Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
22. čer 2012

@simca31 Tak zajtra daj vediet ako si dopadla budem na teba mysliet a silno držat palčeky 😉

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv urcite dam vedet ja asi ani neusnu)) ale diky moc dari snad se na nas konecne usmeje stesti 🙂

darazv
22. čer 2012

@simca31 to ti verím ja asi nezaspím z nedele na pondelok bo sa budem strachovat či to moje zmrzlinky prežiju 😀

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv no presne prave mam strach aby byli v poradku po rozmrazeni ale budu se celou noc modlit kdyz uz nebudu moc spat 😀

darazv
22. čer 2012

@simca31 ja sa budem modlit aj za teba neboj mojka určite budu v poriadku mimiskovia a šupky k mamine 😀

simca31
autor
22. čer 2012

@darazv si zlatko 🙂

hokinka
22. čer 2012

@simca31 ....tak tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí 😉)

simca31
autor
22. čer 2012

diky holky moje jeste ze vas mam jinak bych se asi zblaznila 😀 ja fakt asi dneska neusnu muj ma nocni takze sem sama doma doufam ze aspon neco bude hrat v telce 🙂

simca31
autor
23. čer 2012

tak holky volala sem do centra a oba snuhulaci v poradku a uz na me cekaji mam prijet uz na 12.00hod tak nam drzte palecky at se jim u maminky libi 😀

simca31
autor
23. čer 2012

tak jsou tam holky poboliva me podbrisek je to jine nez minule i me to bolelo pri transferu pry sem mela vysoko cipek ale prezili sme to tak ted budu odpocivat a brzo se ozvu 🙂

darazv
23. čer 2012

@simca31 Super teším sa s tebou teraz len pekne odpočivaj aspon prvé tri dni 🙂 čo chvila ta budem nasledovat 😀

simca31
autor
23. čer 2012

@darazv i sem si dala slofika 🙂 byla sem nejaka unavena a porad boli brisko jak na menzes jj cekam na tebe 😀

darazv
23. čer 2012

@simca31 a to možeš? 😝

simca31
autor
23. čer 2012

@darazv ty si me asi spatne pochopila myslela sem si ze sem si dala dvacet jako spinkala 🙂

darazv
23. čer 2012

@simca31 jaaaj bože a to som si myslela že po česky viem hadam všetko 😀 ja že si si dala panáčka 🙂

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv hele ja sem ceska ale nektere nareci je taky sranda a taky nevim vyznam tak si z toho nic nedelej 🙂 pit urcite nepiju jen vodu 🙂 dneska je mi fajn dobre sem se vyspala akorat furt ten tlak na podbrisek jak na menzes doufam ze je to znameni zavrtavani 😀

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv ahoj koci tak co jak se tesis na zitra 🙂 budu na tebe moc myslet a drzet palecky a v kolik jdes na transfer?

darazv
24. čer 2012

@simca31 Ahojky zajtra budem volat o 9tej ako to vyzera s mrzlinkami a podla toho mi povedia aj čas transferu čo si myslim že to bude nejak na obed a verím tomu že sa budem dnes v noci prehadzovat a nedá mi to spat 😠

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv tak to na tebe budu myslet a modlit se 🙂 jo to mi povidej taky sem nemohla spat a kdyz uz sem usla tak za chvili sem byla vzhuru ale utece to jak voda a za chvili mas mimiska v brisku tfuj tfuj tfuj 🙂

darazv
24. čer 2012

@simca31 Dakujem a tie tlaky čo citiš toho sa neboj to je normalne 🙂 akej kvality maš inač embryjka?

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv tak ja sem to pri privnim kete nemela vis je to takovy pocit jak bych mela dostat mrchu a taky tlak tak se trochu bojim mam osmi bunecne tri deni jednickove kvlality a embriolozka rikala ze vypadaji dobre ze se hezky mrskaji 😀

darazv
24. čer 2012

@simca31 no tak to máš super kvalitku aj ked nikdy nejde ani o to ale o osud pretože ja som mala vraj luxusný vždy a prd z toho 😠 ale teraz to určite vyjde 😀

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv co bylo bylo 🙂 ale ted uz bude jen dobre uvidis proste budem tehulky a hotovo 😀

darazv
24. čer 2012

@simca31 Ano budeme 😝 simčo budeš aj testikovat či si počkaš až na krvičku?a kedy mas ist vlastne na krv 6.7?

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv nevim ale bojim se toho ale rikali mi ze bych mela skusit tt 14 den uvidim jak se mi bude chtit kdyz tak pujdu rovnou na krev a necham se prekvapit ale nutkani mam to vis ze jo 😀

darazv
24. čer 2012

@simca31 jasné chapem ta 🙂 ja si tiež hovorím že to necham tak ale ako sa poznam ruka ma začne svrbiet už možno 6 den po ketu 😀 kebyže aspon nemam testy ale ako naschval mam ich doma 5ks 😠

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv taky me to bude urcite lakat ale prave zadne testy sem nekoupila a chci se vyhibat lekarnam 😀 a nebo sem rikala ze to skusim 7cervence to bude mesic co umrel deda ☹ tak mi mozna tohle datum prinese stesti 🙂 a bude to tech 14 dni ale driv asi ne tak je k nekomu schovej 😀 a nebude te to tolik lakat 😉

darazv
24. čer 2012

@simca31 uvidim podla situacie ale je jedno či budeme testikovat alebo nie aj tak budeme tehulky teda pardon ty už si a ja budem tiež 😀 čo chvila

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv 😀 no mozna jeste nejsem mimi ma na zahnizdeni tak tri dny ne ale mas pravdu proste to vide a je to hlavne se vyhajej do ruzova 🙂 ty jo ja sem dneska tak prezrana 😀 a tim ze nic nedelam a muj me obskakuje tak uz nemuzu skoro dychat jak sem nafoukla ale za to muze manza porad papej papas za tri hihi ale s takovou budu jak velryba 😀

simca31
autor
24. čer 2012

@darazv zlaticko jdu si lehnout na zitra preju moooooooooooc stesti budu na tebe moc myslet drz se kocko a pozdravuj embriska a at se uz maminky nepousteji 🙂