Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

irseb
28. čer 2012

@darazv Ahojky,chodím do Pronatalu,tam se na krev vůbec nechodí.17tý den si máš udělat test a pak se objednat na UZ.Měla jsem jen jednu blastocystu,tak uvidíme,docela se bojím.Uvidíme ráno,snad se tam dovolám.

darazv
28. čer 2012

@irseb tak blastocysta je to najlepšie čo može byt ja mam v brušku dve rano tam hned zavolaj a ked zase sa nedovolaš chod na pohotovost aj keby špinenie ustálo,,držím ti palčeky aby bolo všetko v poriadku 😉 potom písni jak si dopadla.

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv jj to vim taky sem sla do toho ted chtela sem berana ja sem byla na kete 23.6 to mel narozky muj tatka a narodit by se to melo koncem brezna a to by vychazelo na narozky mamky 😀 takze pokud pujde vse jak ma tak to beru jako osud a berani nejsou spatni a ja mam na vic doma jeste byka 😀

simca31
autor
28. čer 2012

@irseb a je to uz lepsi?skusila si uz dat utrogestan visi davku?ono to pry fakt pomaha hlavne utros je na udrzeni mimi

darazv
28. čer 2012

@simca31 tak ja s baranmi mužskeho rodu nemam dobré skusenosti ale zase nieje to vždy pravda čo horoskop píše charakteristiku,,,aj ja mam doma býka a je naprosto užasny muž oproti pár býkoch čo poznam 😀

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv tak uvidime treba to budou holcicky 🙂 jj souhlasim byci jsou uzasni hlavne rodine typi obetavi spolehlivy a kdyz miluji tak fakt miluji 😀

darazv
28. čer 2012

@simca31 Simčo zajtra si 6 den to som si spomenula na moj minulí ketík 6 den som začala špinit tak som sa zlakla a urobila testik a bola tam // ale nie dlho ☹

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv jaj 😒 tak snad se nic dit nebude ale testovat se bojim 😒 rikala sem az pristi sobotu kdyz tak to budu 14 den a rikala sem manzovi ze ho udelam a utikam a podivat se musi on 😀 je ted vic nervoznejsi nez ja moc se boji ze budem zase sklamani ale ja tomu verim 😀

darazv
28. čer 2012

@simca31 no ja neviem či sa mam tešit na špinenie pretože praveže vraj špinenie je uspech ,ved ja som mala 2x špinenie čo bolo dobré znamenie ale mimi to potom vzdalo a 2x nič a a test biely 😠 no necham sa prekvapit ale verím že sme konečne tehulky a potom už len založíme novu diskuzi mimi brezen 2013 😀

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv taky sem slisela ze male zaspineni nevadi ze praskne cevka ale taky to dopada nekdy spatne ale ted to dopadne dobre neboj jj zalozime a uz brzo 😀

simca31
autor
28. čer 2012

a ty si mela pri minulem kete taky pk nebo jenom bunecne

darazv
28. čer 2012

@simca31 tak ja celkovo moje transfery som mala 5dnovu PK dve morulky 10 a 12 bunečné a teraz mam jak nikdy predtym blastocysty v štadiu vela buniek ale som nazoru že je jedno aka kvalita pretože vela žien malo naopak na prd embrya a chytili sa je to proste ako loterie 😀

simca31
autor
28. čer 2012

@darazv ted sem na tebe koukala na fb a si krasna zena 🙂 nadherne ociska 😉

darazv
28. čer 2012

@simca31 dakujem a hadam už som to bola ja a nie kamoška 😀

darazv
28. čer 2012

@simca31 ty maš tiež krasné okáne 🙂

pavlaoo3
29. čer 2012

Ahoj všichni, tak se konečně vracím sem k vám, včera jsme byla na transferu, tak jsem ráda, že to konečně mám za sebou, aspoň ten začátek🙂 Nakonec máme jen jedno embryo, prvojádro. Sice jsme chtěli 2, ale jedno to přes poslední noc vzdalo. Chci se vás zeptat, v jaké fázi čekání nebo procesu jste teď vlastně vy..?Jste někdo po AT a jka dlouho a jak je? Jinak šlo všechno hladce a rychle, až nějak moc si říkám. Vždycky pak jsem v břiše něco cítíla (jako píchání neb tlačení), třeba ty první tři dny, ale ted vůbec nic...? - co vy, měli jste taky nějaké takové pocity potom taky?Jinak u nás zatím 3x transfer (1 kousek, 2 bobíci a ted zas 1) no
a zatím nic.

pavlaoo3
29. čer 2012

@darazv Darazv, chtěla jsem ti dát vědět s tím opalováním, že sjem to taky včera řešila, ptala jsem se sestry po transferu a ta tvrdila, že ok, ale zase embryolog tvrdí, že embrýci nemají rádi velké změny teplot. Proto zakazují sprchování hodně teplou vodou a vůbec moc velké teplotní výkyvy těla nahoru i dolu. Což při opalování je. No, tak těm tropům se asi nevyhnem nikdo, ale já bych byla s vyloženým pečením opatrná. Nakonec jsem se stihla už letos sloupat po předčasné dovče, takže znovu do toho nejdu 😅

irseb
29. čer 2012

@simca31 Ahojky všem,špinění přestalo,zatím,doufám.Bylo to jen chviličku,ale vynervovalo mě to pěkně 🙂 ,tak snad bude vše o.k.Jdu volat do car,tak snad budu mít štěstí a někdo mi to zvedne 😒 Dnes jsem si podle car měla dělat ten test a fakt ta čárka je tak tlustááááá 🙂 Držte mi palečky prosím,díky.

simca31
autor
29. čer 2012

@irseb to je super zlati rikala sem ze to bude jen roztahovani delozky a prdla asi nejaka cevka a pokud mas porad stejny tt a neni slabsi je to dobre uvidis drzim mooooc palecky aby vse dobre dopadlo 🙂

simca31
autor
29. čer 2012

@pavlaoo3 ahojky vitam te tu ja sem dnes 6 den po transferu muj zatim druhi pokus to pichani a krece mam od prvniho dne ale uz to usava ale pri vetsim pohybu nebo zakaslani me tam pichne tak se jeste vic setrim rano mi je trochu soufl unava ale jinak nic ale to vse muzu mit s hormonu ale nejlepsi je se moc nepozorovat protoze si vsugerujes plno priznaku 🙂 nemyslim to spatne ale radeji se necim zamestnej treba koukej na nejake komedie nejakou peknou knizku a tak ta psichyka hraje taky velkou roli ted si to spis uzivam a beru to tak ze kdyz se to stat ma stane se jj s tim sprchovanim mas pravdu to se nedoporucuje ani koupani a to opalovani si myslim ze kdyz se tam nebudes smazit cely den tak dobry to by sme ani ven nemohli 🙂 a ja treba ani stejne nevydrzim dlouho na slunicko jinak drzim palecky aby ti to vyslo a hlavne ted odpocivej 🙂

irseb
29. čer 2012

@simca31 Tak snad máš pravdu,uvidíme.Jinak ten test neslábne,spíš naopak,je tam pěkná dálnice 🙂 Zkusím to vyfotit a pošlu.

simca31
autor
29. čer 2012

@irseb pokud neslabne je to dobre protoze kdyby mimi odchazelo tak slabne hcg a pokud mas dalnici tak super jj hod at se inspirujeme 😀 a hlavne nas to tady vsechny nabyje 😉

irseb
29. čer 2012

@irseb Tak tady to je

irseb
29. čer 2012

Ahoj holčiny,těsně jak jsem poslala ty fotky,tak jsem se zvedla ze židle a začala jsem strašně krvácet,zavolala jsem do car,manžel mi přivezl ještě nějaké léky,ale teď už vím ,že je to špatné ☹ Byla jsem na záchodě a vypadl ze mě takový kus čehosi,že už si nedávám naděje ☹ Dostala jsem šílené křeče do břicha a bylo to.Jsem k.o ☹ Takhle z ničeho nic.Ach jo,je mi to tak líto ☹

darazv
29. čer 2012

@irseb Bože to mi je strašne luto týmto som si prešla aj ja mala som pozitivne testy ale nie jak ty tak silné a potom som začala krvacat par dni po vynechanej mrche a šli zo mna kusy ☹ tomu sa hovorí biochemicka gravidita ☹

darazv
29. čer 2012

@pavlaoo3 Ahojky tak dnes si prvy den po KETU 😉 držím silno palčeky,ja som dnes len 4 den po ketu a je to moj piaty transfer z 1IVF (mala som vela embryi ) 2xbiochemicka gravidita a 2x ani naznak druhej / 😠 vždy som mala pre ních povedané luxusny embryjka vždy po dva kusy len pri ET som mala jedno a prd z toho,,ale tento transfer mam vraj najnajlepšie embrya blastocysty 60 a viac bunkové tak hadam už budem mat štastie a smola ma obíde 😀 ale nemyslim si že hrá velku rolu kvalita embryi je to o štastí ,,,my to príde že IVF je jak loterie 😖 to opalovanie asi aj tak skúsím zajtra poobedných hodinach cca o 14.30 mi akurat hreje slniečko na balkone 😀

darazv
29. čer 2012

@simca31 Ahoj kočko ako? my sme dnes skončili o 13tej všetko sme porobili a nebolo to čoho pichnút tak nas šéf poslal domov a ideme do prace až v stredu lebo bude inventura a to tam bude len par zamestnancov tak mam 4 dni volna 😀

simca31
autor
29. čer 2012

@darazv ahojky ale jo jde to akorat to vedro tak to je parada tak uzivej volna a odpocivat papkat dobre jidlo a hlavne dodrzovat pitny rezim 😀

pavlaoo3
29. čer 2012

Irseb, moc mě to mrzí, ty testíky vypadaly úplně nádherně a taky ve mně povzbudily tu naději, že nakonec to přeci vyjít musí! Ještě uvidíš, jak ti bude, třeba se možná ještě vše ustálí...na druhou stranu, aspoň je vidět, že otěhotnět můžeš , že to jde a už se to podařilo, že tělíčko zafungovalo a tak to určitě půjde i znovu a konečně to dopadne, tak jak si přeješ. Moc ti to přeju a držím ti palečky, aby se ještě tělíčko umoudřilo!

pavlaoo3
29. čer 2012

Darazv, fakt tě obdivuju, že toho máš za sebou už tolik a pořád bojuješ!Ty biochem těhu no a tolik ketů, to fakt obdivuju, jak to zvládáš. Já měla taky dost vajuch, embryí bylo 17 a teď při druhém KETu si už další skoro těžko dokážu představit, jsem myslela, že toho vydržím víc a líp... 😅
Užívejte holky léta a pohlaďte bobíky v bříškách, ať se pevně drží 😉 My vyrážíme z Prahy, nebo se tady upečem 😎