

lenny2
15. kvě 2012

@simca31
Tý jo, tak to je mazec - kočko to mi je moc líto, že to máš takhle komplikovaný ☹ Ale věř, nepřestávej věřit a ono se to podaří!!

simca31
autor
15. kvě 2012

@lenny2 ted jdem do druheho a jestli se to nepovede tak skusime adopci prtoze financne nato fakt nemama ale ja stale verim ze mezi tema dvema je ten sampion 🙂

hokinka
15. kvě 2012

@lenny2 jéé, Lenny to je hezký. Gratuluju 🙂

hokinka
15. kvě 2012

@simca31 Simčo, pracovala jsem v kolektivu děvčat, kde šest z deseti chodily na dárcovství vajíček a proto vím, že výběr a kritéria při výběru jsou velice přísná a dle mých informací má transfer darovaných vajíček vysokou úspěšnost. Držím pěsti. To výjde 😉

lenny2
15. kvě 2012

@simca31
Simčo, nic nevzdávej, vím, že se mi to radí, ale tuším jak ti je, prožila jsem si peklo, než jsem otěhotněla...asi jako každá z nás všech tady, které nomohou, nebo nemohly přijít do jiného stavu......
Psychika hraje véééélikou roli a čistá hlava je troufám si říct už 50% úspěchu!
Moc na tebe myslím, aby se ti podařilo tu mysl přelstít a vyhrát nad ní!

lenny2
15. kvě 2012

@hokinka
Děkuju 😉

darazv
15. kvě 2012

@lenny2 Kedže ja idem už na 4 ket tak to beriem inak čo sa má stat stane sa a ja to nijak neovplyvním 😉 už to neberiem ako pred tym pretože to bolo dost na psychiku ,,teraz budem proste verit tomu že budem tehulka a basta,,,mam posledne tri embryjka a verím že tie správne 😉

darazv
15. kvě 2012

@hokinka držim silno palčeky 😉 ja som dnes 9DC a vo štvrtok idem na UZ,,

darazv
15. kvě 2012

@simca31 Netrep žiadna adopcia nebude ketík bude uspešny 😉 a adopcia tiež stojí prachy nie?

lenny2
15. kvě 2012

@darazv
Přesně tak, tyhle si na tebe čekají 😉
Moc držím palce, aby už se ti hřály v bříšku - a to celých příštích 9 měsíců 😉

hokinka
15. kvě 2012

@darazv ..tak to na tebe budu moc myslet. 😅

darazv
15. kvě 2012

Dakujem holky ste zlaté 🙂

simca31
autor
15. kvě 2012

@darazv 🙂

simca31
autor
15. kvě 2012

@hokinka dekuji a tobe taky drzim palecky 😉

simca31
autor
15. kvě 2012

@lenny2 dekuji si zlata a mas pravdu psichyka je mrcha ale ted se znazim byt vic v klidu uz vim do ceho jdu akorat mam takove mravenceni v brise a to mam vzdy kdyz se trochu bojim ale vetsinou to dopadne dobre tak snad je to dobre znameni ))