Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv uz je to lepsi a je lepsi vzduch 😀 muzes prijet nez se parit v praze ne ale je tu uz tma 🙂

darazv
5. črc 2012

@simca31 tak už sa to blíži k nam z dialky počujem hromy a fuka tu silny vietor bojím bojím 😠 vieš aká som blbka tak mam hnačku a ja sa napchavam melonom 😀

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv tak se dockas lepsiho vzduchu 😀 ja sem ho taky vcera papala mnam 🙂 jeste mam kousek v lůednice tak si ho asi dam ja mam zas zacpu 😒

darazv
5. črc 2012

@simca31 no tak si ho daj to ti pomože neboj 😉

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv jj prd uz sem snedla svestky mliko kefir a prd 😀 rikam ja sem exot u me vsechno funguje naopak 😀 a pak nemam byt ve stresu no rekni 😀

darazv
5. črc 2012

@simca31 😀 😀 oki mojka idem ja kukat farmu dobru nocku prajem a hlavne mysliet na dobré veci 😉

simca31
autor
5. črc 2012

@simca31 boze ted me nasrala jedna baba nadava tam na nejakou pani ze ma psi na volno a chodi je vencit kde si deti hraji ty vole ja uz nevim ale aby lidi se psi chodili opravdu do lesa nebo co 😀 kurva take lidi mam nejradeji kolikrat jdem kolem decka a on panikari jen kiki k nemu cuchne a pritom nase by neublizila ale jak rikam vztah ke zviratum se musi deti naucit ja uz vidim ze kdybych napsala ze muj pes olizl nase dite tak me ukamenuji 😀

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv dobrou s kobrou 😀 jj neboj budu uz v pohode taky se pekne vyspi 🙂

darazv
5. črc 2012

@simca31 no mna to vie tiež riadne vytočit 😠 a hlavne milujem aj také trubky čo idú so psom a akonahle moja ide toho psa čuchnút už na mna kričí bože bože vezmite si toho psa ,,,tak načo ma toho psika ked chudak nemože byt s inymi psikmi v kontakte a hrat sa 😠

simca31
autor
6. črc 2012

nevim co to semnou dneska je vsechno me boli a od rano sem uz 2x zvracela takze si myslim ze mrcha je na ceste 😒

pavlaoo3
6. črc 2012

Ahojky Darazv a Simi!Já jsem odjela na svátkz y Prahy, tak jsem u PC až teď. Simi, moc s tebou cítím a mylsím na tebe. já měla podobnou krizi taky včera, úplná beznaděj a ty síly už takz docháyejí, jakto trvá už moc dlouho. No s tím odpoledním tetsováním je to divný, ale občas jsem zahlídla ,že to tak někdo má...Podle mě je furt nějaká naděje, kdzž toho hormonu tam máš tolik, že to chytne tt . Krev je citlivější než tt. Máme to možná trošku podobně,ale myslím, že máš mnohem větší šanci, a děsně ti t opřeju, když já nic, tak tobě ať to vyjde!

pavlaoo3
6. črc 2012

s tím zvracením ,to je na pytel, ještě je ti šoufl?...tak si v koutku říkám, že třeba hcg roste a žaludek se zvedá i z toho...ale ms může být asi taky...Já to občas takz prozvarcím 😖 Kdyby to bylo moc špatný, můžeš zkusit coca colu po lžičkách,ta to spolehlivě zastaví,to blivkování.Drž se , kočko, a doplňuj hodně tekutiny!

pavlaoo3
6. črc 2012

jinak já takz bojuju, dnešní ranní test -9.den , takz prd,a navíc mám fakt pocit,že jeto pryč.Celých 7 dní jsem cítila pýchání a dloubámí,a tak doufala,že se tam možná něco děje.Ted už druhý den jak kdzž utne,jak kdzž jsem nidke nebyla.a navíc ten test. Tak se připravuju na tvrdé přistání...To testování je na palici, takz jsem myselala, že se y toho už ybláyním, to je psycho.strašný tlak a nikdo kdo v tom není si to ani představit nedovede, ANi partner...Tak je moc fajn, že to člověk může napsat někomu, kdo to pochopí a je v tom taky. ALe Dari i SImi, vz se držte! už to máte za pár do pondělka!hlavně se z toho nezblánit 😵 To dáme, jsme přeci nějaký bojovnice, no ne? 😉 ať už to dopadne jakkoliv.

pavlaoo3
6. črc 2012

a Simi, napiš, jak to je a jak se držíš!myslím na tebe kočko! 😉

darazv
6. črc 2012

@simca31 Ahoj babika teraz som dorazila z prace,,,to zvracanie može byt aj dobrý naznak tehu nie?Simčo neboj pondelok budeme mudrejšie musime byt silné či to už dopadne tak alebo onak 🙂 stále nadej tam a tá umiera posledná..

darazv
6. črc 2012

@pavlaoo3 ahoj mojka ty vieš tiež pekne pozbudit si strašne zlatá 😉 čo by sme si bez seba počali vieme všetky čo preživame a navzajom sa pozbudzujeme a to nam dodava energiu a nadej,,musime byt silne inak to ani nejde 😠 neboj ty si len 9 den a tt može ukazat ovela neskor prajem ti ako nam všetkym z celeho srdca,,,fuuuuuu ale tá psychika je ku.va vec!!!!

simca31
autor
6. črc 2012

@darazv
@pavlaoo3 ahoj holky tak je mi uz lip sem si odpocinula prospala se a uz to jde akorat porad boli bricho porad mam krece pavli neboj to bude dobre dej tomu cas podivej na me porad je dusici ale dnes sem delala 25ml a byl tam duch tak smad to bude dobre ale rozhodujici bude stejne az pondeli a co ty dari delali jsi tt 😉

darazv
6. črc 2012

@simca31 ahoj tak to je super že mas ducha na 25 citlivosti 😀 to už by si mala dialnice na 10 tke 😀 ja som si nerobila test pretože mám iba jeden aj to citlivost 25 tak ho urobim v nedeli nechcem si pokazit vikend ak by nahodou bola / 😠 a mudrejšia budem aj tak v pondelok 😀

darazv
7. črc 2012

@simca31 simčo ako? dufam ze je vsetko oki jak má 😉

hokinka
7. črc 2012

@darazv
@simca31
Ahoj holky, tak děloha je v pořádku a pan doktor řekl, že to byla smůla. Sice mi to jako odpověď neuspokojuje, ale musí mi to stačit...Kvůli dvou minutám vyšetření bych musela do narkózy, kdybych nenašla kliniku, kde se to dělá ambulantně.
Holky, moc na vás myslim, a stále držim palce a věřim, že vše dobře dopadne 😉

darazv
7. črc 2012

@hokinka ahojky dakujeme 😉 chapem ta na jednej strane chceme najst chybu neuspechu a na druhej strane sme radi že sme oki ale pytame sa prečo sa stále nedarí 😠 ja to vidim zase čierno včera som mala prišerné bolesti a dnes je to už lepšie každopadne pondelok je pomaly za dverami a uvidim na čom som,,,rozmyšlam aké vyšetrenia ešte prejst ak to nevyjde,chcela som na laparoskopii ale som čitala že ak má priatel na prd spermie tak je to zbytočné,,,tak neviem,,,

pavlaoo3
7. črc 2012

Ahoj holky.Tak u nás to už asi horší být nemůže. Mám 10.den a tt prázdný.Ach jo. 😢 Tak hodně štěstí aspoń pro vás...

darazv
7. črc 2012

@pavlaoo3 ahoj u mna to tiež nevyzerá ružovo ale nestracajme nadej neboj bude dobre 😉

pavlaoo3
8. črc 2012

Holky řekněte mi, vy jste teďka časově nastejno asi spolu,že jo?A kolikátý den?V pondělí máte jít na krev,takže v pondělí 14.den asi?Mně se na krev nechce, minule jsem nevydržela a šla na ni už někdz 11 den a prd, prý by to tam už bylo.Tak teď počkám teda poctivě do 14.dne, aspon to vyjde,že až vysadím utrouš, dostanu to na víkend, v pohodičce...Tak at vám čárky sílí. Co myslíte,když 10.den jsem měla prd na tt a ani nic necítím, to už asi není moc reálný,co?Měla jsem jedno 6ti buněčné embríčko.To už ale vždycky bývá něco na testu, co. Hezkou neděli, bojovnice, držím palce 😉 papá a díky že jste tu, kočandy 🙂

pavlaoo3
8. črc 2012

Darazv, ikdyž to nevypadá růžově, tak přesto přeju co nejvíc té růžovky,na testu určitě 😉 Když už jste tak pěkně začaly čárkovat, tak to holky nějak určitě zvládnete. 😵

pavlaoo3
8. črc 2012

mě táhne manža na výlet, tak jedem, než přijde nějaká průtrž zas... 😎 užívejte neděličku 😉 pá

hokinka
8. črc 2012

@darazv ...nepropadej panice, dej mimču ještě šanci a uvidíš, jak tě překvapí 😉

darazv
8. črc 2012

@pavlaoo3 Ahoj je pravda že čím staršie embryjko tým skor na teste // ale nemusí to tak byt vždy,,ja som už nejak zmierená že to znovu skončí na prd robila som si test citlivost 25 a velmi slaby duch,,takže to vidim zase na biochemicku graviditu 😠 u teba je stále šanca tak ver tomu že mimi v brušku je prajem ti to 😉

simca31
autor
8. črc 2012

@darazv zitra drzim vse co mam zlaticko 🙂

pavlaoo3
8. črc 2012

Děkuju vám moc ,holčiny, za miloučkou podporu!Jste zlaté všechny, fakt moc!!!Jsem začala špinit a tak už tomu nechávám tedvolný průběh,dokud není vše ztraceno tak ještě nějaká malá nadějička zbývá...jak říkáte 🙂 Na zítra vám oběma držím strášně móóóc všechny pěstičky, ať jste v pohodě a je vám fajn a ať to dopadne tak, jak si přejete.Každopádně hodně sil! 😉 Určitě to dobře zvládnete, když už jste to zvládly vydržet až sem...tfuj tfuj 🙂