Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
8. čer 2012

tak holky deda uz je v nebicku ☹ ale drzim se i kdyz to boli ale vim ze deda by chtel abych se netrapila

hokinka
8. čer 2012

@simca31 Upřímnou soustrast, je mi to moc líto.
Jedna dušička odešla do ráje a další se chystá ke své mamince Simče.

simca31
autor
8. čer 2012

@hokinka dekuji ti moc jo taky mi to rika mama ze deda uvolnil misto nase drobkovi tak jestli to bude kluk tak se bude jmenovat po nem honzik

darazv
8. čer 2012

Holky menzes stále nikde a dnes nechybalo vela a šla by som na pohotovost tie prsia ma bolia neskutočne mam hnusnú bodavú bolest dufam že nemam daky zanet,,,najviac mam bolest pri pohybe hlavne v noci ked sa obraciam alebo ked idem vstat :(

simca31
autor
9. čer 2012

@darazv a nechces si prece zajet k doktorovi?a mela uz si nekdy takove potize?doufam ze budes brzo v poradku mojka drzim palecky aby brzo dosla ta mrcha 🙂

darazv
9. čer 2012

@simca31 počkam do pondelka a ak to neprejde letím svojej doktorke na gynekologii,,mala som tento problem posledne po KETE ked som mala biochemicku graviditu a bola som v tom že to mam z injekcii ovitrelle 😒 dufam že to nieje tým že mi rastú prsia pretože po ivf ako som pribrala mam prsia velkost D tak už teraz mam hrúzu že ich mam velké 😠

simca31
autor
10. čer 2012

@darazv neboj bude to urcite dobre ja sem taky mela problem s tema prsama mam taky d je to mazec musela sem si koupit nove podprdy ale pockej az budeme tehotne to nam narostou jeste vic)) budem jak chodici mlikarny 😀

simca31
autor
10. čer 2012

@darazv ahoj zlato tak co jak je?myslim na tebe a drzim palecky at si v poradku 🙂

darazv
10. čer 2012

@simca31 Tak mrcha dorazila dnes rano takže som rada 😀 mam prišerne tlaky podbrušku ale to je tou mrchou a dost silnou 😝 tak od dnes beriem estrimax a za 20dní KETIK budeme si držat palčeky navzajom 😀

simca31
autor
10. čer 2012

@darazv jupiiiiiii to mam radost ty me taky ted bolelo vic brisko ale bude vse dobre uvidis me dnes m 🙂 rcha skoncila tak uz jen zobu hormony injekce uz sem si na ne zase zvikla a pristi tyden jdu na uz tak sem zvedava doufam ze mi ten cajik pomuze ke krasne sliznici jinak tobe taky moooooooooc drzim palecky

darazv
10. čer 2012

@simca31 ja ho akurat pijem 😀 je pravda minulí mesiac som ho nepila vobec tak možno preto som mala na prd sliznicu tak teraz to napravim idem ho pit 2x 0.5L denne a k tomu estrimax tak hadam bude sliznica ukažkova 😀 ty by si mala mat ketík 26.6 a ja 30.6 čo vychadza v sobotu tak možno ho budem mat 29.6 😉

darazv
10. čer 2012

@simca som teraz z toho jelen v papieroch mam napísane estrimax 3x1 a teraz neviem ako to je myslené či cez den 6.00-12.00-18.00 alebo brat jednu tabletu každych 8 hodin 😠

simca31
autor
11. čer 2012

@darazv ty ja to mam rozdelene ze kdyz rano vstanu tak si pichnu injekci a vezmu prasek pak odoledne po jidle a pak vecer ale cas nejak neresim myslim ze je hlavni aby si uzila za den ty tri prasky taky doufam ze po tom caji bude ukazkova sliznice)jj melo by to byt 26.6 krasne datum a doufam ze i stasne to budem od sebe3 nebo 4 dny to je hezke rodit muzem spolu ne)))

simca31
autor
11. čer 2012

@hokinka ahoj kocko jak se mas 🙂

hokinka
11. čer 2012

@darazv gratulace k mrše 😉

@simca31 Simčo, já jsem pár dní před testováním. Za šest dní mě čeká rozsudek...móc se bojím 😨
Zatím nemám nějaké chutě nebo citlivější čich. Jen mě píchá v prsou a tlačí mě podbříšek, ale teď je každá bolest dobrá, připomíná totiž těhotenství a to je fajn 🙂
Už víš, kdy jdeš na KET?

simca31
autor
11. čer 2012

@hokinka neboj urcite to dobre dopadne porad drzim palecky vis co nekdo nema zadne priznaky a nekdo od zacatku tehu zas muzes byt rada ze ti neni nejka spatne jen si uzivej pocitu ze bobiska v brisku mas a ten podbrisek to muze byt roztahovani delohy 🙂 jinak ja jdu 19.6 na uz a uvidise podle sliznice ale vychazi to na 26.6 tak uvidime 😉 jinak se opatruj a odpocivej

hokinka
11. čer 2012

@simca31 ...tak to budu držet palečky i na nohou!!! To je už za 8 dní, jé to, to letí 😉
Děkuju za podporu 😀

darazv
11. čer 2012

@hokinka
@simca31 Holky moje zlaté nech už máme za sebou 9 mesiacov a mimi v naručí 😀 hokinka ty už si tehulka a my ta budeme čo chvilka nasledovat a už sa len tešit na den D kedy budeme mat tie naše vytužene poklady pri sebe dufam že to bude vo velkom rychlo ubiehat
😉

hokinka
11. čer 2012

@darazv ...za chvilku budou naši chlupatí miláčkové očuchávat naše miminečka 🙂
Sešly jsme se tady, protože nám to vyjde!!!

simca31
autor
12. čer 2012

@hokinka jj leti to ja byla naposled v lednu a porad sem si rikala ze dalsiho transferu se nedockam a uz je to tady a tesim se vic nez minule akorat uz zacina stimulace zabyrat sem nafoukla jak balooooooooooon)zacinaji se mi zvetsovat prsa a parskaji a pak to svedi 😒 a curam a curam))ale jinak se to da tak pristi tyden skusis test?budu drzet vsechno co mam 😉

simca31
autor
12. čer 2012

@darazv urcite se dockame ten cas tak strasne leti nedavno sme slavili vanoce a uz je pulka roku za nama a nes se nadejem tak ty nasi milacky budem mit u sebe jak ja se tesiiiiiiiiiiiim 🙂

simca31
autor
12. čer 2012

@hokinka jo sesli sme se tady takova stasna natesena trojka tak to by bylo aby nebylo 😀

darazv
12. čer 2012

@simca31 ja som tiež mala prasklé prsia a zarudlé bála som sa čo sa deje a nakoniec to bolo tým že mi rástli dokonca mam aj strie 😠 hovorim svojmu milačkovi že mam naboženske prsia že ked dam dole poprdu mam ich po kolená 😀 kde su tie časy ked som mala krasne dvojky že som si mohla dovolit aj bez poprdy ist na ulicu ☹

simca31
autor
12. čer 2012

@darazv to mi povidej mam je taky popraskane i bricho jak bych byla po trech detech 😀 ja mela vzdy krasne trojky a ted petky a vysi 😀 ale co hlavne aby sme byli zdrave pak to nejaka plastyka sparvi 🙂

darazv
12. čer 2012

@simca31 plastiku nebudeme potrebovat potom pri behaní mimiskou zhodime všetky kilá 😀 inač papaš aj červeny grep ak nie vrele odporucujem 😉

simca31
autor
12. čer 2012

@darazv jo to doufam uz ted si pripadam jak velryba 😀 nene nepapam a nemam ho rada 🙂

darazv
12. čer 2012

@simca31 ja ho tiež neznasam ale mi ho odporuci holky z inej diskuze na sliznici tak som ho papala a mala som sliznicu jak nikdy predtym pred ketom 12mm

simca31
autor
12. čer 2012

@darazv ty jo tak to je paradicka tak dobre zatnu zuby 😀 a jdu si ho koupit

darazv
12. čer 2012

@simca31 a to som ho papala jeden denne a niekedy som aj zabudla a zabral 😀

simca31
autor
12. čer 2012

@darazv ok skusim chci mit obr sliznici 😀